• Ново
Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

Оценка на клиентот:
DEN 143.52
DEN 129.00 -10 %

Износ
Залиха


USB Bluetooth 4.0 Dongle
На 20 милиони Примање Заѕвони
Bluetooth ниска енергија радио USB dongle
Производ доаѓаат со оригинални возач & мало пакет
Ве молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongle
Опис на производот :
На 4.0 БТД-401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл. со вашиот компјутер или лаптоп со Високо Преносни БТД-401, многу е пренослив поради својата мал димензии. Тоа беспрекорно добива вклучен во компјутер/лаптоп без блокирање околните USB порти.
Карактеристики :
1.БТД-401 преобразува било кој компјутер со помош на USB порта да Bluetooth-от за компјутер Изграден со најновите Bluetooth спецификацијата v4.0 Класа 2
2.Ги поддржува сите заеднички Bluetooth (безжичен) периферни уреди како тастатури, глувци, слушалки, стерео слушалки, итн.
3.Поддржува A2 DP, ПАН, ATT, AVRCP, ПАН, GAVDP, HCRP, HFP, се КРИЕШЕ, се СОКРИ во текот ГАТТ, ГАТТ, OPP, и повеќе.
4.Брз Интелигентни спијам, се будам функција, силен пренос на сигнали, 3 Mbps трансфер стапка.
5.Наназад компатибилен со Bluetooth верзии 2.1/2.0/3.0.
6.Компатибилен со Windows 10 8/ Windows 7/ Vista/ XP. Не се компатибилни со Mac OS.
7.Троши многу мала енергија.
Answer : ___________________________ Note :
1. Windows 8 автоматски се наоѓа и инсталира најновите драјвери кога БТД-401 dongle е вклучен за прв пат. Windows 7 / Vista / XP корисници треба да ги користите вклучени на CD (или онлајн линкови) за да се инсталира на возачите.
2. Ако треба да се пренесува аудио датотека, "Blue Soleil" софтвер треба да се симнат.
Спецификации :
Модел : БТД-401
Боја : ЦРНА
Чипсет : CSR8510
Bluetooth верзија : Bluetooth V4.0+EDR V1.1/2.0/3.0
Интерфејс : USB 2.0
Фреквентен опсег : 2.4 GHz (2402-2480 MHz)
Префрлете го оценувате : 3 Mbps
Растојание : 0-20 МИЛИОНИ(во рамките на опсег 10 M се препорачува)
Напон : DC 5 V
Актуелни : 500m A
Потрошувачка на енергија : 5 W
Оперативен СИСТЕМ поддржан од : Windows 10/ Windows 8/Windows 7/ Vista/ XP
Објектот големина : 25 * 15 * 7 MM/ 1.0 * 0.6 * 0.3 во(L * Главата ширина * T)
Објектот тежина : 9g/ 0.3 оз
Пакет големина : 13 * 10.8 * 1.5 cm/ 5.1 * 4.3 * 0.6 во
Пакет тежина : 27g/ 0.1 оз
Пакет листата :
1 * Bluetooth адаптер
1 * CD Возачот
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
тест кабел
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
AQJG
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Далечинска Контрола:
No
Употреба:
Мобилен Телефон
боја:
Црна
Репродукција Функција:
Mp3
Тип:
Bluetooth
тип 1:
Безжичната
Пад на превозот:
Трговија на големо

Производи во категоријата

ЛА-6592P PAL51 E6420 се поврзете со печатач плоча тестирани од страна на системот круг поврзете одбор

DEN 959.04

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

Оригиналниот Како Нов Trackpad Touchpad за Macbook Air 13.3 A1369 Touch Pad Песна Подлога Крајот на 2010 Година MC503 MC504 EMC2392

DEN 1295.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1369 TrackpadГодинаКрајот на 2010 годинаPPN 821113602APN 9229637Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаКако нов , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1369 Trackpad Крајот на 2010 ГодинаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

DEBROGLIE 1PCS VGA DVI TVO слот Целосна Висина Проширување Заградата за ATI Видео Графичка Картичка 12CM

DEN 312.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба: НОВИИме : Одбивни на ATI Видео КартичкаДолжина : 12 CMИнтерфејс : VGA+DVI+TVOПакет : Заградата *1 PCS(не вклучувајќи завртки)Слики :

YuXi HDMI 19 СТР Конектор 19 Иглички HDMI Машки Приклучоци

16.80 -23 % DEN 13.00

Потсетување : 1.информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите слики со саканиот производ,со цел да се избегне trubble,Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот2.цел ќе биде предаден во 27working дена3.Arrial time : 1560days,зависи од пост услуга во вашата земја4.Вашиот пакет е испратите "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", кој се може да го пратите надвор од Кина, па се надевам ќе може да чека тој трпеливоАко сакате да се купи HD112https : / / www.aliexpress.com / store / product / HDMI19 PinHDMIFemaleJackforMICROHDMIConnectorSMTDIP / 1260730_32822171170.html?spm=2114.12010612.0.0.h Ji Qj7HD117 19 23 54 58 59 60 61

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72VR GE72VR GP72VR GL62 GL72 6QD MS-1796 го Замени GUD0N DVD

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72 VR GE72 VR GP72 VR GL62 GL72 6 QD MS1796 го Замени GUD0 N DVDПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

10pcs-Висок Квалитет DEBROGLIE Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Кабелот За GPS DVD LED Екран 48cm

DEN 1439.04

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Спецификација : пластични школка, 51*35*11mm+FFC жица (48 CM), +SD32*24*2.0 mm Материјал : пластични +FFC Тежина : 15g Опис на Производот : Поддршка на сите производи, кои треба да ја користите мемориската картичка SD / SDHC / MMC / RSMMC, На пример : автомобилот GPS навигатор, автомобил DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD дисплеј, големи опрема и така натаму главната слика покажува на SD картичка за оригиналниот навигација со автомобил со SD овој производ не содржи упатство за употреба : 1...

Џинг Ченг Da 2.5*0.7 мм DC Напојување Приклучок Конектор се Користи Кабел За Samsung TIV Smart XE500T1C PC Pro XE700T1C Адаптер за Лаптоп

319.68 -9 % DEN 291.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

1537 се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 1770.24

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

2 парчиња 15cm Двојна 4Pin Molex да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Моќ Кабел IDE да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Напојување Кабел Бесплатен Превозот.

DEN 383.52

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место...

IC690USB901 МОБ GE90-30 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USB-SNP GE90-30 GE90-70

DEN 840.00

IC690 USB901 МОБ GE9030 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USBSNP GE9030 GE9070Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

Бесплатен Превозот 10pcs 320MM*2.4 MM 15 LCD CCFL светилка за осветлување CCFL осветлување tube,320 MM должина CCFL светлина

DEN 666.24

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

5X Сосема НОВ За iMac 27 A1419 LCD Lvds Кабел Екранот ПРЕДВОДЕНА од Flex Кабел Доцна 923-0308 DisplayPart MD095LL/A MD096LL/A

DEN 3600.00

НОВА За i Mac 27" A1419 LCD Lvds Кабел Екранот ПРЕДВОДЕНА од Flex Кабел Крајот на 2012 2013 9230308 Display Part MD095 LL / A MD096 LL / AРаботи за да : 27inch A1419 Средината на : 2012 2013year Состојба : Нова Гаранција : 12 Месеци

90 Десна Аглеста 0.5 m Мини USB 5Pin Машки да USB 2.0 Тип Б Женски Печатач Панел Монтажа на Кабел и Завртка 50cm

136.32 -8 % DEN 125.00

Карактеристики : 1 Должина : 50cm / FT 1.672 Конектор 1 : Мини USB 5 Pin Машки3 Конектор 2 : USB 2.0 тип Б женски панел планината + завртка4...

10pieces/Пакет Сосема нов DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500

804.00 -8 % DEN 740.00

Производ DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Дел Број PJ376 Одговара Моделот Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција за Постојан

Висок quanlity 7P SATA 3.0 податоци машки да машки Порта адаптер прав агол 7 PIN Serial ATA III 6Gb/s M M Спојка

1919.52 -10 % DEN 1728.00

Добредојдовте на нашата Продавница! 100% Сосема Нов и висок квалитет на 7 Pin SATA 3.0 Во линија Спојка обезбедува машкоконмашко feedпреку connectioПакет содржина : 7pin SATA машки да машки адаптер x1

WZSM Нови FFC FPC Кабел 1.0 mm Теренот Обратна 4pin 6pin 8pin 10pin 12pin 14pin 16pin 18pin 20pin Должина 400mm Флексибилно Рамно кабел

335.52 -5 % DEN 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3-771 V3-771G V3-571G-6407 V3-571G-6602 V3-571G-9686

403.20 -35 % DEN 262.00

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3771 V3771 G V3571 G6407 V3571 G6602 V3571 G9686Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.