• Ново
6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

Оценка на клиентот:
DEN 42.24
DEN 38.00 -10 %

Износ
Залиха

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато
Карактеристики :
100% Сосема Нов и Висок квалитет
Издржлив и лесен за oprate
Убав избор на 2 приклучок за слушалки адаптери
Стерео во, Стерео излез
1/8" 3.5 mm женски 1/4" за 6.5 mm машки приклучок
Спецификации :
Големина : 10*45 mm(D*H)
Нето тежина : 6g
Пакет тежина : 16g
Боја : Златна
Пакување Содржина :
1 x Слушалки Стерео Аудио Џек Адаптер Приклучок
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
AQJG
Тип:
Моќ Кабел
Производи Статус:
Акции
Број На Модел На:
аудио конвертор
Пакет:
No
Име:
Адаптер
боја:
Злато
тип 1:
6.5 mm
тип 2:
3.5 mm
Пол:
машки да се женски
Употреба:
приклучок за слушалки
Состојба:
Нови
Тип:
аудио конвертор
тип 3:
Музика
Употреба:
Музика MP3 Аудио Конвертор

Производи во категоријата

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3-531 V3-551 V3-571 Е1-521 E1-531 Е1-571 Серија

369.12 -35 % DEN 240.00

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3531 V3551 V3571 Е1521 E1531 Е1571 СеријаКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

4Pin ПРОЦЕСОРОТ да IDE Напојување Кабел Десктоп 4 pin ATX 12V P4 Моќ Машки да Molex D Приклучок Машки Конектор Конверзија Кабел

239.52 -5 % DEN 228.00

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Конектор Б : 1 4 Pin Molex IDE Машки6.Боја : Црна / Жолта7.Кабел Должина : 20 cm / 8"8.Да ги направат потребните струја без да се водат на CPU моќ конектор од напојувањеПакет Се Вклучени : 1 x ПРОЦЕСОРОТ Кабел за Напојување

2 парчиња 15cm Двојна 4Pin Molex да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Моќ Кабел IDE да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Напојување Кабел Бесплатен Превозот.

DEN 383.52

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место...

90 Десна Аглеста 0.5 m Мини USB 5Pin Машки да USB 2.0 Тип Б Женски Печатач Панел Монтажа на Кабел и Завртка 50cm

136.32 -8 % DEN 125.00

Карактеристики : 1 Должина : 50cm / FT 1.672 Конектор 1 : Мини USB 5 Pin Машки3 Конектор 2 : USB 2.0 тип Б женски панел планината + завртка4...

Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмот за LCD LED IPS Екран за ТВ

767.04 -0 % DEN 767.00

******************************************************Повеќе детали : Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмза LCD LED IPS Екран за ТВ****************************************************Слика : имаме две големина за вашиот избор .16:9 534.5*302.5 и 16:10 522*327

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU-8A5LH

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU8 A5 LHПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

10pieces/Пакет Сосема нов DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500

804.00 -8 % DEN 740.00

Производ DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Дел Број PJ376 Одговара Моделот Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција за Постојан

Нови A1707 Сила Touchpad Trackpad Простор Сива Сива боја за Macbook Pro Ретината 15 Touch Бар 2017 MLH32 MLH42 MPTR2 MPTT2

DEN 1775.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1707 TrackpadГодинаКрајот На 2016 Година Средината На 2017PPN N / AAPN N / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОригинални нови , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1707 Trackpad Крајот на 2016 Година Средината на 2017 Простор Сива БојаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

1537 се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 1770.24

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

UX31A се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 5925.60

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Џинг Ченг Da 2.5*0.7 мм DC Напојување Приклучок Конектор се Користи Кабел За Samsung TIV Smart XE500T1C PC Pro XE700T1C Адаптер за Лаптоп

319.68 -9 % DEN 291.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

Бесплатен Превозот 10pcs 320MM*2.4 MM 15 LCD CCFL светилка за осветлување CCFL осветлување tube,320 MM должина CCFL светлина

DEN 666.24

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

WZSM Нови FFC FPC Кабел 1.0 mm Теренот Обратна 4pin 6pin 8pin 10pin 12pin 14pin 16pin 18pin 20pin Должина 400mm Флексибилно Рамно кабел

335.52 -5 % DEN 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.