• Ново
HDMI Splitter 3 Портен Хаб Кутија Авто Ултра HD 4K x 2К 3D 1080p HD Switch 3 Во 1 Од Switcher Со Далечински Управувач Адаптер

HDMI Splitter 3 Портен Хаб Кутија Авто Ултра HD 4K x 2К 3D 1080p HD Switch 3 Во 1 Од Switcher Со Далечински Управувач Адаптер

Оценка на клиентот:
DEN 1257.60

Износ
Залиха


3x1 HDMI Преклопник обезбедува начин за да се префрлате помеѓу повеќе HDMI сигнали на еден излез. Тоа овозможува префрлување на три влезови и одржува сите сигнал компоненти присутни во кодиран сигнал HDCP енкрипција. Тоа му овозможува на корисникот да лесно да изберете од различни програма извори без да се движи кабли наоколу. HDMI switcher може да се контролира преку предниот панел притисни копчиња или со инфраред далечинска единица за контрола, која е вклучена. HDTV резолуции на 480p, 720p, 1080i и 1080p се поддржани.
Sepecification :
1. Поддржува HDMI 1.3 б;
2. Full HD 1080 P;
3. Поддршка на 12-битни Длабоко Боја;
4. Високи Перформанси до 2.5 Gbps;
5. Поддржува 25 Meters HDMI Кабел на двата краја на Switcher.
Пакет Содржина :
1. UGREEN 40204 3x1 HDMI Преклопник x1
2. IR-далечински управувач x1
3. Прирачник за корисникот x1

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
UGREEN 3x1 HDMI Преклопник
Бренд Име:
ТОА ОДИ
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13A лаптоп со Екран LVDS Кабел 364-0111-1105_A 1CH 364-0211-1104_A 2ch

478.08 -35 % DEN 311.00

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13 A лаптоп со Екран LVDS Кабел 36401111105_A 1 CH 36402111104_A " 2chКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

USB 3.0 да eSATA Надворешни SATA 3G основни поени Конвертор Адаптер за 2.5 3.5 Хард Диск

431.04 -10 % DEN 388.00

Опис На ПроизводотUSB 3.0 да e SATA надворешни SATA 3 Gbps Конвертор Адаптер за 2.5" 3.5" хард дискКарактеристики : 1 Трансфер стапка на СуперSpeed USB 3.0 интерфејс може да биде до 3 Gb / сек (Max)2...

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU-8A5LH

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU8 A5 LHПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

42.24 -10 % DEN 38.00

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите ЗлатоКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитетИздржлив и лесен за oprateУбав избор на 2 приклучок за слушалки адаптериСтерео во, Стерео излез1 / 8" 3.5 mm женски 1 / 4" за 6.5 mm машки приклучокСпецификации : Големина : 10*45 mm(D*H)Нето тежина : 6gПакет тежина : 16gБоја : ЗлатнаПакување Содржина : 1 x Слушалки Стерео Аудио Џек Адаптер ПриклучокДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

86*86mm Ѕид Лице Плоча Микрофон XLR & 3RCA AV Приклучок Панел Faceplate Штекер Адаптер

DEN 619.20

РКА AV Ѕид Лице Плоча РКА AV Coax Коаксијален Избрани Панел Опфаќа Faceplate 8.78 Ѕид Лице Плоча РКА AV + VGA Конектор Приклучок за Избрани Панел Faceplate Штекер 8.78 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + HD HDMI Порт Штекер Избрани Панел Faceplate Штекер 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV +TV + USB Полначот во Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 Порти AV Аудио Видео Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 9.88 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + DualHDMI Порт Избрани Панел Faceplate Приклучок за Штекер 10.98 Ѕид Лице Плоча РКА AV Аудио+ ТВ Џек Приклучок за Штекер Избрани Панел Faceplate 7.68 Ѕид Лице Плоча 3 RCA AV + VGA + XLR Приклучок во Штекер Штекер Избрани Панел Faceplate 12.08 Карактеристики : 1...

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS13A SVS131 лаптоп со Екран LVDS Кабел 364-0111-1105_A 1CH 364-0211-1104_A 2ch

478.08 -35 % DEN 311.00

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS13 A SVS131 лаптоп со Екран LVDS Кабел 36401111105_A 1 CH 36402111104_A " 2chКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

HDMI До Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да се Женски Продолжување конектор кабел 10cm , HDMI Тип На кабли агол за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп DVD

DEN 86.40

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол Конектор А : HDMI AТип Машки Конектор Б : HDMI AType Женски Должина : 10cm HDMI 1.4 V До Долу Десно Лево Аглеста Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Примена : За Лаптоп КОМПЈУТЕР hd телевизор ,DVD ,Компјутер, PS3 ,settop кутии,Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и проектор ..Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

ULT-Најдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M/F Продолжување Конектор Конвертор-Кабел за 1080P hd телевизор

193.44 -17 % DEN 160.00

ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P Конектор : HDMI машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски М-F HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV

618.24 -8 % DEN 569.00

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски МF HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV Информации за Производот Име на Производ VGA VGA Кабел со 15пински машки текст и женски излез Жица Spec.1.5 м : 28 AWG, OD : 8.0 mmКонектор позлатени, школка : 1μ, контакти : 3 μ Innermold ЈП (заврши бакарна фолија и лемење околу бакарна фолија) Overmold PVC (животната средина) Должина од 1,5 m (индивидуализира кабел должина) Боја Црна MOQ 1 PCS Прилагодување OEM / ODM Пакување Подарок кутија Објект Тежина 230g (1.5 м) Квалитетот за Тестирање на Електрични тест и визуелна инспекција Гаранција Една година Производот Функција1...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

10pcs FPC/FFC Конектор 1.0 Теренот 6 Pin Флип Злато Позлатен Лаптоп Touchpad Штекер SMT Тип Дебелина 2.0 mm

442.56 -22 % DEN 345.00

FPC / FFC Конектор 1.0 Теренот 6 Pin Флип Злато Позлатен Лаптоп Touchpad Штекер SMT Тип Дебелина 2.0 mm опис на производот : Најчесто се користи во компјутерски монитори, телевизии, и другите LCD екрани Спецификации : 1.0 mm теренот 6 pin флип под (аранжман злато прст долу во socket) за Спиење SMT вид, дебелина 2.0 mm Пакет содржи : 10pcs

НОВИОТ USB-CIF02 за CPM1A 2A C200HS серија PLC програмирање кабел

DEN 816.00

НОВИОТ USBCIF02 за CPM1 A 2 A C200 HS серија PLC програмирање кабелЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

Нови A1707 Сила Touchpad Trackpad Простор Сива Сива боја за Macbook Pro Ретината 15 Touch Бар 2017 MLH32 MLH42 MPTR2 MPTT2

DEN 1775.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1707 TrackpadГодинаКрајот На 2016 Година Средината На 2017PPN N / AAPN N / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОригинални нови , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1707 Trackpad Крајот на 2016 Година Средината на 2017 Простор Сива БојаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Бесплатен Превозот 50PCS/МНОГУ Arcylic Шасија /Напојување Професионален Кабел Чешли за 4Pin--6Pin--8Pin-- 24Pin

DEN 1008.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : 4 PIN6 PIN8 PIN24 PIN Кабел ЧешелТранспарентен или Црна Бојатоа е за 18awg кабел ( линија, која не е погодна за заштитена нето )Слики :

2 парчиња 15cm Двојна 4Pin Molex да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Моќ Кабел IDE да ПРОЦЕСОРОТ 8Pin Напојување Кабел Бесплатен Превозот.

DEN 383.52

Добредојдовте на НУЛА ВОДА за ЛАДЕЊЕ Продавница!Ако ви треба друга Боја и Должина може да не најдете во нашата продавница, слободно контактирајте со нас.Обичај должина цел ве молиме kinldy контактирајте со нас на прво место...

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

5pcs Специјална Понуда Watersensor Нивото на Водата Сензор за Дожд Капки Капки Длабочина Откривање Модул Додатоци БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 2088.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Карактеристики Grove компатибилен интерфејс Ниска потрошувачка на енергија 2.0 cm x 2.0 cm twig модул Висока чувствителност Апликации Идеи Врнежи откривање на Течни истекување на Резервоар за претекување детектор За сите Grove корисници (особено почетници), ние ви обезбеди водство PDF документи...

WZSM НОВИ DC Моќност Џек Порта Приклучок Конектор за Samsung NP700 NP700Z5B NP700Z5A NP-700Z5A NP700Z5AH NP-700Z5B

287.52 -5 % DEN 273.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72VR GE72VR GP72VR GL62 GL72 6QD MS-1796 го Замени GUD0N DVD

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72 VR GE72 VR GP72 VR GL62 GL72 6 QD MS1796 го Замени GUD0 N DVDПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.