• Ново
Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

Оценка на клиентот:
DEN 37.44
DEN 34.00 -9 %

Износ
Залиха

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер топла продажба
Состојба : Нова
Meterial : Метал
HD15 (ака HPDB15) pin Женски Женски
Објектот е потребно Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки)
Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќе
Спецификации :
Големина : 31 x 18 x 13 мм
Нето тежина : 9 g
Пакет тежина : 19 g
Боја : Сребрена
Пакување Содржина :
1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер
Драг пријател
ние ја прифати продажба на мало и трговија на големо
добредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicer
ние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.
1. Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Paypal ВИЗА Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2. Плаќањето мора да се изврши within3 дена од денот на нарачката.
3. Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
Answer : ___________________________ Note :
За нарачки $10,Бесплатен Превозот преку Кина Пост Регистар на Воздухот Mail со Валиден Следење на Број.
1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress!
Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми. Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Број На Модел На:
тест кабел
Бренд Име:
AQJG
Тип:
Продолжување На Кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Име:
VGA
Тип:
Женски VGA Женски
Пол:
женски женски
VGA HD15 :
VGA HD15

Производи во категоријата

UX31A се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 5925.60

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

10pcs FPC/FFC Конектор 1.0 Теренот 6 Pin Флип Злато Позлатен Лаптоп Touchpad Штекер SMT Тип Дебелина 2.0 mm

442.56 -22 % DEN 345.00

FPC / FFC Конектор 1.0 Теренот 6 Pin Флип Злато Позлатен Лаптоп Touchpad Штекер SMT Тип Дебелина 2.0 mm опис на производот : Најчесто се користи во компјутерски монитори, телевизии, и другите LCD екрани Спецификации : 1.0 mm теренот 6 pin флип под (аранжман злато прст долу во socket) за Спиење SMT вид, дебелина 2.0 mm Пакет содржи : 10pcs

WZSM Нови FFC FPC Кабел 1.0 mm Теренот Обратна 4pin 6pin 8pin 10pin 12pin 14pin 16pin 18pin 20pin Должина 400mm Флексибилно Рамно кабел

335.52 -5 % DEN 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

DEBROGLIE 1PCS VGA DVI TVO слот Целосна Висина Проширување Заградата за ATI Видео Графичка Картичка 12CM

DEN 312.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба: НОВИИме : Одбивни на ATI Видео КартичкаДолжина : 12 CMИнтерфејс : VGA+DVI+TVOПакет : Заградата *1 PCS(не вклучувајќи завртки)Слики :

HDMI До Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да се Женски Продолжување конектор кабел 10cm , HDMI Тип На кабли агол за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп DVD

DEN 86.40

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол Конектор А : HDMI AТип Машки Конектор Б : HDMI AType Женски Должина : 10cm HDMI 1.4 V До Долу Десно Лево Аглеста Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Примена : За Лаптоп КОМПЈУТЕР hd телевизор ,DVD ,Компјутер, PS3 ,settop кутии,Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и проектор ..Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмот за LCD LED IPS Екран за ТВ

767.04 -0 % DEN 767.00

******************************************************Повеќе детали : Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмза LCD LED IPS Екран за ТВ****************************************************Слика : имаме две големина за вашиот избор .16:9 534.5*302.5 и 16:10 522*327

WZSM НОВИ DC Моќност Џек Порта Приклучок Конектор за Samsung NP700 NP700Z5B NP700Z5A NP-700Z5A NP700Z5AH NP-700Z5B

287.52 -5 % DEN 273.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU-8A5LH

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU8 A5 LHПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72VR GE72VR GP72VR GL62 GL72 6QD MS-1796 го Замени GUD0N DVD

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 SATA HDD SSD Хард Диск Caddy за MSI GT72 VR GE72 VR GP72 VR GL62 GL72 6 QD MS1796 го Замени GUD0 N DVDПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

ULT-Најдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M/F Продолжување Конектор Конвертор-Кабел за 1080P hd телевизор

193.44 -17 % DEN 160.00

ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P Конектор : HDMI машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

ЛА-6592P PAL51 E6420 се поврзете со печатач плоча тестирани од страна на системот круг поврзете одбор

DEN 959.04

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3-531 V3-551 V3-571 Е1-521 E1-531 Е1-571 Серија

369.12 -35 % DEN 240.00

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3531 V3551 V3571 Е1521 E1531 Е1571 СеријаКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

5pcs Специјална Понуда Watersensor Нивото на Водата Сензор за Дожд Капки Капки Длабочина Откривање Модул Додатоци БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 2088.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Карактеристики Grove компатибилен интерфејс Ниска потрошувачка на енергија 2.0 cm x 2.0 cm twig модул Висока чувствителност Апликации Идеи Врнежи откривање на Течни истекување на Резервоар за претекување детектор За сите Grove корисници (особено почетници), ние ви обезбеди водство PDF документи...

Топла ПРОЗОРЦИ/PDU Моќ Доведе IEC 320 C14 Машки Да CEE7 Европски Женски Адаптер Кабел 35CM Z09 Капка брод

406.56 -17 % DEN 337.00

Оваа ПРОЗОРЦИ / PDU моќ, води е поврзување IEC C14 Машки Plug да CEE7 / 7 Европски Женски Штекер IEC 320 C14 3 Pin Машки да ЦИЕ 7 / 7 Европската 3pin женски...

Бесплатен Превозот 50PCS/МНОГУ Arcylic Шасија /Напојување Професионален Кабел Чешли за 4Pin--6Pin--8Pin-- 24Pin

DEN 1008.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : 4 PIN6 PIN8 PIN24 PIN Кабел ЧешелТранспарентен или Црна Бојатоа е за 18awg кабел ( линија, која не е погодна за заштитена нето )Слики :

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13A лаптоп со Екран LVDS Кабел 364-0111-1105_A 1CH 364-0211-1104_A 2ch

478.08 -35 % DEN 311.00

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13 A лаптоп со Екран LVDS Кабел 36401111105_A 1 CH 36402111104_A " 2chКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS13A SVS131 лаптоп со Екран LVDS Кабел 364-0111-1105_A 1CH 364-0211-1104_A 2ch

478.08 -35 % DEN 311.00

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS13 A SVS131 лаптоп со Екран LVDS Кабел 36401111105_A 1 CH 36402111104_A " 2chКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3-771 V3-771G V3-571G-6407 V3-571G-6602 V3-571G-9686

403.20 -35 % DEN 262.00

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3771 V3771 G V3571 G6407 V3571 G6602 V3571 G9686Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

42.24 -10 % DEN 38.00

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите ЗлатоКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитетИздржлив и лесен за oprateУбав избор на 2 приклучок за слушалки адаптериСтерео во, Стерео излез1 / 8" 3.5 mm женски 1 / 4" за 6.5 mm машки приклучокСпецификации : Големина : 10*45 mm(D*H)Нето тежина : 6gПакет тежина : 16gБоја : ЗлатнаПакување Содржина : 1 x Слушалки Стерео Аудио Џек Адаптер ПриклучокДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.