• Ново
RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

Оценка на клиентот:
DEN 246.24

Износ
Залиха


******************************************************
Повеќе детали :
RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/e SATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет
****************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : 13pcs - 1 пакет

Карактеристики

Должина на кабел:
Црна, Црвена, Сина, Виолетова, Зелена, светло црвена
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE
Број На Модел На:
прашина приклучок

Производи во категоријата

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

42.24 -10 % DEN 38.00

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите ЗлатоКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитетИздржлив и лесен за oprateУбав избор на 2 приклучок за слушалки адаптериСтерео во, Стерео излез1 / 8" 3.5 mm женски 1 / 4" за 6.5 mm машки приклучокСпецификации : Големина : 10*45 mm(D*H)Нето тежина : 6gПакет тежина : 16gБоја : ЗлатнаПакување Содржина : 1 x Слушалки Стерео Аудио Џек Адаптер ПриклучокДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

HDMI До Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да се Женски Продолжување конектор кабел 10cm , HDMI Тип На кабли агол за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп DVD

DEN 86.40

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол Конектор А : HDMI AТип Машки Конектор Б : HDMI AType Женски Должина : 10cm HDMI 1.4 V До Долу Десно Лево Аглеста Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Примена : За Лаптоп КОМПЈУТЕР hd телевизор ,DVD ,Компјутер, PS3 ,settop кутии,Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и проектор ..Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

DEBROGLIE 1PCS VGA DVI TVO слот Целосна Висина Проширување Заградата за ATI Видео Графичка Картичка 12CM

DEN 312.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба: НОВИИме : Одбивни на ATI Видео КартичкаДолжина : 12 CMИнтерфејс : VGA+DVI+TVOПакет : Заградата *1 PCS(не вклучувајќи завртки)Слики :

10pcs-Висок Квалитет DEBROGLIE Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Кабелот За GPS DVD LED Екран 48cm

DEN 1439.04

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Спецификација : пластични школка, 51*35*11mm+FFC жица (48 CM), +SD32*24*2.0 mm Материјал : пластични +FFC Тежина : 15g Опис на Производот : Поддршка на сите производи, кои треба да ја користите мемориската картичка SD / SDHC / MMC / RSMMC, На пример : автомобилот GPS навигатор, автомобил DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD дисплеј, големи опрема и така натаму главната слика покажува на SD картичка за оригиналниот навигација со автомобил со SD овој производ не содржи упатство за употреба : 1...

ЛА-6592P PAL51 E6420 се поврзете со печатач плоча тестирани од страна на системот круг поврзете одбор

DEN 959.04

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Џинг Ченг Da 2.5*0.7 мм DC Напојување Приклучок Конектор се Користи Кабел За Samsung TIV Smart XE500T1C PC Pro XE700T1C Адаптер за Лаптоп

319.68 -9 % DEN 291.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

ULT-Најдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M/F Продолжување Конектор Конвертор-Кабел за 1080P hd телевизор

193.44 -17 % DEN 160.00

ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P Конектор : HDMI машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

IC690USB901 МОБ GE90-30 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USB-SNP GE90-30 GE90-70

DEN 840.00

IC690 USB901 МОБ GE9030 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USBSNP GE9030 GE9070Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

UX31A се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 5925.60

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3-531 V3-551 V3-571 Е1-521 E1-531 Е1-571 Серија

369.12 -35 % DEN 240.00

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3531 V3551 V3571 Е1521 E1531 Е1571 СеријаКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13A лаптоп со Екран LVDS Кабел 364-0111-1105_A 1CH 364-0211-1104_A 2ch

478.08 -35 % DEN 311.00

Вистински LCD Видео Кабел за Sony Vaio SVS13 SVS131 SVS13 A лаптоп со Екран LVDS Кабел 36401111105_A 1 CH 36402111104_A " 2chКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

37.44 -9 % DEN 34.00

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер топла продажба Состојба : НоваMeterial : МеталHD15 (ака HPDB15) pin Женски ЖенскиОбјектот е потребно Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки)Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќеСпецификации : Големина : 31 x 18 x 13 ммНето тежина : 9 gПакет тежина : 19 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор АдаптерДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Двојно USB 2.0 да SATA Хард Диск Адаптер Кабел за 2.5 инчен SATA HDD / SSD

181.92 -14 % DEN 156.00

1 Овој производ може да биде директно се поврзува 2,5 инчен SATA хард диск и SSD.2 Производот може да го поддршка на Windows 2000 / Windows XP / Windows 7 / Windows 8 и Windows / Mac оперативен систем.3...

Оригиналниот Како Нов Trackpad Touchpad за Macbook Air 13.3 A1369 Touch Pad Песна Подлога Крајот на 2010 Година MC503 MC504 EMC2392

DEN 1295.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1369 TrackpadГодинаКрајот на 2010 годинаPPN 821113602APN 9229637Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаКако нов , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1369 Trackpad Крајот на 2010 ГодинаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Нови A1707 Сила Touchpad Trackpad Простор Сива Сива боја за Macbook Pro Ретината 15 Touch Бар 2017 MLH32 MLH42 MPTR2 MPTT2

DEN 1775.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1707 TrackpadГодинаКрајот На 2016 Година Средината На 2017PPN N / AAPN N / AКомпатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаОригинални нови , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1707 Trackpad Крајот на 2016 Година Средината на 2017 Простор Сива БојаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Висок quanlity 7P SATA 3.0 податоци машки да машки Порта адаптер прав агол 7 PIN Serial ATA III 6Gb/s M M Спојка

1919.52 -10 % DEN 1728.00

Добредојдовте на нашата Продавница! 100% Сосема Нов и висок квалитет на 7 Pin SATA 3.0 Во линија Спојка обезбедува машкоконмашко feedпреку connectioПакет содржина : 7pin SATA машки да машки адаптер x1

4Pin ПРОЦЕСОРОТ да IDE Напојување Кабел Десктоп 4 pin ATX 12V P4 Моќ Машки да Molex D Приклучок Машки Конектор Конверзија Кабел

239.52 -5 % DEN 228.00

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Конектор Б : 1 4 Pin Molex IDE Машки6.Боја : Црна / Жолта7.Кабел Должина : 20 cm / 8"8.Да ги направат потребните струја без да се водат на CPU моќ конектор од напојувањеПакет Се Вклучени : 1 x ПРОЦЕСОРОТ Кабел за Напојување

НОВИОТ USB-CIF02 за CPM1A 2A C200HS серија PLC програмирање кабел

DEN 816.00

НОВИОТ USBCIF02 за CPM1 A 2 A C200 HS серија PLC програмирање кабелЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

Топла ПРОЗОРЦИ/PDU Моќ Доведе IEC 320 C14 Машки Да CEE7 Европски Женски Адаптер Кабел 35CM Z09 Капка брод

406.56 -17 % DEN 337.00

Оваа ПРОЗОРЦИ / PDU моќ, води е поврзување IEC C14 Машки Plug да CEE7 / 7 Европски Женски Штекер IEC 320 C14 3 Pin Машки да ЦИЕ 7 / 7 Европската 3pin женски...

1537 се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 1770.24

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмот за LCD LED IPS Екран за ТВ

767.04 -0 % DEN 767.00

******************************************************Повеќе детали : Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмза LCD LED IPS Екран за ТВ****************************************************Слика : имаме две големина за вашиот избор .16:9 534.5*302.5 и 16:10 522*327

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.