• Ново
RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

Оценка на клиентот:
DEN 1406.40

Износ
Залиха


******************************************************
Повеќе детали :
RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/e SATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет
****************************************************
Слика :
Answer : ___________________________ Note : 13pcs - 1 пакет

Карактеристики

Должина на кабел:
Црна, Црвена, Сина, Виолетова, Зелена, светло црвена
Тип:
Кабел Адаптер
Бренд Име:
DEBROGLIE
Број На Модел На:
прашина приклучок

Производи во категоријата

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

37.44 -9 % DEN 34.00

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер топла продажба Состојба : НоваMeterial : МеталHD15 (ака HPDB15) pin Женски ЖенскиОбјектот е потребно Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки)Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќеСпецификации : Големина : 31 x 18 x 13 ммНето тежина : 9 gПакет тежина : 19 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор АдаптерДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

DEBROGLIE 1PCS VGA DVI TVO слот Целосна Висина Проширување Заградата за ATI Видео Графичка Картичка 12CM

DEN 312.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Состојба: НОВИИме : Одбивни на ATI Видео КартичкаДолжина : 12 CMИнтерфејс : VGA+DVI+TVOПакет : Заградата *1 PCS(не вклучувајќи завртки)Слики :

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

HDMI Splitter 3 Портен Хаб Кутија Авто Ултра HD 4K x 2К 3D 1080p HD Switch 3 Во 1 Од Switcher Со Далечински Управувач Адаптер

DEN 1257.60

3x1 HDMI Преклопник обезбедува начин за да се префрлате помеѓу повеќе HDMI сигнали на еден излез Тоа овозможува префрлување на три влезови и одржува сите сигнал компоненти присутни во кодиран сигнал HDCP енкрипција...

НОВИОТ USB-CIF02 за CPM1A 2A C200HS серија PLC програмирање кабел

DEN 816.00

НОВИОТ USBCIF02 за CPM1 A 2 A C200 HS серија PLC програмирање кабелЗабележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

5pcs Специјална Понуда Watersensor Нивото на Водата Сензор за Дожд Капки Капки Длабочина Откривање Модул Додатоци БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ

DEN 2088.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Карактеристики Grove компатибилен интерфејс Ниска потрошувачка на енергија 2.0 cm x 2.0 cm twig модул Висока чувствителност Апликации Идеи Врнежи откривање на Течни истекување на Резервоар за претекување детектор За сите Grove корисници (особено почетници), ние ви обезбеди водство PDF документи...

Оригиналниот Како Нов Trackpad Touchpad за Macbook Air 13.3 A1369 Touch Pad Песна Подлога Крајот на 2010 Година MC503 MC504 EMC2392

DEN 1295.52

Професионални Веледрогерија за Maci Mac Резервни ДеловиИме На ПроизводA1369 TrackpadГодинаКрајот на 2010 годинаPPN 821113602APN 9229637Компатибилен Цел БР.(Види Опис на ПодКОМПАТИБИЛЕН)Производ СостојбаКако нов , 100% Тестирани,Добра Работа.1 Buc x A1369 Trackpad Крајот на 2010 ГодинаВе молиме да ни ги испратите пораки ако не сте сигурни за објекти,ви благодариме!​А+++ "Нов",Совршено се физичките услови,нула инциденти или гребење.А+ "Како Нов" Нема знаци на истрошеност.тоа може да е влечат оние без знаци."Многу Добар" Мали гребнатини / scuffs / чипови...

Бесплатен Превозот 50PCS/МНОГУ Arcylic Шасија /Напојување Професионален Кабел Чешли за 4Pin--6Pin--8Pin-- 24Pin

DEN 1008.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : 4 PIN6 PIN8 PIN24 PIN Кабел ЧешелТранспарентен или Црна Бојатоа е за 18awg кабел ( линија, која не е погодна за заштитена нето )Слики :

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски М-F HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV

618.24 -8 % DEN 569.00

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски МF HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV Информации за Производот Име на Производ VGA VGA Кабел со 15пински машки текст и женски излез Жица Spec.1.5 м : 28 AWG, OD : 8.0 mmКонектор позлатени, школка : 1μ, контакти : 3 μ Innermold ЈП (заврши бакарна фолија и лемење околу бакарна фолија) Overmold PVC (животната средина) Должина од 1,5 m (индивидуализира кабел должина) Боја Црна MOQ 1 PCS Прилагодување OEM / ODM Пакување Подарок кутија Објект Тежина 230g (1.5 м) Квалитетот за Тестирање на Електрични тест и визуелна инспекција Гаранција Една година Производот Функција1...

WZSM НОВИ DC Моќност Џек Порта Приклучок Конектор за Samsung NP700 NP700Z5B NP700Z5A NP-700Z5A NP700Z5AH NP-700Z5B

287.52 -5 % DEN 273.00

Сосема Нов Висок квалитет90 дена гаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3-531 V3-551 V3-571 Е1-521 E1-531 Е1-571 Серија

369.12 -35 % DEN 240.00

Нов Лаптоп, AC DC Моќност Џек штекер кабел конектор жица за ACER Стремат V3531 V3551 V3571 Е1521 E1531 Е1571 СеријаКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3-771 V3-771G V3-571G-6407 V3-571G-6602 V3-571G-9686

403.20 -35 % DEN 262.00

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3771 V3771 G V3571 G6407 V3571 G6602 V3571 G9686Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

UX31A се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 5925.60

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Бесплатен Превозот 10pcs 320MM*2.4 MM 15 LCD CCFL светилка за осветлување CCFL осветлување tube,320 MM должина CCFL светлина

DEN 666.24

Ние секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето...

Џинг Ченг Da 2.5*0.7 мм DC Напојување Приклучок Конектор се Користи Кабел За Samsung TIV Smart XE500T1C PC Pro XE700T1C Адаптер за Лаптоп

319.68 -9 % DEN 291.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

ULT-Најдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M/F Продолжување Конектор Конвертор-Кабел за 1080P hd телевизор

193.44 -17 % DEN 160.00

ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P Конектор : HDMI машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

IC690USB901 МОБ GE90-30 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USB-SNP GE90-30 GE90-70

DEN 840.00

IC690 USB901 МОБ GE9030 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USBSNP GE9030 GE9070Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмот за LCD LED IPS Екран за ТВ

767.04 -0 % DEN 767.00

******************************************************Повеќе детали : Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмза LCD LED IPS Екран за ТВ****************************************************Слика : имаме две големина за вашиот избор .16:9 534.5*302.5 и 16:10 522*327

1537 се поврзете со 3d-печатач плоча целиот тест круг поврзете одбор

DEN 1770.24

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

10pcs-Висок Квалитет DEBROGLIE Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Кабелот За GPS DVD LED Екран 48cm

DEN 1439.04

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Спецификација : пластични школка, 51*35*11mm+FFC жица (48 CM), +SD32*24*2.0 mm Материјал : пластични +FFC Тежина : 15g Опис на Производот : Поддршка на сите производи, кои треба да ја користите мемориската картичка SD / SDHC / MMC / RSMMC, На пример : автомобилот GPS навигатор, автомобил DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD дисплеј, големи опрема и така натаму главната слика покажува на SD картичка за оригиналниот навигација со автомобил со SD овој производ не содржи упатство за употреба : 1...

Топла ПРОЗОРЦИ/PDU Моќ Доведе IEC 320 C14 Машки Да CEE7 Европски Женски Адаптер Кабел 35CM Z09 Капка брод

406.56 -17 % DEN 337.00

Оваа ПРОЗОРЦИ / PDU моќ, води е поврзување IEC C14 Машки Plug да CEE7 / 7 Европски Женски Штекер IEC 320 C14 3 Pin Машки да ЦИЕ 7 / 7 Европската 3pin женски...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.