• Ново
Мини САС 36PIN SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power 1M

Мини САС 36PIN SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power 1M

Оценка на клиентот:
DEN 575.52
DEN 547.00 -5 %

Износ
Залиха


Мини САС 36 PIN SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power 1 M
nternal mini SAS SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power моќ.
Овој кабел ви овозможува да поврзете од САС контролер со SFF-8087 внатрешни mini SAS
конектор четири (4) SAS дискови. Должина е 0.45 Метар.
Компатибилна со следниве IBM контролер, како и други не-IBM контролори : Serve RAID-MR10i Serve RAID-MR10il Serve RAID-MR10is Serve RAID-BR10i Serve RAID-BR10il Serve RAID-BR10il v2 Serve RAID-M1015

Карактеристики

Должина на кабел:
1m
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
мини САС 36pin
Бренд Име:
Phineli
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

10pcs-Висок Квалитет DEBROGLIE Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Кабелот За GPS DVD LED Екран 48cm

DEN 1439.04

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Универзална SD SDHC Картичка Читателот Продолжување Кабел Спецификација : пластични школка, 51*35*11mm+FFC жица (48 CM), +SD32*24*2.0 mm Материјал : пластични +FFC Тежина : 15g Опис на Производот : Поддршка на сите производи, кои треба да ја користите мемориската картичка SD / SDHC / MMC / RSMMC, На пример : автомобилот GPS навигатор, автомобил DVD, DVR, ПРЕДВОДЕНА / LCD дисплеј, големи опрема и така натаму главната слика покажува на SD картичка за оригиналниот навигација со автомобил со SD овој производ не содржи упатство за употреба : 1...

HDMI До Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да се Женски Продолжување конектор кабел 10cm , HDMI Тип На кабли агол за персонален КОМПЈУТЕР Лаптоп DVD

DEN 86.40

Горе Долу Десно Лево Аглеста HDMI Машки да HDMI Женски Продолжување конектор кабли 10cm , HDMI Тип На кабел агол Конектор А : HDMI AТип Машки Конектор Б : HDMI AType Женски Должина : 10cm HDMI 1.4 V До Долу Десно Лево Аглеста Злато позлатен конектори, вирус олеснување и фолија оклопна Примена : За Лаптоп КОМПЈУТЕР hd телевизор ,DVD ,Компјутер, PS3 ,settop кутии,Дигитална ТЕЛЕВИЗИЈА и проектор ..Answer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите HDMI порт тип пред да ја купите оваа точка.

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3-771 V3-771G V3-571G-6407 V3-571G-6602 V3-571G-9686

403.20 -35 % DEN 262.00

Лаптоп DC МОЌНОСТ ЏЕК ПОДИГНАТ Кабел PORT КОНЕКТОР За ACER СТРЕМАТ V3771 V3771 G V3571 G6407 V3571 G6602 V3571 G9686Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп со LCD / LED / LVDS Следи КАБЕЛ...

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

IC690USB901 МОБ GE90-30 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USB-SNP GE90-30 GE90-70

DEN 840.00

IC690 USB901 МОБ GE9030 GE90 Програмирање Кабел USB SNP Најдобри САЛАДИН адаптер USBSNP GE9030 GE9070Забележи : Ако сакате никаква помош, можете да контактирате со вашиот услуги на клиентите или ни даде вашата емејл поле, ние ќе ви одговори во рок од 12 часаСите производи ќе бидат тестирани пред превозотЗа сите за да мора да се вратат на нас, ако од која било причина не ви се допаѓа тоа ,можете да го нарачате тогаш ќе ги прифати по правило, ние го плати превозот ценаод кина, купувачот мора да ги плати за враќање на трошоците од страна на EMS само,ве молам, не цел ако не се прифататНие нудиме : 1.Обезбеди 24*7 поддршка на корисниците на.2.Нудиме на нашите клиенти долниот Кинески цена.3.Насочат на купување и плаќање на процесот.4.Ја испорача стоката до нашите клиенти од целиот свет со брзина и прецизност.5.Се обезбеди врвен квалитет на нашите производи.6.Им помогне да најдете производи и производители во Кина.За било какви прашања ве молиме контактирајте со нас на : Услуги На Клиентите : Gi Gi LinСАНДАЧЕ : cs @ 3605buy.comSKYPY : Customer Service_3605buy

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU-8A5LH

384.00 -5 % DEN 365.00

9.5 MM 2 Хард Диск HDD SSD Случај Рамка Caddy Адаптер за Dell Insipiron 14 3421 15 3541 3542 3543 3545 3567 DU8 A5 LHПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмот за LCD LED IPS Екран за ТВ

767.04 -0 % DEN 767.00

******************************************************Повеќе детали : Нови 24inch 45 степен Сјајни 24 инчен LCD Polarizer Поларизирана Филмза LCD LED IPS Екран за ТВ****************************************************Слика : имаме две големина за вашиот избор .16:9 534.5*302.5 и 16:10 522*327

Џинг Ченг Da 2.5*0.7 мм DC Напојување Приклучок Конектор се Користи Кабел За Samsung TIV Smart XE500T1C PC Pro XE700T1C Адаптер за Лаптоп

319.68 -9 % DEN 291.00

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

10PCS/МНОГУ 520*2.4 mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 23 widescreen LCD монитор 520 MM

DEN 1034.40

15pcs / многу Бесплатен превозот 2.4*419mm 2.4*420mm CCFL цевка Ладно катоден флуоресцентни светилки за 19" LCD widescreen monitor LCD Светилка многупарчиња / многуБесплатен Превозот 490mm *2.4 mm LCD заднинско Осветлување Светилка 22inch 22" CCFL Осветлување Светилка 40 PCS 490mm CCFL многупарчиња / многуБесплатни Shiping gigabyte SLi Мост 3начини на три начини Конектор за Nvidia графика SLI адаптер многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 100pcs / многу 270 MM ccfl осветлување tube многупарчиња / многуБесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 270*1.8 mm 12.1 inch LCD Осветлување Светилка 20pcs / многу ccfl осветлување tube многупарчиња / многуСосема Нов Висок Квалитет на тенис на маса топката plier колона мрежа нето тенис на маса колона бесплатен превозот САД$ 18.35 / парчеHK ПОСТ 100 PCS / многу Бесплатен превозот Вечера Светлина CCFL 115 * 2.0 mm LCD заднинско Осветлување Светилка CCLF цевка 115mmx 2.0 mm многупарчиња / многуВисок Квалитет на Нови Бесплатен превозот 4 GB Индустриска Употреба Compact Flash СП Картичка Мемориската Картичка Micro картичка парчеНие секогаш се пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги...

1 buc IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор Адаптер 2 во 1 SATA да IDE Converteror IDE да SATA ConverterHot AQJG трговија на Големо

138.72 -10 % DEN 125.00

2 во SATA да IDE Converteror IDE да SATA Converter Hot Нови ПристигнувањеКарактеристики : НОВИ IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор АдаптерОвој Адаптер го Прави Сето тоа , SATA Хард Диск Да се IDE Конвертор или IDE Диск да се SATA Домаќин Конвертор.Ова е BiНасока конвертор за сериски и паралелни АТА превод .тоа вклучува Serial ATA PHY , Линк, Транспорт и Паралелно АТА (application layer) контролер.на Serial ATA физички , линк и транспорт слоеви се согласни да serial ATA I / II .овој Конвертор поддршка на 3 GHz Податоци Стапка.Со LED означени МоќЛесно се инсталира и без Возач ПотребниSerial ATA 1.0 / 2.0 Спецификацијата во СогласностАвтоматско Serial ATA 1.5 Gbps Брзина преговориАТА / ATAPI PIO режим 0 до 4АТА / ATAPI Ултра DMA на Трансфер го оценувате 16.7 , 25, 33, 48, 66, 100, 133 , 150, 300 MB / s.АТА / ATAPI LBA48 решавање јазол се поврзува со 2бајтен сектор countПоддршка Serial ATA hotPlugУлтра ниска Потрошувачка на енергијаСе работи за двете AC и DC неколку помеѓу предавателот и приемникотОбезбеди Наведени OOB сигнал откривање и Пренос наПоддршка Шири Спектар тактовата Фрек за намалување на EMIПоддршка Делумно / Сон Менаџмент На ЕнергијаОбезбеди прилагодливи TX сигнал амплитудата и предакцент нивоРоб ПоддршкаПоддршка на Windows 98 / SE / ME / 2000 / XP / VistaСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : ЦрвенаОбјектот големина на : 51*49*6(max)mmНето тежина : 29gПакет тежина : 38gПакување содржина : 1 x IDE да SATA Конвертор1 x SATA Кабел1 x Моќ КабелДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

10pieces/Пакет Сосема нов DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500

804.00 -8 % DEN 740.00

Производ DC Моќност Џек PJ376 Штекер Подигнат Кабел за Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Дел Број PJ376 Одговара Моделот Lenovo Ideapad P400 P500 Z400 Z500 Оригинална Состојба , Сосема Нова , во парк Пакет Антиелектростатско пакување Гаранција за Постојан

4Pin ПРОЦЕСОРОТ да IDE Напојување Кабел Десктоп 4 pin ATX 12V P4 Моќ Машки да Molex D Приклучок Машки Конектор Конверзија Кабел

239.52 -5 % DEN 228.00

Карактеристики : 1.Конектор Број : 23.Тип : ПРОЦЕСОРОТ Напојување4.Конектор A : 1 ATX 12 V P4 Моќ (4 pin; v 2.x) Машки5.Конектор Б : 1 4 Pin Molex IDE Машки6.Боја : Црна / Жолта7.Кабел Должина : 20 cm / 8"8.Да ги направат потребните струја без да се водат на CPU моќ конектор од напојувањеПакет Се Вклучени : 1 x ПРОЦЕСОРОТ Кабел за Напојување

ULT-Најдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M/F Продолжување Конектор Конвертор-Кабел за 1080P hd телевизор

193.44 -17 % DEN 160.00

ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P Конектор : HDMI машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри HDMI Адаптер Rotatable Флексибилни 360 степени машки да се женски M / F Продолжување Конектор КонверторКабел за HDTV 1080 P За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

ЛА-6592P PAL51 E6420 се поврзете со печатач плоча тестирани од страна на системот круг поврзете одбор

DEN 959.04

ОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ НИЕ МОЖЕ ДА ВИ ПОКАЖЕ СЛИКИТЕ ЗА ТЕСТИРАЊЕЦелосно тестирани, Гаранција дена : 60 деновиОДБОРИТЕ СЕ КОРИСТАТ И ТЕСТИРАНИ СИТЕ ПРЕДМЕТИ ЌЕ БИДАТ ТЕСТИРАНИ...

Двојно USB 2.0 да SATA Хард Диск Адаптер Кабел за 2.5 инчен SATA HDD / SSD

181.92 -14 % DEN 156.00

1 Овој производ може да биде директно се поврзува 2,5 инчен SATA хард диск и SSD.2 Производот може да го поддршка на Windows 2000 / Windows XP / Windows 7 / Windows 8 и Windows / Mac оперативен систем.3...

НОВ Лаптоп, ПРЕДВОДЕНА Кабел за TOSHIBA satellite C850 C855 c855D L855 Верзија 1 PN:6017B0361601 LED LVDS КАБЕЛ

418.56 -28 % DEN 301.00

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA satellite C850 C855 c855 D L855 (Верзија 1)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.