• Ново
Нова За леново 300-15 300-15ISK LCD LVDS Кабел BMWQ2 DC02001XE00

Нова За леново 300-15 300-15ISK LCD LVDS Кабел BMWQ2 DC02001XE00

Оценка на клиентот:
DEN 186.72

Износ
Залиха


Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Тип:
Дада Трансфер На Кабел
Бренд Име:
chau
Број На Модел На:
300-15ISK 300-15
Пакет:
No

Производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 HDD Хард Диск Со USB Кабел за Напојување

253.44 -8 % DEN 233.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 "HDD Хард Диск Со USB Напојување со Кабел Карактеристики : USB 2.0 да SATA 7+15 Pin 22 Pin Адаптер Кабел За 2.5" HDD Хард ДискUSB 2.0 да SATA 15 + 7 pin конектор кабелПогоден за 2.5" SATA Хард ДискUSB 2.0 интерфејс, поддршка топла приклучокот,plug and play,цената на пренос до 480 Mbps.Backwardly компатибилен со USB 1.0Напојува преку компјутер со USB приклучок, без надворешна сила бараUSB Y кабелот поддржува до 7200rpm SATA HDD или повеќе(Кога недостатокот на енергија,ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер)Преносни големина, лесен и удобен за носење и употребаИзградена во LED Светло за Моќ Укажуваат : Моќ, ПристапОперативен Систем за Поддршка : Win 98,Победи МЕНЕ,Win XP,Win 2000,Win 7Забелешка : Овој кабел не се Погодни за 3,5" HDD Хард ДискСпецификација : Оригиналната кутија : НикојКабел должина : USB да SATA51cm; USB на USB21.4 cmБоја : ЦрнаНето тежина : 40gПакет тежина : 49gПакување содржина : 2 x USB 2.0 да SATA кабел

3FT-30FT Злато Позлатен Конекција HDMI да HDMI машки да машки HDMI Кабел 1.4 V за LCD HD DVD PS3 HDTV 1M 1.5 М 3M 5M 10M

41.28 -6 % DEN 39.00

Карактеристики : || Сосема нов и висок квалитет.| Нова HDMI верзија 1.4 кабел.| Наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандарди.| HDMI глава : skidproof позлатени plug главата.| Жица : сребро обложени бакарна жица внатре за да се намали пречки.| Кабел опфаќа : 4layers оклопна, висока прецизност стандард полиетилен изолационен материјал.| Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.| Поддржува некомпресирани аудио / видео сигнали за LCD, DVD, hd телевизор, HDTV примање box, итн.| Поддржува повеќе аудио формати, од стерео на мултиканален звук.| Совршен за двете highdefinition видео и стандарден видео формат.| Заштитените за максимална заштита од RFI и ЕМИ пречки.| Support 720 P и вистински HD 1080 P резолуција.| Должина : 1 M, 1.5 М, 3 M, 5 M, 10 M.НЕМА Мало Поле...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 7 pin Бесплатен Превозот

431.04 -5 % DEN 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 25 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 mm Теренот 8 pin Флексибилен кабел Штекерот

362.40 -5 % DEN 344.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 6 pin Обратна Должина Ширина 50mm 7mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

447.36 -5 % DEN 425.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

ULT-Најдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер Конвертор-Кабел HD 1080P HDMI Конвертор Краток Cabo 20CM за Камерата HDTV

199.68 -17 % DEN 166.00

ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV Конектори : mini HDMI машки, micro hdmi машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

WZSM НОВИ HDD Кабел за Samsung NP470R5E Хард Диск Драјвер Конектор Кабел P/N BA39-01106B

575.52 -5 % DEN 547.00

Сосема Нов висок квалитетВе молиме проверете ја вашата оригинална лаптоп P / N внимателно пред наддавање.сликата е вистинскиот објект.Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 16 pin Бесплатен Превозот

394.56 -5 % DEN 375.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 13 pin Обратна Должина 120mm Ширина 14mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

383.52 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Бесплатен Превозот НОВА Универзална Постојан струја LED одбор тековната конвертор Двоен LED Осветлување светилка моќ конвертор

283.20 -0 % DEN 283.00

Опис : Нов & Висок КвалитетГолемина : 7x2cmМодел : CA155Влезен напон 1030 V, излез 9.6 V, погоден за група на 3 LED светла...

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За ProBook HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31L

432.00 -5 % DEN 410.00

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За Pro Book HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31 LПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M/M M/F F/F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25P+1+Б 28AWG

DEN 1005.60

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M / M M / F F / F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25 P+1+Б 28 AWG

ЗА DELL ЗА Alienware M17xR3 Оптички Диск, Лента Кабел LF-6602P-P/N: 4JV8X 04JV8X

DEN 793.44

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Pocaton У FL IPEX MHF4 да RP-SMA 0.81 mm RF Pigtail Кабел за Антена за NGFF/М 2 7260NGW 8260NGW 8265NGW WiFi Wireless рутер 2 парчиња

DEN 383.04

Pocaton У FL IPEX MHF4 да RPSMA 0.81 mm RF Pigtail Кабел за Антена за NGFF / М 2 7260 NGW 8260 NGW 8265 NGW Wi Fi Wireless рутер 2 парчињаОпис : Состојба : Brand New Место на потекло : Кина(копно)Компатибилен со : NGFF М...

ECMA-C11010RS+ASD-А2-1021-L 220 V 1kW 3.18 NM 3000r/мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMA-C11010RS + ASD-А2-1021-L

DEN 28128.00

ECMAC11010 RS+ASDА21021L 220 V 1k W 3.18 NM 3000r / мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMAC11010 RS + ASDА21021LAC Серво МоторВози СпецификацииМоделASDА21021LСоодветните Серво МоторECMAC_0910 _S(S=16mm)ECMAC_1010_S(S=22mm)ECMAE_1310_S(S=22mm)ECMAF_1308_S(S=22mm)ECMAG_1309_S(S=22mm)моќност1000 WМоќностФаза / НапонТрифаза / еднофазен 220 VACДозволен НапонТрифаза / еднофазен200 ~ 230 VAC, 15% ~ 10%Континуирана Излезна Струја7.3 ГрбЛадење методВентилатор за ладењеЕнкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)Поединечни тип : 20битна (на 1280000 p / rev) ; Апсолутна тип : 17битна (на 1280000 p / rev)Главната Коло КонтролаSVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) КонтролаКонтрола На ВладатаAuto / ManualДинамичен КочницаВграденвоПозицијаКонтролаРежимMax...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 32 pin Бесплатен Превозот

586.08 -5 % DEN 557.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 mm Теренот 10 pin Флексибилен кабел Штекерот

335.52 -5 % DEN 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Мини САС 36PIN SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power 1M

575.52 -5 % DEN 547.00

Мини САС 36 PIN SFF8087 до (4) SFF8482 конектори со SATA power 1 Mnternal mini SAS SFF8087 до (4) SFF8482 конектори со SATA power моќ.Овој кабел ви овозможува да поврзете од САС контролер со SFF8087 внатрешни mini SASконектор четири (4) SAS дискови...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.