• Ново
WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 25 pin Бесплатен Превозот

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 25 pin Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 383.04
DEN 364.00 -5 %

Износ
Залиха


Состојба : Нова
90 дена гаранција
Пакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучок
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

Нова за DELL Alienware M14X R2 PK23000EZ00 PDN 0V3RGM ГОВОРНИКОТ, изградена-во

DEN 720.00

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1250 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски М-F HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV

618.24 -8 % DEN 569.00

VGA кабел 3+9 1.5 м VGA машки VGA женски МF HD Продолжување Кабел 3 9 со завртки За Компјутер, Проектор Следи Лаптоп HDTV Информации за Производот Име на Производ VGA VGA Кабел со 15пински машки текст и женски излез Жица Spec.1.5 м : 28 AWG, OD : 8.0 mmКонектор позлатени, школка : 1μ, контакти : 3 μ Innermold ЈП (заврши бакарна фолија и лемење околу бакарна фолија) Overmold PVC (животната средина) Должина од 1,5 m (индивидуализира кабел должина) Боја Црна MOQ 1 PCS Прилагодување OEM / ODM Пакување Подарок кутија Објект Тежина 230g (1.5 м) Квалитетот за Тестирање на Електрични тест и визуелна инспекција Гаранција Една година Производот Функција1...

4pcs/Set WLAN + WWAN Антена за Полнење За Lenovo Thinkpad T440S T450S Серија, FRU DC330015U00 DC330015U10 SA30A23505 04X5433 04X5434

DEN 720.00

Опис име на Производ : Антена комплет Дел Број # : DC330015 U00 DC330015 U10 SA30 A23505 04 X5433 04 X5434 Забелешка : Препорачувам "се користи" (тоа е да ги симнат од нови рамки ! ) Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T440 S T450 S Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1 Сет (4pcs) Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

ЗА DELL ЗА Alienware M17xR3 Оптички Диск, Лента Кабел LF-6602P-P/N: 4JV8X 04JV8X

DEN 793.44

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

Нови Lcd Кабел За Lenovo Thinkpad T420S T430S Lcd Lvds Кабел 50.4KF04.021 FRU:04W1686

DEN 300.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 7 pin Бесплатен Превозот

431.04 -5 % DEN 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Кабел за Полнење Порта За HP 4420s 4421s 4321s 4320s 4325s

216.00 -10 % DEN 194.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 mm Теренот 8 pin Флексибилен кабел Штекерот

362.40 -5 % DEN 344.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 32 pin Бесплатен Превозот

586.08 -5 % DEN 557.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 mm теренот 38 pin Обратна Должина 80mm Ширина 19.5 мм Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

HDMI Splitter 3 Портен Хаб Кутија Авто Ултра HD 4K x 2К 3D 1080p HD Switch 3 Во 1 Од Switcher Со Далечински Управувач Адаптер

DEN 1257.60

3x1 HDMI Преклопник обезбедува начин за да се префрлате помеѓу повеќе HDMI сигнали на еден излез Тоа овозможува префрлување на три влезови и одржува сите сигнал компоненти присутни во кодиран сигнал HDCP енкрипција...

0.3 m Микро USB Полнење Кабел со Двојна Лактот 90 степени Право Микро USB Плетенка Полнење Податоци Sync Кабел за Android Телефони

83.52 -26 % DEN 62.00

Карактеристики : 1 Голема брзина и ефикасен пренос на податоци;2 Компатибилен со повеќето Андроид телефони и други Микро USB deveices;Спецификации : Интерфејс : Micro USBЛинија должина : 0.3 метар / 11.8"Нето тежина : 9gБоја : Црвена, Сива, СинаМатеријал : нето ткаење+ TPE слојФункција : Полнење и пренос на податоци за електронски производиПрименливи модели : за уреди со Микро USB интерфејс1 X Микро USB Полнењето на Податоци Синхронизација на Кабел

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 DC Џек Со Кабел

456.48 -35 % DEN 297.00

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650 D L655 D L750 L755 L705 DC Џек Со КабелКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 6 pin Обратна Должина Ширина 50mm 7mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

447.36 -5 % DEN 425.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите Злато Музика MP3 Аудио Конвертор

42.24 -10 % DEN 38.00

6.5 mm до 3.5 мм Машки да се Женски Џек Плус Стерео приклучок за Слушалки Аудио Адаптер 6.5 3.5 Конвертор Најновите ЗлатоКарактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитетИздржлив и лесен за oprateУбав избор на 2 приклучок за слушалки адаптериСтерео во, Стерео излез1 / 8" 3.5 mm женски 1 / 4" за 6.5 mm машки приклучокСпецификации : Големина : 10*45 mm(D*H)Нето тежина : 6gПакет тежина : 16gБоја : ЗлатнаПакување Содржина : 1 x Слушалки Стерео Аудио Џек Адаптер ПриклучокДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

Ethernet Мрежа RJ45 RJ-45 Surge Protector Гром Молња Arrester Заштита Уред, Бесплатен Превозот, Сосема Нов

DEN 374.40

Ethernet RJ45 Молња Surge Protection УредотШтити Ethernet Уред од Оштетување на Молња & ПренапониПакет содржина : 1 X Сосема Нов Ethernet RJ45 Молња Surge Protection Уредот.Го заштитува вашиот Ethernet уред од оштетување на молња & пренапони.Поддржува 10 Base T & 100 Base TX.Датум на пренос го оценувате : 10 M / 100.Лесно да се инсталира...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 22 pin Крстот pin Бесплатен Превозот

366.72 -5 % DEN 348.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

DEN 246.24

******************************************************Повеќе детали : RJ45 / Аудио / HDMI ™ / SD / 1394 / e SATA / VGA / USB прашина plug / прашина маска за лаптоп / компјутер / Рутер Боја Избор 13pcs / пакет****************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : 13pcs 1 пакет

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

1 buc IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор Адаптер 2 во 1 SATA да IDE Converteror IDE да SATA ConverterHot AQJG трговија на Големо

138.72 -10 % DEN 125.00

2 во SATA да IDE Converteror IDE да SATA Converter Hot Нови ПристигнувањеКарактеристики : НОВИ IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор АдаптерОвој Адаптер го Прави Сето тоа , SATA Хард Диск Да се IDE Конвертор или IDE Диск да се SATA Домаќин Конвертор.Ова е BiНасока конвертор за сериски и паралелни АТА превод .тоа вклучува Serial ATA PHY , Линк, Транспорт и Паралелно АТА (application layer) контролер.на Serial ATA физички , линк и транспорт слоеви се согласни да serial ATA I / II .овој Конвертор поддршка на 3 GHz Податоци Стапка.Со LED означени МоќЛесно се инсталира и без Возач ПотребниSerial ATA 1.0 / 2.0 Спецификацијата во СогласностАвтоматско Serial ATA 1.5 Gbps Брзина преговориАТА / ATAPI PIO режим 0 до 4АТА / ATAPI Ултра DMA на Трансфер го оценувате 16.7 , 25, 33, 48, 66, 100, 133 , 150, 300 MB / s.АТА / ATAPI LBA48 решавање јазол се поврзува со 2бајтен сектор countПоддршка Serial ATA hotPlugУлтра ниска Потрошувачка на енергијаСе работи за двете AC и DC неколку помеѓу предавателот и приемникотОбезбеди Наведени OOB сигнал откривање и Пренос наПоддршка Шири Спектар тактовата Фрек за намалување на EMIПоддршка Делумно / Сон Менаџмент На ЕнергијаОбезбеди прилагодливи TX сигнал амплитудата и предакцент нивоРоб ПоддршкаПоддршка на Windows 98 / SE / ME / 2000 / XP / VistaСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : ЦрвенаОбјектот големина на : 51*49*6(max)mmНето тежина : 29gПакет тежина : 38gПакување содржина : 1 x IDE да SATA Конвертор1 x SATA Кабел1 x Моќ КабелДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 34 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

НОВ Лаптоп, ПРЕДВОДЕНА Кабел за TOSHIBA satellite C850 C855 c855D L855 Верзија 1 PN:6017B0361601 LED LVDS КАБЕЛ

418.56 -28 % DEN 301.00

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA satellite C850 C855 c855 D L855 (Верзија 1)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M/M M/F F/F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25P+1+Б 28AWG

DEN 1005.60

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M / M M / F F / F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25 P+1+Б 28 AWG

2 ПАРЧИЊА Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 HDD Хард Диск Со USB Кабел за Напојување

253.44 -8 % DEN 233.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 "HDD Хард Диск Со USB Напојување со Кабел Карактеристики : USB 2.0 да SATA 7+15 Pin 22 Pin Адаптер Кабел За 2.5" HDD Хард ДискUSB 2.0 да SATA 15 + 7 pin конектор кабелПогоден за 2.5" SATA Хард ДискUSB 2.0 интерфејс, поддршка топла приклучокот,plug and play,цената на пренос до 480 Mbps.Backwardly компатибилен со USB 1.0Напојува преку компјутер со USB приклучок, без надворешна сила бараUSB Y кабелот поддржува до 7200rpm SATA HDD или повеќе(Кога недостатокот на енергија,ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер)Преносни големина, лесен и удобен за носење и употребаИзградена во LED Светло за Моќ Укажуваат : Моќ, ПристапОперативен Систем за Поддршка : Win 98,Победи МЕНЕ,Win XP,Win 2000,Win 7Забелешка : Овој кабел не се Погодни за 3,5" HDD Хард ДискСпецификација : Оригиналната кутија : НикојКабел должина : USB да SATA51cm; USB на USB21.4 cmБоја : ЦрнаНето тежина : 40gПакет тежина : 49gПакување содржина : 2 x USB 2.0 да SATA кабел

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.