• Ново
WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 mm теренот 24 pin Обратна Должина 40mm 70mm 80mm 90mm 170mm 180mm 250mm Ширина 12.5 mm

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 mm теренот 24 pin Обратна Должина 40mm 70mm 80mm 90mm 170mm 180mm 250mm Ширина 12.5 mm

Оценка на клиентот:
DEN 431.52
DEN 410.00 -5 %

Износ
Залиха


Состојба : Нова
90 дена гаранција
Пакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Карактеристики

Должина на кабел:
70mm, 80mm, 90mm, 170mm, 180mm, 250mm, 40mm
Бренд Име:
WZSM
Тип:
Флексибилно Рамно Кабел
Број На Модел На:
FPC FFC лента кабел
Производи Статус:
Акции
Пакет:
Yes

Производи во категоријата

ECMA-C11010RS+ASD-А2-1021-L 220 V 1kW 3.18 NM 3000r/мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMA-C11010RS + ASD-А2-1021-L

DEN 28128.00

ECMAC11010 RS+ASDА21021L 220 V 1k W 3.18 NM 3000r / мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMAC11010 RS + ASDА21021LAC Серво МоторВози СпецификацииМоделASDА21021LСоодветните Серво МоторECMAC_0910 _S(S=16mm)ECMAC_1010_S(S=22mm)ECMAE_1310_S(S=22mm)ECMAF_1308_S(S=22mm)ECMAG_1309_S(S=22mm)моќност1000 WМоќностФаза / НапонТрифаза / еднофазен 220 VACДозволен НапонТрифаза / еднофазен200 ~ 230 VAC, 15% ~ 10%Континуирана Излезна Струја7.3 ГрбЛадење методВентилатор за ладењеЕнкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)Поединечни тип : 20битна (на 1280000 p / rev) ; Апсолутна тип : 17битна (на 1280000 p / rev)Главната Коло КонтролаSVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) КонтролаКонтрола На ВладатаAuto / ManualДинамичен КочницаВграденвоПозицијаКонтролаРежимMax...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 DC Џек Со Кабел

456.48 -35 % DEN 297.00

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650 D L655 D L750 L755 L705 DC Џек Со КабелКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 30 pin Крстот pin Бесплатен Превозот

431.04 -5 % DEN 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 34 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Ethernet Мрежа RJ45 RJ-45 Surge Protector Гром Молња Arrester Заштита Уред, Бесплатен Превозот, Сосема Нов

DEN 374.40

Ethernet RJ45 Молња Surge Protection УредотШтити Ethernet Уред од Оштетување на Молња & ПренапониПакет содржина : 1 X Сосема Нов Ethernet RJ45 Молња Surge Protection Уредот.Го заштитува вашиот Ethernet уред од оштетување на молња & пренапони.Поддржува 10 Base T & 100 Base TX.Датум на пренос го оценувате : 10 M / 100.Лесно да се инсталира...

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M/M M/F F/F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25P+1+Б 28AWG

DEN 1005.60

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M / M M / F F / F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25 P+1+Б 28 AWG

ЗА DELL ЗА Alienware M17xR3 Оптички Диск, Лента Кабел LF-6602P-P/N: 4JV8X 04JV8X

DEN 793.44

Сите производи тестирани и да работат совршеноПроизвод СликаПлоча тест функција процедури : 1 Проверка на изгледот, како што се turps, прашина, метални лемење или други валкани белег на одборот.2...

VGA да HDMI Конвертор 1080P Машки да се Женски Адаптер со Видео Кабел Адаптер Приклучок и да се Игра за PC Лаптоп во ЖИВО да HDTV Проектор

355.20 -9 % DEN 323.00

VGA да HDMI Конвертор 1080 P Машки да се Женски Адаптер со Видео Кабел Адаптер Приклучок и да се Игра за PC Лаптоп во ЖИВО да HDTV ПроекторКарактеристики : производот е главно се користи да се игра highdefinition филмови на компјутер или DVD со HDMI интерфејсот ТВ , и не може да се примени на други уреди Plug and play, нема потреба да се постави мултиекранот! Мини форма, лесно да се носат, непроблеми со компатибилноста Целосно дигитален HDMI формат HD Трансформира Поддршка стандард VGA VESA излез, HDMI максимална излезна резолуција : 1920 X 1200 @ 60 Hz...

Бесплатен Превозот НОВА Универзална Постојан струја LED одбор тековната конвертор Двоен LED Осветлување светилка моќ конвертор

283.20 -0 % DEN 283.00

Опис : Нов & Висок КвалитетГолемина : 7x2cmМодел : CA155Влезен напон 1030 V, излез 9.6 V, погоден за група на 3 LED светла...

2 ПАРЧИЊА Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 HDD Хард Диск Со USB Кабел за Напојување

253.44 -8 % DEN 233.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 "HDD Хард Диск Со USB Напојување со Кабел Карактеристики : USB 2.0 да SATA 7+15 Pin 22 Pin Адаптер Кабел За 2.5" HDD Хард ДискUSB 2.0 да SATA 15 + 7 pin конектор кабелПогоден за 2.5" SATA Хард ДискUSB 2.0 интерфејс, поддршка топла приклучокот,plug and play,цената на пренос до 480 Mbps.Backwardly компатибилен со USB 1.0Напојува преку компјутер со USB приклучок, без надворешна сила бараUSB Y кабелот поддржува до 7200rpm SATA HDD или повеќе(Кога недостатокот на енергија,ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер)Преносни големина, лесен и удобен за носење и употребаИзградена во LED Светло за Моќ Укажуваат : Моќ, ПристапОперативен Систем за Поддршка : Win 98,Победи МЕНЕ,Win XP,Win 2000,Win 7Забелешка : Овој кабел не се Погодни за 3,5" HDD Хард ДискСпецификација : Оригиналната кутија : НикојКабел должина : USB да SATA51cm; USB на USB21.4 cmБоја : ЦрнаНето тежина : 40gПакет тежина : 49gПакување содржина : 2 x USB 2.0 да SATA кабел

НОВ Лаптоп, ПРЕДВОДЕНА Кабел за TOSHIBA satellite C850 C855 c855D L855 Верзија 1 PN:6017B0361601 LED LVDS КАБЕЛ

418.56 -28 % DEN 301.00

Објектот Спецификација : Лаптоп LED Кабел Замена За TOSHIBA satellite C850 C855 c855 D L855 (Верзија 1)1.Верзија : LED Кабел2.Тип : ЗаменаПакетот вклучува : 1 X Кабел Топло Забелешка : Pls прочитајте ги следниве информации пред да го одржи редот!! благодарение)Поради различни фабрика серии,понекогаш вистински објект може да биде малку различни во outlook или боја,но со иста функција и на квалитетот,pls белешка и да се разбере,ви благодариме !1...

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

DEN 246.24

******************************************************Повеќе детали : RJ45 / Аудио / HDMI ™ / SD / 1394 / e SATA / VGA / USB прашина plug / прашина маска за лаптоп / компјутер / Рутер Боја Избор 13pcs / пакет****************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : 13pcs 1 пакет

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 22 pin Крстот pin Бесплатен Превозот

366.72 -5 % DEN 348.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

DEN 1406.40

******************************************************Повеќе детали : RJ45 / Аудио / HDMI ™ / SD / 1394 / e SATA / VGA / USB прашина plug / прашина маска за лаптоп / компјутер / Рутер Боја Избор 13pcs / пакет****************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : 13pcs 1 пакет

1 buc IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор Адаптер 2 во 1 SATA да IDE Converteror IDE да SATA ConverterHot AQJG трговија на Големо

138.72 -10 % DEN 125.00

2 во SATA да IDE Converteror IDE да SATA Converter Hot Нови ПристигнувањеКарактеристики : НОВИ IDE SATA HDD да Serial ATA Конвертор АдаптерОвој Адаптер го Прави Сето тоа , SATA Хард Диск Да се IDE Конвертор или IDE Диск да се SATA Домаќин Конвертор.Ова е BiНасока конвертор за сериски и паралелни АТА превод .тоа вклучува Serial ATA PHY , Линк, Транспорт и Паралелно АТА (application layer) контролер.на Serial ATA физички , линк и транспорт слоеви се согласни да serial ATA I / II .овој Конвертор поддршка на 3 GHz Податоци Стапка.Со LED означени МоќЛесно се инсталира и без Возач ПотребниSerial ATA 1.0 / 2.0 Спецификацијата во СогласностАвтоматско Serial ATA 1.5 Gbps Брзина преговориАТА / ATAPI PIO режим 0 до 4АТА / ATAPI Ултра DMA на Трансфер го оценувате 16.7 , 25, 33, 48, 66, 100, 133 , 150, 300 MB / s.АТА / ATAPI LBA48 решавање јазол се поврзува со 2бајтен сектор countПоддршка Serial ATA hotPlugУлтра ниска Потрошувачка на енергијаСе работи за двете AC и DC неколку помеѓу предавателот и приемникотОбезбеди Наведени OOB сигнал откривање и Пренос наПоддршка Шири Спектар тактовата Фрек за намалување на EMIПоддршка Делумно / Сон Менаџмент На ЕнергијаОбезбеди прилагодливи TX сигнал амплитудата и предакцент нивоРоб ПоддршкаПоддршка на Windows 98 / SE / ME / 2000 / XP / VistaСпецификација : Оригиналната кутија : НИКОЈБоја : ЦрвенаОбјектот големина на : 51*49*6(max)mmНето тежина : 29gПакет тежина : 38gПакување содржина : 1 x IDE да SATA Конвертор1 x SATA Кабел1 x Моќ КабелДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

HDMI Splitter 3 Портен Хаб Кутија Авто Ултра HD 4K x 2К 3D 1080p HD Switch 3 Во 1 Од Switcher Со Далечински Управувач Адаптер

DEN 1257.60

3x1 HDMI Преклопник обезбедува начин за да се префрлате помеѓу повеќе HDMI сигнали на еден излез Тоа овозможува префрлување на три влезови и одржува сите сигнал компоненти присутни во кодиран сигнал HDCP енкрипција...

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За ProBook HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31L

432.00 -5 % DEN 410.00

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За Pro Book HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31 LПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 mm Теренот 10 pin Флексибилен кабел Штекерот

335.52 -5 % DEN 319.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 mm теренот 10 pin Напред Должина 150mm 200mm 230mm 300мм 350mm Ширина 5.5 мм

335.52 -5 % DEN 319.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

3FT-30FT Злато Позлатен Конекција HDMI да HDMI машки да машки HDMI Кабел 1.4 V за LCD HD DVD PS3 HDTV 1M 1.5 М 3M 5M 10M

41.28 -6 % DEN 39.00

Карактеристики : || Сосема нов и висок квалитет.| Нова HDMI верзија 1.4 кабел.| Наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандарди.| HDMI глава : skidproof позлатени plug главата.| Жица : сребро обложени бакарна жица внатре за да се намали пречки.| Кабел опфаќа : 4layers оклопна, висока прецизност стандард полиетилен изолационен материјал.| Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.| Поддржува некомпресирани аудио / видео сигнали за LCD, DVD, hd телевизор, HDTV примање box, итн.| Поддржува повеќе аудио формати, од стерео на мултиканален звук.| Совршен за двете highdefinition видео и стандарден видео формат.| Заштитените за максимална заштита од RFI и ЕМИ пречки.| Support 720 P и вистински HD 1080 P резолуција.| Должина : 1 M, 1.5 М, 3 M, 5 M, 10 M.НЕМА Мало Поле...

Нови Lcd Кабел За Lenovo Thinkpad T420S T430S Lcd Lvds Кабел 50.4KF04.021 FRU:04W1686

DEN 300.00

100% Сосема Нов И оригинален Висок Квалитет Како на слика ве Молиме проверете ги и модел и слика пред купување од Страна на e Packet / Ali Express Стандард Превозот Следење Ali Express Стандард Превозот Следење стандардна пратка количина е 1 PCS, а сликата е предната и задната страна на стоки...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 32 pin Бесплатен Превозот

586.08 -5 % DEN 557.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 13 pin Обратна Должина 120mm Ширина 14mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

383.52 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

ULT-Најдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор

162.24 -17 % DEN 135.00

ULTНајдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор за Полнач : мини HDMI машки, micro hdmi машки Конектор : HDMI женски Компатибилен со повеќето уреди : понуда погодно решение за да го поврзете вашиот дигитален фото апарат, mobilephone или таблет со мал или микро HDMI конектор да HDTV Smart телефон : Motorola XT800, Sony Xperia S(LT261), XT720, XT882, XT800, MT810, ME811, MT701,MB860 HTC EVO, LG P990, P993, 999 Таблет компјутер : Acer A500, W500, Lenove подлога S2005, Microsofe Површината Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобрите 3 во 1 HDMI Адаптер Комбо Micro HDMI Машки Мини HDMI Машки да HDMI Женски Конвертор Конектор За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

0.3 m Микро USB Полнење Кабел со Двојна Лактот 90 степени Право Микро USB Плетенка Полнење Податоци Sync Кабел за Android Телефони

83.52 -26 % DEN 62.00

Карактеристики : 1 Голема брзина и ефикасен пренос на податоци;2 Компатибилен со повеќето Андроид телефони и други Микро USB deveices;Спецификации : Интерфејс : Micro USBЛинија должина : 0.3 метар / 11.8"Нето тежина : 9gБоја : Црвена, Сива, СинаМатеријал : нето ткаење+ TPE слојФункција : Полнење и пренос на податоци за електронски производиПрименливи модели : за уреди со Микро USB интерфејс1 X Микро USB Полнењето на Податоци Синхронизација на Кабел

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.