• Ново
WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 60 pin Бесплатен Превозот

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 60 pin Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 425.76
DEN 405.00 -5 %

Износ
Залиха


Состојба : Нова
90 дена гаранција
Пакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучок
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

WZSM Бесплатен Превозот НОВИ FFC FPC Флексибилно Рамно Кабел Конектор 1.0 mm Теренот 8 pin Флексибилен кабел Штекерот

362.40 -5 % DEN 344.00

Бренд нови90 дена ГаранцијаПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

RJ45/Аудио/HDMI ™ /SD/1394/eSATA/VGA /USB прашина plug /прашина маска за лаптоп/компјутер /Рутер Боја Избор 13pcs/пакет

DEN 1406.40

******************************************************Повеќе детали : RJ45 / Аудио / HDMI ™ / SD / 1394 / e SATA / VGA / USB прашина plug / прашина маска за лаптоп / компјутер / Рутер Боја Избор 13pcs / пакет****************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : 13pcs 1 пакет

ULT-Најдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер Конвертор-Кабел HD 1080P HDMI Конвертор Краток Cabo 20CM за Камерата HDTV

199.68 -17 % DEN 166.00

ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV Конектори : mini HDMI машки, micro hdmi машки Конектор : HDMI женски Пакет се вклучени : 1 x ULTНајдобри Мини Micro HDMI машки да HDMI Женски Адаптер КонверторКабел HD 1080 P HDMI Конвертор Краток Cabo 20 CM за Камерата HDTV За НАС Цена : цените не се вклучени увозни давачки, ДДВ, или други локални даноци...

АД-062 Црна AC 250V 10A Панел Планината НИ Штекер Моќ Штекер Електричниот Приклучок женски индустриски Приклучок plug моќ конектор

36.48 -12 % DEN 32.00

Попаметни превозот,Подобар живот! Добредојдовте на JCD(Шенжен) One : Пред да ја купите,проверете на сликата внимателно...

Нов Лаптоп, DC Моќност Џек Кабел за Полнење Порта За HP 4420s 4421s 4321s 4320s 4325s

216.00 -10 % DEN 194.00

Здраво Пријател, за Ова производи, имаме голем Број Акции сега ! Можете директно Плаќање, ние ќе ви покажеме нашата брзо пратката и добар квалитет на производите ! Детали за производот : Состојба : Сосема Нов и 100% работи ВО ПАРК : ДА Превозот Време : ≤ 2 дена Бесплатен превозот од : Кина пост Воздух Авион Mail ( RF xxx CN ) Ако купувачите треба неговата цел(а) итна,Тогаш вие исто така може да се избере превозот начин од страна на : DHL, TNT, EMS, eEMS, epack ....

3FT-30FT Злато Позлатен Конекција HDMI да HDMI машки да машки HDMI Кабел 1.4 V за LCD HD DVD PS3 HDTV 1M 1.5 М 3M 5M 10M

41.28 -6 % DEN 39.00

Карактеристики : || Сосема нов и висок квалитет.| Нова HDMI верзија 1.4 кабел.| Наназад компатибилен со сите претходни HDMI стандарди.| HDMI глава : skidproof позлатени plug главата.| Жица : сребро обложени бакарна жица внатре за да се намали пречки.| Кабел опфаќа : 4layers оклопна, висока прецизност стандард полиетилен изолационен материјал.| Целосно во согласност со HDCP да се обезбеди највисоко ниво на сигнал квалитет.| Поддржува некомпресирани аудио / видео сигнали за LCD, DVD, hd телевизор, HDTV примање box, итн.| Поддржува повеќе аудио формати, од стерео на мултиканален звук.| Совршен за двете highdefinition видео и стандарден видео формат.| Заштитените за максимална заштита од RFI и ЕМИ пречки.| Support 720 P и вистински HD 1080 P резолуција.| Должина : 1 M, 1.5 М, 3 M, 5 M, 10 M.НЕМА Мало Поле...

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650D L655D L750 L755 L705 DC Џек Со Кабел

456.48 -35 % DEN 297.00

Лаптоп DC Моќност џек Кабел за Toshiba L600 L650 L655 L650 D L655 D L750 L755 L705 DC Џек Со КабелКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Вистински оригинални Лаптоп DC Моќност Џек Конектор...

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За ProBook HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31L

432.00 -5 % DEN 410.00

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За Pro Book HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31 LПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

Мини САС 36PIN SFF-8087 до (4) SFF-8482 конектори со SATA power 1M

575.52 -5 % DEN 547.00

Мини САС 36 PIN SFF8087 до (4) SFF8482 конектори со SATA power 1 Mnternal mini SAS SFF8087 до (4) SFF8482 конектори со SATA power моќ.Овој кабел ви овозможува да поврзете од САС контролер со SFF8087 внатрешни mini SASконектор четири (4) SAS дискови...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 30 pin Крстот pin Бесплатен Превозот

431.04 -5 % DEN 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 7 pin Бесплатен Превозот

431.04 -5 % DEN 409.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Бесплатен Превозот НОВА Универзална Постојан струја LED одбор тековната конвертор Двоен LED Осветлување светилка моќ конвертор

283.20 -0 % DEN 283.00

Опис : Нов & Висок КвалитетГолемина : 7x2cmМодел : CA155Влезен напон 1030 V, излез 9.6 V, погоден за група на 3 LED светла...

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

37.44 -9 % DEN 34.00

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер топла продажба Состојба : НоваMeterial : МеталHD15 (ака HPDB15) pin Женски ЖенскиОбјектот е потребно Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки)Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќеСпецификации : Големина : 31 x 18 x 13 ммНето тежина : 9 gПакет тежина : 19 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор АдаптерДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

2 ПАРЧИЊА Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 HDD Хард Диск Со USB Кабел за Напојување

253.44 -8 % DEN 233.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 "HDD Хард Диск Со USB Напојување со Кабел Карактеристики : USB 2.0 да SATA 7+15 Pin 22 Pin Адаптер Кабел За 2.5" HDD Хард ДискUSB 2.0 да SATA 15 + 7 pin конектор кабелПогоден за 2.5" SATA Хард ДискUSB 2.0 интерфејс, поддршка топла приклучокот,plug and play,цената на пренос до 480 Mbps.Backwardly компатибилен со USB 1.0Напојува преку компјутер со USB приклучок, без надворешна сила бараUSB Y кабелот поддржува до 7200rpm SATA HDD или повеќе(Кога недостатокот на енергија,ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер)Преносни големина, лесен и удобен за носење и употребаИзградена во LED Светло за Моќ Укажуваат : Моќ, ПристапОперативен Систем за Поддршка : Win 98,Победи МЕНЕ,Win XP,Win 2000,Win 7Забелешка : Овој кабел не се Погодни за 3,5" HDD Хард ДискСпецификација : Оригиналната кутија : НикојКабел должина : USB да SATA51cm; USB на USB21.4 cmБоја : ЦрнаНето тежина : 40gПакет тежина : 49gПакување содржина : 2 x USB 2.0 да SATA кабел

Нова за DELL Alienware M14X R2 PK23000EZ00 PDN 0V3RGM ГОВОРНИКОТ, изградена-во

DEN 720.00

Превозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1250 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 34 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

ECMA-C11010RS+ASD-А2-1021-L 220 V 1kW 3.18 NM 3000r/мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMA-C11010RS + ASD-А2-1021-L

DEN 28128.00

ECMAC11010 RS+ASDА21021L 220 V 1k W 3.18 NM 3000r / мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMAC11010 RS + ASDА21021LAC Серво МоторВози СпецификацииМоделASDА21021LСоодветните Серво МоторECMAC_0910 _S(S=16mm)ECMAC_1010_S(S=22mm)ECMAE_1310_S(S=22mm)ECMAF_1308_S(S=22mm)ECMAG_1309_S(S=22mm)моќност1000 WМоќностФаза / НапонТрифаза / еднофазен 220 VACДозволен НапонТрифаза / еднофазен200 ~ 230 VAC, 15% ~ 10%Континуирана Излезна Струја7.3 ГрбЛадење методВентилатор за ладењеЕнкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)Поединечни тип : 20битна (на 1280000 p / rev) ; Апсолутна тип : 17битна (на 1280000 p / rev)Главната Коло КонтролаSVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) КонтролаКонтрола На ВладатаAuto / ManualДинамичен КочницаВграденвоПозицијаКонтролаРежимMax...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.