• Ново
WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 6 pin Бесплатен Превозот

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 6 pin Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 442.08
DEN 420.00 -5 %

Износ
Залиха


Состојба : Нова
90 дена гаранција
Пакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучок
Превозот :
1 Ние можеме да брод на светот.
2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 12-30 дена да пристигне општи земји.
3 Постојат, исто така, EMS,UPS-от, DHL со 3-8 дена да пристигнат за опција. ве молиме да изберете друг начин на превозот, ако треба итно.
Повратни информации :
1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас. Вашето задоволство е наш врвен приоритет .
2 Ако ја прими стоката со не сте задоволни ,ве молиме контактирајте со нас .Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа.
Ние ќе се справи и со тоа, обидете се да се направи среќни.ве молиме да ни веруваат.
3 Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме да ни даде позитивна повратна информација, ви благодариме за вашата помош

Карактеристики

Должина на кабел:
Други
Бренд Име:
WZSM
Пакет:
Yes
Тип:
Кабел Адаптер
Број На Модел На:
Други
Производи Статус:
Акции

Производи во категоријата

4pcs/Set WLAN + WWAN Антена за Полнење За Lenovo Thinkpad T440S T450S Серија, FRU DC330015U00 DC330015U10 SA30A23505 04X5433 04X5434

DEN 720.00

Опис име на Производ : Антена комплет Дел Број # : DC330015 U00 DC330015 U10 SA30 A23505 04 X5433 04 X5434 Забелешка : Препорачувам "се користи" (тоа е да ги симнат од нови рамки ! ) Состојба : Акции Гаранција : 60дена Модел се Користи во : T440 S T450 S Серија ! ( Ве молиме контактирајте со нас пред да нарачате ако сте сигурни за компатибилност !) Пакетот вклучува : 1 Сет (4pcs) Забелешка : ве Молиме проверете го нашиот aliexpress фото внимателно, бидејќи ќе примите објект токму како што нашите aliexpress слика, а клиентот е одговорен за нарачување на точни лаптоп делови.Меѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 6 pin Обратна Должина Ширина 50mm 7mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

447.36 -5 % DEN 425.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 25 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За ProBook HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31L

432.00 -5 % DEN 410.00

2 SATA 12.7 мм хард диск SSD HDD Caddy Адаптер За Pro Book HP 4520s 4525s 4720s 4730s GT31 LПЛАЌАЊЕНие го прифатат плаќање преку T / T,Western Union,Money Gram,ЗАЧУВАМ ,и така натаму..Можеме да го прифатиме најдобрата понуда ако купите повеќе од 10 парчиња во една цел и ве молиме контактирајте со нас!Ние го задржуваме правото да ја откаже нарачката ако не се плати или да не контактирате за плаќање во рок од 3 дена по нарачка.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате ако имате било какви прашања во врска со плаќање...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 34 pin Бесплатен Превозот

383.04 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Ethernet Мрежа RJ45 RJ-45 Surge Protector Гром Молња Arrester Заштита Уред, Бесплатен Превозот, Сосема Нов

DEN 374.40

Ethernet RJ45 Молња Surge Protection УредотШтити Ethernet Уред од Оштетување на Молња & ПренапониПакет содржина : 1 X Сосема Нов Ethernet RJ45 Молња Surge Protection Уредот.Го заштитува вашиот Ethernet уред од оштетување на молња & пренапони.Поддржува 10 Base T & 100 Base TX.Датум на пренос го оценувате : 10 M / 100.Лесно да се инсталира...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 0.5 mm теренот 60 pin Бесплатен Превозот

425.76 -5 % DEN 405.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Мини Двоен Режим Wireless Dongle USB Bluetooth V4.0 Адаптер за Пренос Слободни Возачот USB2.0/3.0 20 милиони 3Mbps за Windows 7 8 10 XP, Vista

143.52 -10 % DEN 129.00

USB Bluetooth 4.0 DongleНа 20 милиони Примање ЗаѕвониBluetooth ниска енергија радио USB dongleПроизвод доаѓаат со оригинални возач & мало пакетВе молиме да користите висок квалитет на Bluetooth dongleОпис на производот : На 4.0 БТД401 Безжична Bluetooth USB Адаптер им овозможува да комуницираат безжично со Bluetooth уреди како мобилни телефони, pda уредите, глувци, тастатури, Печатач , Звучници и сл...

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M/M M/F F/F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25P+1+Б 28AWG

DEN 1005.60

HDB50 Кабел Три Реда 50 pin Конектор DB Pin Кабел за Податоци за M / M M / F F / F Пластични Школка Бакар Двојно Заштитените 25 P+1+Б 28 AWG

100PCS/МНОГУ Рударство Прекинувач Популарни Висок Квалитет на КОМПЈУТЕР 24Pin ATX/EPS Напојување Скокач Започнете со On/Off Прекинувач Со Светлина

DEN 10026.24

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Име : Рударство ПрекинувачДолжина : 50 CMЖица : UL1007 18 AWGБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Конзервирани БакарИнтерфејс : 24 Pin женски за да се префрлите со црвено светлоAnswer : ___________________________ Note : На корисен модел е погоден за испитување на напојување и вода за ладење машина за мерење на вода Директна линија напојување Прекинувач со светилка, selflocking Пакет: Рударство Прекинувач*100 PCS преку БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ на курирската служба DHL / EMSФото :

Pocaton У FL IPEX MHF4 да RP-SMA 0.81 mm RF Pigtail Кабел за Антена за NGFF/М 2 7260NGW 8260NGW 8265NGW WiFi Wireless рутер 2 парчиња

DEN 383.04

Pocaton У FL IPEX MHF4 да RPSMA 0.81 mm RF Pigtail Кабел за Антена за NGFF / М 2 7260 NGW 8260 NGW 8265 NGW Wi Fi Wireless рутер 2 парчињаОпис : Состојба : Brand New Место на потекло : Кина(копно)Компатибилен со : NGFF М...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 16 pin Бесплатен Превозот

394.56 -5 % DEN 375.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 1.0 mm теренот 13 pin Обратна Должина 120mm Ширина 14mm Лента Flex Кабел Бесплатен Превозот

383.52 -5 % DEN 364.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

0.3 m Микро USB Полнење Кабел со Двојна Лактот 90 степени Право Микро USB Плетенка Полнење Податоци Sync Кабел за Android Телефони

83.52 -26 % DEN 62.00

Карактеристики : 1 Голема брзина и ефикасен пренос на податоци;2 Компатибилен со повеќето Андроид телефони и други Микро USB deveices;Спецификации : Интерфејс : Micro USBЛинија должина : 0.3 метар / 11.8"Нето тежина : 9gБоја : Црвена, Сива, СинаМатеријал : нето ткаење+ TPE слојФункција : Полнење и пренос на податоци за електронски производиПрименливи модели : за уреди со Микро USB интерфејс1 X Микро USB Полнењето на Податоци Синхронизација на Кабел

ECMA-C11010RS+ASD-А2-1021-L 220 V 1kW 3.18 NM 3000r/мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMA-C11010RS + ASD-А2-1021-L

DEN 28128.00

ECMAC11010 RS+ASDА21021L 220 V 1k W 3.18 NM 3000r / мин 100mm AC Серво Мотор&Вози комплет ECMAC11010 RS + ASDА21021LAC Серво МоторВози СпецификацииМоделASDА21021LСоодветните Серво МоторECMAC_0910 _S(S=16mm)ECMAC_1010_S(S=22mm)ECMAE_1310_S(S=22mm)ECMAF_1308_S(S=22mm)ECMAG_1309_S(S=22mm)моќност1000 WМоќностФаза / НапонТрифаза / еднофазен 220 VACДозволен НапонТрифаза / еднофазен200 ~ 230 VAC, 15% ~ 10%Континуирана Излезна Струја7.3 ГрбЛадење методВентилатор за ладењеЕнкодер Резолуција (Серво Диск Резолуција)Поединечни тип : 20битна (на 1280000 p / rev) ; Апсолутна тип : 17битна (на 1280000 p / rev)Главната Коло КонтролаSVPWM (Просторот Вектор Пулс Ширина Модулација) КонтролаКонтрола На ВладатаAuto / ManualДинамичен КочницаВграденвоПозицијаКонтролаРежимMax...

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер AQJG трговија на Големо VGA Женски Hight quanlity

37.44 -9 % DEN 34.00

Нови Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор Адаптер топла продажба Состојба : НоваMeterial : МеталHD15 (ака HPDB15) pin Женски ЖенскиОбјектот е потребно Машки крај (игли) и се претвора во женски крај (дупки)Може да се користи со Монитори,Проектори, VGA Трупци, KVM и многу повеќеСпецификации : Големина : 31 x 18 x 13 ммНето тежина : 9 gПакет тежина : 19 gБоја : СребренаПакување Содржина : 1 x Женски Женски VGA HD15 Pin Родова Промени Конвертор АдаптерДраг пријателние ја прифати продажба на мало и трговија на големодобредојдовте да контактирате и со нашите сопствени servicerние внимателно ќе ги пресмета повеќето resonable цена за вас благодарам.1...

2 ПАРЧИЊА Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 HDD Хард Диск Со USB Кабел за Напојување

253.44 -8 % DEN 233.00

ТОПЛА ПРОДАЖБА!Црна Светлината Pin Кабел Адаптер USB 2.0 да SATA 7 + 15 Pin 22 до 2,5 "HDD Хард Диск Со USB Напојување со Кабел Карактеристики : USB 2.0 да SATA 7+15 Pin 22 Pin Адаптер Кабел За 2.5" HDD Хард ДискUSB 2.0 да SATA 15 + 7 pin конектор кабелПогоден за 2.5" SATA Хард ДискUSB 2.0 интерфејс, поддршка топла приклучокот,plug and play,цената на пренос до 480 Mbps.Backwardly компатибилен со USB 1.0Напојува преку компјутер со USB приклучок, без надворешна сила бараUSB Y кабелот поддржува до 7200rpm SATA HDD или повеќе(Кога недостатокот на енергија,ве молиме да поврзете дополнителни USB конектор, со компјутер)Преносни големина, лесен и удобен за носење и употребаИзградена во LED Светло за Моќ Укажуваат : Моќ, ПристапОперативен Систем за Поддршка : Win 98,Победи МЕНЕ,Win XP,Win 2000,Win 7Забелешка : Овој кабел не се Погодни за 3,5" HDD Хард ДискСпецификација : Оригиналната кутија : НикојКабел должина : USB да SATA51cm; USB на USB21.4 cmБоја : ЦрнаНето тежина : 40gПакет тежина : 49gПакување содржина : 2 x USB 2.0 да SATA кабел

WZSM Нови FFC FPC рамен флексибилен кабел 0.5 mm теренот 24 pin Обратна Должина 40mm 70mm 80mm 90mm 170mm 180mm 250mm Ширина 12.5 mm

431.52 -5 % DEN 410.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабелПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Бесплатен Превозот НОВА Универзална Постојан струја LED одбор тековната конвертор Двоен LED Осветлување светилка моќ конвертор

283.20 -0 % DEN 283.00

Опис : Нов & Висок КвалитетГолемина : 7x2cmМодел : CA155Влезен напон 1030 V, излез 9.6 V, погоден за група на 3 LED светла...

WZSM Сосема Нов FFC флексибилно рамно кабел конектор FPC штекер 1.0 mm теренот 32 pin Бесплатен Превозот

586.08 -5 % DEN 557.00

Состојба : Нова90 дена гаранцијаПакет Содржина : FFC FPC рамен флексибилен кабел конектор приклучокПревозот : 1 Ние можеме да брод на светот.2 Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail, Нормално 1230 дена да пристигне општи земји.3 Постојат, исто така, EMS,UPSот, DHL со 38 дена да пристигнат за опција...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.