• Ново
Печење дизајн пластични Марки азбука Броеви бисквити печатење машина бебето омилена postmarks писмо колаче машина слободни shiping

Печење дизајн пластични Марки азбука Броеви бисквити печатење машина бебето омилена postmarks писмо колаче машина слободни shiping

Оценка на клиентот:
DEN 479.04

Износ
Залиха


Продавачот Потсетник ви Благодарам многу за доаѓање до нашата продавница. Пред купување, прочитајте ги инструкциите внимателно. 1. Објекти купување ќе биде предаден во 3-7 дена. 2. Ако вашата цел е помалку од $ 5, бесплатен превозот. Тоа е предаден во Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус. Не земјата на дестинација следење на информации. Ако вашата цел се повеќе од $ 5, бесплатен превозот. Превозот со Пост Регистрирани Воздух Mail. Повеќето земји имаат песна и знак евиденција. (Канада, Австралија, Холандија и Велика Британија во некои области, нема да има знак евиденција. Ако ви треба подобро следење, одберете e Packet Превозот.) Дојде време е утврдена од страна на давателите на поштенски оператори, и ние не може да ветување за да се контролира. Карго одложувања, ве молиме да се разбере. Бидејќи логистика одлагање, да ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации не е фер. 3. Ако треба да биде многу брзо за да се добие стоки, ве молиме изберете DHL / EMS курир таквите канали. Од денот на испорака, 10 дена може да ја прими стоката. 4. Ве молиме да го прочитате детални информации и слики пред да го купат. Секој од нашите производи има детални големина марка. Да се избегне, бидејќи големина не ги исполнува вашите потреби и барања, и се враќа. Не ни даде помалку од 4 ѕвезда повратни информации за оваа причина. 5. Не грижете се ако не сте добиле стоката или добиле било каква штета или недостатоци. Ве молиме контактирајте со нас. Кога ќе обезбеди фотографии и докази. Ние ќе рефундирање или ре-пратката. 6. Откако ќе го добиете производот, ние се надеваме да го добиете вашиот искрени Повратни информации. Вашите повратни информации, добра или лоша, е наша најдобра поддршка. Ние ќе бидеме врз основа на повратните информации, подобрување на квалитетот на стоки и услуги.
[Име на производ] : Марки азбука бисквити DIY бисквити печатење машина [Цена на Производот] : [Производ материјал] : ABS смола [Производ Обемот] : бисквит мувла, чоколадо калапи [Спецификација на Производот] : За 0.5*0.5 [Опис на Производот] : боја испрати по случаен избор

Карактеристики

Тип:
Колаче Алатки
сертификација:
ЕЕЗ,CE / ЕУ,SGS,LFGB,CIQ,ФДУ
Колаче Алатки Тип:
Колаче Секачи
Материјал:
Пластични
Функција:
Еко-Пријателски
Бренд Име:
EZ ПЕЧЕЊЕ
Број На Модел На:
ZD-153
Материјал:
ABS Пластика
Обликот:
Печати Броеви, букви,postmarks
Тип:
Колаче мувла,бисквит мувла
Погоден за:
пита кора машина
Функција:
Направи Колаче.бисквит.fandant
Предности:
Лесен за употреба,Супер Лесно да се Чисти
Употреба:
Тесто, колачи, пита
Количина:
3Pcs/set
Пакување:
Блистер

Производи во категоријата

1 Сет Пластични Cupcake Тркалезна Форма Колаче Машина Торта Мувла Бисквит Фондан DIY Торта Кујната Готвење Tools 6 големина заедно

129.12 -40 % DEN 77.00

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Торта Кујната Готвење и торта декорацијаСоодветно за DIY home / партија торта или било слатки десерти.Двострано, едната страна е тркалезна форма, на друга страна е цвет форма со бран.Материјал : PlatsticОблик : Тркалезна формаКоличина : 1 Сет на 6pcsДимензии : дијаметар од големи до мали, 9.7 cm, 8.7 cm, 7.7 cm, 6.7 cm, 5.7 cm, 4.7 cm; Висина околу 3,5 смНето Тежина : околу 60gПакет : ПП вреќиЗабелешки : 1.Поради рака мерка, големината и капацитетот може да има мала грешка.2.Поради светлосни ефекти, следи е brightness / contrast settings и слично, може да има мали разлики во тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект...

Нов стил Свадба облечи фустан од не ' рѓосувачки челик шеќер колачињата мувла

168.00 -5 % DEN 160.00

Име на производ : Нов стил Свадба облечи фустан од не ' рѓосувачки челик шеќер колачињата мувлаМатеријал : увезени 430 нерѓосувачки челик,Големина : Како се покаже во сликаКарактеристики на производот : исклучителна изработка и serging не боли раката, Изберете материјал, издржлив, здравје и безбедност.

љубов срце Облик Мус Силиконски Калап Торта Тави за Печење Алатки Мус Чоколадо Десерт Желе кифла Мувла Тесто Декорација

527.52 -40 % DEN 316.00

Материјал : СиликонБоја : БелаДимензии : Прикажи СликиПакетот вклучува : 1* Торта МувлаНа мувла се одликува со екстремната флексибилност, се погодни за употреба во рерна, во фрижидер и во експлозијата чилери отпор да температури кои се движат од 60 ° C до + 230 ° C.На elastictà и флексибилност на материјалот, згора на тоа, безбедно да се овозможи да се наведнуваат на мувла, па како да не заземаат премногу простор.Машина за миење садови и гарантира за честа употреба на производот мајсторски се комбинира погодност, дизајн и квалитет.

6pcs/set Нерѓосувачки Челик Колаче Машина Океанот Суштества Форма Мувла Фондан Бисквити Алатки Шеќер Занает Пекарница Bakeware

335.04 -6 % DEN 315.00

Детали За Производот : Тип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина На : Редовна ГолеминаБоја : СребренаПакет Внатре : 6pcs колаче машинаКарактеристики На Производот : 1...

Топла продажба на нови САД при увозот на Wilton готвење алатки Bakeware Украсување торба тока престилка врзана торта за печење 2 парчиња бесплатен превозот

DEN 192.00

2 парчиња не 2 пакет Wilton Брендови Од 1929 година па наваму, wilton фокусирани дома печење има осумдесет години на историјата...

PHFU трговија на големо 5PCS трговија на Големо niceEshop(TM) - Мали Автомобил Колаче Машина Намали Испис Калап За Партија

DEN 122.40

* Мали Автомобил Колаче Машина Намали Испис Калап За Партија.* Може да се користи за да се создаде празнична бонбони buffets и десерт маси на сите видови на специјални настани,вклучувајќи ги и свадби,булчински тушеви,бебето тушеви,родендени,колеџ настани,бар и лилјак mitzvahs,корпоративни настани,Холивуд galas и повеќе.* Напомена : не дозволувајте да седат или да се впие во вода.* Исчистете и исушете веднаш по употребатаставете ги во топла рерна целосно да се исушида се чува на суво место.* Бои : Покаже како Слика.* Пакет се вклучуваат : 1 x Мал Автомобил Колаче Машина Намали Испис МувлаГолемина : Прибл...

4pcs/многу kawaii DIY 3D панда cookie мувла колаче машина бисквит Сендвич мувла чоколадо bakeware cookie пан J0532

DEN 143.52

Член Име : Колаче мувла Материјал : пластични Големина : 5x6x1.5cm Боја : црна+бела Стил : како прилог Количина : 4pcs / многу Единица тежина : околу 25g / многу Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

Маж на жена неколку нерѓосувачки челик cookie мувла 2 парчиња/set

201.60 -5 % DEN 192.00

Име на производ : Човек некоја жена неколку нерѓосувачки челик cookie мувла 2 парчиња / setМатеријал : увезени 430 нерѓосувачки челик,Големина : Како што е прикажано на сликатаКарактеристики на производот : исклучителна изработка и serging не боли раката, Изберете материјал, издржлив, здравје и безбедност.Промоција Информации : ќе Добиете $2.00 исклучување на нарачки над Добиете $3.00 исклучување на нарачки над

CTREE 3pcs/set Симпатична Цртан филм Мали Риби / Мечка / Слон Суши Ориз Топки Мувла Кујна Бисквит Торта DIY Cookie Мувла Алатки C470

DEN 143.04

Име : риба мечка, како и ориз топки мувла Материјал : силикон Форма : рибите / мечка / слон Користи : DIY мувла Пакување : картичка Пакет содржина : збир на три ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 13 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress...

Божиќ Калапи, 3pcs/set Елка Cookie Секачи, 3D Нерѓосувачки Челик Фондан Торта Декорирање Алатки Bakeware

144.00 -10 % DEN 130.00

Карактеристики : 100% Сосема Нов Материјал : не ' Рѓосувачки Челик Големина : 12.710.2 cm, 10 8cm, 7.66cm, Висок 2.5 cm Тежина : 60g / set Пакување Содржина : 3pcs bisciuit мувла Пакување : OPP ВреќаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистење

CTREE 21 стилови Cookie Калап за Печење Алатка Шлаг Печат Бисквит Притиснете Алуминиум Мувла Десерт Алатки Божиќ Кујна Gadgets C248

DEN 47.04

50 видови на стил колачиња колаче мувла Класичен облик, еден калапи, различни стилови Име : Колачиња Колачиња Големина : 4.5 CM ~ 7 CM спектар, почнувајќи од висока 1,5 СМ ~ 2.5 CM Материјал : алуминиум легура материјал Употреба : се Направи на различни убави бисквити ве Молиме Имајте во предвид : Поради рака мерка, големината може да има 12 см грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика Поради долгото време на превозот, објектот може да го оштети во транзит, ако објектот штета, pls контактирајте со нас прво, веднаш пред да ја напуштат повратни информации, ви благодариме за вашето разбирање НЕКОИ СОВЕТИ : 1) Пред исплата , ве молиме двојно проверете ги вашите испорака на информации : адреса, проверете ја големината и бојата е она што го сакате.Ако најдете грешка, ве молиме контактирајте со нас! 2) Генерално, производите ќе се испрати во рамките 13 дена по исплата потврди и обработени од страна на Aliexpress...

Колаче Машина Торта Мувла Бисквит Фондан DIY Торта Кујната Готвење Кујна Печење Алатки Cookie Торта Бисквит Мувла

111.84 -45 % DEN 62.00

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Торта Кујната Готвење и торта декорацијаСоодветно за DIY home / партија торта или било слатки десерти.Супер квалитетни материјали, иновативна форма дизајн, се печење леб, торта од суштинско значење производи.Вие исто така може да се намали на зеленчук и овошје во помали парчиња, малку поголем од мувлата.Потоа, со мувла од врвот до дното притисок, и двете може да се користат за декорација и така натаму...

1 Сет Gingerbread Човекот Облик Cookie Машина Торта Мувла Бисквит Фондан DIY Торта Кујната Готвење Tools 5 големина заедно

111.84 -36 % DEN 72.00

Карактеристики : Круг Fluted Колаче машина мувлаBakeware Печење Тесто АлаткиБисквит ФонданИдеални Алатки за Торта Кујната Готвење и торта декорацијаСоодветно за DIY home / партија торта или било слатки десерти.Супер квалитетни материјали, иновативна форма дизајн, се печење леб, торта од суштинско значење производи.Вие исто така може да се намали на зеленчук и овошје во помали парчиња, малку поголем од мувлата.Потоа, со мувла од врвот до дното притисок, и двете може да се користат за декорација и така натаму...

CTREE 1Pcs Колачиња Мувла француски Леб Мувла Јаглероден Челик Нови U-Облик на Тост Мувла Бисквити Торта Печење Алатки Кујна Gadgets C270

DEN 359.52

Име на производ : Брусница Бисквит Мувла Материјал : Тешки Јаглероден Челик + Whitfor Параметри : висока температура 230 Спецификации : долго дел 4 * 4 * 22.5 c краток став 4.3 * 5.5 * 20cm8 Карактеристики : 1...

Чаша Торта Stencils Cookie Кафе Stencils 4pcs/Set,Фондан Cookie Stencils и Колаче Машина,Јајце Форма Метал Колаче Машина Алатки

312.00 -20 % DEN 250.00

1.Ако вашиот потврда дојде време, се уште не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири и датум на испорака прв пат.2.Ако по 60 дена ( Бразил 90 дена), што сепак не ја прими стоката, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе рефундирање.3.Ве молиме не го направи спорови во рамките на 60days (Бразил 90 дена), ова е несакана.Ние не прифаќаме никакви спорови за да нема следење на број.4.Поради нашите повеќето од производот е свадба / партија производи , испорака датум е многу важно за сите, па ве молиме да ја потврдите вашата свадба / партија датум внимателно, ако не повеќе време, ние би сакале да ве советуваме изберете го изразат наместо на кина пост , можете да ја примите пакет во рамките на 510 дена ако изберете express, ние ќе го избере поевтини изразат за вас.Кога ќе се направи ред,тоа значи дека се согласувате со горе инструкции...

12Pcs/Set Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Торта Фондан Калап за Печење Колачиња DIY Декорација Сечење Gadgets, од Суштинско значење Кујнски Алатки

205.92 -5 % DEN 196.00

12 Pcs / Set Нерѓосувачки Челик Бисквит Мувла Торта Фондан Калап за Печење Колачиња DIY Декорација Сечење Gadgets, од Суштинско значење Кујнски Алатки100% сосема нов и висок квалитет.* Име : Бисквит Мувла Сет* Материјал : Парична Казна Од Не ' Рѓосувачки Челик* Боја : Сребрена* Димензии : Дијаметар*Висина : Срце Облик : 3.5*1.5 cm / 1.38*0.59", 5*1.5 cm / 1.97*0.59",6.5*1.5 cm / 2.56*0.59"Цвет Облик : 4.5*1.5 cm / 1.77*0.59",5.9*1.5 cm / 2.32*0.59",6.9*1.5 cm / 2.72*0.59"Тркалезна Форма : 3*за 1.5 cm / 1.18*0.59", 4*1.5 cm / 1.57*0.59",5*1.5 cm / 1.97*0.59"Петокрак Облик : 4.3*1.5 cm / 1.69*0.59", 5.7*1.5 cm / 2.24*0.59", 7.3*1.5 cm / 2.87*0.59"* Нето Тежина : 90g* Пакет Тежина : 100g* Пакување : Во OPP Вреќа* Пакет Се Вклучуваат : 1*Бисквит Мувла СетЗабелешка : ве Молиме забележете дека сите големини и бои може да имаат малку отстапување од страна на прирачник за мерење и прикажување на екранот.* 100% Сосема Нов Производ, Направена од Казна Материјал, Мазна, Санитарните, Нетоксични, Не е Лесно да се Деформира, LFGB, од FDA, Печење Алатка* Парична казна од не ' Рѓосувачки Челик : еденпарче дизајн, цврсти и издржливи* 12 Pcs Сет : 4 облици се достапни, различни големини* Не е Лесно да се Добие Рѓа : парична казна од не ' рѓосувачки челик за екопријателски, долготраен сечење мувла.* Совршена Машина Калап за Печење : лесно да се намали и да се формира облик* Лесно за Чистење* Идеален за подготвување и сечење колачи, бисквити, леб и повеќе.* Широка Употреба : за роденден, празник партии, деца партии и други прилики.Бисквит Мувла Сет

Тоалетна Хартија Клипот Сопствени Направени 3D Испечатени Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина Сет

264.00 -5 % DEN 251.00

Информации За Производот[ Дизајн ] : 3 D Испечатени Тоалетна Хартија Клипот Фондан Cupcake Врвот Колаче Машина сет[ Size ] : на располагање големина 2 инчи, 3 инчен, 4 инчи, 5 инчен и custome големина.Answer : ___________________________ NOTE : "5 инчен" е "5.5 инчен" како aliexpress не ни дозволуваат да внесете точка".".[ Пакет ] : polybag[ Материјал ] : PLA пластика[ Боја ] : случајниОписОваа 3 D испечатени секачи може да се користи за да се намали фондан, колаче тесто, овошје, сендвич леб, гуми за џвакање паста итн.Сите куки секачи се направени со квалитетот на 3 D печатач во времето на цел.Тие се направени од PLA пластика која е biodegradable и добро за околината.Големини наведени се однесуваат на приближната должина на главната колаче машина.Ова колаче машина има длабочина од 1cm...

Homehow 1PC/Многу Пластични Cookie Марки 15.2*8.2*0.8 cm Дијамант Решетки Форма Фондан Украсување Мувла Cupcake Бисквит Cookie Алатки

223.68 -38 % DEN 139.00

Homehow 1 PC / Многу Пластични Cookie Марки 15.2*8.2*0.8 cm Дијамант Решетки Форма Фондан Украсување Мувла Cupcake Бисквит Cookie АлаткиПочитувани Клиенти,Ве молиме Имајте во предвид Оваа цена е врз основа на Испораката од Страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, па1...

AMW Цртан филм Верверица Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Fondand Торта Декорирање Алатки

54.24 -10 % DEN 49.00

Број 5802AMW Цртан филм Верверица Колаче Машина Нерѓосувачки Челик Бисквит Машина Fondand Торта Декорирање Алатки100% сосема нов и висок квалитетТип : колаче машинаматеријал : нерѓосувачки челикголемина : 6*6.9*2cm

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.