• Ново
Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок FG55

Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок FG55

Оценка на клиентот:
DEN 124.80
DEN 104.00 -17 %

Износ
Залиха


Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок Бесплатен превозот
S hipping
Внимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното. Ве молиме да бидете трпеливи! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната. Може да потрае околу 20 до 60 работни денови за испорака. Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас, ви благодариме за вашето разбирање.
Решенија
1.Мини цел е 1 buc Freeshipping,да може да се меша цел 2.Цел 3.7 сад со epacket 14-21days 4. Цел>150 СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ за земјите подолу
НИ Шпанија, Велика Британија, Франција германски Полска, Швајцарија, Шведска, Канада, Унгарија Португалија, Австралија, Нов Зеланд, Австрија, Белгија, Латвија, чешка, Бугарија, Финска, Република Литванија Холандија, Грција, Република Кореја, Јапонија, Сингапур, Тајланд Иран
5.Голема фабрика на акции & повеќето боја на & Добра Цена &Висок Квалитет 6.Целата продажба има поголем попуст ,добредојдовте 7. Клиент Дизајн Прифатливо Express со
Превозникот Име
Проценето Време во Транзит
Следење На Услугата
DHL
За 5-10 дена
www.dhl.com
EMS
Околу 5-10days
www.ems.com
Aramex
За 5-10 дена
www.aramex.com
e Packet
За 14-21 дена
www.usps.com
sf-експрес ,Тоа е да се земе од 3-5 дена, Тоа е поевтино од други изрази.Ако треба,ве молиме контактирајте со нас.јас ќе се прилагоди на фактурата. www.sf-express.com
Поддршка на Превозот Земјата : САД ,Австралија, Сингапур, Малезија, Тајланд, Виетнам , Мјанмар , Јапонија ,Јужна Кореа, Хонг Конг, Макао ,Тајван
Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци, царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.
Услови за продажба
Ако не сте задоволни со точка од која било причина, тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот. ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект. Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.
Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Тоа само ќе ве однесе една минута. Ви благодариме! Ако не сте задоволни со нашите производи и услуги, ве молиме љубезно ве молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни и неутрални повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ги задоволи вас. Ви благодариме!
За НАС
Нашата Фабрика се наоѓа во Кина. Во моментов, да се Почитуваат на деловната филозофија на "прв клиент, квалитетни и евтини" , ние нудиме на нашите клиенти со квалитет на услуги.
Ние може да обезбеди висок квалитет и прифатлива цена на производот. Вие сте добредојдени да ги нарачате.
Контактирајте со НАС
Можете да не контактирате преку е-Маил.Ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата помеѓу нас,ви благодариме за вашето разбирање.

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Бренд Име:
xowshine
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Круг
Метална боја:
антички бакар позлатен
Број На Модел На:
YS10803
Тежина:
45g
боја:
brozen сребро.
Материјал:
Легура
Големина:
4.8X5cm
Материјал:
Цинк Легура
Филм:
Доктор Кој

Производи во категоријата

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на Превозот

182.40 -30 % DEN 128.00

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на ПревозотПревозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Нова Мода Faux Рекс Зајакот Крзно Pompom Спиење BabyToy Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Пом Пом Кукла Keychain Партија Подарок Trinket

168.00 -10 % DEN 151.00

Висок Квалитет На Модата Faux Рекс Зајакот Крзно Кога Бебето Спие Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Симпатична Пом Пом Кукла Keychain Злато Автомобил Клуч На Носителот Девојки Партија Подарок Свадба TrinketАко сакате faux рекс зајакот копче за низа, Точка на линкот Подолу :

Новина 3D Животинско Копче Синџир Иновативни Кристал Змеј Keychain, Keychain за Клучеви, Креативни Keyring

403.20 -20 % DEN 323.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!Новина 3 D Животинско Копче Синџир Иновативни Кристал Змеј Keychain, Keychain за Клучеви, Креативни KeyringПредмет тип : внесете го синџириМатеријал : Цинк легура, кристалОблик : ЗмејKeychain должина : 123mmГолемина : 47*28*23mmТежина : 60gСостојба : 100% Сосема НовМед Белешки : сликата може да биде малку различен од објекти, бидејќи на фотографија агол и светлина , ве молиме предмет на нашата конечна предмети, ви благодариме !Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEXDHL / ФЕДЕКС / ТНТ : 35days да повеќето земји.EMS : 510days да повеќето земји.Epacket : 725 бизнис денови за САД.Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок-50

123.84 -49 % DEN 63.00

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок50 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 4.5*1.7 cm Тежина : 29 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Exquiste Симпатична Мини Огледало Chaverio Копче Синџир,Мода Злато Метал Кристал Копче Синџири Прстен Носителот на Подарок,Модни Накит за Жените

518.40 -28 % DEN 373.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!Exquiste Симпатична Мини Огледало Chaverio Копче Синџир,Мода Злато Метал Кристал Копче Синџири Прстен Носителот на Подарок,Модни Накит за Жените .Тип На ОбјектKeychainМатеријалЦинк легураБојаЗлато позлатенПолЖенитеПакување1 компјутер секој opp вреќа100% Сосема нов & висок qualiltyМали димензии, лесно да се носатНајдете вашиот клуч или било какви други предмети лесноНајдобри пријатели' подарокБелешки : Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо.Големината или стил може да се направи според вашите барања...

zheFanku Симпатична Кутре Dachshund Слон Keychain Кристал Keychain Клуч на Носителот На Lady Девојки Торба Pendant Прекрасна Животни Keyring

132.96 -28 % DEN 96.00

H01H03 : Pendant должина 5cm широк 4.5 cmH04H06 : Pendant должина 5cm висока 5.5 cmH07H09 : Pendant должина 6cm висока 4cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

Shetland Овчарка Keychain Цинк Легура DIY Кучиња Копче Синџир на трговија на Големо домашно Милениче Метал Копче Прстен Најдобрите Подароци за Пријатели

182.40 -30 % DEN 128.00

Превозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Гроздобер Накит за Човекот да се Види Куче Keychain Keyring&Keychain chaveiro

864.00 -20 % DEN 691.00

Гроздобер Накит за Човекот да се Види Куче Keychain Keyring&Keychain chaveiroмода копче синџири за вастопла филм ,ТВ серија накитЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

Populor дух keychain,мода шлем дух keyring,Hallowmas Подарок,автомобил keyring,торба pendant,симулација шлем keyring

99.84 -20 % DEN 80.00

ПРЕВОЗОТКога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање, ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни shipmengs се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Хоризонт Нула Зора Keychain Сребро Куче Ознака Копче Прстен Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant Игра Накит

115.20 -30 % DEN 81.00

Pendant Големина : 5.0x2.7 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 25 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

8pcs/многу Mekaku Град Актери Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака G415

716.16 -20 % DEN 573.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$1202018 Нови Пристигнување 8pcs / многу Mekaku Град Актери Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм / клучни синџир / рака G415Материјал : ГумаПакет : 8pcs / 1setНие ќе брод со Lanyard собрани прикажани како подолу :

3D Среќен Слон Клуч на Носителот Синџири Целата Глеѓ Шарени Кристал Торба Pendant Keyrings KeyChains За Жени

255.36 -45 % DEN 141.00

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : види сликаЕколошки Стандард : Олово & никел слободниПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

Персоналните Кожа арапско Име keychain,Врежани арапско Име keychain,Custome копче прстен за Љубовник и Татко

DEN 479.52

Персоналните Кожа арапско Име keychain,Врежани арапско Име keychain,Custome копче прстен за Љубовник и ТаткоЕдна од најжешките модни трендови денес е персоналните име накит .Овој обичај прави персоналните легура име keychain е направен од цврст парична казна легура .Името арапски плоча е елегантно издлабена на едно парче алуминиум , за убав изглед што е уникатен за вас!Овој модерен копче синџир, рачно направена од квалитетна кожа и издржливи легури, карактеристики збир на зборови на вашиот избор...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.