• Ново
Нова Топла продажба Tassel Pompom Автомобил Копче Прстен Pendant Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Кадифен Крзно Копче Chian ПОМ ПОМ Keychain ЕЈ-629

Нова Топла продажба Tassel Pompom Автомобил Копче Прстен Pendant Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Кадифен Крзно Копче Chian ПОМ ПОМ Keychain ЕЈ-629

Оценка на клиентот:
DEN 124.32
DEN 99.00 -20 %

Износ
Залиха


Директни фабрика во Yiwu Кина! Вршиме продажба на мало и големо!
Топла стил
Нова Топла продажба Tassel Pompom Автомобил Копче Прстен Pendant Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Кадифен Крзно Копче Chian ПОМ ПОМ Keychain
Материјал : вистински зајакот крзно
Топката димензии : 8cm
Имаме 17 видови на бои.
Детална слика :

Ние, исто така, направи dropship цел. ПЛАЌАЊЕ :
Можете да ги користите Boleto, Master Card, Western Union, ВИЗА, QIWI, Банкарски и други начини на плаќање за да се заврши на плаќање.
ПРЕВОЗОТ : Ние ќе испрати наредба во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус или DHL, превозот метод зависи од вкупниот износ на вашата цел : Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел повеќе од $7) 30-60 работни дена Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус (цел помалку од $7) 30-60 работни дена Забелешка : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 30-60 дена да пристигне, ве молиме почекајте за тоа.
ДАНОК & ДОЛЖНОСТ
Нашите цени и превозот не ги вклучува потенцијалните даночни и должност, кој е обвинет од страна прилагодено на вашата земја. Ние ќе се пријават помалку од $20 вредност лична употреба подароци за вашите пакет за да се избегнат потенцијални полнење. Можете да проверете со вашиот локален обичај.
ПОВРАТНИ информации : Ние ќе обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата. Се надеваме дека исто така можете да ни даде за нас откако на вашиот објект е примена. Ние сме посветени да одлични услуги на клиентите , така и за било која причина не сте задоволни, ве молиме ги споделите со нас пред да замине негативен фидбек. Ние ќе се потрудиме да ги реши вашите porblem. За било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт. Ви благодариме! Уживаат во шопинг тука! Повеќе изненадувања

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Метална боја:
Светло Жолта Боја На Злато
Обликотшема:
Круг
Пол:
Унисекс
Број На Модел На:
ЕЈ-629
Бренд Име:
piqiya
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
зајакот крзно
is_customized:
Yes
Функција:
Декорација
Компатибилност:
keychain
Крзно:
вистински зајакот крзно
Модел:
Топката
Бои:
17 бои
Материјал:
Цинк Легура
ОЕМ:
Добредојде
Стил:
Романтични

Производи во категоријата

Пад на Превозот DIY Poodle Копче Синџир Најдобар Пријател е Подарок Куче МИЛЕНИЧИЊА Keyrings Божиќ Подарок Мода Накит Жена Копче Прстен Куче Шарм

172.80 -30 % DEN 121.00

Превозот DIY Poodle Копче Синџир Најдобар Пријател е Подарок Куче МИЛЕНИЧИЊА Keyrings Божиќ Подарок Мода Накит Жена Копче Прстен Куче ШармПовеќето драги гости посета писмо : ви Благодариме за доаѓање, мило ми е што можам да ви обезбеди со најновите најдобри производи во Кина...

Моден Шик Висока Пета Кристал Кристал Keychains Чевли Keyring Шарм Жените Чанта Клуч На Носителот Девојка Торба Pendant Накит-50

208.80 -49 % DEN 107.00

Моден Шик Висока Пета Кристал Кристал Keychains Чевли Keyring Шарм Жените Чанта Клуч На Носителот Девојка Торба Pendant Накит50100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја, Големина : 4.8*4.4 cm Тежина : 44.7 G Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pc Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок-50

123.84 -49 % DEN 63.00

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок50 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 4.5*1.7 cm Тежина : 29 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Часовникот Дизајн Мода Накит Стилови Бакар Гроздобер Keychains Персоналните Кожа Клучните Прстени Додатоци за Подарок Пад на Превозот

79.20 -41 % DEN 47.00

6815597702694834 Победи Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар парче парче

Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок FG55

124.80 -17 % DEN 104.00

Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок Бесплатен превозотS hippingВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Нова Мода Faux Рекс Зајакот Крзно Pompom Спиење BabyToy Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Пом Пом Кукла Keychain Партија Подарок Trinket

168.00 -10 % DEN 151.00

Висок Квалитет На Модата Faux Рекс Зајакот Крзно Кога Бебето Спие Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Симпатична Пом Пом Кукла Keychain Злато Автомобил Клуч На Носителот Девојки Партија Подарок Свадба TrinketАко сакате faux рекс зајакот копче за низа, Точка на линкот Подолу :

Празно Сублимација метал квадратен облик на копче синџир торба приврзоци може да се печати слика прилагодено дизајн личност подарок 04

DEN 1440.00

Белешки : цената е за keychian ќорци,ако сакате да печатите сликата,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.Имаме и други стилови keychain огледало,да може да се меша цел.

Легендата на Zelda Keychain Моќ Руто Копче Прстен Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant Игра Накит

115.20 -30 % DEN 81.00

Pendant Големина : 5.0x3.8 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 20 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

CSJA Гроздобер Мажите Метал Keychains Автомобил Копче Прстен Синџир Торба Pendant Змеј Ноктот Круг Кристал Монистра, Lapis Lazuli Нова Година Подароци E817

153.60 -30 % DEN 108.00

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

PULCHRITUDE Метални Легури Антички Бронза Бакар 2 парчиња Diy Keychain шише настроената се Вклопи во квадрат овална Cabochon Diy Накит MakeC1724

233.28 -10 % DEN 210.00

Повеќе Опрема Шарм веб : Директни кликнетеИмаме најдобри цени !!!Вашето задоволство е мојата најголема моќ!PULCHRITUDE Метални Легури Антички Бронза Бакар 2 парчиња Diy Keychain шише настроената се Вклопи во квадрат овална Cabochon Diy Накит Make C1724Цел Повеќе Од 3 делови = Добиете 10% ПопустОписРеден Број : 2 парчиња / многу Точка БР : C1724Објектот Matetials : Цинк легура Главната Боја : Антички Si lver Антички бронза Антички злато, Антички Бакар КС ЗлатоPendant Големина : Како што е прикажано во слика (1mm=0.0393 инчен 1inch=25.4 mm)Објектот Облик : поставете pendant шарм хривнија шарм ѓердан шармОбјектот Useage : Одговара накит одлуки Pendant наоди (ѓердан или нараквица, earring dangle pendant ect) или други рачно изработени наоди занаети .ПАКЕТИНие се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат, ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот...

1pc Вистински Raccoon Фокс Опашка Природно Крзно Опашка Копче Синџир Keyring За Жените Торба за во Автомобил Оркестарот Подароци Накит

155.04 -35 % DEN 101.00

Опис 100% Сосема Нов И Висок Квалитет На Материјал : АлуминиумскиБоја : СребренаГолемина : Долго 28cm Стил : Модерен, Убава И Популарна ДизајнПакет се вклучени : 1pc x Копче Синџири1.Ако сакате да го одржи најголемиот дел цел,ние може да ви понуди добро трговија на Големо цена; Ако сакаш место голема цел,ние може да ви понуди фабрика цена.2.Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас, можете да контактирате со Trade Manager.email.порака ..ние секогаш сме тука!3.Поради различни производствени серии и неизбежна разлика на monitor settings, бои се прикажани во слики може да не соодветствуваат 100% до оние на предмети.Производи ПокажеНакит НегаИзбегнувајте ХемикалииИзбегнувајте Вода Се Избегне Пот Избегне Судир Или Нула Полетување Кога Се Спие Чисти Со Мека Крпа Запечатени Складирање Одделно СкладирањеПлаќање1...

TAFREE дами мода pendant keychain метал копче прстен француски nulldog боксер куче keychain сувенири подарок накит HP871

96.00 -49 % DEN 49.00

TAFREE дами мода pendant keychain метал копче прстен француски nulldog боксер куче keychain сувенири подарок накит HP871 Производ слики : Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Нови Миленичиња Булдог Шарм Keychain Куче Ознака Копче Keychains Жена Автомобил Копче Прстен Трговија На Големо Метално Копче Синџир Приврзоци Keychains Мажите Подарок

182.40 -49 % DEN 93.00

Повеќето драги гости посета писмо : ви Благодариме за доаѓање, мило ми е што можам да ви обезбеди со најновите најдобри производи во Кина...

8pcs/многу Mekaku Град Актери Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака G415

716.16 -20 % DEN 573.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$1202018 Нови Пристигнување 8pcs / многу Mekaku Град Актери Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм / клучни синџир / рака G415Материјал : ГумаПакет : 8pcs / 1setНие ќе брод со Lanyard собрани прикажани како подолу :

Новина 3D Животинско Копче Синџир Иновативни Кристал Змеј Keychain, Keychain за Клучеви, Креативни Keyring

403.20 -20 % DEN 323.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!Новина 3 D Животинско Копче Синџир Иновативни Кристал Змеј Keychain, Keychain за Клучеви, Креативни KeyringПредмет тип : внесете го синџириМатеријал : Цинк легура, кристалОблик : ЗмејKeychain должина : 123mmГолемина : 47*28*23mmТежина : 60gСостојба : 100% Сосема НовМед Белешки : сликата може да биде малку различен од објекти, бидејќи на фотографија агол и светлина , ве молиме предмет на нашата конечна предмети, ви благодариме !Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEXDHL / ФЕДЕКС / ТНТ : 35days да повеќето земји.EMS : 510days да повеќето земји.Epacket : 725 бизнис денови за САД.Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на Превозот

182.40 -30 % DEN 128.00

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на ПревозотПревозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Populor дух keychain,мода шлем дух keyring,Hallowmas Подарок,автомобил keyring,торба pendant,симулација шлем keyring

99.84 -20 % DEN 80.00

ПРЕВОЗОТКога ќе го поставите цел, pls изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот на плаќање, ние ќе ја испрати на предмети во рок од 3 дена откако вашата уплата е завршен.ние не uarantee време на испорака за сите меѓународни shipmengs се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји, кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан...

Почетна Новина Коњ Чанта Keychain за Најдобар Пријател Подарок,Креативни Кристал Копче Синџир Висока Имитација Сребро Цинк Легура Chaverio

518.40 -28 % DEN 373.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!Почетна Новина Коњ Чанта Keychain за Најдобар Пријател Подарок,Креативни Кристал Копче Синџир Висока Имитација Сребро Цинк Легура ChaverioТип На ОбјектKeychainМатеријалЦинк легураБојаСребро позлатенПолМажиПакување1 компјутер секој opp вреќа100% Сосема нов & висок qualiltyМали димензии, лесно да се носатНајдете вашиот клуч или било какви други предмети лесноНајдобри пријатели' подарокБелешки : Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо.Големината или стил може да се направи според вашите барања...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.