• Ново
Yage 50pcs/многу Класичен Криејтив Свадба Фаворизира Партија Подароци Антички Бронза Скелет Копче Пивско Шише Настроената со Срца Прстен

Yage 50pcs/многу Класичен Криејтив Свадба Фаворизира Партија Подароци Антички Бронза Скелет Копче Пивско Шише Настроената со Срца Прстен

Оценка на клиентот:
DEN 1932.00
DEN 1642.00 -15 %

Износ
Залиха

Производи Опис
Објектот Количество 50pcs/многу
Точка Бр.
Клучни Настроената
Објектот Материјали
Метал(Цинк Легура)
Главната Боја
Античкиот Бронза
Објектот Околу Големина
Објектот Форма
Како на слика
Мерка Конверзија
1mm=0.0393 инчен 1 инч=25.4 mm (Не Мин Цел) (Мин Цел 5$) Ако треба Промоции накит наоди,ве молиме кликнете мене
Наслов : Yage 50pcs/многу Класичен Криејтив Свадба Фаворизира Партија Подароци Антички Бронза Скелет Копче Пивско Шише Настроената со Срца Прстен
Пакување Детали
Шопинг Процес
Кога ќе нарачате,ве молиме изберете шопинг метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе ја испрати на предмети во рок од 2-3 дена, откако ќе плаќање е завршен .
Ние не гарантира испорака време на сите меѓународни пратки се должи на разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо yoiur производи е прегледан.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерски такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја.Овие дополнителни давачки може да се собираат во времето на delievery.
Ние ќе не вратат на шопинг трошоци за одбиени пратки.
Превозот цена не вклучува никакви увозни даноци,и купувачи се одговорни за царински давачки.
Ние да се потрудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме.
Ние ќе рефундирање на вашите ако враќање на предмети во рамките 15days на вашиот приемот на предмети за било каква причина .Меѓутоа,купувачот треба да бидете сигурни дека на предмети вратени се во нивната оригинална услови.ако објектите се оштетени или загубени кога тие се вратија,купувачите ќе бидат одговорни за таквата штета или изгуби.и ние нема да му даде на купувачот целосно враќање на средствата.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штетата или изгуби.
Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите.
Како и сите на нашите фустани се рака-пораби и клиентите скроени,на готовиот gown може да се разликува од околу 1 инч во одредени мерења.
Да се осигура дека вашиот фустан се уште ќе ви одговара совршено,нашите казанџии направивме сите наши фустани со дополнителни ткаенина во чини да се овозможи мала големина измени за да може да се направи лесно.Ако ја најдете производи не се погодни за вас и имате прашања,можете да не контактирате директно.
Можете да не контактирате преку оставајќи ни порака на цел или трговија со датотеки, или ни е-мејл.
Yage
E-mail :
Трговија Менаџер : cn1001132730
Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа,ви благодариме
Ние ќе ја напушти 5 ѕвезда повратни информации откако уплата.
Ако сте задоволни со предмети и услуги од uf,ве молиме оставете ни 5 ѕвезди повратни информации.
Ако имате било какви прашања,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативни повратни информации,Ние ќе ги обезбеди најдобрите solation.

Карактеристики

Тип На Објект:
Клучни Синџири
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Тренди
Пол:
Унисекс
Материјал:
Метал
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
копче
Метална боја:
Античкиот Бронза Позлатен
Број На Модел На:
клучни настроената
Стил:
клучни настроената
Тип:
шише настроената
Видови:
DIY
Пакет:
Поединечно завиткани
МАТЕРИЈА:
Цинк Легура
експрес:
Кина Пост Воздух Mail Со Следење На Број Бесплатен Превозот

Производи во категоријата

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок-50

123.84 -49 % DEN 63.00

MQCHUN Топла Амин Tengen Toppa Gurren Lagann Симон Core Вежба Метал Pendant Копче Синџир Прстен Keyring Мажите Подарок50 Предмет Тип : Keychain Боја : Како на сликата Големина : 4.5*1.7 cm Тежина : 29 G Материјал : Цинк Легура Пакет се вклучени : 1pcs keychian со добро пакет Wearring повод : Партија / Работа / Облекување Одговара за : Мажи / Youngs / Женска може да се меша сè во мојата продавница!

Бесплатен Превозот Легура Ајкула Форма Шише Настроената Мулти-функција Keychains 20pcs/многу Мажи Keyrings

1248.00 -20 % DEN 998.00

Бесплатен Превозот Легура Ајкула Форма Шише Настроената Мултифункција Keychains 20pcs / многу Мажи Keyrings1) Материјал : алуминиумски2)...

Нова Мода Faux Рекс Зајакот Крзно Pompom Спиење BabyToy Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Пом Пом Кукла Keychain Партија Подарок Trinket

168.00 -10 % DEN 151.00

Висок Квалитет На Модата Faux Рекс Зајакот Крзно Кога Бебето Спие Копче Синџир Прстен Жена Торба Шарм Симпатична Пом Пом Кукла Keychain Злато Автомобил Клуч На Носителот Девојки Партија Подарок Свадба TrinketАко сакате faux рекс зајакот копче за низа, Точка на линкот Подолу :

6pcs/многу BrothersConflict Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм/клучни синџир/рака G420

651.36 -17 % DEN 540.00

Цел $7 , од страна на Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не Може да пратитеЗа 7 $$120 од Кина Пост воздух mail или Хонг Конг пост воздух пошта Може да ги пратите$1202018 Нови Пристигнување 6pcs / многу Brothers Conflict Оригинални Јапонски аниме слика гума, Силикони сладок мирис мобилен телефон шарм / клучни синџир / рака G420Материјал : ГумаПакет : 6pcs / 1setНие ќе брод со Lanyard собрани прикажани како подолу :

Хоризонт Нула Зора Keychain Сребро Куче Ознака Копче Прстен Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant Игра Накит

115.20 -30 % DEN 81.00

Pendant Големина : 5.0x2.7 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 25 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

CSJA Гроздобер Мажите Метал Keychains Автомобил Копче Прстен Синџир Торба Pendant Змеј Ноктот Круг Кристал Монистра, Lapis Lazuli Нова Година Подароци E817

153.60 -30 % DEN 108.00

Купување Забелешка : Слики за повикување само, не е вистински производ големина, Производ Големина, ве Молиме да се види Точка Специфики.Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1)...

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на Превозот

182.40 -30 % DEN 128.00

DIY Maltese Куче Миленичиња Копче Синџир Автомобил Копче Прстен Подарок За Најдобар Пријател Метал Keychain Жена Накит Keychains трговија на Големо Пад на ПревозотПревозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Персоналните Кожа арапско Име keychain,Врежани арапско Име keychain,Custome копче прстен за Љубовник и Татко

DEN 479.52

Персоналните Кожа арапско Име keychain,Врежани арапско Име keychain,Custome копче прстен за Љубовник и ТаткоЕдна од најжешките модни трендови денес е персоналните име накит .Овој обичај прави персоналните легура име keychain е направен од цврст парична казна легура .Името арапски плоча е елегантно издлабена на едно парче алуминиум , за убав изглед што е уникатен за вас!Овој модерен копче синџир, рачно направена од квалитетна кожа и издржливи легури, карактеристики збир на зборови на вашиот избор...

zheFanku Симпатична Кутре Dachshund Слон Keychain Кристал Keychain Клуч на Носителот На Lady Девојки Торба Pendant Прекрасна Животни Keyring

132.96 -28 % DEN 96.00

H01H03 : Pendant должина 5cm широк 4.5 cmH04H06 : Pendant должина 5cm висока 5.5 cmH07H09 : Pendant должина 6cm висока 4cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

MQCHUN Топла HP новодојдени Хогвортс Училиштето за Магија Амблем Pendant Keychain Мода Keyrings -50

108.00 -49 % DEN 55.00

MQCHUN Познатиот Бенд "Iron Maiden" Копче Синџир Убијци бенд логото Метал Копче синџир Прстен Бронза цинк Легура Keychains за љубителите подарок 50100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pc Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Легендата на Zelda Keychain Моќ Руто Копче Прстен Носителот Метални Модни Автомобил Торба Chaveiro Копче Синџир Pendant Игра Накит

115.20 -30 % DEN 81.00

Pendant Големина : 5.0x3.8 см (1cm=0.394 во) Синџир Lenth : 3.5 cm Тежина : 20 gСите објектот е нашата фабрика цена и добар квалитет, може да се спореди цената и квалитетот со други продавачот, ние ви даде фабрика цена и добра услуга ,се надевам дека вие и вашиот клиент може да добие повеќе добри и квалитетни и евтини цена на објектот во нашата продавница.Исто така се надевам дека можеме да создадеме долгорочни соработка со вас...

Гроздобер Накит за Човекот да се Види Куче Keychain Keyring&Keychain chaveiro

864.00 -20 % DEN 691.00

Гроздобер Накит за Човекот да се Види Куче Keychain Keyring&Keychain chaveiroмода копче синџири за вастопла филм ,ТВ серија накитЗачувај Плаќање со Зачувам Услуга : Сите плаќање ќе ја испрати од Зачувам плаќање услуга, плаќање ќе биде објавен откако ќе се потврди на испорака.Ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас ! ние ќе одговор во навремено.Капка Превозот Услуги : Намалувањето на превозот е вообичаен начин на тргување...

TAFREE Ретро gramophone Копче Синџир летање за мелодија и хармонија Keychain 2017 нови пристигнување мажи жени cabochon мода накит H485

96.00 -49 % DEN 49.00

TAFREE Ретро gramophone Копче Синџир летање за мелодија и хармонија Keychain 2017 нови пристигнување мажи жени cabochon мода накит H485 Производи Слика : Добредојдовте на нашата продавница!>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Цел>$120 добие бесплатен превозот send via express! (DHL,UPSот,SF,Fedex....

2014 Нова 3D Ножици Keychain Копче Синџир Chaveiro На Фолксваген Keychain Копче Прстен за Lembrancinhas Де Casamento

450.24 -20 % DEN 360.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!2014 Нова 3 D Ножици Keychain Копче Синџир Chaveiro На "Фолксваген" Keychain Копче Прстен за Lembrancinhas Де CasamentoМатеријал : Цинк Легура keychainБоја : како на сликатаПакет содржина : 1pcsСостојба : 100% Сосема НовМед Белешки : сликата може да се промени вашата слика,ве молиме контактирајте го нашиот продавач !Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEXDHL / ФЕДЕКС / ТНТ : 35days да повеќето земји.EMS : 510days да повеќето земји.Epacket : 725 бизнис денови за САД.Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.

10pcs/set OTAKU Девојки Himouto! Umaru-chan Doma Umaru Наметка Аниме Umaru чан Doma Umaru Сакана Кола Компир Keychain Keyring

671.52 -19 % DEN 544.00

LOvelive Keychain Акција Фигури 100% Сосема Нов.Големина врска : 58cmМатеријал : ПММА / Акрилниедна страна печатењеБоја : Види на Сликата(сите се вистинска слика),тие се една страна печатењеuuse за keychain,торба pendant.Ова е добар подарок за вашите пријатели ...

Нова Топла продажба Tassel Pompom Автомобил Копче Прстен Pendant Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Кадифен Крзно Копче Chian ПОМ ПОМ Keychain ЕЈ-629

124.32 -20 % DEN 99.00

Директни фабрика во Yiwu Кина! Вршиме продажба на мало и големо!Топла стилНова Топла продажба Tassel Pompom Автомобил Копче Прстен Pendant Крзно Топката Keychain Зајакот Крзно Кадифен Крзно Копче Chian ПОМ ПОМ KeychainМатеријал : вистински зајакот крзноТопката димензии : 8cmИмаме 17 видови на бои.Детална слика : ​Ние, исто така, направи dropship цел...

TAFREE дами мода pendant keychain метал копче прстен француски nulldog боксер куче keychain сувенири подарок накит HP871

96.00 -49 % DEN 49.00

TAFREE дами мода pendant keychain метал копче прстен француски nulldog боксер куче keychain сувенири подарок накит HP871 Производ слики : Добредојдовте На TAFREE Официјалната Продавница>>> Кинески Пролетниот Фестивал Нашиот Празник Од 2.06 Да 2.21 (не Може да се испрати на редот !!! )!Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Моден 3D Симулација Модел Високи потпетици Keychain Ретро Чевли Копче Прстен, Keychain за Клучеви, Новина Предмети

376.80 -20 % DEN 301.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!3 D Симулација Модел Високи потпетици Keychain Ретро Чевли Копче Прстен, Keychain за Клучеви, Новина ПредметиПредмет тип : внесете го синџириМатеријал : Цинк легура, кристалОблик : Високи ПотпетициKeychain должина : 155mmГолемина на : 40*45*18mmТежина : 51gСостојба : 100% Сосема НовМед Белешки : сликата може да биде малку различен од објекти, бидејќи на фотографија агол и светлина , ве молиме предмет на нашата конечна предмети, ви благодариме !Ние нудиме на светот превозот преку Кина Пост Воздух Mail, EMS, DHL, FEDEXDHL / ФЕДЕКС / ТНТ : 35days да повеќето земји.EMS : 510days да повеќето земји.Epacket : 725 бизнис денови за САД.Ние ќе брод парцела, како е можно поскоро откако ќе се добие исплата.НАПОМЕНА : ВЕ МОЛИМЕ БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ВАШАТА АДРЕСА ЗА Е ТОЧНО.

Почетна Новина Коњ Чанта Keychain за Најдобар Пријател Подарок,Креативни Кристал Копче Синџир Висока Имитација Сребро Цинк Легура Chaverio

518.40 -28 % DEN 373.00

Добредојдовте на нашата продавница !!!!Почетна Новина Коњ Чанта Keychain за Најдобар Пријател Подарок,Креативни Кристал Копче Синџир Висока Имитација Сребро Цинк Легура ChaverioТип На ОбјектKeychainМатеријалЦинк легураБојаСребро позлатенПолМажиПакување1 компјутер секој opp вреќа100% Сосема нов & висок qualiltyМали димензии, лесно да се носатНајдете вашиот клуч или било какви други предмети лесноНајдобри пријатели' подарокБелешки : Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо.Големината или стил може да се направи според вашите барања...

Часовникот Дизајн Мода Накит Стилови Бакар Гроздобер Keychains Персоналните Кожа Клучните Прстени Додатоци за Подарок Пад на Превозот

79.20 -41 % DEN 47.00

6815597702694834 Победи Продажба парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче пар парче парче

5pc/многу Злато/Сребрена Позлатен Keychains Hummer Clasps Куки Копче Синџир Клучните Прстени за DIY Ситните Пом Пом Keychain Накит Наоди

201.60 -30 % DEN 141.00

Шопинг Белешка Ако цел Ако цел>$7 , Слободни Кина Пост Воздух Mail , 1545days Ако цел$150 , Слободни DHL / EMS / Федекс / ТНТ...

Shetland Овчарка Keychain Цинк Легура DIY Кучиња Копче Синџир на трговија на Големо домашно Милениче Метал Копче Прстен Најдобрите Подароци за Пријатели

182.40 -30 % DEN 128.00

Превозот Опции на руски : Цел со помалку од 2$, ние ќе испрати Yanwen Ecnomical Воздух Mail или Ruston Економски Воздух MailЦел помалку од 5$ , ние ќе испрати Aliexpress Saver ПревозотЦел повеќе од 5$ , ние ќе ја испрати од Aliexpress Standrad Превозот или Кина Пост Регистрирани Воздух Mail...

Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок FG55

124.80 -17 % DEN 104.00

Филм Накит Црвено Лекар, Кој Копче Синџири Антички Сребрен TARDIS keychain Филм Ничија Метални Легури Keychain мажите Подарок Бесплатен превозотS hippingВнимание, Ве Молам! Ние сме меѓународни продавачот од Кина копното...

Вистински Рекс Зајакот Крзно Keychain мода Мекото Крзно панда Копче прстен торба Pendant подарок pendant автомобил додатоци клучните прстени играчка

768.00 -20 % DEN 614.00

Прашува : Сите наши продавница крзно производи се рачно изработени, па секоја серија постојат некои разлики помеѓу едни со други ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.