• Ново
L 620mm Пластични Јасно PP Мало Виси Малопродажба Производи Клип Лента 12pcs Производи Екранот Во Супермаркет Продавница 3000pcs

L 620mm Пластични Јасно PP Мало Виси Малопродажба Производи Клип Лента 12pcs Производи Екранот Во Супермаркет Продавница 3000pcs

Оценка на клиентот:
DEN 51321.60
DEN 47729.00 -7 %

Износ
Залиха


Висок Квалитет На Производи Со Подобра Цена И Најдобра Услуга
Напомена : 1.Во Азија земја купувачи, под бесплатен превозот од express начин ситуација, можете да контактирате со нас за разумен попуст, вие сте секогаш добредојдени на ова.
2.На некои од Европските купувачи, откако вашата нарачка износот е над ние може да испрати пакет со e Packet(тоа трае 7 до 15 работни дена за превозот) ,и вредноста на нарачката ќе биде прогласен подолу ако било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ги споделите со нас.
3. Во Русија Купувачи, ние нудиме со воз услуга на некои главните градови на Русија, ако вашата цел пакет волумен е над 1 CBM. Добредојдовте истрага нас.
3. Ако ви треба сметка за вашата нарачка, ве молиме оставете ни порака со вашата е-маил, ние ќе ви испратиме во рок од 24 часа, ви благодарам.
Добредојдовте Контактирајте Ме, Ајде Да Бидеме Пријатели И Бизнис партнери!
Пластични Јасно PP Мало Виси Трговски Клип Лента 12pcs Производи Екранот Во Супермаркет Продавница
Предмет Бр. : HSH6230 T14 Материјал : Јасно PP или Црвена или Црна Производи Дебелина : 1.4 mm/0.055" Лента Широк : 30мм/1.18" Лента Должина : 620mm/24.41" Клип Број : 12pcs Количина : 3000pcs/многу ТОЧКА БР. Должина Широк Дебелина Врвот на Главата Големина Клип Растојание Клип Броеви Боја Мали Купување на Големо Купување HS3540 T07 350mm 40mm 0.7 мм Никој 54mm 6pcs Јасно Whity HS5840 T07 580mm 40mm 0.7 мм Никој 99mm 6pcs Јасно Whity HS6040 T07 600mm 40mm 0.7 мм Никој 47mm 12pcs Јасно Whity HS8340 T07 F 830mm 40mm 0.7 мм Никој 64mm 12pcs Јасно Whity HS4219 T24 420mm 19mm 2.4 mm 62x31mm 60mm 6pcs Чиста Бела HSH5440 T07 540mm 30мм 0.7 мм 56x33mm 45mm 12pcs Јасно Whity HSH6140 T07 610mm 46mm 0.7 мм 65x40mm 47mm 12pcs Јасно Whity HSH6230 T14 620mm 30мм 1.35 mm 75x34mm 48mm 12pcs Јасно Whity HS73535 T14 735mm 35mm 1.35 mm 73x35mm 55мм 12pcs Јасно Whity HS78219 T24 782mm 19mm 2.4 mm 64x32mm 62mm 12pcs Чиста Бела HSH9246 T07 922mm 46mm 1.35 mm 96x78mm 45mm 18pcs Јасно Whity S HOOK Сребрена/Бела
Превозот и Ракувањето со Увозните давачки, даноци и увозни давачки не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија, купувачи се одговорни за овие трошоци, ве молиме проверете со вашиот земјата;s царинска испостава determin што овие дополнителни трошоци ќе биде пред наддавање или за купување; Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест. Ние ќе испратиме цел објекти од нашата фабрика во Кина директно во рок од 3 до 5 работни дена откако вашата уплата е завршен(освен оние кои се прилагодени објекти); Ние не можеме да брод за време на викендите и ние не нудиме сабота, недела или празник испорака; нарекува време на испорака средствата на меѓународен превоз време од локалните место на некои напредни земји на светот, Купувачот е вкупното време на приемот ќе бидат infulenced од увоз земјите, царинската инспекција и др. на купувачите земјата; Сите наши предмети ќе биде предаден на купувачот ЗАЧУВАМ адреса, ве молиме да ја потврдите вашата адреса за ЗАЧУВАМ пред да конкурираат. Методи за плаќање Ние прифаќаме ЗАЧУВАМ; Виза, Мастер кредитна картичка или главните начини на плаќање се достапни; Ние го цениме вашиот навремена исплата и со нетрпение очекувам да вашиот бизнис во иднина; Сите методи за плаќање ќе бидат обезбедени и се покриени од страна на Aliexpress Услуга Група.

Карактеристики

Магнетно:
No
Број На Модел На:
HSH6230T14
Материјал:
Пластични
Тип:
клипот лента

Производи во категоријата

Креативни Ѓубре Клип Дома Ѓубре Торба Носителот На Фиксна Папка Пластични Trash Folder Кеси За Отпадоци Папка

DEN 80.64

Добредојдовте на Нашата Продавница1 За Микс цел, ве молиме да дојде до мојата продавница : , можете да го додадете вашиот како објект на количката прво, а потоа ги комбинира вашите налози за плаќање.2...

6pcs/Многу Лабава Лист Обврзувачки Прстени Б5 Спирала Лаптоп 25 Дупка Пластични Врзивно Клип Хартија Клип

527.52 -18 % DEN 432.00

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ДА ЈА ПОСЕТИТЕ НАШАТА ВТОРА ПРОДАВНИЦАНАСЛОВНА & ПАТУВАЊЕ за складирање и организација : http : / / www.aliexpress.com / store / 9299626pcs / Многу Лабава Лист Обврзувачки Прстени Б5 Спирала Лаптоп 25 Дупка Пластични Врзивно Клип Хартија Клип МАТЕРИЈАЛ : пластични МОДЕЛ : погоден за А520 дупка, A430 дупка, Б526 дупкаИМАЈТЕ на ум : тоа може да се намали во одделни композиции или се сече според реалните потреби.

10 Компјутери/многу Симпатична Kawaii корејски Метал Хартија Клип Злато Сребро Црна Зелена Боја Ознака Канцелариски Office Додаток Училиште Снабдување

41.28 -25 % DEN 31.00

Пакет се Вклучени : Врзивно Клипови x 10Карактеристики на производот : Притисне за да го отворите со леснотија, ослободување за цврст стисок...

5 Компјутери/Многу Розова Љубов срцето хартија клипови Датотека Клип Организатор Papelaria Kawaii Канцелариски Канцеларија Училиште Материјали

84.48 -28 % DEN 61.00

Совети : Сите налози ≥ $5 ќе биде транспортирана со следење на број!Можете да ги пратите тоа цело време...

Бесплатен превозот Капка метална боја клип хартија клип алатки пакување кутија метал хартија клип

DEN 240.00

детали за производот Бесплатен превозот со авион 5% попуст за 2 многу или повеќе 1 lot = 3 кутии = 30 хартија клипови Големина : 15mm*25mm

50pcs Кафеава боја 9 заби snap клипови на косата ткаат екстензии У Облик weft toupee перика затворање стил алатки

DEN 191.52

50pcs Кафеава боја 9 заби snap клипови на косата ткаат екстензии У Облик weft toupee перика затворање стил алатки Функција : Материјал : железо Големина : 3.2 cm / pc Заби : 9 заби Тежина : 1.2 грам / pc Боја : Кафена боја Пакет : 50 парчиња тоа е да се користи за чипка перика или други коса екстензија Друга Боја на Косата Клипови и Некои Коса Алатки , како Следете го Линкот :

Хармонија Плус Коса 10pcs/торба Метал коса sectioning клипови патка устата професионални салон берберот клипови

DEN 154.08

Хармонија Плус Коса 10pcs / торба Метал коса sectioning клипови патка устата професионални салон берберот клиповиПревозот Detailes : Плаќање : 1...

1set 8pcs Refills + 1pcs Хартија Клип Училиште Канцелариски Прибор Материјали Мини Метал Хартија Clipper Канцелариски

91.68 -16 % DEN 77.00

Опис : Тип : Хартија Клип Материјал : Метал Големина : 116*23mm Повеќе трудови : 40 страница Пакет се вклучени : 8 Pcs Refills + 1 Хартија Клип Забелешка : Од Русија пост нова политика за целосно име и презиме , pls секој купувач да понудат на своите полно име пред да се плати во вашата платежна адреса ...

1Box=30PCS Криејтив Канцелариски Лабава Лист Слободни Круг Складирање Врзивно Круг Симпатична Мала Книга Круг За Статистика Училиште Подароци

65.76 -6 % DEN 62.00

За Адреса : ве Молиме внесете го телефонскиот број на англиски адреса и англиски јазик со полно име Купувачи од руската Федерација мора да се обезбеди вашето име и презиме (вклучувајќи средно име), инаку превозот ќе биде одложен или не може да биде донесено...

Лак дизајн Diy Ознаки Книга paging (пејџер) метал Криејтив Канцелариски Клипови Канцелариски Прибор Хартија Клипови Хартија Клип Метал Хартија Клипови

DEN 120.00

Ќе Ви се Допадне ..Бесплатен превозот со авион5% попуст за 2 компјутери или повеќе1 парче = 1 пакет = 4 хартија клиповиМатеријал : метал[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски Продавница

383.52 -5 % DEN 364.00

Опис на ПроизводотНикогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски ПродавницаИме на производ : Никогаш не Метал Креативни Розова Клипови Мода Dovetail Врзивно Клипови Канцелариски Прибор Забелешки Буква на Хартија DIY Клип Канцелариски ПродавницаБренд : НИКОГАШMeterial : Челик и железоГолемина : 19*39mm / 25*48mmКоличина : 25pcs / 12 компјутерисандак големина : 85x60x44mmБоја и КвантитетотГолем Врзивно Клипови3 еез по бојаМали Врзивно КлиповиСветло Розова : 8pcsСветло Виолетова : 8 компјутериВиолетова : 9 компјутери[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.