• Ново
клипот на обетки нема прободен со bowknot уво ткаенината brincos извонредна жена

клипот на обетки нема прободен со bowknot уво ткаенината brincos извонредна жена

Оценка на клиентот:
DEN 136.32

Износ
Залиха


клипот на обетки нема прободен со bowknot уво манжетната
Големина : 1.3 см*1.3 см
Уво менгеме со анти болка подлога

Карактеристики

Главниот Камен Боја:
зелена, сина
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Никој
Обликотшема:
bowknot
Број На Модел На:
Clip-за Обетки
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
dower мене

Производи во категоријата

2 ПАРЧИЊА Унисекс Панк Клип на уво без пирсинг не дупка Лажни Тело Носот Усна Обрачот Прстени Накит Обетки за жени мажи злато сребро.

100.32 -19 % DEN 81.00

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока како што се слики, ова е случај...

USTAR Зелена Циркон Кристал клип обетки за жените се Зголеми Златна боја мода Накит обетки женски Brincos уво ткаенината врвен квалитет

239.52 -10 % DEN 216.00

Пакет : Ние нудиме бесплатно сомот торбичка за секоја цел.Ако ви треба убава кутија, треба да плаќаат екстра пари...

1PC Жените Крило Имитација Кристал Уво Ткаенината Заврши Клип Коска Floder Обетки aretes де mujer ohrringe Топла Продажба

49.44 -33 % DEN 33.00

100% Нов Бренд & Висок КвалитетБои : Како pivtureМатеријал : Алуминиум / Crustal / Имитација КристалГолемина : 2.5*0.9 cm / 0.98*0.35"Пакетот Вклучува : 1 Парче*Уво КлипAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Имајте пријатен шопинг.ПАКУВАЊЕНие се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Сите стоки се одликува со безбедно пакување...

2014 Жени Мажи Нова Мода трговија на Големо ТОПЛИ Лета Змеј ' Рскавица Обетки Клип Левото Уво Ткаенината Пирсинг 1FDC

40.32 -33 % DEN 27.00

ТОПЛИ Лета Змеј ' Рскавица Обетки Клип Левото Уво Ткаенината Пирсинг 3 Бои Забелешка : мешовит тип е 1pcs за секоја боја...

COWNINE Долго Tassel Уво Ткаенината Клип Обетки За Жени Нема Пирсинг Клип на Earring Brincos Boucle d'oreille Мода Накит

134.40 -9 % DEN 122.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

1PC Жешка Мода Готски Панк Елф Целосна Diamante Кристал Агол Крило Уво Заврши Ткаенината Обетки Унисекс Накит Слободен Брод

90.72 -35 % DEN 59.00

ОписСостојба : 100% Сосема НовТип : ОбеткиМатеријал : Кристал легури на металБоја : како на сликатаКоличина : 1pc (Не парови)Големина : Како сликиЗабелешка : за било каков проблем, pls контакт со мене прво, ние ќе го реши секој проблем за вашиот,Ви благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

Благодатта Јуни Врвен Квалитет Златна Боја Плоштадот ААА CZ Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Уво Клип ТОПЛА ПРОДАЖБА

236.64 -19 % DEN 192.00

Благодатта Јуни Врвен Квалитет на Злато / Платина Позлатен Плоштадот ААА CZ Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Уво КлипМатеријал : бакар+ААА кубни циркони+18 K вистински злато / platinim позлатен .Пакет се вклучени : 1pair* обеткиНема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

6pcs Нова Мода романтична голем круг бисер уво клип претерани девојка за денот на вљубените подароци накит трговија на големо уво клип

456.00 -9 % DEN 415.00

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

Природните Бела Школка Tassel Обетки Жените Мода Геометриски Круг Школка Клип Обетки Без Пирсинг Минимализам Накит SHE29

156.00 -16 % DEN 131.00

Природните Бела Школка Tassel Обетки Жените Мода Геометриски Круг Школка Клип Обетки Без Пирсинг Минимализам Накит SHE29 За Превозот Ако ви треба брза испорака, ве молиме да го контактирате овластениот сервис менаџер.Бесплатен превозот начин : 2560 дена да пристигнат.Плати превозот метод начин : 1045 дена да пристигнат.Било кој начин на испорака (Бидете сигурни дека превозот адреса е точен), повеќе од 65 дена не е донесено...

Мажите Панк Обетки Сина Црното Злато-Боја Нерѓосувачки Челик Earring Магнетни Клип на Earring за Момчиња

93.60 -35 % DEN 61.00

Опис : Панк earring, мажите earring, клип на earringМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челикНето Тежина : 4.5 g / парПакување : OPP вреќаПревозот : Превозот БесплатноПодарок : торба СомотМажите Панк Обетки Сина Црното Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Earring Магнетни Клип на Earring за Момчиња

2018 Нови Сокриени пролет уво клип без пирсинг обетки за жени мажи бакар Розово злато сребро Моден бренд Унисекс женски

95.52 -19 % DEN 77.00

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Совети : Драг пријател Ако примате стока како што се слики, ова е случај...

30 Клипови сребро clip earring 13.5 мм-дизајн личен шарм за мода

125.76 -10 % DEN 113.00

Материјал : Железо (без кадмиум)Големина : 13.5 mmдебелина : 4mmголемина на дупка : 1.4 mmБоја : Мат сребро.моденКОЛИЧИНА : 30Рекреација креативни кога имате некои слободно времеДизајн прилагодено, различен режимПакет Содржина : 30 x clip EarringAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Уво Ткаенината Мажите Црна, Сребрена Титаниум Челик gecko Обетки Клип На Обетки Без Пирсинг За Жените Earring Ракави Нема Прободен

78.72 -23 % DEN 61.00

10641142253112808 2017 јули Нови Производи парче парче парче парче парче парче парче парчеОваа earring е продаден од страна на еден дел за 1 уво само.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.