• Ново
Романтични Вљубените рози Камелија earring без пирс на уво клип,не прободен клип на обетки за жени

Романтични Вљубените рози Камелија earring без пирс на уво клип,не прободен клип на обетки за жени

Оценка на клиентот:
DEN 150.24

Износ
Залиха


романтични Вљубените рози Камелија earring без пирс на уво клип,не прободен клип на обетки за жени

Карактеристики

Earring Тип:
Клипот Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Пол:
Жените
Стил:
Тренди
Материјал:
Никој
Метали Тип:
Цинк Легура
Обликотшема:
Растенијата
Број На Модел На:
не прободен клип на обетки за жени
Бренд Име:
dower мене
Стил:
не прободен клип на обетки за жени
боја:
+ Шампањ злато уво клипови, уво акупунктура шампањ злато +

Производи во категоријата

Женска Мода Накит, Стилски CZ Кубни Циркони Булчински Свадба Уво Ткаенината Обетки за Девојки Роденден Подароци 10pcs Многу Големо

4892.64 -22 % DEN 3816.00

Олово, кадмиум и никел слободни Направена во квалификува материјал, родиум позлатен Направени со беспрекорна ААА Одделение Кубни Циркони камен кој е прифатлива дијамант алтернативни што открива брилијантен сјај и прецизен намали прекрасен подарок за денот на Вљубените, Мајки Ден, Божиќ, Свадба, Годишнина, Матура, birthday (Роденден), Пратилки, Матурска и Формални Настани или секоја прилика....

2 ПАРЧИЊА Унисекс Панк Клип на уво без пирсинг не дупка Лажни Тело Носот Усна Обрачот Прстени Накит Обетки за жени мажи злато сребро.

100.32 -19 % DEN 81.00

3672 НоводојдениМатеријал : Бакар Големина : 11mm 13mm 15mm 18mm 20mm 25мм Совети : Драг пријател Ако примате стока како што се слики, ова е случај...

Природните Бела Школка Tassel Обетки Жените Мода Геометриски Круг Школка Клип Обетки Без Пирсинг Минимализам Накит SHE29

156.00 -16 % DEN 131.00

Природните Бела Школка Tassel Обетки Жените Мода Геометриски Круг Школка Клип Обетки Без Пирсинг Минимализам Накит SHE29 За Превозот Ако ви треба брза испорака, ве молиме да го контактирате овластениот сервис менаџер.Бесплатен превозот начин : 2560 дена да пристигнат.Плати превозот метод начин : 1045 дена да пристигнат.Било кој начин на испорака (Бидете сигурни дека превозот адреса е точен), повеќе од 65 дена не е донесено...

Благодатта Јуни Врвен Квалитет Златна Боја Плоштадот ААА CZ Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Уво Клип ТОПЛА ПРОДАЖБА

236.64 -19 % DEN 192.00

Благодатта Јуни Врвен Квалитет на Злато / Платина Позлатен Плоштадот ААА CZ Долго Клип на Обетки Без Пирсинг за Жените Партија Шарм Уво КлипМатеријал : бакар+ААА кубни циркони+18 K вистински злато / platinim позлатен .Пакет се вклучени : 1pair* обеткиНема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

2 пара Етиопската Обетки за Жени/Девојки Златен Накит трговија на Големо Мода Африка, Арапските Обетки Блискиот Исток Подарок бебе накит

DEN 165.60

Компанијата Alibaba Webesite : Етиопската Обетки за Жени / Девојки со Златна Боја Накит трговија на Големо Мода Африка, Арапските Items Earrings Блискиот Исток Подарок бебе накитНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

До 2015 мода корејски луксузен клип earings симулирани бисер ,ретро симпатична обетки уво клип за женски жените партија свадба

DEN 136.32

До 2015 мода корејски луксузен клип earings симулирани бисер ,ретро симпатична обетки уво клип за женски жените партија свадбаГолемина : 1.6 СМ заМатеријал : Алуминиумски, имитација бисер

Моден Личност Метал Пеперутка Едноставна Уво Издржам Заврши Сребро Злато Уво Алпинист Ливчиња Уво Клип Ракави Обетки за Жени 2 ПАРЧИЊА

100.32 -13 % DEN 87.00

Моден Личност Метал Пеперутка Едноставна Уво Издржам Заврши Сребро Злато Уво Алпинист Ливчиња Уво Клип Ракави Обетки за ЖениМатеријал : 316 L Хируршки Челик Забелешка : ве Молиме да се потсети дека поради светлосни ефекти и монитор е brightness / contrast settings итн, на тон на боја на вебсајтот е фото и вистинскиот објект може да биде малку поинаков...

До 2015 Нов Стил Жешка Мода Обетки Нема пирс на уво клип обетки за жените и за мажите Нерѓосувачки челик Уво манжетната

DEN 2496.00

Масти мачка уво клип Ширина : 4 MM; уво клипот прстен надворешен дијаметар : 13 MM, 8 MMМал на уво клип Ширина : 4 MM; уво клипот прстен надворешен дијаметар : 11 MM, 6 MMНие ќе ја испрати за да можете меша бои.Можете да оставите порака што големината ви треба!Answer : ___________________________ Note : Виножито боја не е во парк!

2 парчиња 2015 Сосема Нов Нови Уво Клип Ткаенината Заврши Обетки Кристал Кристал Лажен Нос Не пирсинг Клип на Жените и Мажите Партија Накит

DEN 47.04

Шарени Nostril Носот Прстен носот студ Мешани Бои пирсинг накит,labret накит,модни накитМатеријал : Алуминиум & Кристал Уво Клип Големина : app 0.8 X 1cm Кристал Дијаметар : app 0.4 cm

1PC Жешка Мода Готски Панк Елф Целосна Diamante Кристал Агол Крило Уво Заврши Ткаенината Обетки Унисекс Накит Слободен Брод

90.72 -35 % DEN 59.00

ОписСостојба : 100% Сосема НовТип : ОбеткиМатеријал : Кристал легури на металБоја : како на сликатаКоличина : 1pc (Не парови)Големина : Како сликиЗабелешка : за било каков проблем, pls контакт со мене прво, ние ќе го реши секој проблем за вашиот,Ви благодариме!Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : 1.Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија.Овие трошоци се на купувачот одговорност.1.Испорака метод : Бесплатен превозот цел ќе биде испорачуван Кина пост воздух mail...

Благодатта Јуни Висок Квалитет на Целосно Кристал Клип на Обетки Нема Пирсинг Бисер Круг Облик не дупка на увото clip Earring за Жените Подарок

210.24 -21 % DEN 166.00

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки без пирсинг висок квалитетМатеријал : цинк легура+симулирани бисер+кристалОдговара за Свадба, забава, Клуб,Церемонија и оваа убава сребрена / злато позлатен, кристал клип обетки е украсен со пенливи rhinestones и погодни да се носат needn не уво дупка обетки уникатен дизајн уво клип !Големина : approx0.82*0.82 инчи / 2.1*2.1 cmТежина : 11g / 0.39 озпакет се вклучени : 1pair*клип обеткиНема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

Благодатта Јуни Кореја Стил Пет Цвеќиња Форма Глеѓ Клип на Обетки Без Пирсинг за Девојки Партија Нема Дупка на Увото Клип Bijouterie

159.36 -19 % DEN 129.00

100% нов бренд фабрика директни трговија на големо клип обетки без пирсинг висок квалитетМатеријал : цинк легура+Глеѓ клип обеткиГолемина : биг цвет 1.5 cmмал цвет 1.1 cmпакет се вклучени : 1pair*клип обеткиНема алергија,Ниту избледи,отпорни против ,лесно да се заштитат ,со висок квалитет метал тип

USTAR Зелена Циркон Кристал клип обетки за жените се Зголеми Златна боја мода Накит обетки женски Brincos уво ткаенината врвен квалитет

239.52 -10 % DEN 216.00

Пакет : Ние нудиме бесплатно сомот торбичка за секоја цел.Ако ви треба убава кутија, треба да плаќаат екстра пари...

1PC Жените Крило Имитација Кристал Уво Ткаенината Заврши Клип Коска Floder Обетки aretes де mujer ohrringe Топла Продажба

49.44 -33 % DEN 33.00

100% Нов Бренд & Висок КвалитетБои : Како pivtureМатеријал : Алуминиум / Crustal / Имитација КристалГолемина : 2.5*0.9 cm / 0.98*0.35"Пакетот Вклучува : 1 Парче*Уво КлипAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме оставете малку прирачник за грешка при мерење.Бои можеби малку различни, поради различни монитори.Ви благодариме за вашиот љубезно разбирање.Имајте пријатен шопинг.ПАКУВАЊЕНие се големо внимание на пакување во секој детали за да се обезбеди безбедно испорака за вас.Сите стоки се одликува со безбедно пакување...

30 Клипови сребро clip earring 13.5 мм-дизајн личен шарм за мода

125.76 -10 % DEN 113.00

Материјал : Железо (без кадмиум)Големина : 13.5 mmдебелина : 4mmголемина на дупка : 1.4 mmБоја : Мат сребро.моденКОЛИЧИНА : 30Рекреација креативни кога имате некои слободно времеДизајн прилагодено, различен режимПакет Содржина : 30 x clip EarringAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Уво Ткаенината Мажите Црна, Сребрена Титаниум Челик gecko Обетки Клип На Обетки Без Пирсинг За Жените Earring Ракави Нема Прободен

78.72 -23 % DEN 61.00

10641142253112808 2017 јули Нови Производи парче парче парче парче парче парче парче парчеОваа earring е продаден од страна на еден дел за 1 уво само.

Кореја Стил на Голем Круг Круг Форма Клип на Обетки Wihtout Пирсинг за Жените Партија Свадба Шарм Накит Изјава Обетки

153.60 -24 % DEN 117.00

2017Кореја Стил на Голем Круг Круг Форма Клип на Обетки Wihtout Пирсинг за Жените Партија Свадба Шарм Накит Изјава ОбеткиS ize : околу 4.5*4.5 cmПакетот вклучува : 1pair *обетки

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.