• Ново
95% нови за климатизација компјутер одбор коло KFR-71QW/A 3300281 HBU-42HA03 0600403 добра работа

95% нови за климатизација компјутер одбор коло KFR-71QW/A 3300281 HBU-42HA03 0600403 добра работа

Оценка на клиентот:
DEN 2640.00

Износ
Залиха

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас. Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката. )Кога ќе го прими стоката треба само да се инсталира, ако било какви прашања може да не контактирате прво, ви благодарам. Купувачи внимание, а доколку работата не е точен, за да предизвика штета на краток спој на не проблеми со квалитетот и чипс, и така натаму, не се во доменот на нашата гаранција. Известување за потпишување : купувачи тоа треба да биде во предниот дел на курир, отворете го прозорецот за да се провери дали лекот е комплетна и приемот на стоката. Ако најдете некој проблем, ве молиме да одбие да го потпише и да ги преземат слики или видео, контактирајте со продавачот да го реши проблемот. Ако купувачот не го проверка на стоката и знак за пакетот, не продавачот е одговорност, ве молиме да знаат!!
Драги пријатели ,Кога ќе се потврди нарачката, ве молиме проверете уште еднаш вашиот стар одбор модел. Ако не се исти, ве молиме испратете ни ја вашата слика, благодарение Методи за Плаќање : Ние прифати кредитна картичка (Зачувам) и така натаму, Ако преферирате други начини на плаќање, ве молиме контактирајте со нас. Испорака : 1.Обично ќе брод предмети во рок од 3 работни дена по извршената уплата е постигнат. 2 DHL, UPS-от, Fedex, или ЕМС е достапна за превозот време на Испорака : 1 . DHL, UPS-от, Fedex, EMS изразат испорака обично се 3-10 работни дена и Кина пост Воздух Mail/HK пост Воздух Mail превозот Обично се 7-65 дена зависи од земјата доставени до. Во ретки случаи, строги обичај clearances ќе бидете на време на Испорака малку подолго, ве молиме да бидете трпеливи 2 . Да Бразил, ние нудиме ЕМС за превозот, ако сакате да се избере DHL или FEDEX, UPS-от, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници, ни Даде вашата CPF ДАНОЧЕН број за вашата земја царината, тогаш ние ќе го промени превозот цена и метод за вас. 3 . Било несреќи, одложувања или други прашања што се во надлежност на превозот услуга. 4 .Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност. 5 .Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка цел. 6 .Купувачи ве молиме имајте во предвид : Додатоци тарифи мора да биде купувачи да се плати.Купувачот може да избере ЕМС express за да се избегне тарифи. 7 .Сите налози,Без разлика што разумот предизвикува враќање на нас, клиентот треба да плати ЕМС се врати трошоци(само за поддршка на EMS за враќање превозот метод),И декларираната вредност е 10 ако цел, тогаш се согласи Гаранција : 2 месеци гаранција е обезбедена за нови производи.Ако се чувствуваат разочарани со објектот, кажете ни во рок од 7 дена од денот на испорака.Предмети мора да се врати во Оригиналната состојба за наплата/размена.Превозот на трошоците направени се за вас.Ние се грижиме за секој купувач и ќе направи нашите Напори да се утврдат какви било проблем во добар бизнис начин.

Карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE

Производи во категоријата

DSP развој одбор DSP28035 главниот одбор DSP28035 развој одбор TMS320F28035PNT

DEN 1392.00

Развој одбор вовед : DSP28035 Развој на одборот за TI компанија ПИКОЛО процесор TMS320 F28035 Целосна функција за развој на одборот , да Обезбеди повеќе случаи , речиси TI Друштво за TMS320 F28035 Сите периферни рутини се достапни на овој одбор за верификација...

Мерење сензор 6 патот мерење модул Modbus RTU протокол 485 мерење модул за мерење предавателот

DEN 5760.00

A РезимеMB6 MW 6 Патот мерење сигнал 16 висока прецизност стекнување модул, може да се соберат напон (& plusmn; 0 ~ 32m V), висок сигнал стекнување на прецизност...

95% нови добри работи за моќ модул PS21965-ВО PS21965-ST PS21965-AST PS21965-4А-фреквенција конверзија модул за продажба

DEN 888.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови за Хаиер климатизација компјутер одбор коло KFRD-71LW/G(ZXF) 0010403005 добра работа

3024.00 -7 % DEN 2812.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

95% нови добри работи за климатизација компјутер одбор KFR-72W/36FZBPJ 1360300.C PC одбор за контрола

DEN 3168.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор DB93-04180A-LF одбор за контрола

DEN 2880.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

T3168 големи тековната безжични полнење Безжична енергија примање

DEN 1440.00

Јадрото на Ketai наука и технолошки развој друштво со ограничена одговорност богата понуда на сите видови на безжични полнење IC, повеќе од 10 парчиња на собата, голема количина на цената на концесија, ќе се купи мал износ ние не можат да обезбедат техничка поддршка, ве молиме обратете се до главниот модул на Ketai компанија за производство на

нови добри работи за клима уред внатрешна машина моторни KFD-325-70-8C2 Моторен вентилатор

DEN 8880.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

Сите три-начин вентили се погодни за HCFC и HFC refrigerants заедно со нивните поврзани масла во опрема за ладење

3686.40 -5 % DEN 3502.00

Функцијата на триначин вентил (TEE агол shutoff вентил) за дозвола за замена на еден од притисок олеснување уреди, додека на другите е заштита на притисок брод...

нови за клима уред моторни 24BYJ48 12vDC Фан мотор добра работа

523.20 -0 % DEN 523.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

TH01 течен кристал литиум батерија 12V24V индикатор екранот остаток на капацитетот за откривање

DEN 432.00

modname=ckeditorНа следната слика е ПВЦ налепница ефект Ако е потребно, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се приклучат на шопинг кошничка ~!Купувачот е инструкции : опрема панел и не производ делови се прикажани на инсталација план не се вклучени во производот!!!

Индукција греење 1KW нема допрете ZVS завршена висока фреквенција греење машина може да се топи железо, бакар и алуминиум

DEN 1632.00

Белешки за 1000 W индукција топлинска моќ : 1 со греење серпентина купи пријатели прими стоката по проверка дали греење серпентина краток спој (секој круг не е независен од судир, ); по провери и повторно полни со енергија2.; користете повеќе од 1248 V / 20 A на комуникација напојување (неоптоварување напон на околу 53 V, мора да се менува за напон прилагодливи за да го користите), може да се топи железо, бакар, алуминиум и други метали3., се обрне внимание на позитивни и негативни столбови на власт, не ги исполнуваат обратна, одборот е означен (+ + моќ, позитивно негативна енергија)4.; ако употребата на повеќе од 40 V за напојување, вентилаторот за ладење треба да се префрлуваат модул5., кога се топи метал, потребно е да додадете вода за греење серпентина на топлина во оптек (за да се спречи бакарни цевки од горење црна)

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mm

DEN 575.52

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mmOD : 30ММтежина : околу 0.045 / PCили 18mm да машки 11mm, OD : 24 MM

NRF52832 core module QFAA nRF52832 Bluetooth РАНЛИВИТЕ развој одбор

DEN 480.00

Bluetooth РАНЛИВИТЕ технологија размена група 422579969 NRF52832 Ултра Ниска Моќност Bluetooth РАНЛИВИТЕ чип, IO целосна екстракција; најновата продукција n RF52832 QFAAB0, ARM CORTEXM4 F кернелот 512 K ФЛЕШ, 64 KB RAM меморија; Одборот керамички антена, се задржани Bluetooth антена интерфејс; 4 слоеви на злато таложење процес, целата машина за паста;

95% нова климатизација компјутер одбор коло МИ-МОЌ-50A МИ-МОЌ-50A(IR341) добра работа

10704.00 -7 % DEN 9955.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор коло LH-YTZD35G/A4c-на LH-YT32G/A4C

DEN 2784.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови Оригинални за климатизација компјутер одбор PC0905-55(А) PC1133-51 PC0905-51(А) PC1133-51 PC одбор

21600.00 -6 % DEN 20304.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

30 Дел 87mm Долго LED Светло Колона Екранот Модул Електрични Количество Екранот Модул

DEN 1344.00

Главната перформанси на ветер : * На мерен сигнал тип : струја, напон, rheostat; * Внесување преоптоварување : два пати на влезниот сигнал;* Voltmeter текст отпорност : > 500 KΩ; * Ammeter јамка отпор : * Број на важечки екранот сегменти : 30 сегменти; * Светлосен зрак екранот должина : 87mm;* Светлосен столб ширината : 12mm; растојанието меѓу сегменти : 3мм;* Напојување : DC5 VDC24 V; * Типична потрошувачка на енергија : ≤ 250m W (Ф...

95% нови & оригинални за климатизација одбор 2P043605-7 EX451-3 одбор за контрола Компјутер одбор

DEN 3648.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

Количка 5 во 1 Голем Простор за Складирање Убавина Кутија се Направи до Ноктите Козметички Суета Случај црна

DEN 3695.52

Велика БРИТАНИЈА DMJ68 C 68Лик Картичка Втиснување Rotogravure Печатење Машина Embosser картичка кодирање машина парчеВелика БРИТАНИЈА QZJ858 A3 HM Професионални 17" Прецизна A3B7 Тешки Индустриски Гилотина Хартија Машина 400 Нормална Лист Хартија Ножици парчеВелика БРИТАНИЈА ШПИОН203 R Автоматско 500m Спектар Самоизрамнување на Ротари Ротирачки Ласерски Ниво Електронски ампули Израмнување Инструмент парчеMZJZOS50 Нови Топ 1040x50 ESF IR СВАТ Екстремни Тактичка Пушка Опсег Комплет пиштол пред очите Лов телескоп од пиштол пред очите парчеВелика БРИТАНИЈА MHTJMF05220 V Преносни 1050 W ЕЛЕКТРИЧНИ ПАМУК БОНБОНИ Самовила Конец Снабдување МАШИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ со количка Нови Комерцијални Розова парчеЕУ ZLSJZB1220 V Вода Distiller Distillator Прочистувач Чиста Вода машина Нерѓосувачки челик Внатрешен Резервоар за Статистика Фармацевт парчеВелика БРИТАНИЈА GCJTV3 L Локалните превозот 3 Литар Комерцијални Колбас Додатен Stuffer Кутии Машина + 5 нерѓосувачки одлуки цевка лесно чистење парчеВелика БРИТАНИЈА STJZYPT100 Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Компир Slicer Спирала Зеленчук Машина Морков Машина за Сечење парчеПромовирање на велика БРИТАНИЈА & Европската КупувачотИспраќање Директно Од Нашите Германија МагацинИспорака начин : Локална Испорака АгентНе Испрати ДаBalearics и Canaries Во ШпанијаЏерси & Guernesey (GY19,JE14,BF) Во велика БРИТАНИЈАCampione d'Italia : 22060 ; Livigno : 23030 Во ИталијаОддалечена Област и островите Надоместоци , ве Молиме Проверете "Превозот и Ракувањето со" за Да Добиете Повеќе ДеталиНие, исто така, Имаат Магацин Во Америка / Германија & СиднејВе Молиме Кликнете Во Продавница ДомКатегории За Да Се Провери Дали Објектот Акции Во Oversea МагацинA makeup суета случај треба да држи сè што ви треба за да се добие подготвени во брзање...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.