• Ново
NRF52832 Модул главниот одбор /NRF51822 миграција упатство

NRF52832 Модул главниот одбор /NRF51822 миграција упатство

Оценка на клиентот:
DEN 720.00

Износ
Залиха


Со користење на најнова официјалната верзија на чип, на 1610 чип, не инженеринг примерок
Развој на дадените информации :
1, пакет дијаграм
2, принципот дијаграм
3, компонента вредност печатење на екран
4, официјалниот изворниот код и тест фирмверот
5, од NRF51822 проект на NRF52832 миграција водич!

Карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови

Производи во категоријата

30 Дел 87mm Долго LED Светло Колона Екранот Модул Електрични Количество Екранот Модул

DEN 1344.00

Главната перформанси на ветер : * На мерен сигнал тип : струја, напон, rheostat; * Внесување преоптоварување : два пати на влезниот сигнал;* Voltmeter текст отпорност : > 500 KΩ; * Ammeter јамка отпор : * Број на важечки екранот сегменти : 30 сегменти; * Светлосен зрак екранот должина : 87mm;* Светлосен столб ширината : 12mm; растојанието меѓу сегменти : 3мм;* Напојување : DC5 VDC24 V; * Типична потрошувачка на енергија : ≤ 250m W (Ф...

95% нова климатизација компјутер одбор коло МИ-МОЌ-50A МИ-МОЌ-50A(IR341) добра работа

10704.00 -7 % DEN 9955.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mm

DEN 575.52

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mmOD : 30ММтежина : околу 0.045 / PCили 18mm да машки 11mm, OD : 24 MM

NRF52832 core module QFAA nRF52832 Bluetooth РАНЛИВИТЕ развој одбор

DEN 480.00

Bluetooth РАНЛИВИТЕ технологија размена група 422579969 NRF52832 Ултра Ниска Моќност Bluetooth РАНЛИВИТЕ чип, IO целосна екстракција; најновата продукција n RF52832 QFAAB0, ARM CORTEXM4 F кернелот 512 K ФЛЕШ, 64 KB RAM меморија; Одборот керамички антена, се задржани Bluetooth антена интерфејс; 4 слоеви на злато таложење процес, целата машина за паста;

TH01 течен кристал литиум батерија 12V24V индикатор екранот остаток на капацитетот за откривање

DEN 432.00

modname=ckeditorНа следната слика е ПВЦ налепница ефект Ако е потребно, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се приклучат на шопинг кошничка ~!Купувачот е инструкции : опрема панел и не производ делови се прикажани на инсталација план не се вклучени во производот!!!

Количка 5 во 1 Голем Простор за Складирање Убавина Кутија се Направи до Ноктите Козметички Суета Случај црна

DEN 3695.52

Велика БРИТАНИЈА DMJ68 C 68Лик Картичка Втиснување Rotogravure Печатење Машина Embosser картичка кодирање машина парчеВелика БРИТАНИЈА QZJ858 A3 HM Професионални 17" Прецизна A3B7 Тешки Индустриски Гилотина Хартија Машина 400 Нормална Лист Хартија Ножици парчеВелика БРИТАНИЈА ШПИОН203 R Автоматско 500m Спектар Самоизрамнување на Ротари Ротирачки Ласерски Ниво Електронски ампули Израмнување Инструмент парчеMZJZOS50 Нови Топ 1040x50 ESF IR СВАТ Екстремни Тактичка Пушка Опсег Комплет пиштол пред очите Лов телескоп од пиштол пред очите парчеВелика БРИТАНИЈА MHTJMF05220 V Преносни 1050 W ЕЛЕКТРИЧНИ ПАМУК БОНБОНИ Самовила Конец Снабдување МАШИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ со количка Нови Комерцијални Розова парчеЕУ ZLSJZB1220 V Вода Distiller Distillator Прочистувач Чиста Вода машина Нерѓосувачки челик Внатрешен Резервоар за Статистика Фармацевт парчеВелика БРИТАНИЈА GCJTV3 L Локалните превозот 3 Литар Комерцијални Колбас Додатен Stuffer Кутии Машина + 5 нерѓосувачки одлуки цевка лесно чистење парчеВелика БРИТАНИЈА STJZYPT100 Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Компир Slicer Спирала Зеленчук Машина Морков Машина за Сечење парчеПромовирање на велика БРИТАНИЈА & Европската КупувачотИспраќање Директно Од Нашите Германија МагацинИспорака начин : Локална Испорака АгентНе Испрати ДаBalearics и Canaries Во ШпанијаЏерси & Guernesey (GY19,JE14,BF) Во велика БРИТАНИЈАCampione d'Italia : 22060 ; Livigno : 23030 Во ИталијаОддалечена Област и островите Надоместоци , ве Молиме Проверете "Превозот и Ракувањето со" за Да Добиете Повеќе ДеталиНие, исто така, Имаат Магацин Во Америка / Германија & СиднејВе Молиме Кликнете Во Продавница ДомКатегории За Да Се Провери Дали Објектот Акции Во Oversea МагацинA makeup суета случај треба да држи сè што ви треба за да се добие подготвени во брзање...

T3168 големи тековната безжични полнење Безжична енергија примање

DEN 1440.00

Јадрото на Ketai наука и технолошки развој друштво со ограничена одговорност богата понуда на сите видови на безжични полнење IC, повеќе од 10 парчиња на собата, голема количина на цената на концесија, ќе се купи мал износ ние не можат да обезбедат техничка поддршка, ве молиме обратете се до главниот модул на Ketai компанија за производство на

DSP развој одбор DSP28035 главниот одбор DSP28035 развој одбор TMS320F28035PNT

DEN 1392.00

Развој одбор вовед : DSP28035 Развој на одборот за TI компанија ПИКОЛО процесор TMS320 F28035 Целосна функција за развој на одборот , да Обезбеди повеќе случаи , речиси TI Друштво за TMS320 F28035 Сите периферни рутини се достапни на овој одбор за верификација...

Десктоп од свежи машина/Леб колачи машина/Леб ролери притиснете машина

DEN 103200.00

Десктоп од свежи машина / Леб колачи машина / Леб ролери притиснете машинаКарактеристики : 1 Полно тело ги користи за хранаодделение од нерѓосувачки челик фитинзи и материјали, убав на изглед, издржливи.2...

Мерење сензор 6 патот мерење модул Modbus RTU протокол 485 мерење модул за мерење предавателот

DEN 5760.00

A РезимеMB6 MW 6 Патот мерење сигнал 16 висока прецизност стекнување модул, може да се соберат напон (& plusmn; 0 ~ 32m V), висок сигнал стекнување на прецизност...

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор коло LH-YTZD35G/A4c-на LH-YT32G/A4C

DEN 2784.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови & оригинални за климатизација одбор 2P043605-7 EX451-3 одбор за контрола Компјутер одбор

DEN 3648.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови за климатизација одбор коло RXS72GMV2C СТР 2P179362-4 компјутер одбор добра работа

8544.00 -7 % DEN 7946.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

Сите три-начин вентили се погодни за HCFC и HFC refrigerants заедно со нивните поврзани масла во опрема за ладење

3686.40 -5 % DEN 3502.00

Функцијата на триначин вентил (TEE агол shutoff вентил) за дозвола за замена на еден од притисок олеснување уреди, додека на другите е заштита на притисок брод...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.