• Ново
95% нови добри работи за климатизација одбор 2PB24842-2 EX304-1-2 коло

95% нови добри работи за климатизација одбор 2PB24842-2 EX304-1-2 коло

Оценка на клиентот:
DEN 3744.00

Износ
Залиха


Добредојдовте !
Драги пријатели , Нашите опис на производот. 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.
Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодариме
Кога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.
Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодариме
Испорака метод :
Кина пост воздух mail,15-60days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.
Квалитет : 100% тестирани пред испорака .
Гаранција : 2 месеци гаранција.
Answer : ___________________________ Note :
Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад. Ние секогаш се обидуваат да им понуди на клиентите најдобра услуга и висок квалитет на производите. Вашето задоволство е нашиот прв приоритет!кога ќе се купи било додатоци ние се тестираат сите на нашите делови пред подготвена за праќање,, кога ќе го купите моќ одбор и одредување на единица, да ми даде вашиот потребни напон, статус, или други детали.
Регулатива и сугестии :
(1) Ние го прифаќаме само Али-плати тука.
(2) Ако треба да нарачате голема количина, ве молиме контактирајте со нас преку пошта, ние ќе ви ги даде најдобрите попуст.
(3) Увозните давачки, даноци и давачки кои се купувачот одговорност.
(4) Нашите превозот метод е бесплатен превозот од Кина пост воздух mail, дојде време е за 15-60days,некои далеку земјата треба повеќе од 60days , Продавачот не е одговорен за време на испорака, Тоа е предвидено од страна на превозникот, со исклучок на Празници, и може да се разликуваат со пакет и дестинација. Ако испораката е одложен или предмети се оштетени во транзит, ве молиме ни e-mail.
(5) Ако ви треба други превозот метод,ве молиме контактирајте со нас,ние може да обезбеди следниве превозот метод : DHL,EMS,UPS-от,ТНТ,FEDEX.
(6) ве Молиме оставете порака за да не информираат колку за вредноста да се изјасни,ако купувачот без барање, Со цел да се обезбеди купувачот добиваат цел ослободени од данок при увоз, ние ќе го пријават како 'ДАР' со пониска вредност. Ова пониска цена не се одрази на вкупната цена сте платиле или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
(7) Ние ќе брод објектот во рок од 2-3 дена по уплатата примена.
(8) За брзо и безбедно испорака причини, ние само ќе брод налози за испорака адреса што се потврдува и со Зачувам. Ве молиме внесете точна адреса & контакт телефонски број.
Политика :
1>> Ние и ветуваме дека сите производи се тестирани пред превозот!
2>> Купувачот може да го врати објектот во оригиналниот пакет рок од 5 дена по добивањето ако не сте задоволни со тоа/ Што ќе наплата тебе или испратите замена во рок од 2-3 работен ден по објектот е примена.

Карактеристики

Тип:
Клима Уред Делови
Примена:
Дома
сертификација:
CE

Производи во категоријата

95% нови за климатизација компјутер одбор коло KFR-71QW/A 3300281 HBU-42HA03 0600403 добра работа

DEN 2640.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

NRF52832 core module QFAA nRF52832 Bluetooth РАНЛИВИТЕ развој одбор

DEN 480.00

Bluetooth РАНЛИВИТЕ технологија размена група 422579969 NRF52832 Ултра Ниска Моќност Bluetooth РАНЛИВИТЕ чип, IO целосна екстракција; најновата продукција n RF52832 QFAAB0, ARM CORTEXM4 F кернелот 512 K ФЛЕШ, 64 KB RAM меморија; Одборот керамички антена, се задржани Bluetooth антена интерфејс; 4 слоеви на злато таложење процес, целата машина за паста;

DSP развој одбор DSP28035 главниот одбор DSP28035 развој одбор TMS320F28035PNT

DEN 1392.00

Развој одбор вовед : DSP28035 Развој на одборот за TI компанија ПИКОЛО процесор TMS320 F28035 Целосна функција за развој на одборот , да Обезбеди повеќе случаи , речиси TI Друштво за TMS320 F28035 Сите периферни рутини се достапни на овој одбор за верификација...

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор DB93-04180A-LF одбор за контрола

DEN 2880.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

нови за клима уред моторни 24BYJ48 12vDC Фан мотор добра работа

523.20 -0 % DEN 523.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас.Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

T3168 големи тековната безжични полнење Безжична енергија примање

DEN 1440.00

Јадрото на Ketai наука и технолошки развој друштво со ограничена одговорност богата понуда на сите видови на безжични полнење IC, повеќе од 10 парчиња на собата, голема количина на цената на концесија, ќе се купи мал износ ние не можат да обезбедат техничка поддршка, ве молиме обратете се до главниот модул на Ketai компанија за производство на

95% нови & оригинални за климатизација одбор 2P043605-7 EX451-3 одбор за контрола Компјутер одбор

DEN 3648.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови Оригинални за климатизација компјутер одбор PC0905-55(А) PC1133-51 PC0905-51(А) PC1133-51 PC одбор

21600.00 -6 % DEN 20304.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mm

DEN 575.52

59 месинг Фреон висок притисок фрижидер на бакар адаптер конектор женски внатрешен дијаметар 24mm да машки 11mmOD : 30ММтежина : околу 0.045 / PCили 18mm да машки 11mm, OD : 24 MM

нови добри работи за клима уред внатрешна машина моторни KFD-325-70-8C2 Моторен вентилатор

DEN 8880.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови добри работи за климатизација компјутер одбор KFR-72W/36FZBPJ 1360300.C PC одбор за контрола

DEN 3168.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови добри работи за моќ модул PS21965-ВО PS21965-ST PS21965-AST PS21965-4А-фреквенција конверзија модул за продажба

DEN 888.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

TH01 течен кристал литиум батерија 12V24V индикатор екранот остаток на капацитетот за откривање

DEN 432.00

modname=ckeditorНа следната слика е ПВЦ налепница ефект Ако е потребно, ве молиме кликнете на линкот подолу за да се приклучат на шопинг кошничка ~!Купувачот е инструкции : опрема панел и не производ делови се прикажани на инсталација план не се вклучени во производот!!!

Мерење сензор 6 патот мерење модул Modbus RTU протокол 485 мерење модул за мерење предавателот

DEN 5760.00

A РезимеMB6 MW 6 Патот мерење сигнал 16 висока прецизност стекнување модул, може да се соберат напон (& plusmn; 0 ~ 32m V), висок сигнал стекнување на прецизност...

Индукција греење 1KW нема допрете ZVS завршена висока фреквенција греење машина може да се топи железо, бакар и алуминиум

DEN 1632.00

Белешки за 1000 W индукција топлинска моќ : 1 со греење серпентина купи пријатели прими стоката по проверка дали греење серпентина краток спој (секој круг не е независен од судир, ); по провери и повторно полни со енергија2.; користете повеќе од 1248 V / 20 A на комуникација напојување (неоптоварување напон на околу 53 V, мора да се менува за напон прилагодливи за да го користите), може да се топи железо, бакар, алуминиум и други метали3., се обрне внимание на позитивни и негативни столбови на власт, не ги исполнуваат обратна, одборот е означен (+ + моќ, позитивно негативна енергија)4.; ако употребата на повеќе од 40 V за напојување, вентилаторот за ладење треба да се префрлуваат модул5., кога се топи метал, потребно е да додадете вода за греење серпентина на топлина во оптек (за да се спречи бакарни цевки од горење црна)

Количка 5 во 1 Голем Простор за Складирање Убавина Кутија се Направи до Ноктите Козметички Суета Случај црна

DEN 3695.52

Велика БРИТАНИЈА DMJ68 C 68Лик Картичка Втиснување Rotogravure Печатење Машина Embosser картичка кодирање машина парчеВелика БРИТАНИЈА QZJ858 A3 HM Професионални 17" Прецизна A3B7 Тешки Индустриски Гилотина Хартија Машина 400 Нормална Лист Хартија Ножици парчеВелика БРИТАНИЈА ШПИОН203 R Автоматско 500m Спектар Самоизрамнување на Ротари Ротирачки Ласерски Ниво Електронски ампули Израмнување Инструмент парчеMZJZOS50 Нови Топ 1040x50 ESF IR СВАТ Екстремни Тактичка Пушка Опсег Комплет пиштол пред очите Лов телескоп од пиштол пред очите парчеВелика БРИТАНИЈА MHTJMF05220 V Преносни 1050 W ЕЛЕКТРИЧНИ ПАМУК БОНБОНИ Самовила Конец Снабдување МАШИНА ПРОИЗВОДИТЕЛ со количка Нови Комерцијални Розова парчеЕУ ZLSJZB1220 V Вода Distiller Distillator Прочистувач Чиста Вода машина Нерѓосувачки челик Внатрешен Резервоар за Статистика Фармацевт парчеВелика БРИТАНИЈА GCJTV3 L Локалните превозот 3 Литар Комерцијални Колбас Додатен Stuffer Кутии Машина + 5 нерѓосувачки одлуки цевка лесно чистење парчеВелика БРИТАНИЈА STJZYPT100 Рачно од не ' Рѓосувачки Челик Извртени Компир Slicer Спирала Зеленчук Машина Морков Машина за Сечење парчеПромовирање на велика БРИТАНИЈА & Европската КупувачотИспраќање Директно Од Нашите Германија МагацинИспорака начин : Локална Испорака АгентНе Испрати ДаBalearics и Canaries Во ШпанијаЏерси & Guernesey (GY19,JE14,BF) Во велика БРИТАНИЈАCampione d'Italia : 22060 ; Livigno : 23030 Во ИталијаОддалечена Област и островите Надоместоци , ве Молиме Проверете "Превозот и Ракувањето со" за Да Добиете Повеќе ДеталиНие, исто така, Имаат Магацин Во Америка / Германија & СиднејВе Молиме Кликнете Во Продавница ДомКатегории За Да Се Провери Дали Објектот Акции Во Oversea МагацинA makeup суета случај треба да држи сè што ви треба за да се добие подготвени во брзање...

95% нови Оригинални за климатизација Компјутер одбор коло LH-YTZD35G/A4c-на LH-YT32G/A4C

DEN 2784.00

Добредојдовте !Драги пријатели , Нашите опис на производот 95% нови и 90% ново значење втора рака производи, 100% ново значење на нов производ.Забелешка : понекогаш на изглед на втората рака производи ќе имаат малку нула, но не влијае врз работата на машината, купувачот ако умот ве молиме да не купи.ви благодаримеКога ќе го добиете производот има проблеми, ве молиме контактирајте со продавачот, а не да се спомене случаен спор, ние ќе го реши проблемот заедно.Здраво пријател кога ќе го потврди редот ,pls направи сигурни дека Вашата одбор и моделот е иста со нас ,ако не и исти pls пратите фотографија до нас проверете,ви благодаримеИспорака метод : Кина пост воздух mail,1560days пристигнат,.ве молиме контактирајте со нас ако ви треба други превозот метод.Квалитет : 100% тестирани пред испорака .Гаранција : 2 месеци гаранција.Answer : ___________________________ Note : Почитувани меѓународни Клиенти,Добредојдовте на Гуангжу Deeli technology co.,ltd.Ви благодариме за поддржува и им верува на сад...

95% нови за климатизација одбор коло RXS72GMV2C СТР 2P179362-4 компјутер одбор добра работа

8544.00 -7 % DEN 7946.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

95% нови за Хаиер климатизација компјутер одбор коло KFRD-71LW/G(ZXF) 0010403005 добра работа

3024.00 -7 % DEN 2812.00

Ако било прашање,pls дозволете ни да знаеме,ние ќе се обидеме нашата најдобра услуга за вас Почитувани купувачи, ве молиме имајте во предвид : Ако нашиот опис на производот е напишано јасно е 100% нови производи се нови производи, останатите 90% нови сите се втора рака производи.(Иако тоа е втора рака производ, ние гарантираме дека тестот е добра работа пред пратката...

Сите три-начин вентили се погодни за HCFC и HFC refrigerants заедно со нивните поврзани масла во опрема за ладење

3686.40 -5 % DEN 3502.00

Функцијата на триначин вентил (TEE агол shutoff вентил) за дозвола за замена на еден од притисок олеснување уреди, додека на другите е заштита на притисок брод...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.