• Ново
6 боја чип за Canon PGI-270 CLI-271 PGI 270 CLI 271 Кертриџ чип за canon PIXMA MG7720 TS8020 TS9020

6 боја чип за Canon PGI-270 CLI-271 PGI 270 CLI 271 Кертриџ чип за canon PIXMA MG7720 TS8020 TS9020

Оценка на клиентот:
DEN 1180.80
DEN 1075.00 -9 %

Износ
Залиха


6 боја на карта за постојан чип за Canon PGI-270xl CLI-271xl PGI270 CLI271 Кертриџ чип
Чип статус : Постојан чип
Нашите чип е постојан дизајн, нема потреба да го ресетирате, тоа може повторно да се користи повторно и повторно.
Кертриџ со ЧИП погоден за пазарот област : Север Amercia
за canon PIXMA MG7720 TS8020 TS9020
ќе reveive :
6pcs Постојан чип за canon
Купувачи Информации :
1. Сите производи испорачани и прикажано на слики може да има некои мали разлики (производ серија, етикетата, пакувањето). Сликите се за повикување само, но сите наши предаден производ се+ одделение ниво на квалитет и 100% гарантира против материјалите и изработката.
2. Кога ќе купите цел од нас, ве молиме бидете сигурни дека кертриџ број на моделот се совпаѓа со еден(оем код) ќе се користи во вашиот печатач, бидејќи кертриџ чип не е истата за различни пазарот иако печатач број може да биде иста
3. Ве молиме пополнете во вашата целосна адреса за испорака, точниот број на телефон за да се обезбеди навремена испорака на нарачката
4. Сите купувачи од руската Федерација треба да се пополни во целост со името, или, тој не може да биде во можност да ја прими цел.

Карактеристики

Тип:
Кертриџ Чип
Компатибилен Бренд:
Canon LBP
Структура:
Одделени Кертриџ
Број На Модел На:
За Canon PGI-270 CLI-271
Применливи Опрема:
Печатач
Бренд Име:
YOTAT
Области на примена:
Северна Amercia

Производи во категоријата

100PCS/Многу CRG-326 CRG326 CRG 326 Ресетирај Печатач Тонер Кертриџ Чипови За Canon i-SENSYS LBP6200d LBP 6200d LBP-6200d Единица Чип

DEN 1920.00

100 PCS / Многу CRG326 CRG326 CRG 326 Ресетирај Печатач Тонер Кертриџ Чипови За Canon iSENSYS LBP6200d LBP 6200d LBP6200d Единица ЧипЗа Бренд : CanonЧип Тип : Тонер ЧипЧип Модел : CRG326Боја : МоноСтраница Принос : 2100 странициПечати Standar : А4 при 5% покриеностМашина Модел : За Canon iSENSYS LBP6200dВерзија : World WideПакет содржина : 100pcs x тонер чиповиСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

mlt-d704s mlt d704s d704 тонер кертриџ чип за samsung MultiXpress K3250NR K3300NR K3250 K3300 3250 3301 ресетирате тонер чип

DEN 624.00

mltd704s mlt d704s d704 704 тонер кертриџ чип за samsung Multi Xpress K3250 NR K3300 NR K3250 K3300 3250 3301 ресетирате тонер чипЗа Бренд : SamsungЧип Тип : Тонер чипЧип Модел : MLTD704 SБоја : ЦрнаСтраница Принос : 25000pagesЧип верзија : DOM EXP ЕВРАМашина Модели : Multi Xpress K3250 NR K3301 NRПакет Содржина : 1pc x тонер чипСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

5Sets/Многу ТОА-45C4 ТОА 45 IT45 ТОА-45 C4 IT45C4 Ресетирате Копир Тонер Catridge Чипови A070130 A070430 A070330 A070230 За NEC Единица Чип

DEN 1584.00

5 Sets / Многу ТОА45 C4 ТОА 45 IT45 ТОА45 C4 IT45 C4 Ресетирате Копир Тонер Catridge Чипови A070130 A070430 A070330 A070230 За NEC Единица ЧипЗа Бренд : NECЧип Тип : Тонер ЧипЧип Модел : IT45 C4ОЕМ Код : A070130 A070430 A070330 A070230Боја : Црна Магента Цијан ЖолтаПечати Standar : А4 при 5% покриеностСтраница Принос : Црна 45000 страници, Магента / Синозелена / Жолта 27000 странициМашина Модел : IT45 C4Верзија : World WideПакет содржина : 5pcs x Црн тонер чип5pcs x Магента тонер чип5pcs x Синозелена тонер чип5pcs x Жолта тонер чипили 1 Пакет Содржина : 20pcs x тонер чиповиСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

6 боја t2431-t2436 автоматско ресетирање чип постојана употреба за Epson Изразување Фото xp-850 xp-750 кертриџ и ciss xp850 xp750

DEN 378.24

6 боја t2431t2436 автоматско ресетирање чип постојана употреба за Epson Изразување Фото xp850 xp750 кертриџ и cissДетални информацииИме на производ : чип за кертриџ и cissPrinter Model : За Epson Изразување Фото xp850 xp750Кертриџ Модел : За Epson t2431t2436Чип Тип : Автоматско ресетирање чипБоја : Б.К., C,M,Y,LC,LM 6 бојаМастило Тип : Пигмент мастилоMOQ : 1 Сет ( 6 парчиња )погодна област : ЕвропаAnswer : ___________________________ Note : 1...

за hp685 HP 685 Постојан Чип CISS ЗНД автоматско ресетирање чип ЛАК чипови за Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 печатач

426.72 -5 % DEN 406.00

за hp685 HP 685 Постојан Чип CISS ЗНД автоматско ресетирање чип ЛАК чипови за Deskjet 3525 4615 4625 5525 6525 печатачИНФОРМАЦИИ ЗА ПРОИЗВОДОТИме на производ : за hp 685 Кертриџ ЧипОдговараат на Печатач : За HP Deskjet Ink Advantage 3525За HP Deskjet Ink Advantage 4615За HP Deskjet Ink Advantage 4625За HP Deskjet Ink Advantage 5525За HP Deskjet Ink Advantage 6525 Кертриџ модел : 685Б.К 685C 685M 685Y Пакување : 4pcs / set(Торба за пакување )Боја : Црна 11 Синозелена1 Магента 1 Жолта Карактеристики : 1...

Еден СЕТ 80C1XK0 80C1XC0 80C1XM0 80C1XY0 Северна Америка верзија тонер Чип за Lexmark CX510de CX510dhe CX510dthe ласерски печатач

DEN 6528.00

Северна Америка верзија ресетирате Чип за Lexmark CX 510de CX 510 dhe CX510dthe ласерски печатач тонер кертриџОпис на производот Спецификација за lexmark CX 510de CX 510 dhe CX510dthe тонер чип тонер кертриџ модел Компатибилен Чип ЗА Печатач модел Страница Единица 80 C1 XK0 Компатибилен Чип за Lexmark CX510de / dhe / dthe ( Северна Америка) 8 K pc 80 C1 XC0 4 K pc 80 C1 XM0 pc pc 80 C1 XY0Компанијата ИнформацииШенжен Acroшарени Technology Co.,Ltd, која е основана во 2002 годинаКако потрошен материјал ние mian доставени чипови, opc тапан, тонер кертриџ, тонер во прав, нож, Притисок Ролери..производите не само со висок quanlity но, исто така, се доtodate, за да ги задоволи постојано менување на потребата на пазарот.ова исто така ни овозможува да се обезбеди одлична производи по конкурентни цени, додека одржување на постојана и доследна снабдување.што има млада и енергична екипа.ние сме искрени, обединети, позитивни...

ML-D3050A D3050A 3050A Тонер кертриџ чип за samsung ML-3050 ML3050 ML 3050 3051N 3051ND 3051NG 3057ND Прав рефил ресетирате 4K

DEN 431.04

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : SamsungКомпатибилни Модели : MLD3050 A(ЕУР,ЕКСТЕНЗИИ,ДОМ,KOR,CHN)Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : од 4.000 СтранициЗа модели : За Samsung ML3050 / 3051 N / 3051 ND / 3051 NG / 3057 NDПакет Содржина : 5 PCS × тонер кертриџ чип

2.5 К MLT-D103L Тонер за Ресетирање на Чип за Samsung ML2950 ML2951 ML2955,SCX4729FW SCX4728FD SCX4729FD ласерски Печатач Кертриџ

DEN 864.00

Smart MLTD103 L тонер за ресетирање на чип за Samsung ML4510 ND 5010 ND 5015 ND Drefill кертриџПредности Професионални производител на тонер кертриџ чипови за неколку години...

4PCS/многу Компатибилни NEC ТОА 28C6 36C6 ТОА-28C6 ТОА-36C6 ТОА-28 ТОА-36 ТОА 36 28 C6 Инвеститорот Чип A0XVW3D A0XVWKD A0XVWED A0XVW8D

DEN 960.00

4 PCS / многу Компатибилни NEC ТОА 28 C6 36 C6 ТОА28 C6 ТОА36 C6 ТОА28 ТОА36 ТОА 36 28 C6 Инвеститорот Чип A0 XVW3 D A0 XVWKD A0 XVWED A0 XVW8 DЗа Бренд : NECЧип Тип : Инвеститорот ЧипЧип Модел : ТОА 28 38 C6ОЕМ Код : A0 XV03 D A0 XV0 KD A0 XV0 ED A0 XV08 DБоја : Црна Магента Цијан ЖолтаСтраница Принос : Црна 600000 страници, Магента Цијан Жолта околу 120000 странициПечати Standar : А4 при 5% покриеностМашина Модел : ТОА 28 38 C6Верзија : World WideПакет содржина : 1pc x Црното dveloper чип1pc x Магента dveloper чип1pc x Синозелена dveloper чип1pc x Жолта dveloper чипили 1 Пакет Содржина : 4pcs x dveloper чипСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

Во светот DV512 DV 512 Инвеститорот Чип За Развивање на Ineo+ 224 284 364 454 554 Ineo224 Ineo284 Ineo364 Ineo454 Ineo554 Чипови

DEN 4800.00

Во светот DV512 DV 512 Инвеститорот Чип За Развивање на Ineo+ 224 284 364 454 554 Ineo224 Ineo284 Ineo364 Ineo454 Ineo554 Чипови Детали за Производот : Боја : Црна Цијан Магента ЖолтаСтраница Принос : Црна : 130,000 Страници Синозелена / Магента / Жолта : 95,000 СтранициВерзија : Во СветотЧип тип : Инвеститорот ЧипЧип Модел : DV512Функција : ОЕМ ги РесетиратеДефект го Оценувате : помалку од 0.1%Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Машина Модели : За Развивање На Ineo+ 224 284 364 454 554Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;Пакување Содржина : 5pcs x Црното Инвеститорот Чип5pcs x Синозелена Инвеститорот Чип5pcs x Магента Инвеститорот Чип5pcs x Жолта Инвеститорот Чипили : 20pcsx Black Инвеститорот Чип или.............Производ Слика : Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

2 парчиња/многу 1242 тонер кертриџ чип За UTAX cd1242 cd1252 cd-1242 cd-1252 cd 1242 1252 тонер чип втората светска војна 34K

DEN 278.40

2 парчиња / многу 1242 тонер кертриџ чип За UTAX cd1242 cd1252 cd1242 cd1252 cd 1242 1252 тонер чип втората светска војна 34 KЗа Бренд : За UTAX;се користи во : За Utax CD1242 CD1252 ;чип верзија : втората светска војна;чип боја : Црна;страница принос : 34 K ;Количина : 2 парчиња / многу;Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Брза Испорака : рок 27 работни дена по плаќање;Пакетот вклучува : 2 парчиња Црн тонер чипСлично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

CRG120 CRG320 CRG720 тонер кертриџ чип За Canon ImageClass D1120 D1150 D1170 D1180 D1550 D1520 Satera MF417dw прав reset

DEN 575.04

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : CanonКомпатибилни Модели : CRG120 / 320 / 720 / 920Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 5,000 СтранициЗа модели : За Canon Image Class D1120 / D1150 / D1170 / D1180 / D1550 / D1520 СеријаЗа Canon Satera MF417dw СеријаПакет Содржина : 20 PCS × тонер кертриџ чип

Q6511A 11A Тонер Кертриџ чип За HP LaserJet 2410 2410n 2420 2420n 2420d 2420dn 2430 2430n 2430t 2430tn прав рефил reset

DEN 2880.00

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : HPКомпатибилни Модели : Q6511 AБоја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 6,000 СтранициЗа модели : За HP Laser Jet 2410 / 2410nЗа HP Laser Jet 2420 / 2420n / 2420d / 2420dnЗа HP Laser Jet 2430 / 2430n / 2430t / 2430tnПакет Содржина : 100 ПАРЧИЊА × тонер кертриџ чип

CF210A CF211A CF212A CF213A тонер кертриџ Чип За HP Color LaserJet Pro 200 M251nw M276n M276nw m251 m276 прав рефил reset

DEN 411.84

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : HPКомпатибилни Модели : CF210 A / CF211 A / CF212 A / CF213 AБоја : Црна / Синозелена / Магента / ЖолтаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : Црна 1,600 Страници / Синозелена 1,800 Страници / Магента 1,800 Страници / Жолта 1,800 СтранициЗа модели : За HP Laser Jet Pro 200 боја M251nw / M276n / M276nwПакет Содржина : 3 PCS × Црн тонер кертриџ чип3 PCS × Синозелена тонер кертриџ чип3 PCS × Магента тонер кертриџ чип3 PCS × Жолта тонер кертриџ чип

20pcs/многу АЗИЈА NPG-68 NPG 68 NPG68 GPR-54 копир чип За Canon 1435i 1435iF iR1435P 1435 печатач тонер кертриџ чип

DEN 4704.00

20pcs / многу АЗИЈА NPG68 NPG 68 NPG68 GPR54 копир чип За Canon 1435i 1435i F i R1435 P 1435 печатач тонер кертриџ чипсе користи во : 1435i 1435i F i R1435 P ;чип верзија : Азија ;чип боја : Црна;страница принос : 17.6 к;Количина : 20pcs / многу;Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Брза Испорака : рок 27 работни дена по плаќање;Пакетот вклучува : 20pcs тонер чипСлично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

CNAPPRO tk7209k-апарат tk-7209k tk 7209k 7209 кертриџ чип за Kyocera mita TASKalfa 3010i 3510i 3510 печатач чип 32K 4pcs/многу Кореја

DEN 528.00

CNAPPRO tk7209kапарат tk7209k tk 7209k 7209 кертриџ чип за Kyocera mita TASKalfa 3010i 3510i 3510 печатач чип 32 K 4pcs / многу КорејаЗа Бренд : За Kyoceraсе користи во : За Kyocera TASKalfa 3010i 3510i ;чип верзија : Кореја ;чип боја : Црна ;страница принос : 32 K ;Количина : 4pcs / многу ;Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Брза Испорака : рок 27 работни дена по плаќање;Пакетот вклучува : 4pcs црна чип;Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

Компатибилен чип CB400A CB401A CB402A CB403A ЧИП За HP Color laserJet CP4005 4005n 642A 4005 ЧИП cb400A ЧИП

DEN 600.00

Испраќаат КОЛИЧИНАКако и обично 20pcs(Секоја боја 5pcs) се испраќаат Или забелешка вашиот мешани количинаСе користи во печатач моделиЗа HP Color laser Jet CP4005 / 4005n / 4005dn 642 AВерзијаВтората светска војнаБојаЦрна, Цијан, Магента, ЖолтаПриносБ.К.7.5 К, CMY7.5 КОЕМ бројCB400 A, CB401 A, CB402 A, CB403 AПовратни информации со 5 ѕвезди за вашиот референца.

4PCS/Многу Компатибилни Epson ЛП V500 LPV500 ЛП-V500 К Слики Тапан Cartridg Чипови LPCA4KUT3 Слика Единица Чип

DEN 588.00

4 PCS / Многу Компатибилни Epson ЛП V500 LPV500 ЛПV500 К Слики Тапан Cartridg Чипови LPCA4 KUT3 Слика Единица ЧипЗа Бренд : EpsonЧип Тип : Тапан ЧипЧип Модел : ЛП V500ОЕМ Код : LPCA4 KUT3Боја : МоноСтраница Принос : 4500 странициПечати Standar : А4 при 5% покриеностМашина Модел : LPV500Верзија : World WideПакет содржина : 4pcs x тапан чиповиСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

100PCS/Многу Компатибилни Xerox DocuPrint P-205 М-205 P205 M205 Ресетирај Печатач Тонер Кертриџ Одделение Чипови CT09 CT10 Чип

DEN 1656.00

100 PCS / Многу Компатибилни Xerox Docu Print P205 М205 P205 M205 Ресетирај Печатач Тонер Кертриџ Одделение Чипови CT201609 CT201610 ЧипЗа Бренд : XeroxЧип Тип : Тонер ЧипЧип Модел : P255dw M255zОЕМ Код : CT201609(Б.К) CT201610(Б.К.)Боја : МоноСтраница Принос : CT201609 1000 страници, CT201610 2200pagesПечати Standar : А4 при 5% покриеностМашина Модел : Docu Print P255dw M255zВерзија : АзијаПакет содржина : 100pcs x тонер чиповиСлично Пакување : Шопинг Водич Ако ви треба масовно нарачки, ве молиме контактирајте со нас, и ние може да ви даде попуст на цената...

clt-r409 clt-r407 тапан единица чип за samsung clp-310 clp 320 315 321 326 CLX-3170 clx 3175 3180 3185 3186 слика кертриџ reset

DEN 17088.00

Име на производ : Тапан Единица чипЗа бренд : SamsungКомпатибилни Модели : CLTR409 / R407Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 24,000 СтранициЗа модели : За Samsung CLP310 / 310 N / 315 / 315 W / 320 / 321 N / 325 W / 326За Samsung CLX3170 / 3175 N / 3175 FN / 3175 FW / 3180 / 3185 W / 3186Пакет Содржина : 200 PCS × Тапан Единица чип

mlt-d103l mlt d103l d103 103 103l тонер кертриџ чип за samsung ML2950 2951 ml2955 SCX4727 4728FD 4729FW Прав рефил Reset

DEN 623.04

Име на производ : Тонер Кертриџ чипЗа бренд : SamsungКомпатибилни Модели : MLTD103 LВерзија : втората светска војна (ЕУР, ЕКСТЕНЗИИ, ДОМ)Боја : ЦрнаПечати Стандард : (А4 при 5% покриеност)Чип страница принос : 2,500 СтранициЗа модели : За Samsung ML2950 ND / 2950 NDR / 2950 DR / 2951 D / 2951 DR / 2955 DWЗа Samsung SCX4727 FD / 4728 FD / 4729 FWПакет Содржина : 6 PCS × Тонер кертриџ чип

CNAPPRO-апарат tk-666-апарат tk 666 tk666 тонер кертриџ чипови за Kyocera mita TASKalfa 620 820 копир чип JPN 55k 4pc/многу

DEN 384.00

CNAPPROапарат tk666апарат tk 666 tk666 тонер кертриџ чипови за Kyocera mita TASKalfa 620 820 копир чип JPN 55k 4pc / многуЗа Бренд : За Kyoceraсе користи во : За Kyocera Mita ECOSYS P2135d FS1320 D FS1370 DN ;чип верзија : JPN;чип боја : Црна;страница принос : 55k;Количина : 4pcs / многу;Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Брза Испорака : рок 27 работни дена по плаќање;Пакетот вклучува : 4pcs црна чип;Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

5 Поставува втората светска војна 106R01395 106R01392 106R01393 106R01394 Тонер Кертриџ Чип За Xerox Phaser6280 Phaser 6280 печатач рефил resetter

DEN 1824.00

5 Поставува втората светска војна 106 R01395 106 R01392 106 R01393 106 R01394 Тонер Кертриџ Чип За Xerox Phaser6280 Phaser 6280 печатач рефил resetter Детали за Производот : Боја : Црна Цијан Магента ЖолтаСтраница Принос : Црна : 7,000 Страници Синозелена / Магента / Жолта : 5,900 СтранициВерзија : втората светска војна(низ целиот свет)Чип тип : Тонер ЧипЧип Модел : Phaser 6280Функција : Компатибилни НовиДефект го Оценувате : помалку од 0.1%Квалитет : Користете Стабилна и durale IC;Гаранција : 100% враќање и замена, ако квалитетот на проблемот;Машина Модели : За Xerox Phaser 6280Пакување : Неутрален пакување, најголемиот Дел Заеднички пакет (Препорака) или Супериорен Поединец;Пакување Содржина : 5pcs x Црн Тонер Чип5pcs x Синозелена Тонер Чип5pcs x Магента Тонер Чип5pcs x Жолта Тонер Чипили20pcs x Црн Тонер Чип или....................Производ Слика : Слично ПакувањеШопинг ВодичЗа плаќање1.Ние го прифаќаме рок на плаќање : VISA,Зачувам,Moneybookers,Western Union,итн.2.Потврдете ја вашата Адреса и име и презимеСите производи ќе бидат проверени строго пред превозот.ние брод на Aliexpress адреса на само.Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса во Aliexpress ако се совпаѓа со вашиот примање адреса пред да плаќаат.Ви благодариме!3.Ние не сме одговорни за било обичај должност или увоз доход...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.