• Ново
Едноставен Модерен Железо Подот Светилка Модерна Подот Светилка Троседот во дневната Соба Студија за Статистика Вертикална Подот Светилка FG425

Едноставен Модерен Железо Подот Светилка Модерна Подот Светилка Троседот во дневната Соба Студија за Статистика Вертикална Подот Светилка FG425

Оценка на клиентот:
DEN 11472.00

Износ
Залиха


Главното тело материјал : железо
Боја класификација : бела и црна
Абажур Главен материјал : железо
Извор на светлина : блескаво, заштеда на енергија LED светилки
Процес : сликарство чистење
Број на извори на светлина : 1
Зрачењето област : 10㎡-15㎡
Напон : 111 V ~ 240 V (вклучени)
Применливи простор : дневна соба и трпезарија спалната соба други
Стил : едноставен и модерен

Карактеристики

Тип На Објект:
Кат Светилки
Сенка Тип:
Железо
Бренд Име:
WINZSC
Заврши:
Железо
Сенка Ветер:
Надолу
Wattage:
11-15W
Напон:
90-260V
Примена:
Foyer
Техника:
Насликани
Извор На Енергија:
AC
Тело Материјал:
Железо,Дрво
Број На Модел На:
7
База Тип:
E27
Осветлување Област:
5-10square метри
Материјал:
Легура
Карактеристики:
7
Е dimmable:
No
Стил:
Арт Деко
Гаранција:
1
Извор На Светлина:
Блескаво Светилки
сертификација:
CCC
Број на извори на светлина:
1
Е Светилки Вклучени:
No

Производи во категоријата

Нордиските три глави кат светла прилагодливи дневна соба и спалната соба модерна креативност личност црна / бела подни светилки ЗА

DEN 19152.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо[Извор на светлина] : E14 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : боја[Применуваат] : дневна соба, ресторан, студија и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[Size] : види подолу

Модерната риболов подот светилка спалната соба хотел осветлување читање осветлување Око за заштита светилка модерна подни светилки за дневна соба

24000.00 -12 % DEN 21120.00

Материјал : полски хром метал*Големината на целиот : Види слика детали*Светлосен извор : Нема во clude*Светилка носителот & Кол : E27 или E26 1*40w ( може да се користи за заштеда на енергија светилка или LED сијалица)Напон : 110 V или 240 V (Ние ќе подготви осветлување напон според напонот на купувачите земји)кога ќе го купите производи, ве молиме да ги видите првите детали : Совети : 1,светлината може да биде инсталиран на E14 извор на светлина, како што се energeзаштеда светилка(CFL), LED сијалица или блескаво сијалица итн.2,Сугерираат : купи светлина sourec во вашиот роден град, со цел да се избегне оштетување во транзит, becouse извор на светлина е кревка, и товарни полнење е многу скапо.3,Бруто тежина и пакет големина се за повикување само, предмет на реалните испорака, да обезбеди безбеден превоз.Поле на Примена : Погоден за 1020square метар од спалната соба, трпезарија,дневна соба,студија соба, бања, ходникот, итн, Тоа исто така може да се користи во ресторан и хотел.Обезбедување На Квалитет : (1)Секој produst е рачно изработени од себе.(2)Дизајн на секој производ е модерен,оригинални и креативни.(3)ние гарантираме за квалитетот на било која стока цврсто пред превозот надвор.Најниската Цена : (1)Одличен квалитет со конкурентна цена...

Американската кристал кат светла за дневна соба и спалната соба ноќни ламби вертикална брус осветлување креативни подни светилки

DEN 19872.00

Добредојдовте на нашиот осветлување продавница.Ние внимателно ќе ги тестираат на секој елемент пред пратката.Обезбедување на квалитет!Дај ми ги сите мои најмили клиенти.Информации за производот Преглед : [Боја] : (како што е прикажано)[Главен материјал] : железо+крпа абажур[Извор на светлина] : e27 (не вклучувајќи извор на светлина)[Главната технологија] : боја[За] : дневна соба, ресторан, спална соба и така натаму[Напон] : 90 V260 V (ние ќе брод во зависност од вашата земја)[SIZE] : ВИДИ ПОДОЛУстил Настил Б

Кунг Едноставен Модерен Кат Light chrome златна боја Кол.30cm galss абажур Креативни Ноќната ламба E27 led сијалица пост модерна

12303.36 -0 % DEN 12303.00

788.35 / комбо 853.21 / комбо1 PCS Затворен Ноќната осветлување хром позлата злато боја на телото со E27 светилка носителот модерна креативни led подот светилка 5 W E27 led светилка топло бела 3000 K,Natrual бела боја 4000 K и Чиста бела 6000 K,AC85 V240 V текст.Име на производ : модерната LED Ноќната кат светлинаСветилки носителот : E27 ,max 40 WИзвор на светлина : E27 5 W led светилка, природни бела 4000,топло бела 3000 K,чиста бела 6000 K, глобална напојување за AC100240 V 50 / 60 HzШколка материјал : iorn тело и стакло абажурСветлината големина : Голема големина W 185cm x H 38cm,мала големина W 135cm x H 28cmАбажур големина : мала големина Кол.20cm / големи димензии Кол.30cmБоја на каросеријата : позлата тело,хром и златна бојаКарактеристики : 1.Висока осветленост led светилка,без ultravilet и инфрацрвени зраци зрачење2.DC возачот,не strobe,не UV и IR зрачење3.Дизајн за лесна,лесно да го инсталирате4.железо телото,одлична термичка дизајнПримена : Се применува за местата : спална соба ,дневна соба,ХотелиПакетот Вклучува1 PCS LED подот светилка1 PCS 5 W E27 AC85 V240 V текст LED светилка

110V 220V Pendant Светлина Ретро Жица Лофт Droplight Тела Железо Виси светлина Метална Рамка Светилка Носителот Luminaria Lampara Гроздобер

2088.00 -52 % DEN 1002.00

110 V 220 V Pendant Светлина Ретро Жица Лофт Droplight Тела Железо Виси светлина Метална Рамка Светилка Носителот Luminaria Lampara Гроздобер Упатство за Купување:1...

Прекрасна morden креативни ткаенина цртан филм Мачка подот светилка романтична руралните Студија Соба кат светилка симпатична децата спалната соба кат светла

DEN 6431.52

Прекрасна morden креативни ткаенина цртан филм Мачка подот светилка романтична руралните Студија Соба кат светилка симпатична децата спалната соба кат светлаОпис 100% Сосема Нов и со висок квалитет на Модел : Ткаенина на Подот светилка Големина : Висина 125cm прилагодлива Должина на Кабел : 130cm Извор на Светлина : E27*1(Цената не вклучува светилки) Напон : 110130 V, 220240 V Материјал : Платно,метал Пакет се вклучени : 1*Подот Светилка****Пратката****Сите предмети ќе бидат испратени од Кина.Ве молиме бидете советувани дека сите меѓународни превозот може да потрае до 10 21 работни дена.Ако ви е потребна брза испорака, ве молиме да ни даде известување.Меѓународни Клиенти се одговорни за царински даноци и давачки каде што е применливо.****Политика на враќање****Ние сакате да бидете целосно задоволни со вашето купување.Ако за било која причина сакате да се вратите или размена на некој објект, ќе ни биде мило да го стори тоа.Надоместоци и размена се прифатени на предмети кои се во иста состојба примени.Клиентот треба да го плати превозот полнење има кога тие бродот назад до нас.Ова е затоа што превозот полнење може да биде различен во секоја земја.Враќање превозот полнење може да биде помалку или повеќе, отколку што истакна на страница за опис.Во двата случаи, клиентот е одговорен да се плати за точни бара превозот надомест.Откако ќе добиеме враќа објект,ние ќе го одбие превозот на наполнетост на која беше забележана и на страницата за описи им даде на враќање на средствата на вашата сметка веднаш.****Услуга на клиентите****Ако имате било какви прашања, ве молиме да ги споделите со нас.Ние одговор на сите email во навремено.

LED вертикална маса светилка Модерен минималистички дневна соба кат Северна Европски стил кат светлина студија нов кат светилка креативните

DEN 8640.00

Сенка покрие материјал : крпаСветлината главен материјал : нерѓосувачки челикСветлината тело помошен материјал : железоАбажур главен материјал : крпаИзвор на светлина тип : LEDПроцес : electroplatingБрој на извори на светлина : 1Зрачењето област : 10㎡15㎡Дали светилка е извор на светлина : со извор на светлинаНапон : 110 V ~ 240 V (вклучувајќи)Моќност : 31 W (вклучувајќи) 40 W (вклучувајќи)Применливи простор : дневна соба и трпезарија, кујна проучување спална собаМодел F3605 (телескопски)[Спецификација] светилка носителот дијаметар 15cm, со дијаметар од 23cm, прилагодлива висина (1.31.8 метри)[материјал] светилка : Цврсти железо Пол : нерѓосувачки челик Светилка сенка : крпаСветлината тело : не ' рѓосувачки челик жица цртање; сенка : изборен[процес] нерѓосувачки челик жица цртање[извор на светлина] 220 V / E27 полжав устата / 7 W / Топло бела LED / 1 Подароци, патот штета не е ретроактивна )Дневната соба / спалната соба / ресторан / ресторан / бар / кафуле;[стил] модерен минималистички / Нордиска минималистички / Американски стил едноставен / современиот Кинески стил на новиот Кинески стил[простор] 815 квадратни метри[7.6 kg] бруто тежината, на нетотежина 4.9 kg[пакување] 24*24*89cmAnswer : ___________________________ Note : LED светилки, како подароци, оштетени сите треба да го замени белиот ве молиме имајте предвид иСтари (фиксна висина 1.8 метри)Неодамна се најде дека купувачот испрати слика, многу луѓе ќе бидат инсталирани против светилка, ефектот на светилка,Ве молиме да обрнете внимание за да ги прочитате инструкциите.Повеќе физичка карта ве молиме погледнете го евалуација на купувачи Слајд Шоу..Ве молиме имајте во предвид : 1, треба да биде утврдена со бел круг светилка нијанса на сенка за да се спречи akira;2, ве молиме имајте на ум дека светилка не е инсталиран, нормална држава треба да биде во средината на позицијата на сијалица.

Модерната Нордиските Оригиналното Дрво Ткаенина Led E27 Подот Светилка Со Фах Полица За Дневна Соба и Спалната соба Студија H 150cm 1600

DEN 17899.20

Добредојдовте во мојата продавница!1.Ако сте Русија пријател,ве молиме запомнете да ги понуди на вашето целосно име и презиме, така што можете да приматевашиот парцела успешно.2.Ние сме фабрика директна продажба,ние ќе ви даде најдобар квалитет на Производи,брза испорака брзина,најниската цена,најдобра услуга3.Експрес понекогаш има данок прашање...

Кат светилка Нордиските дневна соба студија спалната соба ноќни декорација цврсто дрво дрво гранки надолу табела светилка ZL18 светлина ya73

DEN 8400.00

Добредојдовте на осветлување продавница.Ние ќе го провериме секој објект внимателно пред пратката.На моите најмили клиентите.Информации за производот преглед : [боја] : (како што е прикажано)[главен материјал] : Дрво[извор на светлина] : LED[дневна соба] : дневна соба, трпезарија, студија соба, спална соба, итн.[напон] : 90v260v (ние'll биде врз основа на вашата земја)[size] : Еве 's на слика

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.