• Ново
Топла продаде розова роденден декорација гроздобер чипка фенси свадба покана картички модели со плик,свадба честитки

Топла продаде розова роденден декорација гроздобер чипка фенси свадба покана картички модели со плик,свадба честитки

Оценка на клиентот:
DEN 2544.00

Износ
Залиха

Опис
Големина : 5" *7.5" (прибл - 12.8 cm x 19cm) L x W Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму.. ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија Пакет : 15pcs/set 50sets=50cards+50blank исклучување бела вметнете хартија+50off бел плик+50seals Примерок
Плаќање
Ние прифаќа Paypal, T/T, Aliexpress, Запад Унија
Политика За Наплата
Нашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предмети
кои се неискористени и се врати во 14 дена прима.
Превозот
Стоките ќе бидат испорачани во рок од 4 работни дена по дизајн е потврдено и со вас.
Ние можеме да брод во светот. Пратката треба 10-15 дена. Пратката да не е слободен. За други courtries, ќе треба да плаќаат екстра превозот цена.
За Нас
Ние сме професионални свадба покана картичка и роденден картичка производителот и продавачот. Ние разбираме колку среќен вас и вашето семејство ќе биде кога ќе добие добра ви благодариме.
За сите персоналните ви благодариме картичка, пред производство нив, ние ќе го направи дизајни и побара од вас да го потврдите. Ние ќе ги ревидира дизајни до сте задоволни.
Ако имате какви било прашања или проблеми во врска со стоката што ги примате, ве молиме контактирајте со нас.
Контактирајте Со Нас
Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате преку Порака. Ние ќе ви одговори во рок од 12 часа .
Боја картичка

Карактеристики

боја:
бела, жолта, црвена, вино црвено, виолетово, видете на боја картичка
Големина:
standard size
празник:
Музика:
No
Бренд Име:
UOIUO
Број На Модел На:
Покана Картичка
Стил:
Сценско
Шема:
Виткање Тип
боја:
црвена,бела,златна,зелена,сина,црна,розова,виолетова,крем, кафе,итн
Материјал:
бисер хартија, мет хартија, хартија метален
Technic :
ласерски сече
Употреба:
партија, свадба
MOQ:
15sets
испорака:
DHL,EMS,Fedex,UPS-от,ТНТ,Кина пост,од страна на морето
ОЕМ:
на располагање
кориснички:
на располагање
Место на Потекло:
Кина
Големина:
12.8*19cm

Производи во категоријата

3pcs/многу рачно изработени 3D Зголеми Pop-up Подарок Среќен Роденден Честитки Гроздобер Валентин Разгледници Љубов Тема Ви Благодариме Картички

642.24 -5 % DEN 610.00

3pcs / многу рачно изработени 3 D Зголеми Popup Подарок Среќен Роденден Честитки Гроздобер Валентин Разгледници Љубов Тема Ви Благодариме КартичкиБоја : како на слика покажуваГолемина : 15cm*15cmТежина : околу 32g / парчињаПратката вклучуваат : 3* роуз картичкаAnswer : ___________________________ Note : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот.Поради рака мерење, има големина грешка за 0.51cm.

свадба сувенири хартија обичај ласерски сече цвет место за држачот на свадба вино стакло декорација ecofrindly табела картички трговија на големо

DEN 720.00

Описсвадба сувенири хартија обичај ласерски сече цвет место за држачот на свадба вино стакло декорација ecofrindly табела картички трговија на големоГолемина : 7.6*8.9 см , L x W x Hобичај големина се достапни Бои : Бела,беж,Розова,ве молиме видете на боја картичка ве Молиме имајте на ум ми боја откако ќе го поставите цел Материјал : Бисерна Хартија ПримерокПлаќањеНие прифаќа Paypal, T / T, Aliexpress, Запад Унија Политика за НаплатаНашата продавница понуда на пари Назад гаранција За сите предметикои се неискористени и се врати во 14 дена прима...

Рачно Изработени Свадба Покана, Ласерски Сече Свадба Покана Картички, Чипка Покана Картички

5040.00 -20 % DEN 4032.00

Рачно Изработени Покана За СвадбаНека Свадба Покана Олеснат Вашата Свадбена Церемонија.Оваа"Ласерски Сече Свадба Покана Картички" е сигурен начин за да ги импресионираат своите гости!!За Покана За Свадба : 1, Точка : Рачно Изработени Покана За Свадба2, Карта Големина : 15*15cm3, Материјал : Хартија Бисер4, Картичка Формати : Портата Пати5, Внатрешна Состојба : Рамни Картичка6, Прилагоди : Да7,Продаваат во собата на 508, Објекти листата : 50 покани + 50 коверти+50 фокиНашата Услуга : 1, Слободни персоналните картичкадизајн на услугата.2, на Било кој јазик може да се печатат.3, Нема Скриени Трошоци.4, Ние ги задржи сите на вашите лични информации во Приватниот.5, Ние ќе брод вашата нарачка во рок од 3 дена по вашата картичка информации потврди.6, 10% попуст за вашата 2ри, 3то....

Честитки Среќен Божиќ Ден Елен Снешко Празничниот Поздрав денот на Благодарноста Нова Година Хартија подарок картички партија празнична материјали

2352.00 -5 % DEN 2234.00

Повод : Било Прилики Адаптер : пријател , Љубовник , Деца Карактеристики ве Молиме да подарок скапоцени рачно изработени картички за најблиски картичката се стави на транспарентна пластика маска за да се спречи контаминација Можете да го напишете вашиот благослови и им даде на тоа да некој се грижи за тебе...

60pcs Крило Срце Облик Хартија Картичка Валентин / Свадбена/ Сакаат Украси Виси ви Благодариме Картичка Партија Настан Декорација Материјали

527.52 -15 % DEN 448.00

60pcs Крило Срце Облик Хартија Картичка Валентин / Свадбена / Сакаат Украси Виси ви Благодариме Картичка Партија Настан Декорација Материјали​Тип : Партија ДекорацииTechnic : Ласерски СечеМатеријал : 220g Бисер ХартијаПакување : 60pcs / Торба +Случаен ЛентаГолемина : За 9.4*5cmПрилагодено Дизајн ( ако треба да се печати, ве молиме да обезбеди Единствен содржина (PDF датотека) ).Прилагодено Печатење : Црна печатењеИзвестување : Поради Разликата Помеѓу Различни Монитори,Сликата Може да Не Ги Одразуваат Фактичката Боја на Објектот,и Сите димензии се мерени рачно,може со отстапување,ви благодариме!а)...

Супер тато картичка/3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозот

DEN 431.52

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ15cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

50pcs Бел Ласерски-Намалување на Свадба Партија Табела Место Картичка Име Картички Корист Оркестарот Нови

166.56 -18 % DEN 137.00

Роман и висок квалитет табела место картичкаРомантични Гдин Гѓа љубов срцето дизајн исклучителна ласерскинамалување наМожете да пишувате на неа, или само да ги користите за вашата маса ДекорацијаСовршен избор за свадба, ангажман, годишнина и сите други приликиБоја : БелаМатеријал : ХартијаГолемина : Прибл.9 x 9cm / 3.5 x 3.5 инченПакетот Вклучува : 50 x Табела Место КартичкиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Срни и куќа картичка Божиќ /3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозот

DEN 431.52

Срни и куќа картичка Божиќ / 3 D kirigami картичка / рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозотПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ15cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

Симпатична желка лебди картичка/3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозот

DEN 431.52

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ15cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

100Pcs/Многу Kraft Хартија Означени Празно Број Картичка Висат Ознаки Партија Свадба Корист Подарок Занает Цена Картон Пакување Етикетата

DEN 192.00

Употреба : Накит за подарок хартија ознака , цена / печење / рачно изработени ознака,DIY картичка, ознака / печат / честитки / збор картичка и така натаму...

црна/бела laser cut чипка плик свадба покана за роденден картичка божиќ поздрав картичка

72.00 -4 % DEN 69.00

Добредојдовте на Најдобри Поздрав Продавница ! црна / бела laser cut чипка плик свадба покана за роденден картичка божиќ поздрав картичка **** КУПИ ПОВЕЌЕ ПЛИКОВИ,ЌЕ ЗАШТЕДИТЕ ПОВЕЌЕ *******АКО ТИ ТРЕБА КУПИ најголемиот ДЕЛ ЦЕЛ PLS ИСПИТУВАЊЕ со НАС ПРЕКУ email*** ве Молиме запомнете,Вие ќе добиете овој објектот е врз основа на вашиот избор.единечната цена само за еден дел од evelope или еден дел од пораката картичка.ПЛАЌАЊЕ : 1.Aliexpress systerm прифатат плаќање вклучени Boleto, Виза, Мастеркард, QIWI, Western Union, Маестро дебитна картичка, Web Money и банкарски трансфер...

Бесплатен Превозот Персоналните NIELSEN Картичка со Слободни Плик за Свадба / Партија,50 компјутери/многу,R20

DEN 950.40

NIELSEN Картичка за СвадбаМатеријал : 250g / m 2 Бел КартонГолемина : 11cm*7.5 cmПерсоналните Детали : Можете да ни испратите порака за текстот што сакате да ја печатите во картичката.И, исто така, бојата што сакате.Ако не изберете боја,ние ќе ги печатите во боја како што е прикажано на сликата.Ние дури и може да ви помогне да дизајн свој стил да се направи вашата свадба совршен...

Guilin Сценографијата патна карта/3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозот

DEN 479.52

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ15cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

Бесплатен превозот Свадба прилично флорални цвет тема персоналните Гости GB021V

DEN 1199.52

Гости Големина 18.5*24.5 cmГости Страници 50 СтранициСтандардно е само покритие да биде персонализирана, не вклучувајќи ги вметнете, тоа е до тешкотијата како сакате вметнете да биде персонализирана, цената може да се различни врз основа на барања...

Популарната Луксузни 150x150mm Квадратен Облик Златна Огледало Акрилик Свадба Покана Картичка 100 ја Поставува По Многу

DEN 22080.00

Популарната Луксузни 150x150mm Квадратен Облик Златна Огледало Акрилик Свадба Покана Картичка 100 ја Поставува По МногуГолемина на : Покана картичка : 150x150mmХартија NIELSEN картичка : 100*148mm,250gsm бисер бела хартијаАкрилик Дебелина : 3ммMaterail : Златна Огледало Акрилик(Други бои се исто така достапни,можете да изберете од подолу боја лист)Облик : Квадратен обликMOQ : 100setsКартон големина : 50*40*40cm,100sets / картон,0.13 kg / set ,вкупната тежина : 13kg / картонПроизводи не содржат какви било даноци,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум!Ви благодариме!Целиот сет вклучувајќи : 1 XGolden Огледало акрилик покана картичка;1 Xinvitation картичка хартија плик;1 XRSVP хартија картичка;1 XRSVP картичка хартија плик;1 Xgolden огледало акрилик плик печат.Answer : ___________________________ Note : задната страна боја на златниот огледало акрилик можат да се отпечатат на било бои кои сте заинтересирани во!Боја : Сите боиТекст : Изменет во било кој јазик на вашиот јазикПечатење Вклучени : Да во било која бојаНајголемиот дел Нарачки : нормално трае 57days за повеќето дизајни како и сите поканите се рачно изработени и ние треба ова многу времеВремето за производство : 68 дена (по бесплатен)Превозот време : 35working денаРаш Нарачки : Ние не брзаат наредби на некои дизајни...

Нов Стил Г-дин и Г-ѓа Ласерско сечење Свадба покана картички, Персонализирате & Прилагодите Слободни, Некој

2304.00 -5 % DEN 2189.00

Опис : За Поканитематеријал : 250gsm Холандија Уметност картонГолемина : 127x186mmБоја : Црвена Или БелаЗа Внатрешна КартичкиМатеријал : 200g текстура уметноста на хартијаКартичка Формати : Една страница КартичкаБоја : розеваГолемина : 180x120mmПрилагодено Дизајн : Слободен(Совети : Ако треба да се печати,ве молиме да ги доставите на содржината.ако не, контактирајте со нас или да ја означите во вашата нарачка,ние ќе ја испрати на празни картички за вас,тогаш ќе печатите содржини од себе,благодарение)Прилагодено Печатење : Црна печатење е Слободен.Вклучувајќи : 50x Покана Опфаќа50x Внатрешна картички50x Коверти50 x Печат НалепнициДеталите Покажува : Печатење На Примерокот Покаже : ПРЕВОЗОТ Совети : Бесплатни shippng стоката се испраќа преку пост воздухопловната со следење на број, Обично се потребни околу 1530 дена, да повеќето земји...

6pcs/многу Цртан филм Мини Маус Материјали Партија Покана Картичка детски Роденден Украси за Деца Фестивал Материјали

154.08 -37 % DEN 97.00

6pcs / многу Цртан филм Мини Маус Материјали Партија Покана Картичка детски Роденден Украси за Деца Фестивал МатеријалиКарактеристики На Производот : Материјал : Храна Одделение Белена ХартијаГолемина : 11*14cmПакување : 6pcs / торба

На стакленички картичка Божиќ /3D kirigami картичка/ рачно изработени честитки подарок за мажите Бесплатен превозот

DEN 431.52

ПРЕДМЕТИ ДЕТАЛИ15cm x15cm укината картичка Содржи 100% рециклиран, појавување на ковертотпокривање : 250gsm тешки карта на акции / Внатре : 210gsm Виножито хартијаПразни внатре за ваша лична поракаПРИЛАГОДЕТЕ Печатење детали во внатрешноста 3 D popup функција Laserсечење на надворешниот поклопец Картичка боиАко треба да ги персонализирате тоновите, ве молиме convo мене да знаете повеќе деталиПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Со СТАНДАРДНИ ПРЕВОЗОТ Обично околу 34weeks Може да трае подолго поради доцнење во сопствени или поштата ефикасност Што е надвор од нашата контролаЗА ДА СЕ СКРАТИ ПРЕВОЗОТ ВРЕМЕ Ве молиме да го НАДГРАДИТЕ вашиот превозот да се ИЗРАЗАТ ако контактирате со нас Г ХЛ / UPS / ТНТ / ФЕДЕКС се достапни ВАЖНО : Обработка време нема да се промени, без оглед на вашата избрана за испорака методИСПОРАКА ДЕТАЛИ Ние брод од Кина преку Кина, Воздухот Mail Пост со следење (препорачана Пошта) Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса предвидено е точно & завршиПлаќање Western Union / Paypal / трансфер / T H A N K ...

100pcs/многу Свадба Покани Ласерски Сече Покана Картичка за Свадба Партија Златна Хартија Шупливи Покана за Роденден Картички CW519_WH

5664.00 -6 % DEN 5324.00

Секоја Покана Картичка вклучуваат под 4 дела : 1pcs покана картичка 1pcs Внатрешна страница 1pcs плик 1pcs плик печат Печатење со себе : Овие картички се некој од било печатари, кои може да се постави paper size ( Ласерски печатач или инкџет печатач)...

20pcs Луксузни Плик Стил Покани Бизнис Housewarming Покани Годишен Состанок Покана Картичка Настан Страна на Добавувачите

858.24 -9 % DEN 781.00

Стил : Свадба,Роденден,Божиќ,Бизнис,ЈубилејПрилагодено : НикојВнатрешна страница : Празно, Вклучувајќи : 20pcs / многуПразно внатрешна страница,можете да ги печатите или се пишува.

3D Pop-up Картички Среќен Божиќ Оригами Хартија Ласерски Сече Разгледници Подарок Честитки Празни рачно изработени Шарени Божиќ Дрво

208.80 -25 % DEN 156.00

До сите драги клиенти : ◆ Сите наши картички ќе дојде со коверт Вие не треба да купат плик одделно.◆ Ние може да ви помогне да напишете некои слатки зборови за вашиот љубовник или семејство или пријатели или било какви други кои што го сакате.◆ Вашата цел ќе биде слободен користи заштитна пакување за да се заштити вашите картички.◆ Сите наши производи се произведени од материјали од врвен квалитет.◆ Бидејќи нашата услуга по продажбата е најдобар...

Традиционалните морски сина гроздобер свадба покана картичка pop-up картичка покана картички продавачот со дрво облик дизајн

DEN 2472.00

ОписТрадиционалните морски сина гроздобер свадба покана картичка popup картичка покана картички продавачот со дрво облик дизајнголемина : 12.8 cm x 19cm(L x W), прилагодите големина е во ред Бои : Бела,беж,Розова,и така натаму....

Висок Квалитет на Свадба Покана Картичка 185*125mm Pearly Хартија Ласерски Модел Со Злато Бронзирање Вклучувајќи Плик И Печат

DEN 2203.20

Висок Квалитет на Свадба Покана Картичка 185*125mm Pearly Хартија Ласерски Модел Со Злато Бронзирање Вклучувајќи Плик И Печат...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.