• Ново
СР 2 во 1 Микро USB 3.0 2.0 USB OTG Conventor Полнач за мобилен телефон Лаптоп Компјутер

СР 2 во 1 Микро USB 3.0 2.0 USB OTG Conventor Полнач за мобилен телефон Лаптоп Компјутер

Оценка на клиентот:
DEN 106.08
DEN 90.00 -15 %

Износ
Залиха

СР 2 во 1 Микро USB 3.0 2.0 USB OTG Conventor Полнач за мобилен телефон Лаптоп Компјутер
Карактеристики : 1. Стандарден usb / 3.0, удобен и практичен 2. Супер перформанси, висока брзина на пренос 3. Увезената ПВЦ формирање, квалитетот е сигурен, трајни 4. Двојно интерфејс дизајн, еден содржина е мулти-цел 5. Нежен изглед, лесно да се носат 1.Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ. 2.Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката. 3.Ако може да се't работа веднаш по завршувањето на аукцијата се затвори, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена. 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO) 2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка. 3. Ние само брод да се потврди цел адреси.Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса. 4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само. 5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона. 6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плати документот, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите! 7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака. 1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот таа е примена. Ако овој објект е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, се смета дека се користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ЌЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ! Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина. 2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашиот po#. 3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена. 4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен. 2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ПРЕДМЕТИ СО ИСТЕЧЕН РОК НА ГАРАНЦИЈА. 3. Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на Aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно Ние да побара да се поврзеш со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што можеме да ги исполнуваат решавање на вашите проблеми.

Карактеристики

Тип:
SD Картичка,Микро SD
Пакет:
Yes
Интерфејс:
USB
Картичка Слотови:
Сите во 1 / Мулти во 1
Инсталација:
Надворешни
Број На Модел На:
UAT-002
Бренд Име:
SR
Број На Модел На:
Micro USB На USB

Производи во категоријата

MFi Молња Micro SD/ТФ OTG Вртливата Читач на картички USB 2.0 Меморија Мини Cardreader за iPhone 6/6s 7Plus iPod, iPad OTG Читач на картички

1343.52 -38 % DEN 833.00

Ingelon MFi Молња Micro SD / ТФ OTG Вртливата Читач на картички USB 2.0 Меморија Мини Cardreader за i Phone 6 / 6s 7 Pli Pod, i Pad OTG Читач на картичкиИнструкцииМодел: IngelonR005Верзија: V1.0Производи Детали: За епл, Андроид мобилен производи проширување, трансфер на податоциСТАН изграденаво media player, лесна за употребаПоддршка на сите мејнстрим медиумите формати, plug and playИме:Ротација мини iphone ТФ ReaderКапацитет:ТФКартичка 8 GB / 16 GB / 32 GB / 64 GB / 128 GB / 256 GBГолемина:43mm * 17.2 мм * 8.2 mmБоја:Сребро.Нето Тежина:12gБатеријата:НеТемпература На Чување:10℃ 70℃Работна температура:0℃ 45℃Интерфејс:USB2.0 / МолњаМатеријал:Легури На МеталФајл Системот:FAT32,ex FATСистем Платформа:i OS9~i OS10 ; OS X ; WindowsСофтвер:i USB про Go to APP Store Free DownloadБрзината на трансфер на:USB2.0:Прочитајте≥15 MB / s,Напишете≥10 MB / s; Молња:Прочитајте≥15 MB / s,Напишете≥10 MB / sФормат За Документи:Видео:.mov .mpg .vob .wmv .rmvb .avi .mp4 .mkv .flv .mpg .рм .3gp.ектМузика:.mp3 .wav .станковиќ .m4a .m4r.Слика:.jpg .gif .tif .png .bmp .jpeg...

ДМ CR009 OTG Читач на картички Micro SD/ТФ Мулти Читач за Мемориска Картичка за Andriods паметен телефон со Микро USB интерфејс

480.00 -50 % DEN 240.00

Материјал : Цинк Легура Тежина : 4.8 g на Бруто Тежина : 10g Поддршка капацитет : Maxumum 256 G Пакет тежина : 0.043 кг Производ Големина(L x W x H) : 4.2 x 1.50 x 0.60 cm / 1.65 x 0.59 x 0.23 инчи Пакет Големина(L x W x H) : 8.90 x 5.60 x 0.80 cm / 3.50 x2.20 x 0.31 инчи Пакет Содржина : 1 x ДМ OTGТФкартичка читателот Забелешка : читач на картички само, не вклучувајќи micro sd card / TFcard

Бесплатен превозот ezshare EZ споделување на micro sd адаптер за wifi wireless 16G 32G мемориската картичка ТФ MicroSD адаптер за WiFi SD-картичката бесплатно возење

859.20 -5 % DEN 816.00

ова е само еден адаптер за .plz разбере !напомена : овој производ, сега фабриката има нов пакет па ние ќе го испрати новиот пакет ,па plz разбере тоа .П : Што micro SD картичка е ez Споделување на WiFi micro SD Адаптер можност за поддршка?A : Поддршка до 32 GB, Class10.П : Може да ez Споделување биде форматирана?A : Да.1) ве Молиме формат ez Споделување на користење на вашата ВАШИНГТОН во првата употреба.2) Кога камерата ги прикажува пораките како што е "Не може да се создаде папка", "картичката не е форматирана", "Не може да се признае на мемориската картичка", "Мемориската картичка full" или други информации, може да се реformat ez Споделување на користење на вашите DC мени или компјутер , подготвен за повторна употреба.3) ez Споделување ќе се враќа на стандардните прилагодувања кога се форматира.П : Што е значењето на "Авто Push" во стан? Како да го поставите?Со : "Авто Push" значи фотографиите може да бидат испратени од камерата за да ја WiFi уред автоматски, можете да го овозможи во settings (Стандардно е оневозможи во стан).П : Мојот WiFi уред има пребаруваат ez Споделување, но не можат да пристап ez Споделување на успешно...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.