• Ново
Мода Нови Гроздобер Стил Висок Квалитет на СТП кожа Магија ID Носители машки Паричник Мини Мултифункционален Држачот на Бесплатен Превозот

Мода Нови Гроздобер Стил Висок Квалитет на СТП кожа Магија ID Носители машки Паричник Мини Мултифункционален Држачот на Бесплатен Превозот

Оценка на клиентот:
DEN 396.00
DEN 238.00 -40 %

Износ
Залиха


Мода Нови Гроздобер Стил Висок Квалитет на СТП кожа Магија ID Носители машки Паричник Мини Мултифункционален Држачот на Бесплатен Превозот
[материјал] : СТП
[боја] : Темно кафена, светло кафеава
[size] : Долго 10.2 см, широка 7.2 см, дебелина 0.8 cm
[тежина] : 33 - 38g
[структура] : Осумдесет проценти исклучување, 4 картичка
[карактеристики] : Стил боја мода едноставна, меки и удобни кожни

Карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Цврста
Стил:
Моден
Обликот:
Кутија
Пол:
Мажи
Употреба:
Кредитна Картичка
Објектот Ширина:
7.5cm
Материјал Состав:
Pu
Главен Материјал:
PU
Бренд Име:
JINBAOLAI
Објектот Должина:
10.8cm
Број На Модел На:
MSB003
Објектот Тежина:
40g
Обработка метод:
Нежно лице

Производи во категоријата

QOONG Бизнис Име Карта Носителот Кредитна Картичка Носителот Мода Унисекс Посета Картичка Случај Метал Паричникот Кожа Цврст Челик Кутија KH1-010

528.00 -41 % DEN 312.00

Драг пријател,дали сте подготвени да им даде подароци на вашите фамилии и пријатели?Ви се случува да им даде изменуваат, уникатен подарок? Ние можеме да ви помогне да се направи супер изненадување за вашите семејства и пријател!Ако нарачате повеќе од $150,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ги испраќате од DHL,UPSот,ТНТ..Можете да го добиете во рок од 310 дена.Нарачана Ласерско Гравирање Драг пријател, ние може да се направи уникатен картичката во држачот и пари клип за вас, можете да гравирање вашата слика,лого,име,телефонски број,итн...

Нови 1Pc Faux Кожа Патување Пасош ID Капакот на Држачот за Унисекс Картичка Случај Човек Картички Носителот

DEN 60.48

Нови 1 Pc Faux Кожа Патување Пасош ID Капакот на Држачот за Унисекс Картичка Случај Човек Картички Носителот Опис : Ова е корисно пасош капак...

JOYIR Вистинска Кожа Мажите Пасош Покрие Пасош Носителот Патување Паричникот Картичка Паричникот Кредитна Картичка Носителот Porte Carte Бизнис Машки

888.00 -17 % DEN 737.00

започнетекрајотПовеќе производи, ве молиме кликнете тука:Гроздобер Мажите Лудиот Коњ Кожа Пасош Носители Вистинска Кожа Патување пасоши пакет Паричникот Случај Браун Пасош НосителиЛудиот коњ кожаДемонстрација ефект : чувство на нафта (восок); Таа им припаѓа на среден и висок степен на кожа.Одржување метод : Безбоен нега чистење крем, кожа за чистење, ги на чиста крпа, мала количина рамномерно на кожата...

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Нови

DEN 168.48

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Со елаборат за шиење и крои линии, доста издржливи за продолжен користите Ова Копче прстен паричникот ви дозволува да ги зачувувате монети, клуч, ситни животни, бизнис картички...

Бела IC Card Поставува лична Карта Носителот Членство Автобус Картичка Поставува Заштитен Ракав carteira masculina carteras mujer

36.48 -45 % DEN 20.00

Матирано Магнетни Банка Картичка Поставува IC Card Поставува лична Карта Носителот членската Картичка Автобус Картичка Поставува Заштитен Ракав Бела100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

2018 Топла Продажба Унисекс Вистински Италија кравја кожа име бизнис картичка носителот банка, кредитни картички паричникот торба Бесплатен Превозот

1391.04 -49 % DEN 709.00

Топло совети : Здраво на сите, добредојдовте на нашата продавница ! Ако вашата цел количина е повеќе од 10pcs , pls контактирајте со нас пред да се плати...

Моден Бутик 10Pcs СТП Кожа Џеб лична Карта Помине Значка Носители Случај Со Вратот Рака Lanyard, Вертикална

202.56 -10 % DEN 182.00

Стил : ВертикалнаСлучаен БојаМатеријал : Кожа СТПДржачот на Картичката ја задржува вашите картички чисти и неоштетениОва е Совршено решение за сите конференција, изложба, настан или дури и на работното местоголемина : 7.2*11.2 cmПакет Содржина : 10x картичка маскаAnswer : ___________________________ Note : Случајни боја, не ја прифати наведени боја.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

Lovely 3 Пати Кожен Паричник Мини Тенка Минималистички Паричници за Мажи Пари Клип

DEN 1915.20

Објектот Нов стил вистински карта носителот Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1.5 cm Боја Што сакате Бренд Name LLHM194 Место на Потекло Guangdong,Кина MOQ 500 Парчиња ФОБ порт Шенжен или Хонгконг Примерок олово време во рок од 7 дена Масовно производство испорака timewithin 30 дена за Плаќање на T / T,western union Пакување pp,opp,боја кутија, картон+внатрешен картон или извоз картон или господар картон(или според клиенти барања) Позитивни Покаже на сликаВнатрешни Покаже на сликаМ руда детали Dongguan Yonghong Кожа Фабрика е основана во 2000 година , таа стана големите претпријатија објекти, професионални дизајнери и повеќе од 200...

Litchi Вистинска Кожа Пасош ги Покријат Патните Пасош Носителот Торба Пасош Паричникот Лиценца Кредитна Картичка во Држачот (прилагодите на располагање

288.00 -13 % DEN 251.00

Спецификации : Име : Пасош Покрие Материјал : Вистинска Кожа Големина : околу 5.59 x 3.86 инчи (14.2 x 9.8 cm) Боја : Како На Сликата Покажува,може да има и некои мала разлика во бојата на ѕвонење на страницата со фотографии и вистински предмети...

Метал Кредитна Картичка ID Носителот Мода Мини Пари за Носител Со RFID Анти-главен Паричникот Автоматско Кредитна Картичка во Држачот

1416.00 -58 % DEN 595.00

modname=простор&висина=30 modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=простор&висина=30 modname=products&cols=5&colspace=10&rowspace=10&show Name=true&show Price=true modname=простор&висина=30 modname=ckeditorОваа едноставна картичка носителот ќе биде совршен партнер кога сте надвор...

Топ Мода Вистинска Кожа Бизнис Кредитна Картичка Носителот На Ознака Рачно Изработени Од Кожа Cowhide Багаж Ознака

624.00 -22 % DEN 487.00

Да се покаже оригиналност, Од отфрлајќи непотребни декорација; Со слави убавината на едноставност.Гроздобер, уметност, романтика и емоции, тоа е сè што имаме...

Висок Квалитет Практични Кожа Жени Мажи Паричникот Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот На Жените Женски Случај Паричникот carteira masculina

142.08 -20 % DEN 114.00

Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај ПаричникКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pcМатеријал : Вештачка кожаГолемина : 10.5*7.3*2cm / 4.1*2.9*0.8 инчБоја : Портокалова,Црвена,Зелена,Кафе,ЦрнаСодржи 20 картичка слотовиПакет Содржина : 1 x Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај Паричник (без Оригинално пакување)

Кредитна Картичка Случај Вистински Кравја кожа Кредитна Картичка Паричникот ID/Банка/Автобус/ Држачот на Мини паричници мали Purses Возачот лиценца Случај

1910.40 -45 % DEN 1051.00

Материјал : Зеленчук пржен cowhide кожаГолемина : 10.5 см*8см*1.2 см2 Фото Позиција5 Држачот На ПозицијаПакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Ретро моден Вистинска Кожа Мажите Пари Клипови со 12 Картичка Слот 2 Укината Отвори Стегач за Пари, Парични Сметки Тенка Billfold Паричник

DEN 431.04

Материјал : Масло, восок cowhide се Воведе : Покаже индивидуален карактер на модни додатоци,меѓународниот моден дизајн и моделирање на впечатлива,со оглед на нејзината неодолива привлечност...

YIYOHI 1,5 см широк Висок Квалитет Насмевка се Соочуваат со лична Карта Значка за Носител со Lanyard 14 бои да се избере

61.44 -15 % DEN 52.00

започнетекрајотДимензии : 1.5*45см Тежина : 13 Забелешка : Слики и стоката има нијанси е нормалноВе молиме имајте во предвид боја или ќе случаен изборВе молиме овозможи големина 12cm грешка со рачен мерен Ние ќе го испратите вашиот објект во 4 дена по вашата исплата;Сите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост Регистрирани Воздух Mail,Понекогаш може да го одложи уште една недела,како и за вашата Земја Customhouse.Кина Пост Регистрирани Воздух Mail Превозот Датум : Велика Британија | Сад | Австралија | Канада |(Околу 1525 Дена)Германија | Австрија | Швајцарија |(Околу 1525 Дена)Франција | Италија | (Околу 2530 Дена)Други | (Околу 2530 Дена);Друг Превоз Превозот Датум : EMS,превозот датум : За 5 13 дена;DHL,превозот датум : Околу 2 8 дена;FEDEX,превозот датум : Околу 2 8 дена;ТНТ,превозот датум : Околу 2 8 дена.Можете да ни кажете превозот метод е потребно,Ние ќе ги организираме најдобри испорака за вас,но,Ако го изберат над превозот методи,превозот цената ќе се наплаќа.ви благодарам многу!!Нашиот успех зависи од вашето задоволство, па вашите повратни информации е многу важна за нас.ние многу ќе го ценат, ако може да направите позитивни повратни информации до нас откако ќе се добие задоволни производи.и ако не сте задоволни со нашата услуга или производ,Ве молиме порака нас пред да се направи повратните информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот за вас како е можно поскоро,со цел да се задржи сте задоволни со нашите производи и услуги.Ако имате било какви прашања, ве Молиме контактирајте со нас преку порака.Ако ти треба нешто во Хонгконг или Кина, Обидете се да контактирате со нас за предмети што треба...

COMFORSKIN 2018 Сосема Нова Мода Алигатор Вистински Кожа Патент Унисекс Кредитна Картичка Носители Дизајнер лична Карта Случај Паричници

873.60 -40 % DEN 524.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2COMFORSKIN 2017 Сосема Нова Мода Алигатор 100% Вистински Кожа Патент Унисекс Кредитна Картичка Носители Дизајнер лична Карта Случај ПаричнициМатеријал : Вистинска Кожа Обвивка : Полиестер Димензија : 10 X 7.5 X 2.5 cm(1inch=2.54 см) Тоа може да го 0.51cm толеранција од мерењето начин...

2017 Нови Пристигнување креативни 3D Пвц Пасош Покрие Унисекс Мода Писмо Патување Пасош Носителот Multifactional Картичка Пасош Случај

133.92 -7 % DEN 124.00

2017 Нови Arrivel Кореја Стил 3 D Пвц Пасош Покрие Унисекс Мода Писмо Патување Пасош Holer Multifactional Картичка Пасош СлучајПасош Носителот Состојба : Нова Материјал : ПВЦ&СТП Големина : прибл...

THINKTHENDO Мода Тенок Банка Пари Клип Паричник Со Кредитна Картичка Позиција Црна/ Длабоко Кафе Боја

159.84 -35 % DEN 104.00

Карактеристики : Ова е нова казна модерен накит со непобедлива цена Погоден за лична носи или подарок идеја за пријатели и вашата љубов еден...

THIKIN Дами Држачот на Вени Пасош Покритие за Жени Шопинг Паричникот Случај Тинејџер Девојки Бизнис Картичка Носителот на Rfid Паричник

623.52 -35 % DEN 405.00

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

Нови Покријат Патните Пасош Покрие Картичка Случај Жени Мажи Патување Кредитна Картичка Носителот Патување ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Документ за Пасош Носителот

71.52 -24 % DEN 54.00

Нови Покријат Патните Пасош Покрие Картичка Случај Жени Мажи Патување Кредитна Картичка Носителот Патување ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Документ за Пасош Носителот СпецификацииСтил : НеврзанНов и Висок квалитетПредмет Тип : Пасош Покрие ТорбаБоја : Сина, Зелена Портокал РозоваГолемина : 13.5*9.3 cmИмајте на ум : може да биде 12cm нормално мерење на грешка , Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме да се разбере

ZLON Нова Мода Унисекс Патент Монета Паричникот Бизнис Мажи& Жени Вистинска Кожа Cowhide Карта Носителот Кредитна Картичка Слотови Кафе K143

902.40 -50 % DEN 451.00

Опис : Точка законик : K143 ZLБренд : ZLONБоја : КафеМатеријал : Вистинска кожаДимензии : 8cm*1cm*11cm(3.15"*0.39"*4.33")Структура : Се направени од вистинска кожа,главниот дел со 1 zippet монета парични носителот,4 картичка слотови,1 слика носителот,Унисекс Паричникот Моден Бизнис Mens е Вистинска Кожа Cowhide Карта Носителот Кредитна Картичка Слотови!

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.