• Ново
Тенок Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Еластична Магија Минималистички Паричникот Карта Сопствениците Мини Случај Монети Чанта за Мажи Жени Porte Ca

Тенок Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Еластична Магија Минималистички Паричникот Карта Сопствениците Мини Случај Монети Чанта за Мажи Жени Porte Ca

Оценка на клиентот:
DEN 720.00
DEN 367.00 -49 %

Износ
Залиха

До 10 Картички Тенок Кредитна ID Носители Mens Држачот на Еластична Магија Минималистички Паричникот Кожа Мини Случај Монети Чанта За Мажи Жени Porte Carte
женска чанта , паричник , мим , мобилни , телефонски , Вистинска Кожа Жените Паричници , lol , џеб , Пари во паричникот , мим торбичка , паричник за жените чанта , Вистинска кожа паричник , монети џеб , дизајнер жените паричник , Краток Спојки Карактеристики : СОВРШЕН ПАРИЧНИК : Овој мал паричникот лесно се вклопува во вашиот преден џеб, патна торба или било каде на друго место колку сакате и нема да тежат на вас долу на движење ДОБИЕТЕ ЗА ВАШИТЕ НАЈЧЕСТО КОРИСТЕНИ КАРТИЧКА БРЗО : Само им даде на рака а се повлече за да ги отстраните вашите омилени картичката од мажите паричникот! Потоа, се лизга назад во вториот оддел, и тоа ќе биде подготвен да се користи повторно и повторно СОБА ЗА СЕКОЈА КАРТИЧКА : Иако ова е тенок паричникот дизајн, нашиот кредитна картичка wallet (паричник) може лесно да се одржи на сите од вашите картички со својата уникатна 3 преграда дизајн. Паричник е димензија е 55мм x 65mm x 2mm. ПОВЕЌЕ ОД САМО КРЕДИТНА КАРТИЧКА ПАРИЧНИК : Нашите мажи паричникот има предниот џеб дека е совршено големина за скролување, монети или записи здиплен во четвртини! СТИЛСКИ И ИЗДРЖЛИВ : Нашите патување паричник е произведен од премиум еластична, кожа и платно и карактеристики тешки-должност крои, па може да се носат секојдневно со години да дојде. СИГУРНА КОНТРОЛА : На elasticated мажите паричникот чува вашите картички совршено безбедна, така да не мора да се грижите за нив лизгање во вашиот џеб или паѓа надвор кога доаѓа време да се платат. Спецификации : Димензии : 8.8*5.7*0.8 см(по пуштањето картичка) Материјал : кожа,еластична бенд Забелешка : тоа може да одговара на 10 картички,ако не можете да,можеби вашиот метод е во ред.ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас пред да остави негативни повратни информации.Се надевам дека ќе имаат убав купување искуство во нашата продавница.Ви благодарам многу

Карактеристики

Тип На Објект:
Картичка & ID Носители
Објектот Тежина:
0.08kg
Објектот Ширина:
5.7cm
Затворање Тип:
Не Патент
Шаблон Тип:
Крпеница
Материјал Состав:
Најлон+Кожа
Обликот:
Барел во облик на
Број На Модел На:
S3
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Употреба:
Кредитна Картичка
Главен Материјал:
Најлон
Објектот Должина:
8.8cm
Бренд Име:
Yixiangqing
Квалитет:
Загарантирана
Оригинални:
Тоа е се продаваат од страна на фабрика директно

Производи во категоријата

2018 нови LLH топла продаде вистински кожен паричник пристигнување Високо Квалитетен не ' рѓосувачки челик мажите кредитна картичка носителот на жените Мини Паричник

DEN 1915.20

Објектот Нов стил вистински карта носителот Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1 cm Боја Што сакате Бренд Name LLHM198 Место на Потекло Guangdong,Кина MOQ 500 Парчиња ФОБ порт Шенжен или Хонгконг Примерок олово време во рок од 7 дена Масовно производство испорака timewithin 30 дена за Плаќање на T / T,western union Пакување pp,opp,боја кутија, картон+внатрешен картон или извоз картон или господар картон(или според клиенти барања)Внатрешни Покаже на сликаМ руда детали Dongguan Yonghong Кожа Фабрика е основана во 2000 година , таа стана големите претпријатија објекти, професионални дизајнери и повеќе од 200...

Висок Квалитет на Алуминиум Бизнис Кредитна Картичка Носителот Патување Кожа Банка Картата Мажите ID Име Картичка Случај Rfid паричникот блокирање

239.52 -40 % DEN 144.00

Информации За ПроизводотМатеријал : Алуминиумски+СТП КожаБоја : Црна,Сина,Црвена,Бела~Големина : 9.6x6.5cm Корица : кредитни картички : 6pcsбизнис картички : 18pcs

ZLON Нова Мода Унисекс Патент Монета Паричникот Бизнис Мажи& Жени Вистинска Кожа Cowhide Карта Носителот Кредитна Картичка Слотови Кафе K143

902.40 -50 % DEN 451.00

Опис : Точка законик : K143 ZLБренд : ZLONБоја : КафеМатеријал : Вистинска кожаДимензии : 8cm*1cm*11cm(3.15"*0.39"*4.33")Структура : Се направени од вистинска кожа,главниот дел со 1 zippet монета парични носителот,4 картичка слотови,1 слика носителот,Унисекс Паричникот Моден Бизнис Mens е Вистинска Кожа Cowhide Карта Носителот Кредитна Картичка Слотови!

Ретро моден Вистинска Кожа Мажите Пари Клипови со 12 Картичка Слот 2 Укината Отвори Стегач за Пари, Парични Сметки Тенка Billfold Паричник

DEN 431.04

Материјал : Масло, восок cowhide се Воведе : Покаже индивидуален карактер на модни додатоци,меѓународниот моден дизајн и моделирање на впечатлива,со оглед на нејзината неодолива привлечност...

id значка носителот lanyards id значка носителот lanyard со пластичен џеб додатоци за мобилен телефон зачувам прифати

DEN 23523.36

ANSWER : ___________________________ NOTE : ALIEXPESS СИСТЕМ БАРАЊЕ 7 ДЕНА ЗА ИСПОРАКА,НО СОПСТВЕНИ ОБЈЕКТИ НЕ МОЖЕ ДА СЕ ПОСТИГНЕ ,ТОЧНО ВРЕМЕ НА ИСПОРАКА ТРЕБА ПРЕГОВОРИ СО SALER, ВИ БЛАГОДАРИМЕ !!!id значка носителот lanyardsid значка носителотlanyard keychainдодатоци за мобилен телефонlanyard со пластичен џебЛогото постави задолжен : 35usdКориснички Demension / Брза ИспоракаMOQ 500pieces само / Директно снабдување / Прилагодено Лого ПечатењеНие ќе ја испорача стоката во 7 дена откако ќе ја потврдите вашата цел со плаќањеКако ние се направи lanyards за вашиот прилагодите цел ?1, Wovening lanyards(нашата wovening работилница)(Нашата материјал складиште)2, Видови на уметнички дела дизајн(artwok потврди пред печатење)3, Логото Печатење (свила печатење со рачка, термички трансфер печатење од машина)(свила печатење)(топлина трансфер печатење)(Како погоре Печатење фотографии се токму контрола од страна на справи и Автоматско Machinethe логото боја е иста како прилагодено)4, Lanyard сечење(Целиот тек lanyard ќе биде cutted во парчиња како вашиот demension барање)5, Lanyard за шиење(Повеќе од 200 работници во шиење работа секој lanyards ќе се провери од страна на КК пред превозот)6, Карго Пакување И Вчитување7, Примерок соба(Сите видови lanyards ние би можел да ја обезбеди за вас)

Новиот СМАРТ Долго Дел Пасош Пакет Билет Носителот Мултифункционален Паричникот Стп Кожата Картичка Пакет Dropship

566.40 -10 % DEN 510.00

Новиот СМАРТ Долго Дел Пасош Пакет Билет Носителот Мултифункционален Паричникот Стп Кожата Картичка Пакет DropshipDropshipПоддршка Пад на превозотАко сакате да започнете бизнис : ве Молиме придружите на нашата организација.Пад на превозот

JOYIR Вистинска Кожа Мажите Пасош Покрие Пасош Носителот Патување Паричникот Картичка Паричникот Кредитна Картичка Носителот Porte Carte Бизнис Машки

888.00 -17 % DEN 737.00

започнетекрајотПовеќе производи, ве молиме кликнете тука:Гроздобер Мажите Лудиот Коњ Кожа Пасош Носители Вистинска Кожа Патување пасоши пакет Паричникот Случај Браун Пасош НосителиЛудиот коњ кожаДемонстрација ефект : чувство на нафта (восок); Таа им припаѓа на среден и висок степен на кожа.Одржување метод : Безбоен нега чистење крем, кожа за чистење, ги на чиста крпа, мала количина рамномерно на кожата...

Нови Покријат Патните Пасош Покрие Картичка Случај Жени Мажи Патување Кредитна Картичка Носителот Патување ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Документ за Пасош Носителот

71.52 -24 % DEN 54.00

Нови Покријат Патните Пасош Покрие Картичка Случај Жени Мажи Патување Кредитна Картичка Носителот Патување ИДЕНТИФИКАЦИЈА и Документ за Пасош Носителот СпецификацииСтил : НеврзанНов и Висок квалитетПредмет Тип : Пасош Покрие ТорбаБоја : Сина, Зелена Портокал РозоваГолемина : 13.5*9.3 cmИмајте на ум : може да биде 12cm нормално мерење на грешка , Бидејќи на светлината и аголот на шут, бојата на производот е малку поинаква од главната слика,ве молиме да се разбере

Кредитна Картичка Случај Вистински Кравја кожа Кредитна Картичка Паричникот ID/Банка/Автобус/ Држачот на Мини паричници мали Purses Возачот лиценца Случај

1910.40 -45 % DEN 1051.00

Материјал : Зеленчук пржен cowhide кожаГолемина : 10.5 см*8см*1.2 см2 Фото Позиција5 Држачот На ПозицијаПакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

Кредитна картичка носителот крава вистинска кожа мода Девојки мини промена purses картичка паричникот дами мали чанти Женски ID Носителите на случај

1084.80 -45 % DEN 597.00

Материјал : Горниот слој од Кожа (cowhide) мекаГолемина : 10.3 cm*7.8 cm*1.2 см10 Држачот На Позиција.Пакување : во Пошта вреќа (бренд кутија не е вклучена) Боја На РазликатаБоја разлика може да биде предизвикана од некои причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл.Исто така,за вистинска кожа,тоа не е СТП кожа,можеби има мала боја различни и жито разлика за различни серии.Се надевам дека ќе може да се разбере...

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Нови

DEN 168.48

2017 Мода Жени Мажи Патување Бизнис Кредитна ID Значка за Држачот на Монета Чанта Синтетички Кожа Стигнале Ролна Keychain Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Со елаборат за шиење и крои линии, доста издржливи за продолжен користите Ова Копче прстен паричникот ви дозволува да ги зачувувате монети, клуч, ситни животни, бизнис картички...

Висок Квалитет Практични Кожа Жени Мажи Паричникот Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот На Жените Женски Случај Паричникот carteira masculina

142.08 -20 % DEN 114.00

Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај ПаричникКарактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет.Количина : 1pcМатеријал : Вештачка кожаГолемина : 10.5*7.3*2cm / 4.1*2.9*0.8 инчБоја : Портокалова,Црвена,Зелена,Кафе,ЦрнаСодржи 20 картичка слотовиПакет Содржина : 1 x Нова Мода Практични Кожа Бизнис Кредитна Картичка за ИДЕНТИФИКАЦИЈА на Носителот Случај Паричник (без Оригинално пакување)

Ruil Врвот Каубој Мажите Паричници Кредитна Картичка Пакет Ултра-тенок Држачот на Картичката Пакет масло кожа лудиот коњ кожа Ретро Картичка Пакет

1056.00 -59 % DEN 433.00

Го поздравуваме и ви се заблагодарам на моите онлајн продавница , ние сме посветени да го направи секој задоволството на клиентите со мојот производ , додека задоволство со услугата ние обезбеди ,ќе се фокусира на угледот и со висок квалитет на производи и добра услуга, exchange за вашата доверба и со нетрпение очекуваме да одржувањето на долгорочна соработка...

THIKIN Дами Држачот на Вени Пасош Покритие за Жени Шопинг Паричникот Случај Тинејџер Девојки Бизнис Картичка Носителот на Rfid Паричник

623.52 -35 % DEN 405.00

За да ги Прилагодите на Услугата Pls контакт со нас и да ни кажете што производи не ви се сакаат да се прилагодите; Pls ни ги испратите сликите што сакате да ја испечатите, Нашата дизајнерка ќе направи вашите дизајни за вас и нека ви се провери во рок од 12 дена; Откако ќе проверите,ве молиме да се одржи редот во линкови ние испратени до вас и заврши на плаќање; Обично ќе брод надвор од 5 работни дена откако ќе се плати,pls се разбере.За Пад на Превозот и трговија на Големо Ние обезбеди пад на превозот и трговија на големо serivce,исто така може да испрати слики да ви за препродава; Ние ќе брод надвор со epacket бесплатен превозот за НАС,RU,велика БРИТАНИЈА,СР,Ca,Ау за пад на превозот; се разбира,ние исто така може да брод надвор со epacket на другите земји,обично тоа треба да додадете некои пари,ве молиме контактирајте со нас; За промет на големо,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе ви даде најдобра цена.За Плаќање и Испорака во моментот можете да платите користејќи Boleto,Виза,Мастеркард,QIWI,Western Union,Маестро дебитна картичка,Web Money,Зачувам и Банкарски Трансфер...

2018 топла пасош покрие руската возачка дозвола покрие автомобил документи случај жените лична карта носителот мода пасош носители

240.00 -28 % DEN 173.00

Руската возачка Дозвола Заштитна МаскаМатеријал : СТП на корица : нетоксични, без мирис за водоотпорен и нема прашина.Сунѓерот надеж : мекост и compactionБоја : 3бои наведени погоре...

3 Пати Кожен Паричник Мини Картичка Носителот exentri слични purses Нови Бизнис Картички Паричникот Едноставни Банкарски Картички Торба ID Носители

DEN 1915.20

Објектот Нов стил вистински карта носителот Материјал вистински+нерѓосувачки челик заклучување Големина 9*7*1.5 cm Боја Што сакате Бренд Name LLHM263 Место на Потекло Guangdong,Кина MOQ 500 Парчиња ФОБ порт Шенжен или Хонгконг Примерок олово време во рок од 7 дена Масовно производство испорака timewithin 30 дена за Плаќање на T / T,western union Пакување pp,opp,боја кутија, картон+внатрешен картон или извоз картон или господар картон(или според клиенти барања)Внатрешни Покаже на сликаМ руда детали Dongguan Yonghong Кожа Фабрика е основана во 2000 година , таа стана големите претпријатија објекти, професионални дизајнери и повеќе од 200...

Топ Мода Вистинска Кожа Бизнис Кредитна Картичка Носителот На Ознака Рачно Изработени Од Кожа Cowhide Багаж Ознака

624.00 -22 % DEN 487.00

Да се покаже оригиналност, Од отфрлајќи непотребни декорација; Со слави убавината на едноставност.Гроздобер, уметност, романтика и емоции, тоа е сè што имаме...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.