• Ново
Работниците Пластични Бизнис Хоризонтална Значка Кредитна Картичка Носителот Јасно

Работниците Пластични Бизнис Хоризонтална Значка Кредитна Картичка Носителот Јасно

Оценка на клиентот:
DEN 245.28

Износ
Залиха

Работниците Пластични Бизнис Хоризонтална Значка Кредитна Картичка Носителот Јасно Секој обид за 10 компјутери!!!! Име на производ ID Значка за Држачот на Главен Материјал Пластични Главната Боја
Јасно Стил Хоризонтална Надворешни Димензии 9.5 x 8.1 cm (L*W ) Одговара Картичка Големина 9 x 5.3 cm (L*W)

Карактеристики

Број На Модел На:
9.5 x 8.1 cm
Бренд Име:
oze19921102

Производи во категоријата

Работниците Faux Кожа Вертикален Дизајн На Визит Карта Сопствениците Браун Јасно

DEN 282.24

Работниците Faux Кожа Вертикален Дизајн на Визит Карта Сопствениците Браун Јасно Секој обид за 10 компјутери!!!! Име на производ ID Значка Карта Носителот Материјал Faux Кожни, Пластични Боја Кафеава, Јасно Стил Вертикална Носителот Големина 11.2 x 7.2 cm ( L * W ) Одговара Картичка Големина 8.2 x 4.8 cm ( L* W )

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.