• Ново
WT-E343 трговија на Големо Обичај Bonzer Природни Зелени Chrysoprase Обетки Со Златни Украси Уникатен Остава Камен Eardrops За Накит

WT-E343 трговија на Големо Обичај Bonzer Природни Зелени Chrysoprase Обетки Со Златни Украси Уникатен Остава Камен Eardrops За Накит

Оценка на клиентот:
DEN 1656.00

Износ
Залиха


WT-E343 трговија на Големо Обичај Bonzer Природни Зелени Chrysoprase Обетки Со Златни Украси Уникатен Остава Камен Eardrops За Накит
Точка Законик :
WT-E343
Материјал :
Природни Chrysoprase
Големина на :
Pendant за 30мм
Количина :
5pcs/многу,ако цел еден многу и ќе добиете 5 парчиња.
Заврши :
црна пиштол/gold/ розово злато/сребрена позлатен
ОЕМ :
Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд
Повеќе Обетки
Пакување :
Секое парче има една OPP вреќа, меур обвива
Начин на плаќање :
Paypal / T/T / Western Union/ Али ascrrow
Превозот начин :
DHL / Федекс/ Aramex/ CPAM / EPECKET/ или според вашето барање
Повеќе за нас
Повеќе накит наоди ве молиме љубезно се провери од нашата друга продавница :
Ве молиме Имајте во предвид : Овие се природен камен.На големини и форми и бои ќе се разликува малку, но сето тоа ќе биде убава! Тие се еден од еден вид камења, ако ви се грижи за својот суров и природни, pls се разгледа за да се купи.

Карактеристики

Метална боја:
Злато-боја
Главниот Камен Боја:
Многоцветни
Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
WKT
Стил:
Тренди
Пол:
Жените
Метали Тип:
Никој
Број На Модел На:
WT-E343
Материјал:
Chrysoprase
Метали Тип:
Злато Позлатен

Производи во категоријата

925 sterling silver жените обетки корејски жени сребрен накит шупливи капките вода обетки Денот на Вљубените подароци накит

105.60 -30 % DEN 74.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

Feelgood Мода Накит Антички Сребрена Боја Гроздобер Earring Бел Опал Природен Камен Обетки За Жените Партија Мајка Подарок

378.24 -10 % DEN 340.00

Име : ОбеткиМатеријал : Цинк ЛегураГлавниот Камен : Природен Камен И КристалноКоличина : 1 ПарПакување : Добро спакувани Во Накит за Подарок КутијаПрашања од клиентите 1...

Gothletic Тема Заврши Cicle Капка Обетки Геометриски Дрво Шарм Долго Линеарна Фитили Обетки за Жените Brincos Лето Накит

239.52 -30 % DEN 168.00

Добредојдовте на ЏЕСИ МОДА!Ви благодариме за revewing нашата продавница.Се надевам дека ќе имате многуСреќен шопинг тука!Ве молиме љубезно ги додадете вашите омилени продавница.Зошто да Изберете нас!**Директни фабрика цена**Најдобри quaulity**Нема минимум за**Може да се др op shippi нг**Најдобрата понуда за голема количина целШОПИНГ ПОСТАПКАДЕТАЛИ ЗА ПРОИЗВОДОТЕДНА РУНДА НАС* Ние сме директни мода накит фабрика, па оттука и на конкурентни цени.* Ние сме целосно искусни КК тим,па оттука и на врвен квалитет.* Имаме долгорочна соработуваа логистички агенти, па оттука и на навремена испорака.ЗА ПЛАЌАЊЕ**Можете да платите со нас преку ЗАЧУВАМ, начинот на плаќање на Aliexpress.** * Ако сакате да плаќаат преку друг метод, ве молиме контактирајте со нас одделно.ЗА ПАКУВАЊЕЗА ИСПОРАКА*Ние ќе организира испорака во рамките 4872 часа откако ќе добиеме вашата уплата во нашата сметка.ЗА ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ

Idealway рачно изработени Бохемски Гроздобер Злато Боја на Дрво Цвет Pendant Dangle Обетки за Жените турски Гроздобер Партија Накит

143.04 -18 % DEN 117.00

Љубезно Ве Молиме Да Забележите 1.Без Минимум Цел 2.Сите Бесплатен Превозот 3.Цел>= $200 , со Бесплатен Превозот Од DHL / EMS / Федекс / Aramex4.Ако нарачате повеќе од 200 ве молиме изберете "кина пост" бесплатен превозот прво,плаќаат директно...

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>12mm жолта круг јужна морска школка бисер dangle earring(z5196)

623.04 -28 % DEN 449.00

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

TONGKWOK Бохемија Претерување Симпатична Обетки За Жените Вистински Mink Pompom Долго Tassel Циркони Обетки 129078

DEN 145.92

wyприклучокstartЖешка Стока$2.45 $4.29$1.88 $3.14$1.19 $2.2$0.72 $1.36$1.16 $1.94$0.63 $1.14$0.64 $1.16$1.98 $4.5wyприклучоккрајДолжина : 8 смPompom големина : Вистински mink pompom,околу 4 смWeigth : 4.8 gБоја : 5 бои

Уникатни рачно изработени Шупливи Бул Mastiff Обетки Куче Обетки Миленичиња Љубовници Подароци Идеја-12Pairs/Многу(6 Бои Слободен Избор)

1088.16 -35 % DEN 708.00

Опис На ПроизводотУникатни рачно изработени Шупливи Бул Mastiff Обетки Куче Обетки Миленичиња Љубовници Подароци Идеја12 Pairs / Многу(6 Бои Слободен Избор)Карактеристики : Нов и висок квалитет.Најдобриот подарок за вашите пријатели и себе сиМногу individualize, нека ви плима до одеднашДиви, личност, многу популарнаБоја : Црна,Sliver, БронзаМатеријал : цинк, Алуминиум ,месингПакет се Вклучени : opp вреќаСлика Се Прикажани"""""Нашите производи имаат krabičkách или специјални пакување, обезбедување на сигурноста на транспортот ."""""Нашите производи се со бесплатен превозотОд Кина пост воздух mail за да ја испратите, треба 15 до 25 работни дена или така да пристигнат...

бесплатен превозот lgant de Femmes 925 Фунта Argent Avec Руж Boucle D'oreille

671.04 -25 % DEN 504.00

Димензии du colis : 20cm x 10cm x 5cm (7.87 во x 3.94 во x 1.97 во).голема продажбапродавницаheaderбанер {display : none;} .breadcrumblayout {position : relative;zозначувач : 3;} #bd {ширина : 1200px;} #bd .деталистраница {background : транспарентни;} .мобиленпопустактивирањето{fontweight : bolder;боја : црвена !важно;} Плус d'articles Catgories де бутици во Центарот де услуга Contactez maintenant Ajouter à la liste де ла бутик најпродаван 410 Џоли 8мм Naturel nouveau Циклус....

Имитација Скапоцен Камен Цвет Blue & Сива Tassel Етничка Обетки 2017 Гроздобер Капка Обетки За Жените Индискиот Накит

180.00 -11 % DEN 160.00

Pduction : Имитација Скапоцен Камен Цвет Blue & Сива Tassel Етничка Обетки 2017 Гроздобер Капка Обетки За Жените Индискиот НакитРеден Број : ed01013bГолемина на : сликаТежина : 15g

Моден Врежан Етничка Обетки Бохемски Обетки Boho Капка Обетки Жените Изјава Накит Гроздобер Антички Злато Сребро.

DEN 67.68

Боја : Антички Злато и Антички Сребрен Количина : 1pair Answer : ___________________________ Note : Поради рака мерка, големината може да имаат малку грешка Поради Различни Монитор, бојата може да има разлика

925 sterling silver жените обетки корејската верзија на издолжени извртени сребро обетки уникатен накит женски обетки

105.60 -30 % DEN 74.00

За нас : 1.Ние сме нови продавачот на Aliexpress,но ние сме Чесни и Одговорни .Ние снабдување со најдобра услуга за секој пријател...

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>>S1673 14mm лаванда круг jewerly мушка 2PC dangle earring

767.04 -30 % DEN 537.00

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

Панк Акрилик Овошје Лимон Dangle Обетки За Жените Мода Hippop Портокал Парче Големи Обетки Мода Клуб Накит

DEN 124.32

Панк Акрилик Овошје Лимон Dangle Обетки За Жените Мода Hippop Портокал Парче Големи Обетки Мода Клуб НакитТочка Бр.РГE9356МатеријалиAcrylicsПозлата БојаКако Shwn во ФотографииНето ТежинаКГ / ПарГолемина6.5 CM Како што е прикажано на фотографиитеФабриката ВебСајт

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>Z5712 ЛЕЛЕ 12mm црвениот круг корални мушка dangle earring

1247.04 -25 % DEN 936.00

торбаДобредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

БЕСПЛАТЕН превозот> >>> ЛЕЛЕ 9x12MM златна капе СЛАТКОВОДНИ БИСЕР DANGLE EARRING Z5294

1247.04 -25 % DEN 936.00

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

Традиционалните античките метод краен случај со вжарено процес ретро палата рачно изработени обетки Нане сребро бронза обетки

1049.76 -25 % DEN 787.00

Shippment : Ние ќе испрати нарачката во рок од 12 дена по потврдување на уплатата.Ние брод на светот преку Кина поштенски или меѓународни воздухопловната.1 : во САД се : Нормално време на испорака е околу 1520 работни дена.;2 : Велика Британија...

2017 Жените Булчински Капка Обетки Со ААА Циркон Вода Капка Свадба Гранка Обетки Накит Костими Brincos AE498

729.60 -36 % DEN 467.00

2017 Жените Булчински Капка Обетки Циркон Гранка Обетки AE498Предмет : Пад Обетки AE498Позлата : Бело ЗлатоМатеријал : ААА+ Кубни Циркони,СимулираниБисер1 Прифати Трговија На Големо , Големо Количество , Најдобра Цена2 Обичај Пакет : ве Молам, ве молиме кажете ни ако ви треба Velevt Торбичка или Подарок Кутија3 Прилагодено Дизајн : да ја прифатиме дизајн кој е уникатен за вас ...

БЕСПЛАТЕН превозот> >>> P1003 14MM ГРОЗЈЕ ПУРПУРНА ЈУЖНА МОРЕ БИСЕР DANGLE EARRING

1247.04 -28 % DEN 898.00

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

boho етничка обетки антички обетки tassel обетки

204.96 -49 % DEN 105.00

Здраво, драги клиент! Добредојдовте во мојата продавница и тука се и некои совети за вас : 1 Dropshipping , трговија на Големо , Прилагодувањето се нудат и ние имаме доволно искуство и професија на овие услуги.2...

БЕСПЛАТЕН превозот> >>>P3805 12mm златен КРУГ ЈУЖНА МОРСКА ШКОЛКА БИСЕР DANGLE EARRING

1199.04 -28 % DEN 864.00

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

Ajojewel Мода Геометриски ААА Кубни Циркон Невестата Жените Обетки Свадба Партија Накит Подароци Bijoux Femme

215.04 -15 % DEN 183.00

Име : Ajojewel Мода Геометриски ААА Кубни Циркон Невестата Жените Обетки Свадба Партија Накит Подароци Bijoux FemmeМатеријал : Месинг + ААА Кубни ЦиркониОблечен Повод : Ангажирање / Свадбена / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.