• Ново
100pcs чисти расположливиот капа за спа салон бањата nonwoven pleated моб капа Анти прашина Печурки за капење капи медицински коса капа

100pcs чисти расположливиот капа за спа салон бањата nonwoven pleated моб капа Анти прашина Печурки за капење капи медицински коса капа

Оценка на клиентот:
DEN 427.68

Износ
Залиха

100pcs за еднократна употреба капа еден еластичен моб капа Не ткаени хируршки медицински прашина Печурки капа Производи име : моб капа, туш капа, nonwoven коса, маска, diaposable капи за коса салон за убавина бања
Функција :
100% Нов и висок квалитет
Една големина одговара на сите
Одлична објект да се задржи во акции во текот на годината
Количина : 100pcs
Материјал : Не-wov
Пакетот Вклучува :
100pcs Јасно Расположливиот nonwoven Капи Апликација : diaposable капи за ПСА/коса салон/бања, исто така добри за преработка на храна или храна фабрика или медицински болница

Карактеристики

боја:
сина, бела, розова
Тип На Објект:
Капа
Материјал:
не ткаени
Количина:
100pcs

Производи во категоријата

1pcs Професионални Фризерски Престилка Водоотпорен Коса за Сечење Лигавче Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината Крпа,4 Бои

DEN 575.52

Меки и удобни ткаенина Водоотпорен, не држи коса.AntiFouling, не се плаши од пенетрација Може да се користи како косата салони, козметички салони, ноктите продавници, цвет продавници, продавници за домашни миленичиња работа облека...

Коса За Сечење Фризерски Крпа Barbers Голем Фризер, Салон За Возрасни Водоотпорен Кејп Gown Заврши Црна Фризер Кејп Gown Заврши

230.40 -31 % DEN 159.00

Про Фризерски Обвива Берберот Престилка Сечење Кејп Hairstylist Стил Алатки ЦрнаКарактеристики : висок квалитет, водоотпоренСалон или домашна употребаСе користи во боја на косата или перм, итн.Тоа е погоден за фризерски за коса, боење и пермЛесно чистењеСпецификација : Боја : ЦрнаМатеријал : поставатаПроизвод големина : должина околу 78cm / 30.71", ракав должина околу 58.5 cm / 23.03"Количина : 1pcЗабелешки : 1...

1pcs Професионални Фризерски Престилка Водоотпорен Коса за Сечење Лигавче Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината Платно,3 Бои

DEN 767.52

Меки и удобни ткаенина Водоотпорен, не држи коса.AntiFouling, не се плаши од пенетрација Може да се користи како косата салони, козметички салони, ноктите продавници, цвет продавници, продавници за домашни миленичиња работа облека...

1pcs Професионални Фризерски Shawls Мрежа Водоотпорен Коса Третмани Лигавче Стил Салон Фризер Шампон Кејп Обвива

DEN 719.52

Не леплива коса, антистатички, куки, светла боја, мека ткаенина, парична казна изработка и добар Тоа е едноставен за користење и прават DIY косата дома повеќе погодно...

1pcs Професионални Фризерски Водоотпорен Престилка Коса за Сечење Лигавче Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината Платно

DEN 815.52

започнете Не е леплива коса, антистатички, куки, светла боја, мека ткаенина, парична казна изработка и добар...

1pcs Професионални Фризерски Престилка со 3 Џебови Коса за Сечење Лигавче Берберот Дома Стил Салон Фризер Половината Платно

DEN 671.52

Меки и удобни ткаенина Водоотпорен, не држи коса.AntiFouling, не се плаши од пенетрација Може да се користи како косата салони, козметички салони, ноктите продавници, цвет продавници, продавници за домашни миленичиња работа облека...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.