• Ново
Жените Јакна Chiffon Tassel Долга Плажа Cover Up Блузи Кошула Плажа Туника Покрие прозорци Ртовите Фустан

Жените Јакна Chiffon Tassel Долга Плажа Cover Up Блузи Кошула Плажа Туника Покрие прозорци Ртовите Фустан

Оценка на клиентот:
DEN 407.04
DEN 362.00 -11 %

Износ
Залиха


2017 Најдобро Продаваните
Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!
Квалитетот е на прво со најдобра услуга. клиенти сите се наши пријатели.
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Стил : Лабава Кимоно Јакна Грб, плажа cover up
Материјал : Chiffon + Полиестер
Боја : покаже како слика
Големина : Една Големина :
Биста : 152 CM/59.84"
Долниот Раб : 200 CM/78.74"
Должина : 118 CM/46.46"
Таму е 2-3% разлика според упатство за мерење.
ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.
1 инч = 2.54 см
Ве молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.
Она Што Ќе Добиете :
1 x Мода Кимоно Cardigan
Преглед :
Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal.
Но, понекогаш меѓународни испорака е во голема мера зависи од Курирска Компанија и локалните обичаи/давачки. Ако не го добиете вашиот објект на време,
ве молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош. Ви благодариме за вашето разбирање.
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум.
Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ . Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака. Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.)
Shiping Време :
Сите предмети ќе бидат испратени до вас во рок од 3 работен ден (во работни денови - понеделник до петок) исплата е расчисти на продавачот страна
Проценето време на испорака
Меѓународниот пакет трае околу 15-20 дена да брод на дестинација; Од поштата минатото превозот статистички извештај, тука подолу е доаѓањето олово време перформанси табела за некои земји, што е за купувачот референца само.
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта. (Со исклучок на contrived damagement или misusage).100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.

Карактеристики

Бренд Име:
hirigin
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати

Производи во категоријата

2018 Нови Пристигна Жените Плажа Howw Чиста рака капчиња триаголник shawl блуза 3 стил

457.92 -20 % DEN 366.00

2018 Нови Пристигна Жените Плажа Howw Чиста рака капчиња триаголник shawl блуза 3 стилГолемина на Табелата : А : Една Големина Триаголник Голем Должина : 138cm / 54.3" Максимална : 60cm / 23.6" Б : Една Големина Триаголник Голем Должина : 110cm / 43.3" Максимална : 52cm / 20.4" C : Една Големина Триаголник Голем Должина : 120cm / 47.2" Максимална : 58cm / 22.8"Забелешки : 1...

Balight Костим За Капење, Чипка Шупливи Капчиња Плажа Бикини Прикријат 3/4 Ракав Жените Блузи Костими За Капење На Плажа Облечи Бела Плажа Туника Кошула

472.32 -19 % DEN 383.00

100% Сосема Нов и Висок КвалитетБоја : Црна Сина ЦрвенаМатеријал : ChiffonГолемина : M LOccaison : Плажа / ПовикСтил : Лето Секојдневен Плажа Бикини прикривање на Грб Блуза БлузиГолемина На ТабелатаГолемина биста должина рамоsleeveTag S 94cm / 37.0 66cm / 25.9 37cm / 14.538cm / 14.9Tag M 96cm / 37.7 67m / 26.3 38cm / 14.939cm / 15.3Tag L 98cm / 38.5 68cm / 26.7 39cm / 15.340cm / 15.7Tag XL100cm / 39.3 69cm / 27.1 40cm / 15.741cm / 16.1

C49-Европа и САД популарната убава секси/лабава/големи дворови/празник крајбрежје здолниште/мраз облечи/плажа здолниште/различни стилови

DEN 891.36

13715 Стил : БохемијаМодел : печатењеТехнологија : печатење / печатење и боењеЗдолниште Должина : Долго здолништеЗдолниште тип : голема нишалото типЈака : V јакаSleeve тип : бат ракавдолжина на ракав : краток ракавПоловината тип : еластичен појасОблека фуста : хеџингПопуларната елементи : оглавник, печатењеТкаенина Име : Мразот се Зголеми свилаГлавни Состојки : Полиестер (Полиестер)Главната состојка содржина : 100Внимание : 1.Таму би можело да биде малку разлика во боја, бидејќи на компјутер прилагодувања за екранот и фотографија на светлината, физичка точка може да се отстапува од фотографии, тоа е сосема нормално, се надевам, ќе може да се разбере...

Секси Жените Pareo Плажа Cover Up 2017 3/4 Ракав Нерегуларни Chiffon Бикини Прикривање На Жените Костим За Капење Прикривање На Плажа Туника Фустан

256.80 -12 % DEN 226.00

Секси Жените Pareo Плажа Cover Up 2017 3 / 4 Ракав Нерегуларни Chiffon Бикини Прикривање На Жените Костим За Капење Прикривање На Плажа Туника Фустанедно парче костим за капењекостим за капење жениПрикривање наЗдраво! Добредојдовте на нашата продавница! Плажа Coverup Фустан, удобен за носење, секси костим, секси долна облека моден стил, со врвен квалитет, шармантна,неврзан фустанНамалување и материјал на овој прекрасен сет ќе направи да се чувствувате поставен и удобноОд нашите Секси Пливаат колекција за глам на песокСекси е така лесно...

секси жените сончоглед V деколте плажа здолниште бикини Сончање надворешниот smock shawl плажа различни носи фустан заврши здолниште покритие

DEN 126.24

**Ве Молиме Да Го Прочитате Пред Да Шопинг**Превозот : ова е најевтиниот цена производи,така што бродот е исто така многу евтини,тоа ќе треба повеќе време да се надевам дека ќе може да се разбере.ви благодаримеброд совети : ако се меша цел е до 10во нашиот брод, ние ќе се надополни на бродот услуга со кинески воздух mail до сите на земјата ,(epacket во САД)...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.