• Ново
700TVL Аналогни видео надзор на Модулот на Камерата сензор за движење безбедносен видео надзор на камерата мини CVBS DIY систем за безбедност 38*38 32*32

700TVL Аналогни видео надзор на Модулот на Камерата сензор за движење безбедносен видео надзор на камерата мини CVBS DIY систем за безбедност 38*38 32*32

Оценка на клиентот:
DEN 398.40
DEN 323.00 -19 %

Износ
Залиха


dianxiaobao_1
700 TVL плоча DSP 8510+V01
DIY Вашите Сопствени видео надзор Камера, Не е невозможно повеќе.
700 TVL Аналогни видео надзор на Модулот на Камерата сензор за движење безбедносен видео надзор на камерата мини CVBS DIY систем за безбедност 38*38 32*32
dianxiaobao_3
dianxiaobao_4

Карактеристики

Хоризонтална Резолуција:
700TVL
Сигнал Систем:
PAL, NTSC
Конективност:
Затворен Систем/видео надзор Жичен
Димензии (L x W x D)(mm):
38*32-милиметри
Напојување:
Нормално
боја:
Црна
IR Растојание(м):
кориснички
Број На Модел На:
Аналогни
Видео Формат На Компресија:
MJPEG
Инсталација:
Таванот
Алармот Акција:
Локалните Алармот
is_customized:
Yes
Сензор:
CMOS
Ѕидот Заградата:
страна
Складирање:
Никој
Агол На Гледање (Степен):
85°
Напојување(V):
12v
Висока Дефиниција:
480P(SD)
Мрежен Интерфејс:
Никој
Сензор Бренд:
SONY
Минимална Осветлување(Лукс):
0.5 ux
Поддржани Оперативни Системи:
No
Бренд Име:
MARVIOTEK
Потрошувачка На Енергија(W):
3W
Стил:
модул
Специјални Функции:
38*32-МИЛИМЕТРИ големина
Технологија:
CVBS аналогни
Тип:
CVBS аналогни Cmaera модул
Аудио Излез:
NO
Леќа (mm):
факултативна
Име на производ:
700TVL Аналогни видео надзор на Модулот на Камерата сензор за движење
Пакет:
PP Пакет
безбедносната камера систем:
плоча
осветлување:
Авто
систем:
PAL/NTSC
мин.осветлување:
0.1-0.001 ЛУКС
баланс на белата боја:
Авто
Електронски Shutter:
1/50(1/60)-1/100,000 дик

Производи во категоријата

Место трговија на големо 600 линија HD пиксели автомобил камера дожд доказ сеизмички бенд инфраред следење сега ослободен

756.00 -5 % DEN 718.00

Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)(LSZ ED263 A1)​Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm

Smar Дома Надзор Отворено Wi-Fi Камера 1.3 М IP Камера Панорамски 360 Безжична SD Картичка за Чување на Безбедносни Камери Ноќ Визија

2111.04 -20 % DEN 1689.00

Smar Дома Надзор Отворено WiFi Камера 1.3 М IP Камера Панорамски 360 Безжична SD Картичка за Чување на Безбедносни Камери Ноќ ВизијаСупер Широк Приказ Агол : HD 960 P Видео формат : 1280*960(1.3 MP) Резолуција со вистинска боја со H...

(1 Сет) SQ11 Мини 1080P Камера 12MP Ноќно видео камера Видео Рекордер Спорт Камера Мини HD DV Камера Со ТФ-Картичка Слот USB

950.40 -5 % DEN 903.00

Мини SQ11 HD 1080 P DV Спорт Акција Камера Автомобил DVR Видео Рекордер видео камераКарактеристики : SQ11 Мини 1080 P full HD автомобил DVR камера снимачВисока дефиниција целосна HD1080 PКомпактен дизајн, преносни handhelВидео формат : 1920 x 1080 P, 1280 x 720 PПоддршка за TV излез, ТВ монитор видео врскаРезолуција на слика : 12 MP (4032 x 3024)Поддршка 32 GB ТФкартичка max...

Автомобил следење сонда фабрика директни серија водоотпорен инфраред воздух главата автомобил специјална камера директна продажба

1692.00 -5 % DEN 1608.00

Goose јајце Автомобил камера(Водоотпорен)(LSZ ED263 A1)​Авијација конектор кабел женската глава Земјотрес доказ тип!1 / 3"SONY CCD 600 TVL 2090+638 Стандард : NTSC / PAL;Камерата леќи : 2.8 mm / 3.6 mm

Smar Full HD 2.8-12MM Зум IP Камера H. 265 HI3516CV300 Onvif 8 Нано IR LED диоди Ноќ Визија Водоотпорен Отворен Куршум 1080P Камера

2624.16 -15 % DEN 2231.00

Smar Full HD 2.812 MM Зум IP Камера H 265 HI3516 CV300 Onvif 8 Нано IR LED диоди Ноќ Визија Водоотпорен Отворен Куршум 1080 P Камера1.Овој модул се користи Huawei Hass HI3516 CV300 како јадро, Висока Резолуција 2.0 Мегапикселна 1 / 2.7" AR0237 ниско осветлување CMOS сензор.2...

Vstarcam C38S Onvif 1080P FULL HD Безжични IP Камера Home Security видео надзор И Поддршка 128G IR Ноќ Верзија Вистински Видите IP Камери

4242.72 -5 % DEN 4031.00

VStarcam C38 S 1080p IP Камера од бонбониПроизвод Апстракт : VStarcam C38 S 1080p IP Камера, висока интероперабилност,1 / 3inch 1080p Прогресивно скенирање CMOS сензор

Водоотпорен 20 МИЛИОНИ 5.5 мм USB Инспекција Камера Endoscope Borescope Змија Обемот 6LED

DEN 1247.52

Водоотпорен 20 МИЛИОНИ 5.5 мм USB Инспекција Камера Endoscope Borescope Змија Обемот 6 LED· Спецификации : · Карактеристики : · Водоотпорен жица дизајн, особено на флексибилна цевка и леќа, Тоа може да се користи за долго време.· Со 1 / 9 CMOS VGA камера, со резолуција може да дојде до 640 x 480.· Прилагодлив леснотија, 6 LED ниска лукс светлост светла можат да работат подобро кога светлото е многу темни· Тоа може да правите фотографии и да снимате видеа, и исто така да ја зачувате слики / видеа во КОМПЈУТЕРОТ.· Точно plug & play без возачот инсталација, XP систем може да се види на видео директно без да го инсталирате софтверот, на Vista или Победа 7 треба да се инсталира софтвер кој е во ЦДто.· Резолуција : 640 x 480 / 352 x 288 / 320 x 240 / 176 x 144 / 160 x 120· Опсег на Употреба : · Истражување е тешко да се постигне област.· Дијагностицирање скршен дел,заварување точка и машинска опрема.· Медицински третман· Карактеристики : · Пиксели : 1 / 9 VGA CMOS (640 x 480) пиксели, 300k· Боја : Црна· Осветленост : Автоматски· Изложени Контрола : Автоматски· LED Прекинувач : Прилагодливи леснотија се префрлите· USB Кабел Должина : 20 МИЛИОНИ (Над сите должина)· Камера Домување Дијаметар : 5.5 мм· Фокусно Растојание : 8cm ~ Бесконечна· Погледнете Агол : 67 степен· Интерфејс : USB 2.0 / 1.1· Работа Системи : Windows 2000 / XP / Vista / Windows 7 / Windows 8 и Windows / Mac 10.43 / 10.49 или последната· Производ Тежина : 637g· Пакет Тежина : 699g· Пакет Димензии(L x W x H) : 175 x 140 x 50mm· По Продажбата На Услугата : 1 Година Гаранција· Пакет Вклучува : · 1 x Endoscope· 1 x CD· 1 x УпатствоНИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

720P 25FPS 1CH AHD DVR со 4kinds на снимање на видео режим. Движење откривање Од asmile

3647.52 -5 % DEN 3465.00

720 P 25 FPS 1 CH AHD DVR со 4kinds на снимање на видео на режим на Движење откривање Од AsmileМЕГАКУТИЈА HD Видео Рекордер, со AHD(Аналогни High Definition) технологија, има за цел да се најмалите во големина, но највисок во видео резолуција меѓу Мини DVRs на пазарот...

Бесплатен Превозот ѕид монтирани Атарот на Камерата use in home анти кражба видео надзор IR Симулација Камера Лажни надзор Батеријата не вклучуваат

660.48 -5 % DEN 627.00

Главни Карактеристики : 100 проценти блиску сличност со вистински видео надзор камерата движење откривање сензор Моторните пан движење Целосно отпорни на временските за внатрешна / надворешна употреба за Да се подобри безбедноста во голема мера, ги одвраќа burglaries, насилни инвазии, вандализам, итн...

3.5 Инчен 15 МИЛИОНИ подводна камера, риболов камера AV Рачни Endoscope

9552.00 -22 % DEN 7451.00

Единица Картон големина : 267*70*222mm (15 милиони) Бруто тежина : 1.2 килограми / pcКлучни зборови : подводна камера, риболов камерата,Водоотпорен камера, риба, пронаоѓач,Подводни риболов камераНуркање камераСледи спецификација : 1...

FGHGF 1080P IP Камера Безжична Домашна Безбедност IP Камера Надзор Камера Wifi Ноќно видео надзор 2MP Wifi Камера

2470.56 -49 % DEN 1260.00

FGHGF 1080 P IP Камера Безжична Домашна Безбедност IP Камера Надзор Камера Wifi Ноќно видео надзор 2 MP Wifi КамераФункција:➤СУПЕРИОРЕН 360° 3 D VR ПАНОРАМСКИ ГЛЕДАЊЕ : 360 степени целосен приказ агол, дава Панорамски поглед без слепи област...

МИНИ видео надзор 700TVL Куршум Камера 1/3 Sony Effio Отворено Безбедност 8IR Ноќ Визија

DEN 1919.52

МИНИ видео надзор 700 TVL Куршум Камера 1 / 3" Sony Effio Отворено Безбедност 8 IR Ноќ ВизијаНИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

HQCAM 960P мини WIFI Камерата Движење Детектор Микрофон мини ip камера wifi ONVIF Пир Стил Ip Камера мини ПИР IP Камери мали дојде

1680.00 -10 % DEN 1512.00

Карактеристики : H 264 Главниот Профил на ниво1.0 / 1.3 / 2 Мегапикселна 1280720 / 1280960 / 19201080 P Резолуција Може да биде факултативнаПовеќе модели pls проверете нашата продавницаDual H...

Експлозија Доказ 700TVL Совршена Ноќ Визија видео надзор Камера Вандалот-доказ Експлозија-доказ за Безбедност Камера КУТИЈА бесплатен превозот

11138.40 -15 % DEN 9468.00

'1) Вандалот доказ ниво CT6, Водадоказ ниво IP682) 4 PCS висока ефикасност низа Led диоди, подобрување ноќ визија и да го продолжат животниот век3) Користење на нерѓосувачки челик материјал за да се исполнат барањата на различни средина4) Користење на калено рамно стакло за да бидете сигурни дека тоа е силен, издржлив и, исто така, обезбеди квалитет на сликата5) Со две дупки на дното, разновидна и лесен за инсталација : електронски пан / навалите база,полуфиксни пан / навалите база или монтажа заградата.6) Работен stably под 20 C да 60 C7) Напојува со напон 220 V AC или 12 V DC

Долги 16mm КС ЛЕЌА 50M 720P 1080P IP Модулот на Камерата Одбор Аудио Влез Со Надворешни Пикап Микрофон ONVIF P2P Безбедност

743.52 -10 % DEN 669.00

Пакет Се Вклучени1 Pc IP Камера ModuelЗабелешка : За напојување не е вклучен Ако ви е потребна за напојување, ве молиме цел како овој линк : Како да им се Овозможи на Аудио Функција преку СМС :

Ip Камера wifi hd Аудио 720p видео надзор Системи за Безжичен МИКРОФОН P2P Затворен Купола Kamera Инфраред Мини Onvif H. 264 IR Ноќ Визија Cam

2443.20 -40 % DEN 1466.00

HD wifi ip camera аудио 720p видео надзор системи за безжичен МИКРОФОН P2 P затворен купола kamera инфраред мини Onvif H 264 IR Ноќ Визија CAM Onvif HD Wifi IP Camera Безжична P2 P Plug Игра IR Cut Ноќ Визија Купола камера Затворен 1280720 P 1 MP Вграден Wi Fi модул Вграден микрофон Висока моќност 24 LED Функција : WiFi / 802.11 / b / g / n , Слободни Фабрика DDNS Поддршка Протокол : TCP, UDP, IP, HTTP, SMTP, DHCP, DNS,ARP, ICMP, POP3, NTP, IPSec Upn P, RTP, и RTCP Двојна поток кодирање / H...

AHWVSE Висока Резолуција на Х. 264 1080P 960P IP CCTV на модулот на камерата одбор 2.8-12mm Леќа со LAN кабел безбедносна камера ONVIF P2P

921.60 -15 % DEN 783.00

Пакет Се ВклучениПакет Се ВклучениIP 720 P = 1 Pc 720 P IP Камера ModuelIP 960 P = 1 Pc 960 P IP Модулот на КамератаIP 1080 P = 1 Pc 1080 P IP Модулот на КамератаЗабелешка : За напојување не е вклучен...

Широк агол видео надзор 1300tvl водоотпорен отворен безбедно guard Купола Безбедносна Камера

DEN 959.52

Широк агол видео надзор 1300tvl водоотпорен отворен безбедно guard Купола Безбедносна Камера Главни Карактеристики : 1 / 3"CMOS Боја на Сликата Сензор 1300 ТВ Линии, Хоризонтална Стандардно е стандарден 2.8 mm објектив,и 3,6 mm,6mm,8mm е за вашиот изборен ( случаен е 3.6 мм) копче за Приклучок : РКА 12 V DC IR Зрачење Растојание : 25 M Сигнал : NTSC / PAL(само изберете една) На најновите антистареењето жица, со ниска отпорност,долг живот и други карактеристики Операција Температура : 0 F ~ 120 F (18 C50 C)НИЕ ЌЕ СЕ ОБЕЗБЕДИ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ !!! Најдобар избор на најдобрите попусти,ви Благодарам за вашите сопствени!

4.3 Инчен 4 Во 1 HD видео надзор Тестер Следи AHD CVI TVI CVBS Аналогни Камери Тестер 5MP 4MP 1080P 720P Аудио 12V

3647.52 -8 % DEN 3356.00

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.сад{ширина : 1200px9}}.сад : пред.сад : по{content : " ";приказ : табела}.сад : по{јасни : и двете}@медиуми (minширина : 760px){.сад{соочилево : 20px;соочиправо : 20px;width : авто}}@медиуми (minширина : 1020px){.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.