• Ново
NP-FW50 Батеријата Двојна Полнач за Sony Алфа NEX F3 6 5 С3 С5 7 SLT-A55 A3000 A3500 A5000 A5100 A6000 A6300 A6500 ILCE QX1 Камера

NP-FW50 Батеријата Двојна Полнач за Sony Алфа NEX F3 6 5 С3 С5 7 SLT-A55 A3000 A3500 A5000 A5100 A6000 A6300 A6500 ILCE QX1 Камера

Оценка на клиентот:
DEN 335.52

Износ
Залиха

NP-FW50 Батеријата Двојна Полнач за Sony Алфа NEX F3 6 5 С3 С5 7 SLT-A55 A3000 A3500 A5000 A5100 A6000 A6300 A6500 ILCE QX1 Камери ..
USB Полнач Карактеристики : Многу корисни и светлина-тежина(0.15 kg) на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер. Мора да имате. Dual Channel, поддршка за полнење 2 батерии истовремено и независно Полначот лулка плоча е променливо, може да се замени со друга батерија cradles, па како да се наплатат повеќе батерии. 100% компатибилен со оригиналниот производител опрема и батерии Микропроцесори контрола полнење Overcharge заштита LED индикатори за "Власт" и "Полнење Целосна" Поддршка за полнење преку мобилен моќ банка и телефонски адаптер за полнење.
Пакет(Секоја Сетови) Вклучува : USB Полнач за батерии 1x Двојна; 1x 50cm долго Микро USB-Кабел.
Оваа Двојна USB полнач е целосно компатибилен со следниве Sony камера модели :
Sony Алфа NEX-F3, Sony NEX-F3
Sony Алфа NEX-6, Sony NEX-6
Sony Алфа NEX-5 R, Sony NEX-5 R
Sony Алфа NEX-5 T, Sony NEX-5 T
Sony Алфа NEX-3, Sony NEX3
Sony Алфа NEX-3 N, Sony NEX3 N, Sony NEX-3 N
Sony Алфа NEX-5, Sony NEX5
Sony Алфа NEX-5 N, Sony NEX5 N
Sony Алфа NEX-C3, Sony NEXC3
Sony Алфа NEX-C5, Sony NEXC5
Sony Алфа NEX-7, Sony NEX7
Sony Алфа SLT-A33, SLTA33
Sony Алфа SLT-A37, SLTA37
Sony Алфа SLT-A55, SLTA55
Sony Алфа A3000, Sony A3000
Sony Алфа A3500, Sony A3500
Sony Алфа A5000, Sony A5000
Sony Алфа A5100, Sony A5100
Sony Алфа A6000, Sony A6000
Sony α7, Sony Алфа 7, Sony О7
Sony α7 II, Sony Алфа 7 II, Sony A7 II
Sony a7 R, Sony Алфа 7 R, Sony A7 R
Sony a7 R II, Sony Алфа 7 R II, Sony A7 RII
Sony a7 S, Sony Алфа 7 S, Sony A7 S
Sony a7 S II, Sony Алфа 7 S II, Sony A7 SII
Sony Cybershot DSC-RX10, DSCRX10, RX10
Sony Cybershot DSC-RX10 II, DSCRX10 II, RX10 II
Sony ILCE-QX1, QX1
и повеќе модели.
Повеќе слики од NP-FW50 USB Двојна Полначот :
Полначот е лулка плоча може да биде симната, променливи, може да се замени со друга батерија cradles, па како да се наплатат повеќе батерии
Батеријата на USB полнач (ве молиме имајте во предвид батериите не се вклучени во пакет, само за презентирање на полначот функција само ).
Оваа NP-FW50 USB полнач функционира прекрасно со USB адаптерот во штекер. Ние не се обезбеди адаптер, бидејќи во денешно време, секој човек има еден или повеќе интелигентни mobile, како и повеќето од нивните адаптер за излез може да достигне 1А-2 A, тоа е enought да работат на овој полнач. Овој USB полнач, исто така, функционира прекрасно со мобилен моќ на банките. Usully моќ банка биле изградени со 1А-2 A USB излезен интерфејс. Можете да го користите сите места. И овој usb полнач, исто така, работат со други USB места, како автомобил полнач за Лаптоп, компјутер и како DC 5 V USB места..
Топло известувања : во Врска со Превозот Методи (1). Обичните Пост е најголем економски, но тоа е несфатливо кога тоа е оставено во Кина. Нема следење на информации во земјата на дестинација, тоа обично се заврши на испораката од страна на 2-4 недели, ако не добиете пакет по 35 дена, ве молиме контактирајте со нас тогаш. Ние силно препорачуваме да изберете Aliexpress Стандард за Испорака Метод или Изрази. Ако сакате да се добие стоката брзо, ве молиме љубезно изберете го Изразат Испорака Начин(DHL/Федекс/UPS/ТНТ/EMS/E-ЕМС); (2). Ве молиме имајте предвид дека пост ефикасност не се смирите, некои пати може да се заврши за испорака во 2-4 недели, но понекогаш тоа може да треба 5-8 недели. Особено Јужна Америка земји " обичаи се многу тешко, дури и кога парцели пристигне на локалните земји, пакети се уште може да се чуваат од страна на царинските за неколку недели.

Карактеристики

Чашката Стандард:
Микро USB
Бренд Име:
RingTeam
Тип:
USB,Електрични
Пакет:
Yes
Батеријата Број:
2
Број На Модел На:
NP-FW50
Пакет:
Пакет 1
Интелигентни Полнење:
Yes
екран:
No
Употреба:
Камерата
Брзо полнење:
Yes
Излез:
DC 8.4 V 800mAh / 600mA
На текст:
DC 5V 1А(Мини)

Производи во категоријата

Kingma Д-LI90 DLI90 Батерија Полнач за Pentax K-5 II К-5 IIS, К-01, К-7, К-5, K-3, К-3 II, 645D, и 645Z

516.00 -15 % DEN 439.00

King Ma BM015DLI90 Double (Двојно) Батерија Полнач DLI90 Апарат за полнење За на PENTAX K5, К5 II К5 IIS, К01, К7, 645 D,645 ZПакет се вклучени : 1x Двојна Канал Батерија Полнач (BM015DLI90) 1x USB Кабината(Батеријата и други производ се ont вклучени во пакетот)Карактеристики : Марка : Kingma Текст : 5 V2 A(МАКС) Излез : 8.4 V600m A Погоден за DLI90 батеријата Погоден тип : За PENTAX K5,К5 II К5 IIS,К01,К7,645 D,645 Z Батерија линија, го користите USB интерфејс полнење Предности : во исто време како и на две батеријата брзо полнење, време на полнење е кратокПлаќање : 1...

Нови NB-6LH NB-6L LCD Камера преку USB Батеријата Полнач За Canon Моќ-Shot SX240 ХС SX260 SX270 SX280 SX500 SX510

479.04 -25 % DEN 360.00

Нови NB6 LH NB6 L LCD Камера преку USB Батеријата Полнач За Canon МоќShot SX240 ХС SX260 SX270 SX280 SX500 SX510Карактеристики : 1.Краткиколо заштита2.мала тежина, лесно да се носат3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштитаСпецификации : Боја : ЦрнаТекст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m AИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m AhDC 8.4 V 600m AhКомпатибилен Предмети : За Canon МоќShot SX240 ХС SX260 SX270 SX280 SX500Пакетот вклучува : 1pcs x Батерија Полнач(Сите го полначот модели, ние се користат исти фото)1pcs x USB КабелПлаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

Durapro 1pc Автомобил Полнач Ѕид Полначот + ЕУ Адаптер за Олимп PS-BLS1 PS-BLS5 NP-140 Батеријата За Олимп EVOLT E-410 E-420 E-620

479.52 -11 % DEN 427.00

Durapro 1pc Автомобил Полнач Ѕид Полначот + ЕУ Адаптер за Олимп PSBLS1 PSBLS5 NP140 Батеријата За Олимп EVOLT E410 E420 E620 PSBLS1 Замена на БАТЕРИЈАТА за Олимп Камери 7.4 V 1800m Ah / Liion Пакети : 1 x Автомобил Полнач 1 x Автомобил Држачи за Кабел 1 x ЕУ Приклучете се Вклопува во : (Ctrl + F ќе ви помогне да го најдете вашиот модел) Evolt E400 SLR, E400, Evolt E410 SLR, E410, Evolt E420 SLR, E420, Evolt E450 SLR, E450, Evolt E600 SLR, E600, Evolt E620 SLR, E620, EP1, EP1, EP2, EP2, EP3, EP3, EPL1, EPL1, EPL3, EPL3, EPM1, EPM1Внимание : Полнење на батеријата пред употребаСамо користи посебни држачи Чувате батеријата терминали чисти Секогаш чувајте ја батеријата во суво место не предизвикувајте краток спој на батеријата пакет не расклопување на батеријата пакет не го изложувајте батеријата на висока температура1, ги прифатат плаќање преку Alipay, T / T, Банкарски Трансфер, Western Union, Paypal или Други може да биде во предвид...

Нови 720P Промоција HD Wifi безбедносна камера систем smart home wifi камера за видео надзор

1753.92 -20 % DEN 1403.00

Спецификации Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Бренд Име : i4life Број на Модел : ILHIP2921 MZY Тип : IP Камера Стил : Купола Камера Сензор : CMOS Технологија : Pan / Навалување / Зум Посебни Карактеристики : Вандалотдоказ име на Производ : HD Wifi безбедносна камера систем smart home wifi видео надзор камерата Резолуција : 720 P(1280*720) Чипсет : 8135 S+1045 Софтвер : Yoosee IR led диоди : 11x5 EA IR далечина : 10 M Објектив : 3...

MH67 МЗ-67 Полначот & DC Адаптер за во Автомобил (2-Во-1) се Вклопува EL23 ENEL23 EN-EL23 Батеријата за Nikon COOLPIX P600 P610 P900 S810c Камери

DEN 528.00

MH67 МЗ67 Полначот & DC Адаптер за во Автомобил (2Во1) се Вклопува EL23 ENEL23 ENEL23 Батеријата за Nikon COOLPIX P600 P610 P900 S810c КамериПакетот Вклучува : 1x Полнач ; 1x Автомобил Адаптер.Карактеристики : 100% Компатибилен со оригиналниот производител на опрема и батерии...

PULUZ За да Одат Про Додатоци Батерија Полнач за GoPro HERO3 HERO3+ Херој 3+ 3 (AHDBT-301, AHDBT-302)

239.04 -20 % DEN 191.00

1) Компатибилен Батеријата Модели : AHDBT301, AHDBT3022) Материјал : Пластика3) Влезен Напон : 5 V4) на Текст на струјата : 1000m A5) Излезниот Напон : 3.7 V6) Излезна Струја : 950m A (На полнење на батеријата) или 480m A (Две батерии со полнење)7) Приклучоци : Мини USB, Микро USB, 30Пински8) Други Карактеристики : Постојан струја и константен напон заштита; Батеријата топлина управување; Trickle полнење; Автоматско надополнување9) Големина : 52mm x 44mm x 15mm10) Тежина : 20g11) Забелешка : батеријата не е вклучена1...

zhenfa USB батеријата е Полнач за PANASONIC ДЕ-A60A,ДЕ-A60B DMC-FS6 DMC-FS7 DMC-FS8 DMC-FS9 DMC-FS10 DMC-FS11 DMC-FS12 DMC-FS15

158.40 -6 % DEN 149.00

Производ Модел : BCF10 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Температура : 20+60° Складирање Температура : 40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

zhenfa Батерија Полнач за Sony DSC-W100 DSC-W110 DSC-W115 DSC-W120 DSC-W125 DSC-W130 DSC-HX30 DSC-N1 DSC-N2 DSC-T100 DSC-T20

273.60 -6 % DEN 257.00

Производ Модел : BG1 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Температура : 20+60° Складирање Температура : 40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

Нови BP-70A БП 70A BP70A LCD Камера преку USB Батеријата Полнач За Samsung PL80 ES70 SL50 SL600

479.04 -25 % DEN 360.00

Нови BP70 A БП 70 A BP70 A LCD Камера преку USB Батеријата Полнач За Samsung PL80 ES70 SL50 SL600Карактеристики : 1.Краткиколо заштита2.мала тежина, лесно да се носат3.Направени од високо квалитетен материјал, издржлив и лесен4.Интелигентни LED статус индикатор за подобра заштитаСпецификации : Боја : ЦрнаТекст : AC 100 V240 V 50 / 60 Hz Max 150m AИзлез : наизменична СТРУЈА 8.4 V 600m AhDC 8.4 V 600m AhКомпатибилен Предмети : За Samsung PL80 ES70 SL50 SL600Пакетот вклучува : 1pcs x Батерија Полнач(Сите го полначот модели, ние се користат исти фото)1pcs x USB КабелПлаќање Прифатат Плаќање : Paypal, Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

Tectra Премиум ЛП-E6 ЛП E6 LCD USB Полнач за Canon EOS 5D Mark 2 3 II III 5DS 5DS Р 6D 7D 7D Mark II 60D 60Da 70D 80D

575.52 -11 % DEN 512.00

Tectra Премиум ЛПE6 ЛП E6 LCD USB Полнач за Canon EOS 5 D Mark 2 3 II III 5 DS 5 DS Р 6 D 7 D 7 D Mark II 60 D 60 Da 70 D 80 D Полначот Карактеристики : 1.Дизајниран за Canon ЛПE6 Батеријата / Bateria / Baterie / akku 2.Со LCD Екранот за да се прикаже секоја полнење на батеријата статус...

ЛП-E5 Нови USB Дигитална Камера Батерија Полнач За Canon Батеријата 450D 500D 1000D X2, X3 XSi XS

239.52 -35 % DEN 156.00

ЛПE5 Нови USB Дигитална Камера Батерија Полнач За Canon Батеријата 450 D 500 D 1000 D X2, X3 XSi XSПогоре се демо и слики, само допуштајќи знаете дека објектот.Ние и ветуваме на полначот ќе добиете совршено се вклопуваат за вашата батерија.Сосема Нов! Никогаш Не Користат!Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСпецијално дизајниран за вашиот камера батеријата, тоа може совршено да се вклопи во вашиот камера батеријатаСупериорен материјал го прави долг животен векДобар квалитет обезбедува брзо и безбедно полнење и стабилни перформансиМала тежина за лесно носењеНа опремена екран за обележување на вашиот полнење процесСпецификации : Компатибилен Батеријата Дел Број : За Canon : LPE5Производ Модел : LPE5Номинална Влезниот : Микро DC 5 VНоминална Излезна Моќност : DC 8.4 V / 400m AБоја : ЦрнаПакетот Вклучува : 1 x Батерија Полнач1 x USB КабелПлаќање > Можете да платите by Moneybookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички...

DMW-BLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13E USB Батеријата е Полнач За Panasonic DMC-GF1 DMC-GH1 DMC-G1 DMC-G2 DMC-G10

239.52 -35 % DEN 156.00

DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E USB Батеријата е Полнач За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Текст : AC 100240 V 50 / 60 Hz Макс 150 мр DC 4.55.5 VИзлез : наизменична СТРУЈА 4.2 / 8.4 V Max 500 m AТежина : 45gПогоден Батеријата Модел : За Panasonic DMWBLB13 DMWBLB13 BLB13 BLB13 E​Компатибилен Батеријата Дел Број : За Panasonic DMCGF1 DMCGH1 DMCG1 DMCG2 DMCG10Пакет Се Вклучени : 1pcs x Полначот на Батеријата1pcs x USB КабелПлаќањеМожете да платите со Money bookers, Виза, Мастеркард и банкарски трансфер, или да плаќаат со избрани дебитни картички.КУПАТ ПОВЕЌЕ ЗАШТЕДАТ ПОВЕЌЕ...

Компактен ENEL23 EN EL23 EN-EL23 Батерија Полнач го Замени МЗ-67 MH67 Одговара за Nikon COOLPIX P600 и S810c Камери.

DEN 398.40

Компактен ENEL23 EN EL23 ENEL23 Батерија Полнач го Замени МЗ67 MH67 Одговара за Nikon COOLPIX P600 P610 P900 и S810c Камери.Пакетот Вклучува : 1x ENEL23 полнач .Карактеристики : 100% Компатибилен со оригиналниот производител на опрема и батерии...

LVSUN Универзална Батерија Полнач ЕУ/ САД/KR/AU/велика БРИТАНИЈА Текст со Автомобил адаптер за полнење за SONY SAMSUNG КАНОН NIKON Камера Додатоци

DEN 1727.52

LVSUN PC201 Полнач е еден Универзален Полнач за Различни Камера Батерии и АА / AAA Батерии , Вие Само Треба Да се Промени Полнење Плочи...

NP-FM50 NPFM50 FM50 Двојна USB Полнач за Sony A100K TRV408 PC105 FM55H FM500H FM30 FM70 FM90 QM71D QM91D a200 a350 a700

384.00 -14 % DEN 330.00

USB ДВОЈНА ПОЛНАЧ за Sony NPFM50 Камери USB ДВОЈНА ПОЛНАЧОТ Карактеристики : Дизајнирани за Sony NPFM50 Батерии Наполнете две батерии истовремено и независно...

5Sets/Многу DMW-BCE10 CGA-S008 Батерија USB Полнач за ДЕ-A40A ДЕ-A39B за Panasonic Камери Lumix SDR-S10 S25 S26 SW20 SW21

DEN 719.52

5 Sets / Многу DMWBCE10 CGAS008 Батерија USB Полнач за ДЕA40 A ДЕA39 B за Panasonic Камери Lumix SDRS10 S25 S26 SW20 SW21USB Полнач Карактеристики : Многу корисни и светлинатежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер...

OOTDTY Батерија Полнач За Nikon EN-EL15 D600 D610 D7000 D7100 D800 D810 D810a D800s

159.84 -20 % DEN 128.00

Компатибилен со : Nikon ENEL15 D600 D610 D7000 D7100 D7200 D750 D800 D810 D810a D800s D800 E Спецификација : Боја : Црна Влезен напон : 5 V Текст струја : 12 V Излезен напон : 8.4 V Излезна струја : 600m A Пакет Големина : 8.8x5.2x3.5см / 3.46x2.05x1.38"(Приближно) Количина : 1 компјутер Топло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 13 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате...

Брз Двојна Полначот со LCD Скрин за LC-E19 ЛП-E19 LPE19 ЛП-E4 Батеријата за Canon 1D Mark III dslr фото 1D X EOS-1D X Дигитални Камери

DEN 2448.00

Брз Двојна Полначот со LCD Скрин за LCE19 ЛПE19 LPE19 ЛПE4 Батеријата за Canon 1 D Mark III dslr фото 1 D X EOS1 D X Дигитални КамериКарактеристики : Декодирани, Задолжен за двете ЛПE19 & ЛПE4; 100% компатибилен со оригиналниот производител на опрема и батерии; Микропроцесори контрола на наплата; Overcharge заштита; LCD екран; Универзална Влезниот Напон : 100v240; 12 месеци гаранција.Оваа двојна полначот сили до две батерии одеднаш и е дизајниран да се наплаќаат за Canon ЛПE4 батерии...

zhenfa USB батеријата е Полнач за PANASONIC DMC-TZ8K,DMC-TZ8S DMC-ZS5 DMC-ZS3 DMC-ZS6 DMC-DMC ZS7-ZS8 DMC-TZ10S DMC-TZ10T

158.40 -6 % DEN 149.00

Производ Модел : BCF10 Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Температура : 20+60° Складирање Температура : 40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

zhenfa USB Батеријата е Полнач за CASIO NP80 NP82 BC80L Exilim ЕКС-G1 ЕКС-H5 ЕКС-S5 ЕКС-S6 ЕКС-S7 ЕКС-S8 ЕКС-S9 ЕКС-Z1 ЕКС-Z115 ЕКС-Z16

DEN 273.60

Производ Модел : LI40 B Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Температура : 20+60° Складирање Температура : 40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

5Sets/Многу DMW-BTC11 USB Полнач за Panasonic DMW-BCL7 BCL7E Батеријата за Lumix F5 FH10 FS50 SZ10 SZ9 SZ8 SZ3 XS1 и XS3 Камери

DEN 763.20

5 Sets / Многу DMWBTC11 USB Полнач за Panasonic DMWBCL7 BCL7 E Батеријата за Lumix F5 FH10 FS50 SZ10 SZ9 SZ8 SZ3 XS1 и XS3 КамериUSB Полнач Карактеристики : Многу корисни и светлинатежина на уредот да биде во можност да камера полнење на батеријата од власта банка некаде далеку од штекер...

LPE6 ЛП-E6 USB LCD Двојна Батерија Полнач За Canon EOS 5D Mark IV 5D Mark III 5Ds Р 7D 6D 80D 70D 60D 60Da 7D Mark II LC-E6N

566.40 -12 % DEN 498.00

LPE6 ЛПE6 USB LCD Двојна Батерија Полнач За Canon EOS 5 D Mark IV 5 D Mark III 5 Ds Р 7 D 6 D 80 D 70 D 60 D 60 Da 7 D Mark II LCE6 NКарактеристики : LCD екранот индикатор за полнење, кога полначот е овозможено, батерија во штекер CH1 / CH2, екран CH1 / CH2 светлата.Мини USB двојна полначот може целосно да ја наполните 2 батерии во исто време.Безбедност коло дизајн , со текот на полнење заштита, надиспуштање заштита, недостаток заштита.Можете да моќ двојна апарат со кој било USB извор на енергија, вклучувајќи вашиот компјутер.Безбеден и сигурен, совршен за користење на патување и активности на отворено.Спецификации : Применливи Батерија : За 3.7 V3.85 V liion / батеријаВлез : DC 5 V 12 A 10 WИзлез : 2 x DC 8.4 V ЗА 0,6 2,5 WДимензија : 84 x 52 x 18mm / 3.3" x 2.0" x 0.7"Пакетот Вклучува : 1 x Двојна Батерија Полнач1 x USB Кабел1 x Упатство

Батерија Полнач За Nikon EN-EL14 Coolpix P7000 P7100 D3100 D3200 D5100 D5200

157.44 -20 % DEN 126.00

Компатибилен со : Nikon ENEL14 Coolpix P7000 P7100 D3100 D3200 D5100 D5200 Спецификација : Боја : Црна Влезен напон : 5 V Текст струја : 12 V Излезен напон : 4.2 V Излезна струја : 600m A Пакет Големина : 8.8x5.2x3.5см / 3.46x2.05x1.38"(Приближно) Количина : 1 компјутерТопло прашува : 1.Како различни мерни методи,тоа ќе се случи 13 cm отстапување за предмети,ве молиме осигурете се дека е во ред за вас пред да нарачате...

NP-F970 F960 БРЗО Двојно Дигитална Камера Батерија Полнач За SONY NP-F970 F750 F960 QM91D FM50 FM500H

815.52 -5 % DEN 775.00

Спецификации : Тип : Dual полначБоја : ЦрнаМатеријал : ПластикаПриклучок : ЕУ / САД приклучокВлезен напон : AC 100240 V, 50 / 60 HzИзлез : наизменична СТРУЈА 8.3 VV 8.55Објектот големина на : 10 * 9.3 * 4.3 cm / 3.9 * 3.7 * 1.7 воОбјектот тежина : 151g / 5.34 озПакет големина : 16.5 * 12.2 * 5cm / 6.5 * 4.8 * 2.0 воПакет тежина : 258g / 9.1 озПакет Листата : 1 * Dual Полнач1 * Приклучок

zhenfa USB Батеријата е Апарат за полнење за на ОЛИМП Li-40B Li-42B D720 VR-310 VR310 VR-320 VR320 VR-330 VR330 VH-210 VH210 SP-700 SP700 Д-720

DEN 273.60

Производ Модел : LI40 B Номинална Влезниот : Микро DC 5 V Номинална Излезна Моќност : DC 4.2 V / 400m A Операција Температура : 20+60° Складирање Температура : 40+85° Боја : Црна Димензии : 95×75×15mm(Приближна Вредност) Производ Тежина : 40 g (Вклучуваат USB Кабел) Испорака Тежина : 100 g (Вклучуваат USB Кабел) Изборен Спецификации : 1pc Полначот тело 1pc Микро USB Кабел Тип на Производ : Замена на Производот (Нов) Состојба : Нова, 1 година гаранција!Забелешки : полначот не е за полните вашата батерија само...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.