• Ново
Doogee DG750 пред камера поправка замени додатоци за Doogee DG750 Бесплатен превозот+Следење на број

Doogee DG750 пред камера поправка замени додатоци за Doogee DG750 Бесплатен превозот+Следење на број

Оценка на клиентот:
DEN 1055.52
DEN 960.00 -9 %

Износ
Залиха


100% оригинални Doogee DG750 пред камера поправка замени додатоци за Doogee DG750 Бесплатен превозот+Следење на број

Карактеристики

Бренд Име:
ebuydoor
Број На Модел На:
Doogee DG750

Производи во категоријата

Користи Предната Камера 5.0 MP Модул За Doogee X5S 5.0 Инчен HD 1280x720 MT6735 Quad Core Бесплатен Превозот

474.24 -9 % DEN 432.00

Топло Добредојде Во ПродавницаВистински Производ Фотографии Навистина Во ПаркВрвот Продавачот на Телефони ДодатоциДобар По Продажба На Услуги[ Вид Забелешка : ]1.Нашите Работното Време (Порака за одговор време) е Пекинг Време 9 : 0020 : 00 Часот Од понеделник До сабота.2.Сите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните.Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.3.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони,така само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате.4.Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.5...

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за UMI UMIDIGI В ЗАБЕЛЕШКА MTK6737T Quad Core 5.5 Инчен FHD Бесплатен превозот

575.52 -9 % DEN 524.00

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за UMI UMIDIGI В ЗАБЕЛЕШКА MTK6737 T Quad Core 5.5 Инчен FHD Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Трговија на големо Резервната Батерија за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9060 MC9090 MC3000 MC3090 PDT 8000 PDT 8100 PPT 2800 PPT2842 PPT2846 10pcs

3359.52 -9 % DEN 3057.00

Трговија на големо Резервната Батерија за полнење за Motorola Симбол MC9000 MC9060 MC9090 MC3000 MC3090 PDT 8000 PDT 8100 PPT 2800 PPT2842 PPT2846 10pcs

Оригиналниот Homtom HT7 Про Задна Камера Назад 8.0 MP Модул За HOMTOM HT7 Про MTK6735P Quad Core 5.5 HD 1280x720 Бесплатен превозот+песна

810.24 -9 % DEN 737.00

Оригиналниот Homtom HT7 Про Задна Камера Назад 8.0 MP Модул За HOMTOM HT7 Про MTK6735 P Quad Core 5.5" HD 1280x720 Бесплатен превозот+песнаЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Користи Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 8.0 MP Модул за Doogee НОВА Y100X MTK6582 Quad Core 5.0 HD 1280x720 Бесплатен превозот

1007.52 -9 % DEN 917.00

Внимание : ова се дел само костим за ова проследено телефон во нашите опис на сликаКористи Оригиналната Фотографија Задна Камера Назад 8.0 MP Модул за Doogee НОВА Y100 X MTK6582 Quad Core 5.0" HD 1280x720 Бесплатен превозотСовет : за Сите на нашите Телефонски Екрани се спакувани како проследено со слика.

Оригиналната Фотографија Пред Камера Модул 8.0 ПРАТЕНИК Замена за Leagoo Елита 3 MTK6582 Quad Core 5.5 HD 1280X720 Бесплатен превозот

767.52 -9 % DEN 698.00

Оригиналната Фотографија Пред Камера Модул 8.0 ПРАТЕНИК Замена за Leagoo Елита 3 MTK6582 Quad Core 5.5" HD 1280 X720 Бесплатен превозот Главните Карактеристики : Оригиналниот Пред Камера 8.0 ПРАТЕНИК за Leagoo Елита 3Модел : Leagoo Елита 3Тип : КамераОригиналниот Замена МатеријалиЗабелешка1...

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5 FHD 1920x1080 Бесплатен превозот

719.52 -9 % DEN 655.00

Оригиналната Фотографија Пред Камера 5.0 MP Модул за Леново p1c72 MSM8939 Octa Core 5.5" FHD 1920x1080 Бесплатен превозот Главните Карактеристики : Оригиналниот Пред Камера 5.0 ПРАТЕНИК за Леново p1c72Тип : КамераОригиналниот Замена МатеријалиИмајте предвид Сите делови се пред присутните, заштеда на време кога местото на Секој елемент има се проверуваат и во добра состојба пред превозот Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини со Демонтирање или со Составување на мобилни телефони / мобилни телефони, па само ги купите овој објект ако знаете како да го инсталирате препорачуваме професионална инсталација...

за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 Мини

1244.16 -10 % DEN 1120.00

за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Оригинални Задни Задната Камера Замена Поправка на Дел за Xperia Z5 МиниСпецификација : Квалитет : 100% ОригиналниCompatiblity : за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823Опис : Сосема нов и оригинален задна камера замена за Sony Xperia Z5 Компактен E5803 / E5823 Функција : Тоа е се користи да се замени скршен или истрошени назад задна камера за Sony Xperia Z5 Компактен Секој објект има се тестирани и се во добра состојба пред да се испорача...

5PCS/ НОВ Фокус Екран За Canon EOS 550D 650D 600D 700D 1100D Дигитална Камера Поправка Дел

1713.12 -5 % DEN 1628.00

Начин на ПлаќањеНие го прифатат плаќање на богатство, преведување, Western Union, и така натаму.Изберете најзгодно за васПревоз : Превозот : Кога ќе се плати во рок од 13 денаХонг Конг ПОСТ / Сингапур Пост : 920 работни дена, трае подолго (околу 1530 дена) во некои земји / региониEMS : 710 работни денаDHL / UPS / Федекс : 35 работни дена.Пакување : 15 cm x 8 cm x 5 cmМерење 0.200 kgМожете да му верувате : Сите делови се работи добро тестирани пред превозот и имаат 30 дена gurantee!

Оригиналниот Пред Камерата на LG G3 D855 D850 D851 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни Делови Со Валиден Следење Кодот

623.52 -5 % DEN 592.00

Оригиналниот Пред Камерата на LG G3 D855 D850 D851 Пред се Соочуваат со Камера Модул Замена на Резервни ДеловиСпецификација : Квалитет : Оригинални Висок КвалитетCompatiblity : за LG G3 D855 D850 D851Опис : Оригинални висок квалитет на предната камера замена Функција : Тоа е се користи да се замени скршен или истрошени пред се соочуваат со камера за LG G3...

Користи Предната Камера За HOMTOM HT5 MT6735P Quad Core 5.0 HD 1280*720 Бесплатен Превозот

425.28 -9 % DEN 387.00

Во 99% Нови 100% оригинални Предната Камера За HOMTOM HT5 MT6735 P Quad Core 5.0" HD 1280*720 Бесплатен ПревозотЗа Драги КупувачотСите делови се оригинални замена материјали amd пред насобраните,Секој објект има се проверуваат и во добра состојба пред превозот, а исто така се штеди вашето време кога го заменува.Ова не е лесна работа за некој кој нема технички вештини во Демонтирање или со Составување на телефони, па само купување на овој објект, ако знаеш како да го инсталирате!Препорачуваме професионална инсталација.Ние нема да бидат одговорни за каква било штета на телефонот ако немате технички вештини во менување на замена на делови.

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.