• Ново
W TIANYA HD 400NM подолу бранова должина блокирање MCUV 52 72 82 95mm 16layers Мулти-слој УВ Филтер Ултравиолетови Леќа Заштитник

W TIANYA HD 400NM подолу бранова должина блокирање MCUV 52 72 82 95mm 16layers Мулти-слој УВ Филтер Ултравиолетови Леќа Заштитник

Оценка на клиентот:
DEN 1238.40
DEN 1238.00 -0 %

Износ
Залиха


Карактеристики

Калибар:
52mm, 72mm, 82mm, 95mm
Пакет:
Yes
Тип:
УВ Филтер
Бренд Име:
WTIANYA
Број На Модел На:
HD L41MC УВ огледало

Производи во категоријата

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен Превозот

239.52 -25 % DEN 180.00

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен ПревозотЗа 3pcs Филтер Поставени(Трети Лица) Компатибилен со Cokin P серија.Постепено филтер е задолжително за дигитални корисници, бидејќи дигитален сензор за разлика од филмот има многу ниска изложеност на толеранција.Детали ќе бидат изгубени на двете ниска и висока светлина област...

FOTGA 62mm УВ-IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер Инфраред Помине со Х-Зраци МР УВ Филтер

527.52 -25 % DEN 396.00

62mm Оптичко Стакло Инфраред Ултравиолетови УВIR Cut Блокирање Филтер Објект Информации на Оваа УВ / IR Исклучување филтер блокови се непожелни на ултравиолетови и инфрацрвени зраци, кои може да се меша со добивање на најдобра слика е можно со дигитален сензор...

GODOX 67mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

445.92 -5 % DEN 424.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

Snap на Дипломирал на Филтер за 4-Pack Сина, сива црвен портокал за DJI Фантом 4

656.64 -8 % DEN 604.00

Snap на Дипломирал на Филтер за 4Пакет за DJI Фантом 4Оваа ND филтер поставите емора да има алатки за сите Фантомски пилот кои сакаат да пука професионални и квалитетни движење на слики и видео...

KENKO 82mm REALPRO Заштитни очила Тенок Филтер Леќа Заштитник За Canon Nikon 24-105 24-70 70-200 Водоотпорен и масло доказ

DEN 2466.72

KENKO 82mm KENKO REALPRO Заштитни очила Водоотпорен и масло доказВистинската слика на продавница на сопственикот, за купувачите референца : Официјалниот фото :

GODOX 58mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

DEN 354.72

Повторно сте во потрага по таква макро леќа филтер што е издржлив и сигурен? Ако тоа 58mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера може да ги исполни вашите целокупната треба!Со овој крупен филтер леќа, можете да дојдете поблиску до вашиот објект, без всушност да се приближува до целта, и можете да уживате во најблиску можно слика на вашиот избор...

За Gopro Hero5 Филтер Спорт Камера Професионални 58mm Жолто Црвено Виолетова Нуркање Леќа Филтер за GoPro HERO5 леќа Додатоци

931.20 -15 % DEN 792.00

ОписЗа Gopro Hero5 Филтер Спорт Камера Професионални 58mm Жолто Црвено Виолетова Нуркање Леќа Филтер за Go Pro HERO5 леќа Додатоци1...

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа/Камера Филтер Бесплатен Превозот

DEN 959.52

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа / Камера Филтер Бесплатен ПревозотКарактеристики На Производот : Сосема нов дизајн, лесен и брз инсталација Нема't влијае на gimbal автоинспекција Погоден за MAVIC PRO & PLATINUM & БЕЛО Користење на висок квалитет на оптички леќи од стакло, со стабилна оптички својства и високи оптички хомогеност Мултислој на кожата филмови, можат да се филтрираат ултравиолетовите и разно светлина, и се присутни повеќе реална слика ефект Висока дефиниција & висок transmittance, ниско ниво на рефлексивноста, и да се намали негативно влијание на фотографии предизвикување од страна на рефлексија и рефракција Украсениот рамка со точна големина, ултрасветлина, ултратенки, не темен агол Црна неми рамка, ефикасно да се избегне разно светлина Домот пакет, мала големина, преносни да се носатПостојат 2 вида на 4pcs филтер поставени : Тип 1 : ND4 + ND8 + ND16 + ND32Тип 2 : MCUV + CPL + ND4 + ND83pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND86pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND4 + ND8 + ND16 + ND32'

2017 Нови Жолта & Црвена боја polarizer УВ филтер леќа за GoPro херој 3+ Херој 4 мини видео камера додатоци

DEN 167.52

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !Овој филтер е дизајниран за нуркање фанови кои сакаат преземање на слики и видео записи под вода...

2 парчиња/многу Леќи на Камерата Филтер Кеса Случај за 40.5 43 46 49 52 55 58 62 67mm cpl mc ув ND Инфраред сива Филтер

209.76 -8 % DEN 193.00

Технички параметри : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Нуди безбеден и удобен лесен пристап метод за вршење филтри во поле, или заштита на нив додека во чување на Уникатен случај содржи две филтер џебови Штити од прашина, влага и влијание Придава лесно да се различни опрема / опрема или облека со предвремените кука најдобар избор за чување на УВ филтер CPL филтер и така натаму Може да се сместат двајца УВ или CPL огледало Компатибилен со 40.567mm УВ MCUV CPL Пакет се вклучени : Леќи на камерата филтер кеса случај X2 (филтер не се вклучени)

Мини видео камера Камерата на Филтерот за Нуркање Филтер за Gopro Херој 3+ 4 Домување Случај Подводни Црвена/Жолта/Виолетова/Сива

105.12 -0 % DEN 105.00

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !Погоден за : За Gopro ХЕРОЈ 3+ 4 Камера Домување Случај Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Филтер ИНФОРМАЦИИ : други додатоци (Камера Домување Случај) прикажан на слика, не вклучуваат ! ! !

GODOX 52mm +4 Макро Close-Up Леќа Филтер за Дигитална Камера

DEN 349.92

Т неговата е 52mm +4 Макро CloseUp Леќа Филтер за Дигитална Камера.Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на оваа 52mm Блиску До Објективот на Филтерот за да се исполнат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

NiSi 67mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon 7D 70D 60D 760D 650D nikon 18-105 18-135

DEN 1200.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 77mm ND2 ND4 ND8 Филтер за полнење МАКРО за canon nikon, sony pentax слободен брод

694.08 -16 % DEN 583.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

ПОРАСТ велика БРИТАНИЈА 62mm Адаптер прстен МЕТАЛ + Филтер Држач за Cokin P серија висок квалитет

138.72 -16 % DEN 117.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Вовед(Трети Лица) адаптер и филтер држач, се користат за поставување на филтри на камерата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.