• Ново
KENKO Дигитални Филтри 55 58 62 72 82mm CPL ЦИРА-PL Тенок Прстен Polarizer Дигитален Филтер Леќа Заштитник Како Kenko Б+W ZOMEI

KENKO Дигитални Филтри 55 58 62 72 82mm CPL ЦИРА-PL Тенок Прстен Polarizer Дигитален Филтер Леќа Заштитник Како Kenko Б+W ZOMEI

Оценка на клиентот:
DEN 1210.56

Износ
Залиха

Пријателски Совети За Опис : За производот материјал, пакување, иста,само различен калибар, ние покажуваат фотографијата е 62mm големина како Примерок. KENKO CPL Филтри (Кружни Polarizer) се одлични за отстранување на несаканите одблесоци од не-метални површини, како што се стакло или вода. Монтиран на ротирачки рамка, овој филтер може да се прилагоди за да се блокира различни нивоа на рефлексија. да се направи на стакло вистинската слика на продавница на сопственикот, за купувачите референца : крајниот ефект на сопственикот на сликата, за купувачите референца : Висок квалитет на филтри направени од алуминиум и премиум оптички материјали. 60 Ден Гаранција. Ако од која било причина, она, не сте целосно задоволни со вашиот производ, ве молиме да ги споделите со нас преку испраќање ни. Ние ќе направиме се што можеме за да се поправи проблемот, вклучувајќи преземање на производот назад за целосна наплата, без прашања праша. Веруваме дека ова е вашето право како клиент. Вашиот 100% задоволство е наша одговорност и грижа. Купи со доверба! Ве молиме потврдете ја вашата камера е објектив тема големина пред да нарачате. 49mm Филтер поставени се вклопува дијаметар на леќата во 49mm 52mm Филтер поставени се вклопува дијаметар на леќата во 52mm 55мм Филтер поставени се вклопува дијаметар на леќата во 55мм 58mm Филтер поставени се вклопува дијаметар на леќата во 58mm 67mm Филтер поставени се вклопува дијаметар на леќата во 67mm и така натаму ве молиме цел големини треба

Карактеристики

Калибар:
55мм, 58mm, 62mm, 72mm, 82mm
Пакет:
Yes
Тип:
Polarizer Филтер
Бренд Име:
KENKO
Број На Модел На:
Дигитални Филтри 55 58 62 72 82mm CPL

Производи во категоријата

GODOX 62mm Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера

445.92 -5 % DEN 424.00

Повторно сте во потрага по таква Леќи на Камерата Филтер? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на оваа дигитални макро 62mm објективот на Филтерот за да се исполнат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 67mm ND2 ND4 ND8 Филтер за полнење МАКРО за canon nikon, sony pentax слободен брод

490.08 -16 % DEN 412.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

GODOX Protable 49mm Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера

DEN 335.52

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

GODOX 77mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

546.72 -5 % DEN 519.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа/Камера Филтер Бесплатен Превозот

DEN 959.52

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа / Камера Филтер Бесплатен ПревозотКарактеристики На Производот : Сосема нов дизајн, лесен и брз инсталација Нема't влијае на gimbal автоинспекција Погоден за MAVIC PRO & PLATINUM & БЕЛО Користење на висок квалитет на оптички леќи од стакло, со стабилна оптички својства и високи оптички хомогеност Мултислој на кожата филмови, можат да се филтрираат ултравиолетовите и разно светлина, и се присутни повеќе реална слика ефект Висока дефиниција & висок transmittance, ниско ниво на рефлексивноста, и да се намали негативно влијание на фотографии предизвикување од страна на рефлексија и рефракција Украсениот рамка со точна големина, ултрасветлина, ултратенки, не темен агол Црна неми рамка, ефикасно да се избегне разно светлина Домот пакет, мала големина, преносни да се носатПостојат 2 вида на 4pcs филтер поставени : Тип 1 : ND4 + ND8 + ND16 + ND32Тип 2 : MCUV + CPL + ND4 + ND83pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND86pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND4 + ND8 + ND16 + ND32'

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 67mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 67MM ЛЕЌА

244.80 -16 % DEN 205.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

Snap на Дипломирал на Филтер за 4-Pack Сина, сива црвен портокал за DJI Фантом 4

656.64 -8 % DEN 604.00

Snap на Дипломирал на Филтер за 4Пакет за DJI Фантом 4Оваа ND филтер поставите емора да има алатки за сите Фантомски пилот кои сакаат да пука професионални и квалитетни движење на слики и видео...

Nisi 39mm MC УВ DUS Ултра Тенок Професионални MC УВ Филтер 67mm 72mm 77mm 95mm 105mm Двојно Страни 12 Слоеви Мулти Слој Филтер

DEN 383.52

Nisi е MC УВ серија ултратенок филтри усвои посебна технологија на двојно двострано, мултислој, леќа вработува висок квалитет Јапонски оптичко стакло, кое обезбедува висока transmittance и многу мазна површина и се избегнува непотребно рефлексија...

GODOX 55мм Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

349.92 -5 % DEN 333.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

49mm УВ CPL FLD Филтер Леќа Комплет За Sony NEX-F3 NEX-6 NEX-7 И NEX-5R NEX-5T A6500 A6300 A5100 A6000 Со E 55-210mm или E 18-55мм

479.52 -20 % DEN 384.00

49mm УВ CPL FLD Филтер Леќа Комплет За Sony NEX6 NEX7 И NEX5 R A5100 A6000 55210mmFLD : Отстранува груби жолтозелена екипа и дава природата светлина ефект под флуоресцентна светлина Зголемува боја сатурација на предмети кога снимање под природна светлина Брзо се апсорбира вода на површината на стаклото, филтри или леќа...

NiSi 72mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon18-200 24-85/2.8-4D AF-S 24-120

DEN 1344.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

GODOX 67mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

445.92 -5 % DEN 424.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

Прехранбени производи фотографија позадина ПВЦ дрво позадина за Фото студио за фотографија потекло

DEN 237.12

Прехранбени производи фотографија позадина ПВЦ дрво позадина за Фото студио за фотографија потеклоОбјектот карактеристики : Премиум ПВЦ дрво текстура позадина, лесни и издржливДеликатна реална површина го прави да изгледа пореално и природниЛесен за складирање и водоотпоренСовршен за било кој професионален или приватен фотографија сличноШироко се користи за многу предмети снимање, како што се облека, чевли, камера и носииОбјектот Спецификација : Големина на : 50*50cmМатеријал:премиум ПВЦОбјектот се вклучени : 1x PVC дрво текстура позадина1.Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена (според количината) откако ќе го завршите плаќање2.Испорака метод : Кина пост / Aliexpress стандард за испорака / Шун ќе Економски Воздух Mail / Epacket / eЕМС / EMS / DHL..3.Ве молиме да се забележи дека поради разликите во сопствени расчистување пати и превозот време, пакетотвреме на испорака се различни.4.Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблем со превозот.1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 30 дена по ред создадени, ако цел не е платен по 3 дена,ќе бидат затворени.2.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас,ниеќе ви помогне да ги проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.1.Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо appreciately по добивањето на вашиот пакет.2.Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница и да даде толку многу поддршка на нас.Вашето мислење е многуважно за нас.3.ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации, ние ќенавистина го цениме за вашата добрина.4.ако сте проблем со пакетот и време на испорака.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвориспорот.1.Објектот се оправдани ослободени од дефекти за 3 месеци од податоците на понудата.2.Ако стоки обезбедени за да ви се оштетени на испорака,треба да го известите на пораки во рамките15days3.По одобрување, вие сте одговорни за враќање на предмети во оригиналното пакување од Локалните воздух илилокалните поштата.4.Откако примање стока во оригиналното пакување,ние ќе рефундирање на 100% ...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 62mm ND2 ND4 ND8 Филтер за полнење МАКРО за canon nikon, sony pentax слободен брод

587.04 -16 % DEN 493.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен Превозот

239.52 -25 % DEN 180.00

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен ПревозотЗа 3pcs Филтер Поставени(Трети Лица) Компатибилен со Cokin P серија.Постепено филтер е задолжително за дигитални корисници, бидејќи дигитален сензор за разлика од филмот има многу ниска изложеност на толеранција.Детали ќе бидат изгубени на двете ниска и висока светлина област...

2 парчиња/многу Леќи на Камерата Филтер Кеса Случај за 40.5 43 46 49 52 55 58 62 67mm cpl mc ув ND Инфраред сива Филтер

209.76 -8 % DEN 193.00

Технички параметри : 100% сосема нов и висок квалитет Количина : 1 Нуди безбеден и удобен лесен пристап метод за вршење филтри во поле, или заштита на нив додека во чување на Уникатен случај содржи две филтер џебови Штити од прашина, влага и влијание Придава лесно да се различни опрема / опрема или облека со предвремените кука најдобар избор за чување на УВ филтер CPL филтер и така натаму Може да се сместат двајца УВ или CPL огледало Компатибилен со 40.567mm УВ MCUV CPL Пакет се вклучени : Леќи на камерата филтер кеса случај X2 (филтер не се вклучени)

NiSi 49mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за Sony NEX-7 5T 5R C3 sony E18-55

DEN 864.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

Мини видео камера Камерата на Филтерот за Нуркање Филтер за Gopro Херој 3+ 4 Домување Случај Подводни Црвена/Жолта/Виолетова/Сива

105.12 -0 % DEN 105.00

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !Погоден за : За Gopro ХЕРОЈ 3+ 4 Камера Домување Случај Пакетот Вклучува : • 1 (парче) x Филтер ИНФОРМАЦИИ : други додатоци (Камера Домување Случај) прикажан на слика, не вклучуваат ! ! !

KENKO 82mm REALPRO Заштитни очила Тенок Филтер Леќа Заштитник За Canon Nikon 24-105 24-70 70-200 Водоотпорен и масло доказ

DEN 2466.72

KENKO 82mm KENKO REALPRO Заштитни очила Водоотпорен и масло доказВистинската слика на продавница на сопственикот, за купувачите референца : Официјалниот фото :

NiSi 82mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon 24-70/2.8 VR

DEN 1824.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 40.5 ММ ЛЕЌА

144.00 -16 % DEN 121.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

2017 Нови Жолта & Црвена боја polarizer УВ филтер леќа за GoPro херој 3+ Херој 4 мини видео камера додатоци

DEN 167.52

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !Овој филтер е дизајниран за нуркање фанови кои сакаат преземање на слики и видео записи под вода...

GODOX 72mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

431.52 -5 % DEN 410.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.