• Ново
ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 40.5 ММ ЛЕЌА

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 40.5 mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 40.5 ММ ЛЕЌА

Оценка на клиентот:
DEN 144.00
DEN 121.00 -16 %

Износ
Залиха


ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме e-mail на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,
доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,
Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет. Се надеваме дека ќе купи со доверба!
Карактеристики : Секој камерата има ограничување на минималната оддалеченост за снимање на сликата. Тоа значи дека не може да одиме поблиску до објектот за повеќе од далечина се препорачува од страна на производителот. Со блиски до леќи можете да дојдете поблиску до вашиот објект, без всушност да се приближува до целта и ќе уживате во најблиску можно слика на вашиот избор. Компатибилен Со : Компатибилен со било филтри кои се 40.5 mm во дијаметар (За сите Sony, на Canon, Nikon, Олимп, Pentax, Panasonic, Сигма, Tamron, Minolta, и други рачно леќа итн Пакет се Вклучени : 40.5 мм крупен +10 Филтер x1
1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
3) Ако не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас.
Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам на вас како е можно поскоро со одговор. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Поради акции статус и временски разлики, ние ќе изберете да брод од вашиот објект од нашиот прв располагање со магацински простор за брза испорака.
8. Време На Испорака :
Леќа капи се главно дизајнирани за да се спречи несаканите скитници светлина од внесување на леќа со проширување и сенчење
на крајот на објективот. Покрај тоа, од крајот на објективот е продолжен, исто така ќе добиете дополнителна корист на некои екстра
заштита од случаен влијание.
Локална Тарифа & Даноци
Ако вашата земја задолжен за секој увоз тарифа или даноците, тоа е ваша одговорност е како граѓанин да плати за тоа. Ние нема да бидат одговорни ако вашата земја сопствен оддел detains вашиот парцела.
Повратни информации
Ако не сте задоволни со нашата служба, ве молиме да го оценувате деталите на трансакцијата (Детални Продавачот Рејтинг) на e Bay со "СОВРШЕН 5 ЅВЕЗДИ" и ни остави позитивен фидбек. Нашиот систем ќе ја напуштат повратни информации автоматски откако ќе се плати.
ве молиме овозможи 12~24 часа за да се добие вашите e-mail пораки, одговори. Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата e-mail и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.

Карактеристики

Бренд Име:
KEFU
Број На Модел На:
за сите камера
Пакет:
No
Тип:
блиску до филтерот
За камерата:
за Canon nikon pentax sony
боја:
Црна
Материјал:
Стакло
Објектот:
40.5 мм крупен Макро Леќа Комплет+bage+ткаенина за чистење
quanlity:
Висок
превозот:
Бесплатен и Брз
Место:
Кина
is_customized:
Yes

Производи во категоријата

GODOX 67mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

445.92 -5 % DEN 424.00

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални микро филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 52mm Макро Close-Up +4 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 52MM ЛЕЌА

111.36 -16 % DEN 94.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

FOTGA 62mm УВ-IR-НАМАЛУВАЊЕ на филтер Инфраред Помине со Х-Зраци МР УВ Филтер

527.52 -25 % DEN 396.00

62mm Оптичко Стакло Инфраред Ултравиолетови УВIR Cut Блокирање Филтер Објект Информации на Оваа УВ / IR Исклучување филтер блокови се непожелни на ултравиолетови и инфрацрвени зраци, кои може да се меша со добивање на најдобра слика е можно со дигитален сензор...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 46mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 46MM ЛЕЌА

144.00 -16 % DEN 121.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

Snap на Дипломирал на Филтер за 4-Pack Сина, сива црвен портокал за DJI Фантом 4

656.64 -8 % DEN 604.00

Snap на Дипломирал на Филтер за 4Пакет за DJI Фантом 4Оваа ND филтер поставите емора да има алатки за сите Фантомски пилот кои сакаат да пука професионални и квалитетни движење на слики и видео...

NiSi 72mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon18-200 24-85/2.8-4D AF-S 24-120

DEN 1344.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

ПОРАСТ велика БРИТАНИЈА 62mm Адаптер прстен МЕТАЛ + Филтер Држач за Cokin P серија висок квалитет

138.72 -16 % DEN 117.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден! ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings, доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Вовед(Трети Лица) адаптер и филтер држач, се користат за поставување на филтри на камерата...

GODOX 58mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

DEN 354.72

Повторно сте во потрага по таква макро леќа филтер што е издржлив и сигурен? Ако тоа 58mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера може да ги исполни вашите целокупната треба!Со овој крупен филтер леќа, можете да дојдете поблиску до вашиот објект, без всушност да се приближува до целта, и можете да уживате во најблиску можно слика на вашиот избор...

GODOX 62mm Макро CloseUp +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера

397.92 -5 % DEN 378.00

W шапка гледате е 62mm Макро Блиску До +1 Филтер Леќа за Дигитална Камера, за да направите појасни слики, овој макро леќа филтер е мора да има за вас!На крупен филтер леќа одговара за дигитална камера, SLR камера, видео камера DV со 62mm дијаметар на леќата...

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа/Камера Филтер Бесплатен Превозот

DEN 959.52

НОВИ Пристигнување Филтер Леќа Комплет MCUV CPL ND4 ND8 ND16 ND32 за DJI MAVIC PRO & PLATINUM & WHITE Леќа / Камера Филтер Бесплатен ПревозотКарактеристики На Производот : Сосема нов дизајн, лесен и брз инсталација Нема't влијае на gimbal автоинспекција Погоден за MAVIC PRO & PLATINUM & БЕЛО Користење на висок квалитет на оптички леќи од стакло, со стабилна оптички својства и високи оптички хомогеност Мултислој на кожата филмови, можат да се филтрираат ултравиолетовите и разно светлина, и се присутни повеќе реална слика ефект Висока дефиниција & висок transmittance, ниско ниво на рефлексивноста, и да се намали негативно влијание на фотографии предизвикување од страна на рефлексија и рефракција Украсениот рамка со точна големина, ултрасветлина, ултратенки, не темен агол Црна неми рамка, ефикасно да се избегне разно светлина Домот пакет, мала големина, преносни да се носатПостојат 2 вида на 4pcs филтер поставени : Тип 1 : ND4 + ND8 + ND16 + ND32Тип 2 : MCUV + CPL + ND4 + ND83pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND86pcs Филтер Поставени Вклучувајќи : MCUV + CPL + ND4 + ND8 + ND16 + ND32'

NiSi 82mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за canon nikon 24-70/2.8 VR

DEN 1824.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен Превозот

239.52 -25 % DEN 180.00

Леќи на камерата Филтер Поставени Дипломирал ND2 4 8 Филтер + 1 Buc Адаптер Прстен + Филтер Држач За Cokin P Серија Бесплатен ПревозотЗа 3pcs Филтер Поставени(Трети Лица) Компатибилен со Cokin P серија.Постепено филтер е задолжително за дигитални корисници, бидејќи дигитален сензор за разлика од филмот има многу ниска изложеност на толеранција.Детали ќе бидат изгубени на двете ниска и висока светлина област...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 62mm ND2 ND4 ND8 Филтер за полнење МАКРО за canon nikon, sony pentax слободен брод

587.04 -16 % DEN 493.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

GODOX 52mm Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера

DEN 335.52

Т тој крупен на камерата леќи на камерата филтер обезбедува макро фотографија повеќе кристално јасни и остри! Ако сте en ентузијаст на макро фотографија која CloseUp +2 леќи на камерата филтер е совршен избор за вас!Дали сте во потрага за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на овие дигитални макро камери филтри за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

GODOX 77mm Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера

DEN 541.92

Повторно ќе се бараат за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на оваа Камерата Леќи на Филтерот за да се задоволат висока резолуција барања од денес, дигитални камери.На Блиску До Камерата Филтер, што е едноставно поставена во предниот дел од нашата нормална преземање на леќа, овозможува преземање на фотографии одблизу и, исто така, прави можно фотографијата на детали што би било невозможно без користење на крупен леќа...

GODOX 55мм Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера Филтер за Дигитална Камера

335.52 -5 % DEN 319.00

Т хенкс за посетата! Дали сте во потрага за таков објект? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на оваа дигитални макро Леќи на Камерата на Филтерот за да се исполнат висока резолуција барања од денес, дигитални камери.Блиски До Филтер Леќа леќа, што е едноставно поставена во предниот дел од нашата нормална преземање на леќа, овозможува преземање на фотографии одблизу и, исто така, прави можно фотографијата на детали што би било невозможно без користење на крупен леќа...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) 67mm Макро Close-Up +10 Блиску До Филтер за Сите дигитални dslr фото апарати 67MM ЛЕЌА

244.80 -16 % DEN 205.00

ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .почитувани, ве молиме имајте во предвид somethings,доколку купите повеќе $7, ние ќе ви обезбедиме патеката број , проверете ги вашите логистичка информации,Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

52mm Макро Close-Up Филтер+1with Торбичка за Nik0n Can0n S0ny Pentax 52mm филтер леќа DSLRs

DEN 287.04

ВоведСекој камерата има ограничување на минималната оддалеченост за снимање на сликата Тоа значи дека не може да одиме поблиску до објектот за повеќе од далечина се препорачува од страна на производителот...

ПОРАСТ(велика БРИТАНИЈА) Нови Професионални 77mm ND2 ND4 ND8 Филтер за полнење МАКРО за canon nikon, sony pentax слободен брод

694.08 -16 % DEN 583.00

почитувани купувачот пријател, кога имате било какви прашања пред да плаќаат или откако ќе се плати ,ве молиме контактирајте ме слободно време, јас ќе се обидам моето најдобро да се реши тоа за вас ,се надевам дека мојата продавница услуга ќе ви донесе добар шопинг искуство.во истиот ,ако сакате да се добие долниот дел цена,,ве молиме запомнетемејл до мене ,јас ќе ви помогнеимајте пријатен ден!ако сакате да добиете пониска цена, ве молиме email на мене .Целосна Производителот Гаранција + 30 Ден Парите Назад Гаранција За Квалитет...

GODOX 62mm Макро Блиску До +2 Леќа Филтер за Дигитална Камера

445.92 -5 % DEN 424.00

Повторно сте во потрага по таква Леќи на Камерата Филтер? Висок квалитет на оптичко стакло се користи во производството на оваа дигитални макро 62mm објективот на Филтерот за да се исполнат висока резолуција барања од денес, дигитални камери...

NiSi 40mm CPL Ултра Тенок Филтер Кружни Polarizer на камерата Леќи на Камерата Бесплатен Превозот за sony микро еден a6300a6000a5100a5000 NEX5t

DEN 720.00

2 Ако груб поштата предизвика парцела оштетени, купувачот треба да се праша за поштата плати изгубени, ние не преземе целосна одговорност...

2017 Нови Жолта & Црвена боја polarizer УВ филтер леќа за GoPro херој 3+ Херој 4 мини видео камера додатоци

DEN 167.52

Ве молиме прочитајте производи опис внимателно, тоа е многу важно за вас да купите ! Топло прашува : Со цел да ви даде подобра цена, можете да изберете превозот од (преку) "Yanwen Економски Воздух Пошта" "4 PX Сингапур Пост НП Про", Но вашиот парцела не е регистрирана пошта, може да не бидат следење на вашата земја, продавачот гарантира : за време На Испорака од 60 дена !Овој филтер е дизајниран за нуркање фанови кои сакаат преземање на слики и видео записи под вода...

Прехранбени производи фотографија позадина ПВЦ дрво позадина за Фото студио за фотографија потекло

DEN 237.12

Прехранбени производи фотографија позадина ПВЦ дрво позадина за Фото студио за фотографија потеклоОбјектот карактеристики : Премиум ПВЦ дрво текстура позадина, лесни и издржливДеликатна реална површина го прави да изгледа пореално и природниЛесен за складирање и водоотпоренСовршен за било кој професионален или приватен фотографија сличноШироко се користи за многу предмети снимање, како што се облека, чевли, камера и носииОбјектот Спецификација : Големина на : 50*50cmМатеријал:премиум ПВЦОбјектот се вклучени : 1x PVC дрво текстура позадина1.Ние ќе брод од вашиот производ во 17 дена (според количината) откако ќе го завршите плаќање2.Испорака метод : Кина пост / Aliexpress стандард за испорака / Шун ќе Економски Воздух Mail / Epacket / eЕМС / EMS / DHL..3.Ве молиме да се забележи дека поради разликите во сопствени расчистување пати и превозот време, пакетотвреме на испорака се различни.4.Ве молиме контактирајте со нас ако вашиот пакет имаат проблем со превозот.1.Плаќањето мора да се изврши во рок од 30 дена по ред создадени, ако цел не е платен по 3 дена,ќе бидат затворени.2.Ако вие не може да направи плаќање за нов ред,ве молиме почекајте неколку минути, или контактирајте со нас,ниеќе ви помогне да ги проверите дали постои било каков проблем на нов поредок.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,брокерските провизии,давачки и даноци за увоз во вашата земја.1.Вашиот почетокот на потврда ќе бидат високо appreciately по добивањето на вашиот пакет.2.Ви благодарам многу за шопинг во нашата продавница и да даде толку многу поддршка на нас.Вашето мислење е многуважно за нас.3.ако не сте задоволни со нашата производот и нашите услуги,ве молиме оставете позитивни повратни информации, ние ќенавистина го цениме за вашата добрина.4.ако сте проблем со пакетот и време на испорака.Ве молиме контактирајте со нас пред да се отвориспорот.1.Објектот се оправдани ослободени од дефекти за 3 месеци од податоците на понудата.2.Ако стоки обезбедени за да ви се оштетени на испорака,треба да го известите на пораки во рамките15days3.По одобрување, вие сте одговорни за враќање на предмети во оригиналното пакување од Локалните воздух илилокалните поштата.4.Откако примање стока во оригиналното пакување,ние ќе рефундирање на 100% ...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.