• Ново
камера за видео надзор Метал Домување Капак.кип-60fe

камера за видео надзор Метал Домување Капак.кип-60fe

Оценка на клиентот:
DEN 283.20

Износ
Залиха


1pcs xcctv камера Метал Домување Маска

Карактеристики

Број На Модел На:
кип-60fe
Бренд Име:
QNTSQ
Метал Домување:
60
чип:
28mm/32-милиметри
LED:
F5--36

Производи во категоријата

MOOL 5 x DC Врска Кабел за видео надзор Камера Адаптер Кабел Конектор Женски Кабелот за Напојување

DEN 67.68

Сосема нов и висок квалитетпакет содржина : 5 x Камера Адаптер КабелAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

6 ИНЧЕН Акрилик / PC Внатрешна / Надворешна видео надзор ЧАД Камера Купола Покрие Вандалот-Доказ Камера Домување

DEN 474.24

Опис на производот : ВандалотДоказ, ув отпор и стареењето отпор Нарушување фактор : ≤0.16% Материјал : Акрилик / Поликарбонат (Направени од страна на ARKEMA и Мицубиши Хемиски) Преку ISO14000, SGS и Ro HS сертификацијаOptically тестирани за сличен легален начин со висока дефиниција на користењето на камерата...

10pcs видео надзор Камера Стојат Заградата Ѕид Заградата Затворен Отворено Дома Камери За видео надзор за Безбедност на Камерата за видео надзор Додатоци

DEN 1656.00

10pcs видео надзор Камера Стојат Заградата Ѕид Заградата Затворен Отворено Дома Камери За видео надзор за Безбедност на Камерата за видео надзор ДодатоциМожете да го видите подолу acutal фотографии за некои апарати за инсталација : ( камера не се вклучени за да се продава во оваа цена)СпецификацијаMeterial, Изградба : Алуминиум ЛегураТип : Отворен,Затворен, Ѕид,ceilling планината, прилагодливГолемина : 175mm x 60mmТежина : 0.3 кг / pcБоја : Чиста белаОна што е во кутијата : 4 x на Камерата Ѕид Стојат

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.