• Ново
Преносни Хард Камера Торба Водоотпорен Shockproof Камера Полнење за Чување Црна Кутија за Камерата Кабел SD Картичката и Батеријата LED Складирање

Преносни Хард Камера Торба Водоотпорен Shockproof Камера Полнење за Чување Црна Кутија за Камерата Кабел SD Картичката и Батеријата LED Складирање

Оценка на клиентот:
DEN 430.56
DEN 319.00 -26 %

Износ
Залиха


Карактеристики :
Водоотпорен, shockproof, трајни, анти пропадна и дишењето.
Мини и пренослив дизајн, лесен за носење.
Направен од висок квалитет на ЕВА, носи добра рака чувство.
Ја заштитува вашата камера ефикасно.
Има Go Pro 1/2/3 и батеријата/LED екран/ SD-картичката.
Спецификација :
Боја : Црна
Материјал : ЕВА
Големина : прибл. 163 X 120 X 65mm/6.42 X 4.72 X 2.56"
Тежина : околу. 157g
Answer : ___________________________ Note :
Ве молиме овозможи 1-3 CM се разликува поради прирачник за мерење.
Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме за вашето разбирање. 1 X Камера За Чување 1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ. (Освен некои земји и APO/FPO)
2. Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. На сликите кои се прикажани не се вистински објект и се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит време може да се разликува, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата нарачка по истекот на 30 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе трага на вашата цел и се вратам на вас побрзо. Нашата цел е задоволството на клиентите!
7. Време На Испорака :
1. Ќе има 7 дена да контактирате со нас и 30 дена за да се врати од денот примени. Ако објектот е во вашиот поседување на повеќе од 7 дена, ќе се смета користи и НИЕ ЌЕ НЕ ИЗДАДЕ ВРАЌАЊЕ НА парите ИЛИ ЗАМЕНА за вас. НЕМА ИСКЛУЧОЦИ!
Превозот цена е мечка од двете продавачот и купувачот на половина.
2. Сите вратени предмети МОРА да БИДЕ во оригинално пакување и МОРА да ни овозможи со превозот следење на број, специфична причина за враќање, и вашата цел ID.
3. Ние ќе рефундирање на ВАШИТЕ ЦЕЛОСНА ПОБЕДА ПОНУДАТА ИЗНОС, по приемот на објектот во првобитната состојба и пакување со сите компоненти и додатоци се вклучени, ПО ДВЕТЕ Купувачот и Продавачот се откаже од трансакцијата од aliexpress. ИЛИ, можете да изберете да имате замена.
4. Ние ќе ги сноси сите превозот цена, ако производот(ите) што е (се) не како рекламира. 1. 12 месеци Производителот е ограничена Гаранција за неисправни предмети (исклучувајќи предмети за оштетена и/или злоупотребени по приемот). Додатоци доаѓаат со 3-месечен гарантен.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се враќа во рамките на гарантниот период (и во оригиналното пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број. НИЕ НЕ ГО ПОПРАВИ ИЛИ ДА ГО ЗАМЕНИ ОБЈЕКТИ СО
ИСТЕЧЕ ГАРАНЦИЈАТА.
Вие се согласувате да ги сите горе-наведени политики по нарачување на aliexpress! Ние одржување на високи стандарди на квалитет и се стремиме за 100% задоволството на клиентите! Повратни информации е многу важно. Бараме дека ќе контактирајте со нас веднаш, ПРЕД да ни даде неутрални или негативни повратни информации, така што ќе може да се изврши до вашето задоволство.
Тоа е невозможно да се третираат прашања, ако не знаеме за нив!

Карактеристики

Тип:
Тешко Торба
Пакет:
Yes
Материјал:
ЕВА
Додатоци Тип:
Водоотпорен
Бренд Име:
ALLOYSEED
Број На Модел На:
134344
Големина:
approx. 163 X 120 X 65mm/6.42 X 4.72 X 2.56
Тежина:
approx. 157g
Примена:
за Камерата /Cable /SD Картичка/Батерија
Објектот:
Складирање кутија

Производи во категоријата

ПРОФЕСИОНАЛНИ Торба Камера Случај Торба ЗА CANON NIKON, SONY PENTAX PANASONIC SONY Торба за Лаптоп Патна Торба B011

1439.52 -5 % DEN 1368.00

МАТЕРИЈАЛИ : НАЈЛОНН Ж : 0.55 KGНАДВОР ГОЛЕМИНА : 30.52617 CMПлаќање1 Прифаќаме само PAYPAL за плаќање.Превозот 1.Превозот известување ќе биде испратена до вас, откако вашата нарачка е испраќаат...

Мека Силиконска Гума Камера Заштитна Тело Покрие Случај на Кожата За Cann 70D Камера Торба

608.64 -8 % DEN 560.00

Достапни Бои : Црна, зелена ТОПЛА ПРОДАЖБА на Силиконски Камера Заштитна Маска За Canon EOS 70 D 1.Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал...

Neoprene Мека камера покрие Случај Торба Торбичка за canon G9X G9 X камера заштитник случај внатрешна кеса

DEN 475.20

Заштита од влијанието штета со шок апсорбирање на соочи во основата и врвот на случајот Заштита од дробење и продорен објекти предвидено од страна на тешко школка надворешен завиткани околу вашиот објектив...

Нови Пристигнување К&F КОНЦЕПТОТ Еден Рамо Камера Торба Водоотпорен Shockproof Патување Фото Кеси Одмор Пакет За Canon Nikon dslr фото

2625.60 -30 % DEN 1838.00

dianxiaobao_1dianxiaobao_2Опис : К&F Концептот исклучиво дизајнирани dslr фото Торба S карактеристики висококвалитетни Најлон материјал, и покажува добри ефекти на durableness, триење перформанси, поздравниот отвратителен и абење отпор...

Neewer 14 Слотови Мемориската Картичка Случај Носителот Трајни Водоотпорен Складирање Заштитник Кутија за карти за 10 Микро SD Картички/10 ТФ Картички

393.12 -5 % DEN 373.00

************1.Neewer Официјалната Продавница е САМО овластени продавачот на Neewer во Aliexpress.2 Сите предмети се предвидени со Бесплатен Превозот услуги , со следење на број да ги пратите.3.Ве молиме додадете нашата продавница во вашите омилени продавници, како оваа продавница ќе имаат НОВИ ПРИСТИГНУВАЊА и ГОЛЕМИТЕ ПРОМОЦИИ сега и тогаш.4.Сите Neewer Производи од нашата продавница, ќе обезбеди 2Месеци гаранција , ве молиме да се чувствуваат слободни да се купи!5...

Голема Големина Патување Складирање Преносни Случај торбичката За GoPro HD Херој 3 + 3 2 1 SJ4000 Камера Додатоци Црна Висок Квалитет

575.52 -5 % DEN 547.00

Автомобил DVR Додатоци Голема големина колекција Кутија за Gopro / SJ4000 Спорт Cam Материјал : ЕВА Голема големина колекција кутија за SJ400 Камера Големина : 32.5x21.7x6.5 CM, 1 X Колекција кутија за Gopro / SJ4000 Камера 1) да ја прифатиме Alipay,Moneybookers,West Union,TT.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure ЗАЧУВАМ...

СТП Кожа Камера Случај Торба За Олимп EM10 II EM10II 14-42mm Поклопец на Леќите W Батеријата се Отвори

1103.52 -10 % DEN 993.00

ОписВисок квалитет, компактен, лесен и издржливи материјалиМека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удариЗаштитете го вашиот камера и други додатоци од прашина, гребнатини и штетиДизајниран со Копчето за да се осигура вашата камера е цврсто затворени и заштитени на сите времињаДодаток само, камера не се вклучениКомпатибилен за Олимп EM10 II EM10 II EM10 II со 1442mm Леќа краток фокус камератаМатеријал : СТП Имитација на КожаБоја : Црна, Кафеава, КафеМоже да се стави во / од батеријата без отстрани базаПакет се вклучени : 1 x Кожа Камера Случај1 x Рамо, Рака

Платно Камера Торба Случај За Panasonic LUMIX LX100 GX1 GF1 GF2 GM1 GF2 GF1 FZ70 FZ150 FZ200 ZS40 ZS30 ZS25 ZS20 LZ20 LZ30 SZ9 SZ7

625.92 -7 % DEN 582.00

Карактеристики : Висок Квалитет, специјално дизајниран за Големи Камера Случај Торба, Компактен и заштитни.Светлината и издржливи, Платно изградба.За да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатиниДоволно простор и џебови за чување на вашите додатоци и мобилен телефон.Внатрешни Димензии (L x W x H) : 170 X 80 X 130 mm / 6.69 x 3.14 x 5.12 инченНадворешни димензии (L x W x H) : 190 x 115 x 165 mm / 7.48 x 4.52 x 6.49 инченТежина : 320g / 11.28 озКоличина : 1 PCSВе молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање, благодарам многу.Компатибилен со : За Panasonic LX100 GM1 GF2 GF1 FZ70 FZ150 FZ200 ZS40 ZS30 ZS25 ZS20 LZ20 LZ30 SZ9 SZ7За Panasonic GX85 GX8 GX7 GX1 GF7 GF6 GF5 GF3 GX1 GF1 GF2 .....

ORBMART Најновите 60M Водоотпорен Случај Покрие Домување + Назад Случај Покрие Екран на Допир За да Одат Про Gopro Херој 5 6 Спорт Камера

DEN 811.20

Вовед : 1,Школка материјал увезени акрилик "plexiglass", одбрани суровини, професионални производство, ригорозни тестирање, дали мраз и снег, или длабоко морето, нуркањето, лесно може да биде во право...

Електронска Цигара Складирање Половината Торба Торбичка за Електронски Чад Пареа Спреј Atomizer Основни Е-цигара Е Cig Комплет Организатор

172.32 -20 % DEN 138.00

Најпопуларните производи во нашата продавницаЕлектронска Цигара Складирање Половината Торба Торбичка за Електронските ЦигариПареа Спреј Atomizer Основни Ецигара Е Cig Комплет ОрганизаторFeatu одг : сосема нов и висок квалитет ! Големина : Околу 120 * 100 * 60mm Носат вашите омилени Eнадвор за Цигара...

Дигитална Камера Торба За Sony A5000 A5100 A6000 A6300 A6500 A7MarkII A7III A7R A77 II A7R2 A7M2 A7S2 HX400 HX300 Заштитни Случај

767.04 -7 % DEN 713.00

Опис : Висок Квалитет 100% НОВНов стил на дизајн за DC / dslr фото камера, со Висок квалитет, Светлина и издржливи, Најлон изградба.За да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатини со своите цврсти и издржливи пена надворешноста и нејзините поместена антишок за внатрешни работи.Внатрешниот простор и внатрешни работи dividers со велкро куќишта.Доволно простор и џебови за чување на вашите додатоци , пример : филтри, батерија, полнач, мемориски картички, кабли, ТвинЛеќа итн..Материјали : Најлон Боја : Црна Тежина : 500gГолемини : Надворешниот големина (Dxšxv) : 26cm x 15cm x 20cmГолемини : Внатрешна големина (Dxšxv) : 23cm x 13cm x 18cmКомпатибилен Со : За Sony A5000 A5100 A6000 A6300 A6500 A7 Mark II A7 III A7 R A77 II A7 R2 A7 M2 A7 S2 A99 HX400 HX300За Nikon dslr фото Камера ТорбаЗа Canon EOS dslr фото Камера Торба Пакетот Вклучува : 1 X Рамо, рака1 X Камера случај Имајте на ум : Други модели може да се вклопуваат.Ве молиме да се измери вашата камера за да бидете сигурни дека големина големина на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред да наддавање.Благодарам многу.Забелешка : за Камера и Леќа и Половината рака во нашите слики НЕ се опфатени!! Се прикаже : Ние фотографија од страна на нашите професионални фотографи, кои имаат за цел да им служи на најдобрите вистински фотографии...

Топла Продажба Двојно Камера Рака за Две Камери Брзо Брзо Двојно Двојна Рамо Прашка За 2 Дигитални SLR dslr фото Апарати Црна Боја

719.52 -31 % DEN 496.00

Вовед : Овој Брз Двојно Рамо, Рака за Canon Nikon, Sony dslr фото е мала тежина и многу мека, исто така широк, против пролизгување, мека сунѓереста карактеристики сите се направи вашето рамо удобно и да се намали притисокот кога носи големи dslr фото апарат и леќа...

Висок Квалитет на dslr фото Камера Торба За SONY A7RII A77 A77II A65 A57 A900 A58 A99 A7R Алфа A7RII Водоотпорен Камера Случај торба

1132.80 -7 % DEN 1054.00

Опис : Компактен, лесен, издржлив и лесен за носењеЗа да се заштити вашата камера против штети, прашина и гребнатиниМека внатрешниот слој за заштита на LCD екран од гребење и удариСтилски ранец со боја обвивка, компатибилен со повеќето dslr фото апарати;Мека внатрешност обложување;Има dslr фото камера орган со прилог леќа и 12 дополнителни леќи и додатоци;Tripod прилог систем;Прилагодлив, поместена dividers ви овозможи да се прилагодите камерата за замрзнување; Две надворешни мрежа џеб за додатоци;Две внатрешната мрежа џебови за дополнителни мемориски картички, додатоци;Удобно мека рачка и рамо ремени со омекнат бендови ќе направи да се чувствувате удобно, дури и за време најдолго патување;Dual патент повлекува за лесен, брз пристап;Материјали : НајлонБоја : црна Модел : B27(L) Тежина : 0.57 KGНадвор димензија : 28*18*18 CM Внатре димензија : 23*16*16 CMКапацитет Распределба : За SONY A7 RII A77 A77 II A65 A57 A900 A58 A99 A7 R Алфа A7 RII (1 камерата + 12 леќа)Забелешка : ве Молиме измери вашата камера за да бидете сигурни дека големината на Камерата се вклопи во вашиот Случај на камерата пред цел на оваа торба.Ви благодариме за вашето внимание...

Нови Меки 80D Силикони Случај Камера Торба за Canon 80D Гума Заштитна Камера Случај Покрива Кожата

DEN 719.52

Тоа се прави на strechable, здрав, мека висок квалитет, здрава материјал Силиконски камера маска, нежно, издржливи и перат, совршен вашиот камера...

Нови СТП Кожа Камера Торба Случај Покритие За Panasonic LX10 LUMIX LX10 DMC-LX10 Камера за видео случај

DEN 513.12

БРЕНД НОВИ добар квалитет на Боја како што е прикажано на сл Заштитите вашата камера против штети, прашина и гребнатини Висок квалитет, компактни, лесни, издржливи материјали и лесно да се носат Може да се залепи на tripod Може да се devided во база и назад залив Боја : црна, Кафе, Браун Може да се стави во батеријата, без да се отстрани база Материјал : СТП кожа Погоден за : Panasonic Lumix LX10 пакет, вклучувајќи : камера случај & рака​ ​​

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.