• Ново
C52 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 1048g

C52 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 1048g

Оценка на клиентот:
DEN 5951.52
DEN 4464.00 -25 %

Износ
Залиха


Материјал : Природна, бела Кристал Кластери
Големина : 120mm X100mm X55mm
Тежина : 1048g
Топло prompt
Здраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за вас
Плаќање
· Ние го прифаќаме alipay тука.
· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .
· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .
Транспорт
Превозот
Ние Брод на Светот, освен APO/FPO.
Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.
Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен ден
Политика На Враќање
Кога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена. Ние ќе ви биде прв пат да се реши проблемот. Вашето задоволство е наша услуга цел!
Ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации
затоа што ние сме нова продавачот, така вашето мислење е важно ние ќе назад купувачи најниска цена и добри услуги. Ако ние сме двете недоразбирање, ве молиме да не брзаат ми се лоши или неутрален повратни информации. Ве молиме да комуницирам со нас, ние ја гарантира најголема напори за да се обезбеди вашите интереси,ве молиме да се разбере нас.

Карактеристики

Стил:
Фенг Шуи
Регионален Функција:
Кина
Материјал:
Кристално
Тема:
Ангел

Производи во категоријата

500g Природни Кристал Алабастер Чакал Бела Црна Obsidian Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Риба Резервоарот Декорација Камен

1920.00 -30 % DEN 1344.00

Големина : 58ммМатеријали : Физички АлабастерТежина : 500 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

А++Врвен квалитет на Природен obsidian nunatak пирамида femh шуи декорација apotropaic Исцелување Пирамида 40mmx40mm трговија на Големо

278.40 -5 % DEN 264.00

имеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.

121gNatural Камен!,многу Транспарентни, Дип Парпл Fluorite Груба Минерални Рок Дома мебел член

2399.52 -30 % DEN 1680.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Пурпурна Fluorite Тежина 78g Должина 54mm Ширина 45mm Дебелина 20mm

Природните Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 713g

4367.52 -25 % DEN 3276.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 15mm X80mm X57mmТежина : 713gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

Ангел Кристал Украс Дома Декорација Аметист Вештачки Борови Резба Занаети Среќа Engel Пурпурна Розова Исцелување Скапоцен Камен Од 1,5 Инчи

161.28 -15 % DEN 137.00

1.5 инчен Ангел Кристал Украс Дома Декорација Аметист Вештачки Борови Резба Занаети Среќа Engel Пурпурна Розова Исцелување скапоцен камен Пад на ПревозотОпис на производот : 1...

Пад на Превозот Природни Шарени fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X09

1056.00 -36 % DEN 676.00

Пад на Превозот Природни Шарени fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X09 Кратки Детали : тежина : околу 100g димензии : должина : 80110mm; широк : 2535mm Во / ]tention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!

НАЈДОБРА!!! 23g Природни Аметист Пурпурна Кварцен Кристал Стапче Поени Лекување

235.20 -5 % DEN 224.00

Cr ystal ОбјектИмеНАЈДОБРА!!! 23 g Природни Аметист Пурпурна Кварцен Кристал Стапче Поени ЛекувањеМатеријалПРИРОДНИ КРИСТАЛНОW23gДолжина4060mmШирина20mmHightимеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.Cr ystal ОбјектИме70g ПРИРОДНИ Fluorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина70 gДолжина100120mmШирина1525мм

ВРВОТ!!! 84g ПРИРОДЕН СОН АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА лекување

DEN 1007.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме ВРВОТ!!! 84g ПРИРОДЕН СОН АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА лекувањеМатеријалNatura кристалноТежина84gДолжина19mmШирина29mmHighth92mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100g прилично природни аметист Кварцен Кристал двојно Прекинат Стапче Лекување

DEN 671.52

Објектот Се Објасни ИмеМатеријалприродни КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 100g Должина од 3040mm Ширина 1520mm Hight mm Плаќање* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање...

До 2015 Природни 75*20mm бела јасно КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА Колона Sceptres Столб ИСЦЕЛУВАЊЕ Реики Чакра pendant

383.52 -15 % DEN 326.00

Големина : приближно 75*20mmМатеријал : Бела кристалноQct : 1pc / opp вреќаСликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

1.5 инчен Сина, Тиркизна Желка Желка Камења Резба Занаети Камен Figurine Чакра Исцелување Реики Камен

287.52 -5 % DEN 273.00

Фотографиите се само за референца, ќе се слични, бидејќи од природен камен.Но, Ние Гарантираме Дека Сите Тие Се Со Ист Квалитет.Стр закуп провери описи за вистинската големина и информации пред наддавање, ви благодариме!1.5 инчен Сина, Тиркизна Желка Желка Камења Резба Занаети Камен Figurine Чакра Исцелување Реики КаменМатеријал Сина, Тиркизна Големина Прибл...

ПРИЛИЧНО Аура Кварцен Кристал Bismuth Титаниум Силикон Кластери ПРИМЕРОК

DEN 1242.72

Објектот се Објасни Име ПРИЛИЧНО Аура Кварцен Кристал Bismuth Титаниум Силикон Кластери ПРИМЕРОК Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина130150g Должина mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

474g сина SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕ

DEN 1151.52

Објектот се Објасни Име SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 460480g Должина 150160mm Ширина 4550мм Hight 3540mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

100g Природни Зелени Fluorite Кристал Fluorspar Чакал Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Градина Декорација Енергија Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 58 mmМатеријали : Физички FluoriteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

95g Природни Citrine Кварцен Кристал Обелиск двојно Точка Лекување

DEN 863.52

Објектот се Објасни Име природни citrine кристал стапче Материјал Природни кварцен кристал Тежина 95g Должина 82mm Ширина 30мм Hight 30ммНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Сина SMELT Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

DEN 900.96

Објектот се Објасни Име SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ / Материјал SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал Тежина 400420g Должината 8285mm Ширина 8385mm Hight 7981mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Smoky Кварцен Кристал ST Стапче Точка Генератор Исцелување Енергија Богата Гем

DEN 762.24

Објектот се Објасни Име Жолта Кристална Пирамида Статуа Намали Стакло Украс Олтарот Wicca Карма Голманите Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 4050g Должина, Ширина 30мм 35mm Hight 35mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

100g Природни Црвена Зелена Epidote Кристал Morganite Чакал Рубин Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Декорација Енергија Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 79 mm1218mmМатеријали : Физички EpidoteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

Прекрасни Природни Fluorite Кварцен Кристал Полиран пирамида Примерок Лекување

DEN 456.00

Објектот Се Објасни ИмеПриродни Fluorite Кварцен Кристал Полиран пирамида Примерок Исцелување Материјал ПРИРОДНИ Кварцен Кристал Тежина 3540g Должина 25Ширина 30мм 2530мм Hight 2530ммНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

105g сина SMELT Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

DEN 479.52

Објектот се Објасни Име SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ / Материјал SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал Тежина 105120g Должина 51mm Ширина 50mm Hight 43mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.