• Ново
Природни Индискиот Ахат Камен Овална Кабината Cabochon ги Собереш Камен Riki Исцелување Кристал Полу-скапоцени скапоцен камен GC005

Природни Индискиот Ахат Камен Овална Кабината Cabochon ги Собереш Камен Riki Исцелување Кристал Полу-скапоцени скапоцен камен GC005

Оценка на клиентот:
DEN 335.52
DEN 319.00 -5 %

Износ
Залиха


ОПИС : Meterial : Индискиот Ахат камен Големина : Околу 1.5"x1.2"x0.3"(40x30x8mm) Тежина : Околу 15g ве Молиме забелешка : сликата е само за референца, На каменот што добил ќе бидат слични, бидејќи на природни камења.
За нашите производи :
1.Врвен квалитет, конкурентна цена ,брза испорака ,капка превозот на располагање, најдобрите и навремена услуга 100% задоволство;
2.Можете да трговија на големо нив за препродажба ,јас може да превозот на нив на вашиот назначи адреса;
3.За било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате за навремено ,ќе одговори во рок од 12 часа, освен викендите;
4. Добредојдовте на купување на производи на мојот веб-сајт јас сум многу мило да го направите мојот најдобар за вас со најдобар квалитет и најдобра услуга.
Испорака метод :
Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
Кина Пост Воздух 15-35 дена; ЕМС 8-13 дена; DHL 5-8 дена;
Се враќа :
Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме .Ние ќе ви вратат за предмети се врати во рок од 7 дена од денот на добивате нив, за било која причина. Целосна наплата ќе биде дадена доколку предмети се враќаат во нивната оригинална состојба. Стока која се оштетени или исчезнати компоненти не се враќа. Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа. На примање содржини, ние ќе рефундирање на дека веднаш.
Гаранција &Одржување :
Ние обезбедуваме 1 месец замена и 12 месеци за одржување гаранции. Предмети може да биде заменет во текот на првиот месец или одржува на првата година. Купувачи се само одговорни за враќање такси превозот за гаранција предмети. (Во повеќето случаи, купувачот само ќе треба да го вратите проблем компоненти отколку на целиот пакет.). Пред да се врати ставки, ве молиме бидете сигурни дека ќе добиете нашето враќање адреса, и пишување на испорака детали лист. Ве молиме да го користите редовно поштенска услуга и ни ги испратите на следење на број. Штом ќе добиете предмети, ние ќе го поправи или размена нив ПОБРЗО.
Ние само нудиме врвен квалитет на производите. Брза Испорака, Најдобар Квалитет. Ако има некој друг проблем, ве молиме слободно контактирајте со нас! Ние ќе ви одговори што побрзо! Ние да се потрудиме да им служи на секој клиент нашите најдобро што можеме.

Карактеристики

Стил:
Европа
Материјал:
Кристално
Тема:
Љубов
Регионален Функција:
Европа
Материјал:
индискиот ахат камен
Кристал Лекување:
Реики Чакра Лекување
Is_customized:
Yes

Производи во категоријата

Природна боја fluorite чакал кристал перница камен риба резервоарот чакал gruond боја fluorite nunatak

DEN 504.00

Превозот : Ние Брод на Светот, освен APO / FPO Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена...

500g Природни Кристал Алабастер Чакал Бела Црна Obsidian Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Риба Резервоарот Декорација Камен

1920.00 -30 % DEN 1344.00

Големина : 58ммМатеријали : Физички АлабастерТежина : 500 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

C55 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 849g

5087.52 -25 % DEN 3816.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 170mm X110mm X36mmТежина : 849gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

C70 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 714g

4319.52 -25 % DEN 3240.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 170mm X90mm X48mmТежина : 714gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

105g сина SMELT Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

DEN 479.52

Објектот се Објасни Име SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ / Материјал SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал Тежина 105120g Должина 51mm Ширина 50mm Hight 43mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Природна Розова Зголеми Кварцен Кристал Падна Чакра Камен Покрие Легура Срце Облик со Цвет Работ Pendant

360.00 -5 % DEN 342.00

Роуз Кварц pendant Големина : Околу 1.3" x 1.2" x 0.3"(34mm x 32милиметри х 8мм ) Тежина : Околу 15g сликата е само за референца,на каменот што добил ќе бидат слични, бидејќи на природни камења.За нашите производи : 1.Врвен квалитет, конкурентна цена ,брза испорака ,капка превозот на располагање, најдобрите и навремена услуга 100% задоволство;2.Можете да трговија на големо нив за препродажба ,јас може да превозот на нив на вашиот назначи адреса;3.За било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате за навремено ,ќе одговори во рок од 12 часа, освен викендите;4...

Природните Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 713g

4367.52 -25 % DEN 3276.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 15mm X80mm X57mmТежина : 713gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

390g Природни Мадагаскар + geode Пар Парчиња Полиран Сплит Ammonite Фосилните

DEN 1386.24

Објектот се Објасни Име Природни Мадагаскар + geode Пар Парчиња Полиран Сплит Ammonite Фосилни Материјал Фосилни Тежина 390g Должина од 100105mm Ширина 2025мм Hight 120125mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

природниот сон аметист кристал цевка скапоцен камен rhombus кварц цевка со Метални екрани 3.8-4.3 inchs

DEN 1759.68

Производи Детали : Материјал : природен сон аметист кристал кварцен камен Техника : Полиран Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : цевка употреба : дома декорација Предмет : сон аметист кристал цевка Боја : виолетова големина : 911 cm тежина : околу 160190 g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!производи слика :

100g Природни Зелени амазон камен Кристал Amazonite Чакал Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Градина Декорација Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 79 mmМатеријали : Физички AmazoniteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

Сина SMELT Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ/

DEN 900.96

Објектот се Објасни Име SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал пирамида ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ / Материјал SMELT ЦРВЕНО.Кварцен кристал Тежина 400420g Должината 8285mm Ширина 8385mm Hight 7981mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

АА++ Природни црна кристал кластер минерални примероци кварц кластер collection180g

1439.52 -30 % DEN 1008.00

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозот Ние Брод на Светот, освен APO / FPO...

474g сина SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕ

DEN 1151.52

Објектот се Објасни Име SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ИСЦЕЛУВАЊЕ Материјал SMELT КВАРЦЕН КРИСТАЛ Тежина 460480g Должина 150160mm Ширина 4550мм Hight 3540mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

121gNatural Камен!,многу Транспарентни, Дип Парпл Fluorite Груба Минерални Рок Дома мебел член

2399.52 -30 % DEN 1680.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Пурпурна Fluorite Тежина 78g Должина 54mm Ширина 45mm Дебелина 20mm

Пад на Превозот Природни Шарени fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X09

1056.00 -36 % DEN 676.00

Пад на Превозот Природни Шарени fluorite Кристал Пушењето Цевка + цедилка кварцен камен исцелување стапче Бесплатен Превозот X09 Кратки Детали : тежина : околу 100g димензии : должина : 80110mm; широк : 2535mm Во / ]tention : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!

ПРИЛИЧНО Аура Кварцен Кристал Bismuth Титаниум Силикон Кластери ПРИМЕРОК

DEN 1242.72

Објектот се Објасни Име ПРИЛИЧНО Аура Кварцен Кристал Bismuth Титаниум Силикон Кластери ПРИМЕРОК Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина130150g Должина mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

А++Врвен квалитет на Природен obsidian nunatak пирамида femh шуи декорација apotropaic Исцелување Пирамида 40mmx40mm трговија на Големо

278.40 -5 % DEN 264.00

имеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.

100g Природни Црвена Зелена Epidote Кристал Morganite Чакал Рубин Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Декорација Енергија Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 79 mm1218mmМатеријали : Физички EpidoteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

До 2015 топла розова кристално Зголеми кварцен камен Врежани 40mm од 1,5 инчен Пирамида Врежан Камен Чакра Камења Исцелување Реики Бесплатен превозот

287.52 -15 % DEN 244.00

Големина : прибл 40 X40x32mmтежина : околу 45gМатеријал : Роза кварцQct : 1pc / opp вреќаПакет : со една кутијаСликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

100g Природни Зелени Fluorite Кристал Fluorspar Чакал Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Градина Декорација Енергија Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 58 mmМатеријали : Физички FluoriteТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.