• Ново
1pcs природни топаз кристалниот череп handcarft жолта jade кварц черепот лекување

1pcs природни топаз кристалниот череп handcarft жолта jade кварц черепот лекување

Оценка на клиентот:
DEN 618.24

Износ
Залиха

Производи Детали : Материјал : Природни жолта jade рачно резбани черепи! Техника : Полиран & резба Стил : Фенг Шуи се Користи : Свадба Декорација & Подарок Тема : черепот употреба : дома декорација Предмет : природни кристалниот череп Боја : жолта големина : за 90-90-28 cm тежина : околу 80 g Регионални Функција : Кина Бренд Име : залагаат Накит Број на Модел : 0000 Внимание : Големина може да биде мала неточноста поради различни количества на производи, или рака мерење, ви благодариме за разбирањето!
производи слика :
Плаќање :
* Плаќањето е должно во рок од 7 дена по завршувањето на наддавање. Ве молиме бидете сигурни дека "Брод" адреса во вашиот ЗАЧУВАМ сметка е точно.
* Меѓународните Купувачи ве молиме имајте во предвид увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ве молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
Превозот И Ракувањето Со :
* Објектот ќе биде предаден од Кина Пост од страна на Standard International Shipping (со следење на број).
* Јас брод во рок од 3 работен ден по уплатата примена. Тоа нормално ќе пристигне во 30 работни дена. Ако ви треба ЕМС превозот, pls се чувствуваат слободни да ме контактирате.
Ние нудиме неколку превозот опции како што следи :
1. ШАЛ превозот (ШАЛ превозот за 18-30 дена.поевтино и побрзо)
2. Воздухот превозот (Ер превозот околу 15-20 дена,побрзо, но скапи)
3. EMS превозот (ЕМС за 6-10 дена.најбрзиот, но многу скапи)
4. Море за испорака (Море, превозот трае околу 45-60 дена, ќе е подобро да не се избере море, превозот, ако немате трпение за да чека толку долго време за околу 2 месеци.најевтиниот но многу бавно)
Во Комбинација Превозот
* Јас сум среќен да се комбинираат превозот на предмети освои/купени во рок од 7 дена.
* Вие може да го добиете со 15% попуст на превозот.
* Во комбинација превозот попуст е достапен само ако се направи еден вкупно плаќање. Ве молиме почекајте додека сите аукции заврши. Откако ќе се направи, pls e-mail мене за комбиниран фактура ако јас не сум веќе го направиле тоа.
Политика На Враќање :
* Ако не сте целосно задоволни, pls контактирајте ме веднаш. Предмети може да биде вратена во рок од 7 дена по приемот за 100% наплата. * Вратени предмети мора да биде во оригинална амбалажа и во како-испраќаат услови, не се носат или да се измени.
Услови :
Предмети се испраќаат во рок од 3 работни дена од приемот на плаќање.
Ако објектот е оштетен во e-mail, јас може да наплата на превозот цена и надомести ќе некои пари.
Јас испраќаат пакетите од Кина Пост. Ако пакетот изгубени во пошта, јас може да го препрати пакетот или да пратите полн со пари назад.
Јас одговор пораки 7 дена во неделата. Ако не примате одговори од мене во рок од 2 дена, тоа значи дека ние не можеме да ја примите вашата e-mail. Ве молиме бидете сигурни дека ќе испратите е-пошта до една точна e-mail адреса.
Ако имате било какви прашања во врска со вашата нарачка, ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате.

Карактеристики

Тема:
самовила
Материјал:
Кристално
Регионален Функција:
Кина
Бренд Име:
ACSDVOCATE
Стил:
Југоисточна Азија

Производи во категоријата

Smoky Кварцен Кристал ST Стапче Точка Генератор Исцелување Енергија Богата Гем

DEN 762.24

Објектот се Објасни Име Жолта Кристална Пирамида Статуа Намали Стакло Украс Олтарот Wicca Карма Голманите Материјал ПРИРОДНИ КРИСТАЛ Тежина 4050g Должина, Ширина 30мм 35mm Hight 35mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

121g Ретки коза рог бакар фосилни завртка со Декоративна шема природни полиран jade од Мадагаскар Колекција

3359.52 -30 % DEN 2352.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме "коза рог" фосили Тежина 121g Должина 66mm Ширина 51mm Дебелина 23mm

4995g Врвот сино злато природни labradorite месечината ishihara стакло камен creamery да месечината ishihara руда рок PA1027

DEN 22031.04

Labradorite Тежина : 4995g Големина : 142mm x 152mm Потекло : Мадагаскар Облик : природна, груба Фотографии : покаже точната ставка Забелешки : тип на пламен feldspar дека има приказ на спектрални бои

ВРВОТ!!! 84g ПРИРОДЕН СОН АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА лекување

DEN 1007.52

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме ВРВОТ!!! 84g ПРИРОДЕН СОН АМЕТИСТ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА лекувањеМатеријалNatura кристалноТежина84gДолжина19mmШирина29mmHighth92mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

НАЈДОБРА!!! 23g Природни Аметист Пурпурна Кварцен Кристал Стапче Поени Лекување

235.20 -5 % DEN 224.00

Cr ystal ОбјектИмеНАЈДОБРА!!! 23 g Природни Аметист Пурпурна Кварцен Кристал Стапче Поени ЛекувањеМатеријалПРИРОДНИ КРИСТАЛНОW23gДолжина4060mmШирина20mmHightимеМатеријалКРИСТАЛНОТежина20gДолжина2830ммШирина2530ммHight1518mmВе молиме љубезно ве молиме да остави добар фидбек до нас, доколку ви се допаѓа нашата предмети.Ние гарантираме вашето 100% задоволство со нашите примероци и услуга.Ако не сте задоволни со објектот по приемот, ве молиме бидете сигурни да се јавите ни се на прво место!Ние нудиме целосна или делумна наплата која зависи од индивидуалната ситуација, во секое време, бидејќи ќе добиете вашите предмети.Ако сакате да нарачате нешто,ве молиме да ни кажете на вашите спецификација во детали.Cr ystal ОбјектИме70g ПРИРОДНИ Fluorite КВАРЦЕН КРИСТАЛ СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалКРИСТАЛНОТежина70 gДолжина100120mmШирина1525мм

Виножито Fluorite Стапче Рефлексологија Чакра Масажа Кристал Реики Лекување

DEN 1295.52

Објектот се Објасни Име Виножито Fluorite Стапче Рефлексологија Чакра Масажа Кристал Реики Исцелување Материјал ПРИРОДНИ FLUORITE КРИСТАЛ Тежина g Должина од 6070mm Ширина мм Hight mmНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

710g ПРИРОДНИ КРИСТАЛНО ЈАСНО СФЕРА ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕ

DEN 1236.96

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме710g ПРИРОДНИ КРИСТАЛНО ЈАСНО СФЕРА ТОПКАТА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина710dДолжина2931mmШирина2931mmHighth2931mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)ШАЛ(30days.)ВОЗДУХ(15days)Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

100g Природни Жолта Коса Кристал Rutilated Кварцен Песок Рок Кварц Суровини скапоцен камен Минерални Примероци Риба Резервоарот Декорација Камен

408.00 -30 % DEN 286.00

Големина : 46mmМатеријали : Физички Rutilated КварценТежина : 100 gКога вашата цел е помалку од $5, ќе се помине од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,Кога вашата нарачка повеќе од $5, ќе помине со Ali Express Стандард Превозот, или e Packet , или Кина Пост Воздух MailКога вашата нарачка повеќе од $150, ќе помине со DHL, EMS, Ali Express Премиум Превозот брзо логистика, итн

C66 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 420g

2879.52 -25 % DEN 2160.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 110mm X75mm X45mmТежина : 420gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

121gNatural Камен!,многу Транспарентни, Дип Парпл Fluorite Груба Минерални Рок Дома мебел член

2399.52 -30 % DEN 1680.00

Добредојдовте на нашата продавница!Објектот на сликата е секогаш точниот објектот ќе добиете.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт ~~ ние секогаш сме тука за вас !Опис : N аме Пурпурна Fluorite Тежина 78g Должина 54mm Ширина 45mm Дебелина 20mm

До 2015 Избрани 9pcs/set Мини скапоцен камен Шишиња Дрво затка Чип Sz Кристал Исцелување Падна Gem Камен Реики Wicca Бесплатен Превозот

527.52 -15 % DEN 448.00

Големина : прибл 21 X21x30mm (0.85"x0.85"1.2")тежина : околу 15g / pcМатеријал : Аметист , се Зголеми кварц , Кристал ,Зелена aventurine ,Тигар око и така натамуQct : 9pcc / setСликата е само за референца, ќе се слични кристал, бидејќи од природен камен.Сликата е зголемена за да се покаже повеќе детали, ве молиме проверете описи за вистинската големина пред наддавање, ви благодариме!

Природна Розова Зголеми Кварцен Кристал Падна Чакра Камен Покрие Легура Срце Облик со Цвет Работ Pendant

360.00 -5 % DEN 342.00

Роуз Кварц pendant Големина : Околу 1.3" x 1.2" x 0.3"(34mm x 32милиметри х 8мм ) Тежина : Околу 15g сликата е само за референца,на каменот што добил ќе бидат слични, бидејќи на природни камења.За нашите производи : 1.Врвен квалитет, конкурентна цена ,брза испорака ,капка превозот на располагање, најдобрите и навремена услуга 100% задоволство;2.Можете да трговија на големо нив за препродажба ,јас може да превозот на нив на вашиот назначи адреса;3.За било какви прашања ве молиме слободно да ме контактирате за навремено ,ќе одговори во рок од 12 часа, освен викендите;4...

C58 Природна Бела Кварц Цвеќиња Кристал Кластери Декорација Отпорни Исцелување Камен Фенг Шуи Декорација 247g

2111.52 -25 % DEN 1584.00

Материјал : Природна, бела Кристал КластериГолемина : 58mm X43mm X101mmТежина : 247gТопло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПлаќање· Ние го прифаќаме alipay тука.· Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ .· Ние исто така, прифати Web Money плаќање .ТранспортПревозотНие Брод на Светот, освен APO / FPO.Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 работни дена.Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работен денПолитика На ВраќањеКога ќе го добиете производот, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена...

4 ПРИРОДНИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕ

DEN 1716.96

КРИСТАЛ ОБЈЕКТИме4 ПРИРОДНИ КВАРЦЕН КРИСТАЛ DT СТАПЧЕ ТОЧКА ЛЕКУВАЊЕМатеријалNatura кристалноТежина400gДолжина2933mmШирина2427mmHighth8286mmПревозот чини : Во САД Epacket испорака (за 715 дена)Да неСАД countrie : Кина Пост ШАЛ mail(околу 30 работни денаАко вкупната тежина на објекти купување надмине 2kg, тоа не може да се комбинираат превозот од Epacket испорака,тоа ќе биде предаден, одделно или промени, да се испратени од страна на ЕМС пошта.Ако сакате да одберете други превозот mail,како што се Кина Пост ВОЗДУХ mail(за 1220 бизнис дена) Кина Пост МОРЕ mail(околу 60 работни дена) ЕМС пошта(за 710 дена) и др.,ве молиме контактирајте со нас,ние ќе се прилагоди на превозот цена соодветноМоре(60days)0.00ШАЛ(30days.)0.00ВОЗДУХ(15days)0.00Меѓународни Купувачи – Ве Молиме Имајте Во Предвид : A : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

Прекрасни Природни Fluorite Кварцен Кристал Полиран пирамида Примерок Лекување

DEN 456.00

Објектот Се Објасни ИмеПриродни Fluorite Кварцен Кристал Полиран пирамида Примерок Исцелување Материјал ПРИРОДНИ Кварцен Кристал Тежина 3540g Должина 25Ширина 30мм 2530мм Hight 2530ммНадвор од САД Превозот Надомест Море(2 Месеци) $0.00 ШАЛ(3040 Дена) Воздух(12 20 Days) $.001# Ние ќе брод објектот и внесете следење на број во рок од еден работен ден по примањето на расчисти исплата...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.