• Ново
220V Комерцијални Пумпа за Притисок Млеко Foamer /Целосно Автоматски Млеко Steamer Кафе Foamer Млеко Пена Машина MS-130

220V Комерцијални Пумпа за Притисок Млеко Foamer /Целосно Автоматски Млеко Steamer Кафе Foamer Млеко Пена Машина MS-130

Оценка на клиентот:
DEN 18240.00
DEN 17328.00 -5 %

Износ
Залиха


220v Комерцијални нерѓосувачки челик двојно дупка пумпа за притисок Фенси кафе
млеко frother /целосно автоматски млеко steamer кафе frother
Забелешка : Ако изберете "продавачот за испорака метод", ние ќе организираме на пратката од страна на морето и испорака на вашиот најблизок морско пристаниште! Ако е така, кога пратката пристигнува на дестинација морско пристаниште, купувачот треба да се обрне на одредиштето порта трошоци (како што се терминал ракување со обвиненија, документи на податоци, складирање податоци, итн), даночни да се направи царинење и ги собереш на стоки. Ако изберете DHL / ARAMEX/ FEDEX,ИТН, и ние ќе се организира на пратката од страна на international express и тоа директно ќе испорака до вашата адреса (од врата ДО ВРАТА УСЛУГА)! Ако е така, кога пратката стигнала, купувачот само треба да се обрне сопствени даночни или должност такса. Купувачите треба да ја испита пакет/стоката внимателно пред да го потпишете приемот на стоката. Ако постои каква било штета, ве молиме контактирајте со вашиот локален ARAMEX / DHL / Федекс да побарате жалби и барања ИЛИ ве молиме контактирајте со нас во рок од 24 часа.

Карактеристики

Бренд Име:
YunlinLi
Капацитет (Првенство):
Тип:
еспресо кафе производител
Број На Модел На:
MS-130
Напон (V):
220v
Метод На Работа:
Целосната-Автоматски
Моќност (W):
1450W
сертификација:
CE
Домување Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Функција:
Пумпа За Притисок Млеко Foamer
Брзина:
120pcs/мин
Дебелина:
0.2-20mm
Број На Производ:
GF025
вода случај:
800ml
Класификација:
Пумпа За Притисок

Производи во категоријата

1pc 220V 1500W дома што значи автоматско капсула кафе машина 1000ML интелигентни италијански капсула кафе машина

10080.00 -5 % DEN 9576.00

1pc 220 V 1500 W дома што значи автоматско капсула кафе машина 1000 MLинтелигентни италијански капсула кафе машинаСликата покажува : Опис : Модел : EDG466Резервоарот за вода капацитет : 1000mlНапон : 220240 VПритисок : 15 барВода прилагодување : движете го џојстикот пред и поГолемина : 257 * 164 * 295mmИзлез wattage : 1500 WПодготовка чаши : 320 чашиЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

нерѓосувачки челик случај италијански полу-автоматска кафе машина за Еспресо Кафе Производител

35664.00 -50 % DEN 17832.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Автоматско домаќинство визуелизација еспресо машина за Еспресо Кафе Производител

21360.00 -50 % DEN 10680.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

1PC 220V 1600W Дома Smart Капсула Кафе Машина за Автоматска Капсула Кафе Машина Американски Кафе / Soymilk / Млеко Чај

13440.00 -5 % DEN 12768.00

1 PC 220 V 1600 W Дома Smart Капсула Кафе Машина за Автоматска КапсулаКафе Машина Американски Кафе / Soymilk / Млеко ЧајСликата покажува : Опис : Напон : 220 VМаксимална излезна wattage : 1600 WАктивни резервоарот за вода капацитет : 1200mlТелесна тежина : 3.6 kgГолемината на телото : 180 * 130 * 320mmЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

кафематот КОРИСТИ full - полуавтоматски електричен котел топлина чај ware Капе кафематот

8064.00 -50 % DEN 4032.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Американското кафе машина за домаќинство full - полуавтоматски соја во прав капе чај

9168.00 -50 % DEN 4584.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Ewold Прирачник кафематот Рака Притисок Преносни Еспресо Машина за Кафе Притискање Шише Тенџере Кафе Алатка за Надворешна Употреба Патување

1594.56 -15 % DEN 1356.00

cafeteira expresso,Кафе Одлуки,кафе машинаEwold Прирачник кафематот Рака Притисок Преносни Еспресо Машина за Кафе Притискање Шише Тенџере Кафе Алатка за Надворешна Употреба ПатувањеМатеријал : не ' рѓосувачки челик+ силикониТежина : 405gГолемина : 19.3x8.9cmКапацитет : 400mlПакет се вклучени : 1 x кафематот шише

НОВ Висок квалитет на Американската целосна автоматска кафематот home/комерцијални готвење тенџере Капе кафематот

10608.00 -50 % DEN 5304.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

Нови Пристигнување 900N професионални италијански мелење машина комерцијални електрична мелница за кафе магазин посветен на мелење машина 220V

DEN 12183.36

Нови Пристигнување 900 N професионални италијански мелење машина комерцијални електрична мелницакафе магазин посветен на мелење машина 220 VЗабележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги платиданок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни заникаква царина или данок на увозако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35Сликата покажува : Спецификација : Име : 900 N електрична машина за кафеНапон : 220 VМоќ : 360 WПиво капацитет : 1.2 KGБрзина : 1400rpm / минДробење сила : 1015 KG / часУништувањето на ножот : 64mmПакување големина : 59 * 26 * 39cmТежина : 12 KGЈачина на звук : 11.97 KG

кафематот КОРИСТИ целосно полу-автоматска минијатурни нерѓосувачки челик Американски капе изолирани

9504.00 -50 % DEN 4752.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

1pc 110/220V Полу - автоматска италијански кафе машина 20Bar висок притисок на пумпа за пареа кафе машина повлече цвет кафе машина

5232.00 -5 % DEN 4970.00

1pc 110 / 220 V Полу автоматска италијански кафе машина 20 Bar висок притисокпумпа за пареа кафе машина повлече цвет кафе машинаСликата покажува : Опис : Модел : DLKF6001боја : црнаФункција : италијански стилУпотреба : полуавтоматскиКафе тенџере Категорија : пумпа за притисок типКафе машина капацитет : 1115 чашиПритисок : 20 барЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Американски производител на кафе има целосно автоматски термо-изолација

8448.00 -50 % DEN 4224.00

[xlmodel][фото][0000] Фотографии Листа Добредојдовте на вас наредниот патДраг пријател, ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни повратни информации или отворање каков било спор ...

1pc 220V 850W дома полу - автоматска мини - пареа кафе машина пумпа - тип висок притисок италијански кафе машина

4560.00 -5 % DEN 4332.00

1pc 220 V 850 W дома полу автоматска мини пареа кафе машинапумпа тип висок притисок италијански кафе машинаСликата покажува : Опис : Производ моќ : 850 WНоминална напон : 220 VФреквенција : 50 HzПроизвод капацитет : околу 1.2 LПумпа за притисок : 15 барПроизводот Категорија : Полуавтоматска машина за кафеОперативни : knob операцијаЗабелешка : Ако вашата област е оддалечена област, ќе треба да додадете посебен надомест.Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката,ние не сме одговорни за било царина или данок на увоз

Американската автоматска Кафе машина капе кафе тенџере

DEN 2064.00

Капе кафе Американски производител на кафе машина Мултикористете чај машина за кафе тенџереСпецификација : Напон : 220 V 50 HZКапацитет : 0.7 LМоќност : 550wНето тежина : 1.2 kgГолемина:205*146*253mmКонтрола стил : копчето префрлатеМашина за детали : Бесплатен подарок : Кафе тенџере

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.