• Ново
Целосно и вистинско дрво виткање маса.. Дневна соба биро. Модерната едноставни мали семејство. Мали чај маса

Целосно и вистинско дрво виткање маса.. Дневна соба биро. Модерната едноставни мали семејство. Мали чај маса

Оценка на клиентот:
DEN 28704.00
DEN 25834.00 -10 %

Износ
Залиха


Пакување јачина на звук : 0.04
Бренд : добри другари
Модел : HZY - M - 0038
Инструкции за инсталација за детали : обезбедуваат инструкции за инсталација
Облик : плоштад
Може да ви резервации : тоа е
Дали собранието : подготвени
Дизајн на позиционирање : буџет
Бруто тежина : 10
Чај маса Агол облик : плоштад
Дизајн елементи : други господар дизајн
Број на врата : напомене,
Боја класификација : орев Млечно бела боја
Дали скаларен : scalable
Без разлика дали или не да се донесе ролери : никој
Без разлика дали или не да се донесе простор за складирање : не
Стил : Америка земја
Потекло : провинцијата guangdong
Dongguan градот :
Структура занает : дрвени занает
Дрвена структура занает : други
Соочувањето со процесот : боја процес
Со кои се соочува боја процес : спреј бои
Дали може да се изменуваат : никој
Дрво дрво материјал :
Материјал : дрво

Карактеристики

Тип:
Дневна Соба Мебел
Специфични Употреба:
Кафе Маса
Општа Употреба:
Дома Мебел
is_customized:
Yes
Дрво Тип:
Махагони
Дрво Стил:
Цврсто Дрво
Изглед:
Модерна
Материјал:
Дрвени
Укината:
Yes

Производи во категоријата

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.