• Ново
1Roll 45M x 0.8 mm Најлон Кинески Јазол Ресни Хривнија Плетенка јаже Тема String

1Roll 45M x 0.8 mm Најлон Кинески Јазол Ресни Хривнија Плетенка јаже Тема String

Оценка на клиентот:
DEN 56.64
DEN 47.00 -17 %

Износ
Залиха

100% сосема нов и висок квалитет на Материјали : Најлон Боја : Црвена/Златниот/Железо Црвена/Овошје Зелена/Темно Зелена/Светлина Кафе/Темно Кафе/Црна/Виолетова/Жолта/Розова боја/Бела/Светло Сина/Виолетова Светлина/Топла Розова/Кралска Сина/Сино Користат овој мозок за tassels, завиткување прстени, микро-ресни и/или провира оние монистра чија дупки беа премногу мали за други кабелот. Можете исто така да го користите за да бидете навистина мала, нежен Кинески јазол или да ја користите за да акцентот други јазли. Кинески Knotting мозок е тркалезна, плетенка јаже направени од најлон. Тоа е флексибилен мозок, со доволно вкочанетост и издржливост за да го издржат туркање и влечење на кинески knotting (или било кој друг вид на knotting). Таа има една убава потпора на тоа дека има јазли цврсто. Одлични за создавање на вашите омилени парчиња накит, како што се Нараквици и Ѓердани да ги исполни вашите одлична идеја на уникатен накит. Погоден за DIY, покажуваат вашата личност врвен квалитет, деликатна уметности и занаети Најлон Кабелот Големина : 0.8 mm/0.31" во дебел; 45m во должина (прибл.) Количина : 1 Pc answer : ___________________________ Note : Сите димензии се мери со рака ,па затоа ве молиме allow1-2cm се разликуваат. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакетот вклучува :
1 Pc x Најлон Кинески Јазол Мозок (Не мало пакет)

Карактеристики

Материјал:
100% Најлон
Техника:
Плетенка
Функција:
Висока Издржливост
Обликот:
Круг
Употреба:
Чанти,Облека,Дом На Текстил,Чевли
Должина:
45M
Број На Модел На:
Други
Дијаметар:
0.8 mm
Тип На Производ:
Кабли
Стил:
Кинески Јазол Кабелот /Нишка

Производи во категоријата

Бесплатен Превозот Ознака Прашка/исклучителна облека string тока/string печат/tag канапи/облека торба висат ознака прашка/линија 1000 компјутери многу

662.40 -6 % DEN 623.00

Бесплатен Превозот Ознака Прашка / исклучителна облека string тока / string печат / ознака канапи / облека торба висат ознака прашка / линија 1000 компјутери многуДолжина : 19cm / 7.5" 1000 компјутери по пакетЦРНА / БЕЛА / РОЗОВА / СВЕТЛО БЕЖ 4 бои да се избереКога ќе ги нарачате,ве молиме оставете бојата што сакате таму.Ви благодариме.

XUNZHE Канапи Кина Јазол Жица 2,5 mm*20м Најлон Синџир Beading Жица За DIY Круг Ткаенината Хривнија Накит Занает Одлуки

76.80 -8 % DEN 71.00

XUNZHE Канапи Кина Јазол Жица 2,5 mm*20м Најлон Синџир Beading Жица За DIY Круг Ткаенината Хривнија Накит Занает Одлуки Име на Производ : Кинески јазол 5# линија Спецификации : околу 2,5 mm во дијаметар Боја : multicolor факултативна Пакување : околу 20 метри во бар Опис : Главно се користи за средината и на мали Кинески јазол накит...

100/лот 3 Ply Природни Јута Twine Burlap String Коноп Јаже Свадба Подарок Завиткување Канапи Нишка

DEN 306.72

OEM наредби добредојдовте ОВА Е ЗА КОРИСНИЧКИ НАЛОЗИ САМО, немојте ДА се КУПАТ ПРЕД да КОНТАКТИРАТЕ со НАС, ЦЕНАТА Е ЗАВИСАТ ОД ГОЛЕМИНАТА, КОЛИЧИНАТА, ЛОГОТО ДЕТАЛИ И ИСПОРАКА и СЛ....

2 Парчиња/многу 2ply 1.5 mm(100/pc) Обоени Јута Twine Кабелот DIY рачно изработени Украсни Додатоци Јута Јаже

DEN 474.24

Нашиот главен производнов производ1 2.3 4.5 6.7 8.9 10.11.Ве молиме посетете ја нашата над производ,можете да најдете нешто што ви се допаѓа.Посетете ја нашата онлајн продавница : најдете повеќе за производот што ве интересира.Ние веруваме во голема услуга во секое време, цело време.Одговара на нашиот пекарски twine, може да се спаси изразат такса.Производ детали ОписСите ние имаме боја акции во моментов, можете да изберете боја што ви се допадна...

5 Метри Должина од 5мм Обоени Памучни Канапи Плетенка Јаже Diy Црно Бела Дебели Декоративни Јаже Twine Corda Touw Cuerda Decoracion

95.04 -5 % DEN 90.00

Опис на ПроизводотМатеријал : Памук КаблиДијаметар : 5mmПакување : 1pc 5 метри должинаВНИМАНИЕТО : Нормално ние ќе го намали канапи ако количини е повеќе од 2 парчиња.На пример,Ако купувате 1pc, ќе испрати 1pc 5 метриАко купувате 2 парчиња, ние ќе ги испрати 2 парчиња 5 метриАко купувате 3pcs, ќе испрати 3pcs 5 метриАко сакате да се добие кабли без сечење и во едно парче, ве молиме да ни остават порака, така што ние не ќе се намали.Useage : облека, чанти, чевли, дома декорација, итн.Ве молиме да ни остават бојата број, така што ќе може да се испрати на стоките за васAnswer : ___________________________ Note : 1.Јажето на сликата е завиткано во топката.Направи да се земе слики подобар ефект2.Реалните испорака е врзана во пакет форма.Бидејќи погодно да се спакуваат.3.Тоа не е нужно континуирано...

1M USB Напојување со Полнење Кабел за Nintendo WiiU Контролер Бела

DEN 95.52

Описи : Висок Квалитет на кабелот на USB на Wii U Контролер Конектор Компатибилен со Nintendo Wii U КонтролерНаправени од страна на Трети Лица Тежина : 63g Должина : 100cm Забелешка! Производ слика за повикување само...

Добар квалитет 6FT Аудио Видео AV Композитни 3 РКА Кабел Конектор за за Nintendo Wii Конзола

DEN 76.32

Добар квалитет 6 FT Аудио Видео AV Композитни 3 РКА Кабел Конектор за за Nintendo Wii Конзола Ставка Опис : Item специфики : Боја : Сива Кабел Должина : околу...

22 Боја 60M Восок Памук Ѓердан Јаже Кабелот рачно изработени DIY Додатоци Наоди Хривнија Ѓердан Накит Одлуки 1mm W09470-80

205.92 -25 % DEN 155.00

60 M 22 Боја Восок Памук Ѓердан Јаже Кабелот DIY Додатоци Наоди за Нараквица Ѓердан Накит Одлуки 1mmСтавка Детали 100% Нови, со Врвен Квалитет Големина : 1mm Дебелина : 1mm Материјал : Цинк метални легури Боја : Боја Вашиот Изберете Количина : ќе добиете 60 Метри од оваа точка во листата цена На Кабелот Може да се користи за Да Се DIY Нараквици & ЃерданПревозот Предавање на Кина Пост : 835 Бизнис Денови на Светот DHL 58 Дена ЕМС 510 работни ДенаПревозот Надградба Услуга, деталите како што следува : Кога вкупниот објект трошоци стигнат до 150 ние нудиме БЕСПЛАТНО Брза испорака услуга, 37 работни дена за испоракаЗа нас имаме фабриката...

10pcs многу HDTV AV Кабел Scart Кабел за Xbox Конзола

DEN 2302.08

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ Слика10pcs многу HDTV AV Кабел Scart Кабел за Xbox КонзолаОпис На Производот100% сосема нов Висок квалитет Заменува вашиот изгубени или оштетени AV кабел со Висока Дефиниција и Резолуции Мултимедијални Трајни и Високо Функционална Кабел ви Овозможува да поврзете ја вашата конзола за вашиот ТВ е scart приклучок, максимизира слика и квалитет на звукот Компатибилен со Xbox, не за Xbox 360 Кабел должина : околу 1.8 M Трети лица производ Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина10pcs × Кабел за xboxПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

100PCS многу Големо Компонента 5RCA AV кабел Аудио Видео HD ТВ Кабелска За Playstion 2 За PS2 за PS3 Контролер

12331.68 -7 % DEN 11469.00

ПромоцииДобредојдовте да ја посетите нашата продавница, ве молиме изберете јазик, ако имате било какви прашања, ве молиме контактирајте со нас! Добредојдовте на најголемиот дел цел, квалитетот е загарантирана, цената има предности!Поврзани Производи Производ Слика100 PCS многу Големо Компонента 5 RCA AV кабел Аудио Видео HD ТВ Кабелска За Playstion 2 За PS2 за PS3 КонтролерОпис На Производот100% Сосема нов Висок квалитет Ова е на HD AV Component VideoАудио Кабел Кабелот, За PS2 за PS3 Слим Оваа компонента кабелот е специјално дизајнирана за да обезбеди најостро видео и звук за Sony за Play Station 3 ( за PS3 ) гејминг системи се Поврзете со вашиот HDTV (HighDefinition TV) или EDTV (EnhancedDefinition TV) и најмногу ужива одлична графика достапни од вашиот за Sony за PS3 преку 480p резолуција Ултра дебели и флексибилни ПВЦ јакна со боја кодирани конектори помогне да се поедностави процесот на инсталација Приклучок за Sony за PS3 AV Приклучок за да Компонента Y / Pr / Pb, Lканал, Rканал (Машки) Забелешка : во најголемиот дел цел да испратите страна на курирската служба DHL за слободниПакување На Содржина100pcs × Кабел ПлаќањеAli Express поддржува Виза, Мастеркард, Маестро Дебитна Картичка, Western Union, и преведување преку банките...

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на Прашка/облека string двојно страна тока/string печат/кревање јаже/облека се откажам ознака тема Бесплатен Превозот 500 компјутери/многу

1056.00 -6 % DEN 993.00

ВРВЕН КВАЛИТЕТ на Прашка / облека string двојно страна тока / string печат / кревање јаже / облека се откажам ознака тема Бесплатен Превозот 500 компјутери / многу

Senring Конектор лизга прстен големи тековната 20A со 6 жици од понесе големина 50mm ротари заеднички

6720.00 -20 % DEN 5376.00

На SNH050, со 50.00 mm преку понесе големина и компактен 120mm надворешен дијаметар, користи Sen Ring е влакна четка технологија, која нуди неколку предности во однос на конвенционалните лизга прстен контакти вклучувајќи повеќе точки на контакт по четка пакет, ниска контакт сила по влакна и низок контакт носат стапки...

Природни Вистински Кожа занает кабелот/string/ленти/чипка 3/4/5/6/8/10/12/15/20/25мм Накит милениче хривнија бесплатен превозот 4m

DEN 335.52

Користење на пример : ПОСВЕТЕНОСТ >> Испораката ќе биде направено во 4 дена. Ако постои нешто незадоволни или некои проблеми по што ги примате, ве молиме контактирајте со нас слободно.Ние ќе се реши тоа во прв пат.Го замени,поправка или враќање во 7 работни дена.ВРАЌАЊЕ >> Ние го прифаќаме производврати без било каква причина, Ако производот е добар уште што не есе користи во 7 дена откако ќе ги примите...

10 Метри Памук 3 Акции Извртени Памук, Глас 8 mm DIY Занает Декорација Јаже Памук Кабелот За Торба Drawstring Појас 17 Бои

DEN 719.52

Функција : 1 Материјал : памук2 Боја : памук јаже има 17 бои, ако треба мешана боја, тогаш ве молиме оставете порака за нас дека сакате да цифра броеви и бројот на метри ,ние ќе ви ја испратиме во зависност од вашите барања, ви благодарам!!!3...

Врвот одделение Прашка/облека string тока /string печат/облека се откажам ознака прашка/канапи/thread/безбедност иглички Бесплатен Превозот 1000 компјутери многу

1046.40 -6 % DEN 984.00

Облека ознака прашка вклучува 3 делови,1 прашка,pin 1 & 1 тока.Таа има 3 вида да се избере,да го видам мојот приложените фотографии.Кога ќе ги нарачате,ве молиме оставете бојата што сакате таму.Тоа е бакар pin+тока!Сега имаме 7 бои да се избере!бела string+сребро(pin+тока)whitre string+златна(pin+тока)црна string+црна(pin+тока)црна string+златна(pin+тока)balck string+сребро(pin+тока)златна string+златна(pin+тока)сребро string+сребро(pin+тока)​

DIY Извртени Канапи Подарок Пакување Прибор за Пакување Декорација Свадба Партија Пакување Двојна Боја Памук Бејкер Twine Јаже

DEN 157.44

DIY Извртени Канапи Подарок Пакување Прибор за Пакување Декорација Свадба Партија Пакување Двојна Боја Памук Бејкер Twine ЈажеОпис На ПроизводотМатеријал : ПамукГолемина : 5*10смБоја : Како се покаже во слики.Количина : 1 ролнаЗАБЕЛЕШКА1.Ве молиме овозможи мало отстапување за мерење.2.Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики,ви благодариме за разбирањето.ПлаќањеНие ја прифати кредитна картичка(Зачувам) и т / т.Други payways (Western Union, Money Gram, итн,), ве молиме контактирајте со насПревозот1...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.