• Ново
shhworldsea 50PCS 0.6 MM 6Pin/начин автомобил restrictor сензор конектор 6 pin авто водоотпорен електричниот приклучок автомобилски приклучок за BMW

shhworldsea 50PCS 0.6 MM 6Pin/начин автомобил restrictor сензор конектор 6 pin авто водоотпорен електричниот приклучок автомобилски приклучок за BMW

Оценка на клиентот:
DEN 6719.04
DEN 4905.00 -27 %

Износ
Залиха


shhworldsea 50 PCS 0.6 MM 6 Pin/начин автомобил restrictor сензор конектор 6 pin авто водоотпорен електричниот приклучок автомобилски приклучок за BMW
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Водоотпорен
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Напон:
12V
Име На Модел:
6pin автомобил restrictor сензор женски приклучок
Објектот Тежина:
2kg
Објектот Големина:
6pin автомобил restrictor сензор приклучок
Од Моќ:
6pin автомобил restrictor сензор приклучок
Пол:
Женски
Примена :
Автомобилската
Автомобил Направи:
за BMW

Производи во категоријата

LEEWA 1pc Евра Автомобил Plug Автомобил AM/FM Радио Женски Адаптер за Антена Стандард Резервни Стерео Антена Жица За BMW/ ФОЛКСВАГЕН (1990~2006)

48.00 -15 % DEN 41.00

Компатибилност : За BMW 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер

10pcs Топ Пост Автомобил Батеријата Господар Убие Моќ Disconnector Терминал Линк Вклучете Брзо Намалување на-оф 11-14mm Мал Дијаметар Куп Глава

DEN 2065.92

За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Зелена и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 1114mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за авто

127.20 -25 % DEN 96.00

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за автоКарактеристики : да се Спречи светилки форма скршени кога напонот промени одеднаш се Вклопуваат OEM / LED / Xenon (HID) сијалица приклучок Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер моќта Може да се користи да се замени стопи или оштетување темперамент и конектори, не мора да ги промените оригиналниот светлина банкарскиот систем и крушка доаѓаат со Најлон приклучоци, затоа супер отпорни на топлина (издржат до 1000 C) Долг Живот, Висока Ефикасност Ожичување на Напон : DC12 V 16 Guage Жица Компатибилен : 3156 3056 3356 3456 (Еден Контакт) Ако не знаете како да го замени на светлата контактот, можете да ги следите installtion водич подолу : за Да се осигура нема електрична енергија трчање низ линии, со користење на приклучок клуч за да се исклучите негативниот терминал од батеријата и го стави на страна Исклучување на постоечки приклучок од светлата собранието и потоа отстранете ја сијаличката...

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 12P 12 pin машки женски 2.3 mm авто жица домување конектор автомобил електричниот приклучок 7122-1210 7123-1210

432.00 -8 % DEN 397.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 12 P 12 pin машки женски 2.3 mm авто жица домување конектор автомобил електричниот приклучок 71221210 71231210женски машки комплет : женски : машки комплет : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

FEELDO 1Pair е Радио за Автомобил Стерео Аудио 4 ЗВУЧНИЦИ Жица Подигнат Aapter за MAZDA 90-01 2958

157.92 -11 % DEN 141.00

Приклучоци во Автомобил Искористување на радио Моќ 4 Звучници Компатибилен со : За Mazda 19901994 323 19882000 626 19881996 929 19892000 Miata 19951999 Millenia 19891995 MPV 19921997 MX3 19891997 MX6 19901994 Protege 19891996 RX7 20012002 Почит Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео Поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика подигнат специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација

shhworldsea 100pcs H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка Светилка

3200.16 -24 % DEN 2432.00

shhworldsea H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка СветилкаОваа Wire Конектор е за H8 H9 H11 КРИЕШЕ / LED светло.Карактеристики : H11 / H8 / H9 КРИЕШЕ / LED светилка со конекторот (од женски за машки).ПредЖичен за plug and play, нема потреба да ги менувате акции жици.Спецификации : Материјал : ABSНапон : 1224 VСтруја : 8 AТемпература за топлинаотпор : 110 CentigradeВкупна должина : 19.5 cm / 7.6 воПроизвод тежина : 30g / 1ozПакет Листата : 100 * H8 H9 H11 Wire Конектор за КРИЕШЕ LEDЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

Универзален Автомобил 12V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на Уред

235.68 -8 % DEN 217.00

Универзален Автомобил 12 V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на УредКарактеристики : Подобрување на радио сигнал и да се намали бучавата. Бакар сигнал жица, силна антимешање, обезбедување подобар сигнал. Антена бустер. Се згусне на коњ устата метален заштитен капак, на сите круг на заштита. Се работи за двете AM и FM радио станици. Aantenna засилувач објект должина : 330mm. Во можност да обезбеди висока излезна струја, ниските хармонично нарушување и крст, обезбеди безбедност на работа. Подобрени перформанси TDA2002 (pin да pin компатибилност). Многу ниска надворешна компонента се брои. Лесно да се соберат, заштеда на трошоци и простор.Карактеристики : Пренослив,Висока точностМатеријал : Електронски Компоненти,Метал,ПластикаБоја : Црна Пакет тежина : 0.077 kgПроизвод големина (L x W x H) : 5.500 x 3.500 x 1.500 cm / 2.165 x 1.378 x 0.591 инчиПакет големина (L x W x H) : 17.500 x 10.000 2.000 x cm / 6.890 x 3.937 x 0.787 инчи Пакет Содржина : 1 x Мравка 208 Автомобил Радио Сигнал Засилувач, 1 x 3М Налепница

DC 12V да 5V 3А 15W Водоотпорен DC Конвертор Мини USB Автомобил Адаптер за во Автомобил за Внатрешни Accessorie Кабли Адаптери

174.72 -28 % DEN 126.00

Автомобил Адаптер DC 12 V да 5 V 3А 15 W Водоотпорен DC Конвертор Мини USB100% Сосема нов и висок квалитетКоличина : 1 компјутерВлезен напон : DC 12 V(12 V Да 5v)(Влезен Напон мора да се Повисоки од 3 V Излезниот Напон)Излезен напон : 5 VИзлезна Струја : 3АМоќност : 15wКонверзија ефикасност : 96%Големина : 46mm X26mm X14mm / 1.81"X1.02"X0.55"Пакетот вклучува : 1 x Мини USB Адаптер за наизменична СТРУЈА Конвертор

Бесплатен Превозот автомобил аудио CD DVD плеер на копчето ОК копче од телефонот одговара за мерцедес команда 2 BMWW BE6094 A164 82009 79

DEN 1314.24

Бесплатен Превозот автомобил аудио CD DVD плеер на копчето ОК копче од телефонот одговара за мерцедес команда 2 BMWW BE6094 A164 82009 79Цената е за "ok" копчето и "за" копчетоАко цел други копчиња, ова е за 3 копчиња, ве молиме да ни кажете wihch дали треба

Dewtreetali Добра Продажба Целиот 5 Сетови За Во Автомобил Авто 4 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок За Поставување

DEN 201.60

Опис : Сосема нов и hochweritg4 игли водоотпоренКомплет 1.5 mm Терминал топлина се смалуваат цевкиКомпатибилен со мотоцикл, автомобили, автомобил, Quad, Trik, караван, брод, и др.Вкупно 5 групиСекој сет содржи : 1 x 4pin начин1 x 4начин приклучок за домување8 x силиконска гума печат кабел4 X машки терминали4 x женски терминалиПакетот вклучува : 5 x конектор поставува

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB625-03027

662.40 -27 % DEN 483.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB62503027Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Автоматскиот автомобил-полнење 5V 4.2 Двојна USB Конектор Приклучок Адаптер Штекер автомобил-стил, за 12V 24V Мотоцикл adaper за телефонот таблета

368.64 -15 % DEN 313.00

Автоматскиот автомобилполнење 5 V 4.2 Двојна USB Конектор Приклучок Адаптер Штекер автомобилстил, за 12 V 24 V Мотоцикл adaper за телефонот таблетаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCМатеријал : ABSГолемина на : 3.7*5.4*2.9 cm / 1.5*2.12*1.14"Влезен напон : 12 V / 24 VИзлезна Струја : 4.2 AОптоварување на моќ : 0.18 WРаботна температура : минимум е 20 ℃, максималното е 80 ℃Водоотпорен одделение : IP65Два сина и дистрибуција од терминали, два самоприслушување заврткиТоа може да се користи за телефон, таблет,ЗА IPAD, камера, автомобил средства за чистење и повеќето други автомобили се намали за напојувањеМоже да се инсталира на автомобили, мотоцикли, АТВ, RV, ЏИП, чамци, јахти и други средства за транспортПакет Содржина : 1224 V 4.2 Мотоцикл Автомобил Двојна USB Напојување со Полнач Порта Socket2 PC Терминали

shhworldsea 2/5/30/100pcs 3157 Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Приклучок

360.00 -11 % DEN 321.00

2 / 5 / 30 / 100pcs 3157 Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Приклучокпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 5/10/50/100PCS H4 9003 машки Светлата Жици се Подигнат светилка носителот приклучок КОНЕКТОР АДАПТЕР

416.16 -11 % DEN 371.00

5 / 10 / 50 / 100 PCS H4 9003 машки Светлата Жици се Подигнат светилка носителот приклучок КОНЕКТОР АДАПТЕРпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra Б џек да се Fakra Z1 приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио Проширија

400.80 -12 % DEN 353.00

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra "Б" џек да се Fakra "Z1" приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио ПроширијаОпис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.