• Ново
shhworldsea 2 pin 7.8 MM високо-моќ авто wire конектор јакна тешки возила опремени електричниот приклучок терминали за тојота

shhworldsea 2 pin 7.8 MM високо-моќ авто wire конектор јакна тешки возила опремени електричниот приклучок терминали за тојота

Оценка на клиентот:
DEN 815.04
DEN 595.00 -27 %

Износ
Залиха


shhworldsea 2 pin 7.8 MM високо-моќ авто wire конектор јакна тешки возила опремени електричниот приклучок терминали за тојота
женски машки комплет :
женски комплет :
машки комплет :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Материјал Тип:
Пластични + бакар
Објектот Тежина:
1kg
Од Моќ:
2 pin 7.8 MM високо-моќен автомобил конектор
Специјални Функции:
Водоотпорен
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Големина:
2 pin 7.8 MM високо-моќен автомобил конектор
Напон:
12V
Име На Модел:
2 pin 7.8 MM високо-моќен автомобил конектор
Интерфејс:
wire конектор
Примена :
Автомобилската
Автомобил Направи :
за автомобил тојота ект
Пол :
машки и женски комплет

Производи во категоријата

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за авто

127.20 -25 % DEN 96.00

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за автоКарактеристики : да се Спречи светилки форма скршени кога напонот промени одеднаш се Вклопуваат OEM / LED / Xenon (HID) сијалица приклучок Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер моќта Може да се користи да се замени стопи или оштетување темперамент и конектори, не мора да ги промените оригиналниот светлина банкарскиот систем и крушка доаѓаат со Најлон приклучоци, затоа супер отпорни на топлина (издржат до 1000 C) Долг Живот, Висока Ефикасност Ожичување на Напон : DC12 V 16 Guage Жица Компатибилен : 3156 3056 3356 3456 (Еден Контакт) Ако не знаете како да го замени на светлата контактот, можете да ги следите installtion водич подолу : за Да се осигура нема електрична енергија трчање низ линии, со користење на приклучок клуч за да се исклучите негативниот терминал од батеријата и го стави на страна Исклучување на постоечки приклучок од светлата собранието и потоа отстранете ја сијаличката...

shhworldsea 50PCS 0.6 MM 6Pin/начин автомобил restrictor сензор конектор 6 pin авто водоотпорен електричниот приклучок автомобилски приклучок за BMW

6719.04 -27 % DEN 4905.00

shhworldsea 50 PCS 0.6 MM 6 Pin / начин автомобил restrictor сензор конектор 6 pin авто водоотпорен електричниот приклучок автомобилски приклучок за BMWAnswer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

10pcs L Форма Автомобил Батеријата Disconnector Терминал Линк Вклучете Брзо Намалување на-оф Господар Убие Моќ 17mm Дијаметар Куп Глава

DEN 2519.52

L форма за да се спаси врвот соба За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Црна и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 17mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

shhworldsea 5/10/50/100PCS H4 9003 машки Светлата Жици се Подигнат светилка носителот приклучок КОНЕКТОР АДАПТЕР

416.16 -11 % DEN 371.00

5 / 10 / 50 / 100 PCS H4 9003 машки Светлата Жици се Подигнат светилка носителот приклучок КОНЕКТОР АДАПТЕРпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra Б џек да се Fakra Z1 приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио Проширија

400.80 -12 % DEN 353.00

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra "Б" џек да се Fakra "Z1" приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио ПроширијаОпис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

5 компјутери Мини МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Адаптер Add-a-коло 15A Автомобил Авто Додадете Коло Осигурач БАНКОМАТ Низок Профил, Ножот Стил 15AMP Осигурач Носителот

575.52 -22 % DEN 449.00

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата Ви благодариме.5281435384770475 Препорачуваме парче парче парче5 компјутери Мини МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Адаптер Addaколо 15 A Автомобил Авто Додадете Коло Осигурач БАНКОМАТ Низок Профил, Ножот Стил Осигурач НосителотОпис : Addaколо низок профил, мини стил сечилото осигурач носител на Црн осигурач приклучок со жица води...

Dewtreetali Добра Продажба Целиот 5 Сетови За Во Автомобил Авто 4 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок За Поставување

DEN 201.60

Опис : Сосема нов и hochweritg4 игли водоотпоренКомплет 1.5 mm Терминал топлина се смалуваат цевкиКомпатибилен со мотоцикл, автомобили, автомобил, Quad, Trik, караван, брод, и др.Вкупно 5 групиСекој сет содржи : 1 x 4pin начин1 x 4начин приклучок за домување8 x силиконска гума печат кабел4 X машки терминали4 x женски терминалиПакетот вклучува : 5 x конектор поставува

Новиот Помошен Cable Auto Аудио Адаптер Делови Аудио За Blaupunkt е Радио за Автомобил 2000-2010 BLA-3.5 MM Врвот Продажба

162.24 -18 % DEN 133.00

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет!Помошен Cable Auto Аудио Делови за Blaupunkt е Радио за Автомобил 0010 BLA3.5 mmСпецификации : Количина : 1 компјутерБоја : ЦрнаКабел должина : Околу...

FEELDO 1Pair е Радио за Автомобил Стерео Аудио 4 ЗВУЧНИЦИ Жица Подигнат Aapter за MAZDA 90-01 2958

157.92 -11 % DEN 141.00

Приклучоци во Автомобил Искористување на радио Моќ 4 Звучници Компатибилен со : За Mazda 19901994 323 19882000 626 19881996 929 19892000 Miata 19951999 Millenia 19891995 MPV 19921997 MX3 19891997 MX6 19901994 Protege 19891996 RX7 20012002 Почит Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео Поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика подигнат специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација

shhworldsea 5/30/100pcs Машки Штекер 9005 HB3 Жица Подигнат Сијалицата во Држачот Машки Адаптер Конектор Приклучок За Фарови

357.12 -11 % DEN 318.00

5 / 30 / 100pcs Машки Штекер 9005 HB3 Жица Подигнат Сијалицата во Држачот Машки Адаптер Конектор Приклучок За Фаровипакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

5G Автомобил Wifi Mirrorlink Кутија HDMI Поддршка на Youtube Прикажување За IOS10 / IOS9 / андроид SAMSUNG

4002.24 -6 % DEN 3762.00

ОписMirabox 5 G Home / Автомобил Wifi Mirrorlink Кутија За i OS10 / i OS9 Air Play Android OS Прикажување со РКА HDMI ™ Излез Добро Compatibility Support i OS10 Universal1.Може да Биде Компатибилен Со i OS10 / i OS9 оперативен СИСТЕМ Андроид Уред,За i Phone и Android Телефон Mirrorlink Функција, Пренос во Живо на Екранот за Да Автомобил DVD...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.