• Ново
shhworldsea 5/30/100sets поставува комплет црна боја машки женски конектор за авто 6189-108 доза притисок сензор приклучок

shhworldsea 5/30/100sets поставува комплет црна боја машки женски конектор за авто 6189-108 доза притисок сензор приклучок

Оценка на клиентот:
DEN 609.60
DEN 542.00 -11 %

Износ
Залиха


5/30/100sets поставува комплет црна боја машки женски конектор за авто 6189-108 доза притисок сензор приклучок
пакување :
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Специјални Функции:
Висок квалитет
Материјал Тип:
Пластични
Бренд Име:
shhworldsea
Од Моќ:
100W
Објектот Тежина:
0.25kg
Напон:
12V
Објектот Големина:
1mm
Име На Модел:
5P машки женски

Производи во категоријата

Универзален Автомобил 12V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на Уред

235.68 -8 % DEN 217.00

Универзален Автомобил 12 V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на УредКарактеристики : Подобрување на радио сигнал и да се намали бучавата. Бакар сигнал жица, силна антимешање, обезбедување подобар сигнал. Антена бустер. Се згусне на коњ устата метален заштитен капак, на сите круг на заштита. Се работи за двете AM и FM радио станици. Aantenna засилувач објект должина : 330mm. Во можност да обезбеди висока излезна струја, ниските хармонично нарушување и крст, обезбеди безбедност на работа. Подобрени перформанси TDA2002 (pin да pin компатибилност). Многу ниска надворешна компонента се брои. Лесно да се соберат, заштеда на трошоци и простор.Карактеристики : Пренослив,Висока точностМатеријал : Електронски Компоненти,Метал,ПластикаБоја : Црна Пакет тежина : 0.077 kgПроизвод големина (L x W x H) : 5.500 x 3.500 x 1.500 cm / 2.165 x 1.378 x 0.591 инчиПакет големина (L x W x H) : 17.500 x 10.000 2.000 x cm / 6.890 x 3.937 x 0.787 инчи Пакет Содржина : 1 x Мравка 208 Автомобил Радио Сигнал Засилувач, 1 x 3М Налепница

Eightwood DAB/DAB+ е радио за Автомобил SMB Конектор антенски Адаптер кабел за Sony DAB

173.28 -12 % DEN 153.00

DAB / DAB+ е радио за Автомобил SMB Конектор антенски Адаптер кабел за Sony DABСпецификации : Конектор : FME(М) да SMB(F)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 10 cmПакет се вклучени : 1pcs FME да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последните Европски автомобилОвозможува поврзување на сите (освен на оние кои бараат фантом моќ храна) DAB автомобил aerials со FME конектор да DAB радија со SMB(M) конекторОглас Погоден за следните DAB радио:Алпска Сите во автомобил DAB освен EziDABГо победи на СИТЕ во автомобил DAB освен 400 & 485Blaupunkt Сите во автомобил DABКалибар Калибар СИТЕ во автомобил DAB освен PMT700 DCKO Сите во автомобил DABАкција Акција СИТЕ во автомобил DAB освен DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig Сите во автомобил DABJVC Сите во автомобил DABKenwood Сите во автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABКинетички Сите во Автомобил DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony Сите во автомобил DAB

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за авто

127.20 -25 % DEN 96.00

shhworldsea 1pcs Штекер Подигнат Жици Адаптер Приклучок За Кочница Пак Јачина на Светлината LED Светилка 3156 конектор за автоКарактеристики : да се Спречи светилки форма скршени кога напонот промени одеднаш се Вклопуваат OEM / LED / Xenon (HID) сијалица приклучок Може да се користи за да се создаде екстра лесно штекер моќта Може да се користи да се замени стопи или оштетување темперамент и конектори, не мора да ги промените оригиналниот светлина банкарскиот систем и крушка доаѓаат со Најлон приклучоци, затоа супер отпорни на топлина (издржат до 1000 C) Долг Живот, Висока Ефикасност Ожичување на Напон : DC12 V 16 Guage Жица Компатибилен : 3156 3056 3356 3456 (Еден Контакт) Ако не знаете како да го замени на светлата контактот, можете да ги следите installtion водич подолу : за Да се осигура нема електрична енергија трчање низ линии, со користење на приклучок клуч за да се исклучите негативниот терминал од батеријата и го стави на страна Исклучување на постоечки приклучок од светлата собранието и потоа отстранете ја сијаличката...

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB625-03027

662.40 -27 % DEN 483.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB62503027Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

FEELDO 1Pair е Радио за Автомобил Стерео Аудио 4 ЗВУЧНИЦИ Жица Подигнат Aapter за MAZDA 90-01 2958

157.92 -11 % DEN 141.00

Приклучоци во Автомобил Искористување на радио Моќ 4 Звучници Компатибилен со : За Mazda 19901994 323 19882000 626 19881996 929 19892000 Miata 19951999 Millenia 19891995 MPV 19921997 MX3 19891997 MX6 19901994 Protege 19891996 RX7 20012002 Почит Карактеристики : Темперамент се користи кога инсталирање на резервни стерео Поврзува резервни стерео се подигнат на возила фабрика подигнат специјално Дизајниран да се вклопуваат во компатибилен возила над Приклучоци во фабриката се подигнат без сечење било жици Стандардна боја кодирани жици се обезбеди доследна и поедноставен инсталација

shhworldea H11 конектор керамички со одлична отпорност на топлина машки женски H11 грло Лесно DIY инсталација H11 сијалица конектор

127.20 -25 % DEN 96.00

shhworldea H11 конектор керамички со одлична отпорност на топлина машки женски H11 грло Лесно DIY инсталација H11 сијалица конектор 1.manufactory за 12years 2...

shhworldsea 100pcs H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка Светилка

3200.16 -24 % DEN 2432.00

shhworldsea H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка СветилкаОваа Wire Конектор е за H8 H9 H11 КРИЕШЕ / LED светло.Карактеристики : H11 / H8 / H9 КРИЕШЕ / LED светилка со конекторот (од женски за машки).ПредЖичен за plug and play, нема потреба да ги менувате акции жици.Спецификации : Материјал : ABSНапон : 1224 VСтруја : 8 AТемпература за топлинаотпор : 110 CentigradeВкупна должина : 19.5 cm / 7.6 воПроизвод тежина : 30g / 1ozПакет Листата : 100 * H8 H9 H11 Wire Конектор за КРИЕШЕ LEDЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

LEEWA 1pc Евра Автомобил Plug Автомобил AM/FM Радио Женски Адаптер за Антена Стандард Резервни Стерео Антена Жица За BMW/ ФОЛКСВАГЕН (1990~2006)

48.00 -15 % DEN 41.00

Компатибилност : За BMW 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер

shhworldsea 5/10/30/50 авто 14pin 2.2 mm (090) unsealed cable auto жици се подигнат конектор приклучок за во автомобил Електричниот приклучок 6098-0253

614.40 -8 % DEN 565.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 авто 14pin 2.2 mm (090) unsealed cable auto жици се подигнат конектор приклучок за во автомобил Електричниот приклучок 60980253Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 2 pin 7.8 MM високо-моќ авто wire конектор јакна тешки возила опремени електричниот приклучок терминали за тојота

815.04 -27 % DEN 595.00

shhworldsea 2 pin 7.8 MM високомоќ авто wire конектор јакна тешки возила опремени електричниот приклучок терминали за тојотаженски машки комплет : женски комплет : машки комплет : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra Б џек да се Fakra Z1 приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио Проширија

400.80 -12 % DEN 353.00

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra "Б" џек да се Fakra "Z1" приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио ПроширијаОпис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.