• Ново
AMI Аудио Музички Интерфејс До USB Конекторот За A1 A3 A4 A5 A6 A8 Автомобил Медиуми Кабел за Податоци Адаптер Жица

AMI Аудио Музички Интерфејс До USB Конекторот За A1 A3 A4 A5 A6 A8 Автомобил Медиуми Кабел за Податоци Адаптер Жица

Оценка на клиентот:
DEN 960.00
DEN 768.00 -20 %

Износ
Залиха

AMI Аудио Музички Интерфејс До USB Конекторот За A1 A3 A4 A5 A6 A8 Автомобил Медиуми Кабел за Податоци Адаптер Жица
AMI / СМИ оригинални автомобил Манипулација се Постигне совршен звук, алтернативи на традиционалните CD Без да инсталирате, plug and play Компатибилен За Ауди возила опремени со AMI : (референца) За Ауди А6/S6 2004+
За Ауди All Road, Q7 2005+
За Audi R8/TT 2006+
За Audi A5/S5 2007+
За Audi A4/S4, П5 2008+
За Audi A3, A8/S8 2009+
Исто така компатибилна со Audi 3-та Генерација СМИ answer : ___________________________ Note : По 2008 година ноември, производни модели музички интерфејс е AUDI основна конфигурација (освен A6 L2.0 Низок Издание) Автомобил Аудио Медиа Кабел AMI Интерфејс За i Pod, i Phone 4 и 4 S Аудио Податоци Адаптер Жица
За Audi A1 A3 A4 A5 A6 A8
Повеќе Изборни наставни Предмети, Линкот подолу фотографии !
Интерфејс локација : А1,Q3,A7, A6 L, A4 L AMI интерфејс е во ракавица кутија во предниот дел на ко-пилот седиште.
Повеќето од A4 L, само спортски автомобил со AMI.
Q7 AMI интерфејс е под централен потпирач
A8 L AMI е оптички, ако таму не е AMI во ракавица кутија покрај CD Player, можете да го користите.
A8,Q7 Американската Верзија, тоа е подобро да се тестира AMI во Audi фабрика, може да се користат, тогаш цел. Функција : Одговара на Audi оригинални AMI музички интерфејс. Се реализира надворешната media player и Audi совршена комбинација на оригиналниот автомобил аудио, што се користи наместо традиционалните музички CD дискови. Избегнувајте користење на FM радио предавателна опрема се појави на квалитетот на косата. Може да биде надворешен USB диск или голем капацитет на хард дискот, исто така, може да се даде стандарден USB уреди како што се мобилен телефон камера играч. AMI АУДИ MUSIN ИНТЕРФЕЈС Пред да Нарачате, ве молиме да проверите дали вашиот автомобил е со AMI штекер. И оваа AMI да го USB кабелот е директно на USB флеш диск, тоа не може да вклучите повеќе. AMI (AUDI MUSIN ИНТЕРФЕЈС) во Новиот Audi автомобил е еден типичен пример на модерната Во автомобил мултимедијален систем. Тоа се интегрира четири Blackfin процесор, кој може да обезбеди дигитален АНТЕНСКИ transceiver (Дигитално Аудио Емитување (DAB), Компатибилен со MP3 6 диск музички ЦД автоматското префрлување уредот и Audi Музички интерфејс. Овој интерфејс им овозможува на корисниците да се поврзете на мобилен уред за складирање со оригиналниот автомобил multimedia system, нека работат заедно, исто така, поддршка на воланот контрола. Тоа е дополнителна опрема Bang & Olufsen, B&О компанијата обезбедува опкружувачки звук засилувачи, и засилувач е врз основа на SHARC процесор, на филтерот може да се постигне од страна на алгоритам, аудио сигнал може да се прилагодат на внатрешноста на автомобилот аудио средина, ефектот е многу добар. Тој е опремен со интерфејс на audi модели, односно користење на различни посебни кабел за да го поврзете на i Pod, У диск, мобилни хард диск, читач на картички, како што се мобилни уреди за складирање, и директно читање игра аудио/видео фајлови, или на надворешен аудио репродукција уреди како што се мобилни телефони, MP3, MP4, како ПОМОШЕН текст на стерео, за возење на персоналот да обезбеди одлична дигитална забава. Автомобил Аудио Медиа Кабел AMI Интерфејс За i Pod, i Phone 4 и 4 S Аудио Податоци Адаптер Жица За Ауди A1 A3 A4 A5 A6 A8 За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.

Карактеристики

Тип На Објект:
Кабли, Адаптери & Приклучоци
Бренд Име:
Liandlee
Од Моќ:
1W
Напон:
12V
Специјални Функции:
Адаптер
Објектот Големина:
L=30 CM
Материјал Тип:
Метал
Име На Модел:
AMI-30
Објектот Тежина:
0.15kg
Автомобил Направи:
За A1 A3 A4 A5 A6 A8

Производи во категоријата

Dewtreetali Добра Продажба Целиот 5 Сетови За Во Автомобил Авто 4 Pin Начин Запечатени Водоотпорен Електрични Wire Конектор Приклучок За Поставување

DEN 201.60

Опис : Сосема нов и hochweritg4 игли водоотпоренКомплет 1.5 mm Терминал топлина се смалуваат цевкиКомпатибилен со мотоцикл, автомобили, автомобил, Quad, Trik, караван, брод, и др.Вкупно 5 групиСекој сет содржи : 1 x 4pin начин1 x 4начин приклучок за домување8 x силиконска гума печат кабел4 X машки терминали4 x женски терминалиПакетот вклучува : 5 x конектор поставува

shhworldea H11 конектор керамички со одлична отпорност на топлина машки женски H11 грло Лесно DIY инсталација H11 сијалица конектор

127.20 -25 % DEN 96.00

shhworldea H11 конектор керамички со одлична отпорност на топлина машки женски H11 грло Лесно DIY инсталација H11 сијалица конектор 1.manufactory за 12years 2...

5 компјутери Мини МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Адаптер Add-a-коло 15A Автомобил Авто Додадете Коло Осигурач БАНКОМАТ Низок Профил, Ножот Стил 15AMP Осигурач Носителот

575.52 -22 % DEN 449.00

Здраво, ве молиме да потрошите малку време за да го прочитате опис на производот пред исплата Ви благодариме.5281435384770475 Препорачуваме парче парче парче5 компјутери Мини МОЖЕ да ДОПРЕТЕ Адаптер Addaколо 15 A Автомобил Авто Додадете Коло Осигурач БАНКОМАТ Низок Профил, Ножот Стил Осигурач НосителотОпис : Addaколо низок профил, мини стил сечилото осигурач носител на Црн осигурач приклучок со жица води...

LEEWA 1pc Евра Автомобил Plug Автомобил AM/FM Радио Женски Адаптер за Антена Стандард Резервни Стерео Антена Жица За BMW/ ФОЛКСВАГЕН (1990~2006)

48.00 -15 % DEN 41.00

Компатибилност : За BMW 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер За "ФОЛКСВАГЕН" 1990~2006 Резервни Стерео Антена Женски Адаптер

USB Автомобил Полнач Продолжен запалка приклучок за Моќ Конектор, ПРЕДВОДЕНА за Lexus rx350 rx гш is250 gs300 rx300 nx rx330 gx470 lx470

DEN 1338.24

1 )Нашите цената не вклучува никаква царина или Данок.дополнителни давачки или царинска такса се купувачи одговорност...

Автоматскиот автомобил-полнење 5V 4.2 Двојна USB Конектор Приклучок Адаптер Штекер автомобил-стил, за 12V 24V Мотоцикл adaper за телефонот таблета

368.64 -15 % DEN 313.00

Автоматскиот автомобилполнење 5 V 4.2 Двојна USB Конектор Приклучок Адаптер Штекер автомобилстил, за 12 V 24 V Мотоцикл adaper за телефонот таблетаФункција : 100% сосема нов и висок квалитет.Количина : 1 PCМатеријал : ABSГолемина на : 3.7*5.4*2.9 cm / 1.5*2.12*1.14"Влезен напон : 12 V / 24 VИзлезна Струја : 4.2 AОптоварување на моќ : 0.18 WРаботна температура : минимум е 20 ℃, максималното е 80 ℃Водоотпорен одделение : IP65Два сина и дистрибуција од терминали, два самоприслушување заврткиТоа може да се користи за телефон, таблет,ЗА IPAD, камера, автомобил средства за чистење и повеќето други автомобили се намали за напојувањеМоже да се инсталира на автомобили, мотоцикли, АТВ, RV, ЏИП, чамци, јахти и други средства за транспортПакет Содржина : 1224 V 4.2 Мотоцикл Автомобил Двојна USB Напојување со Полнач Порта Socket2 PC Терминали

Eightwood DAB/DAB+ е радио за Автомобил SMB Конектор антенски Адаптер кабел за Sony DAB

173.28 -12 % DEN 153.00

DAB / DAB+ е радио за Автомобил SMB Конектор антенски Адаптер кабел за Sony DABСпецификации : Конектор : FME(М) да SMB(F)Кабел : RG174Кабел Должина : Околу 10 cmПакет се вклучени : 1pcs FME да SMB Кабел АдаптерПредности : како што се бара во многу последните Европски автомобилОвозможува поврзување на сите (освен на оние кои бараат фантом моќ храна) DAB автомобил aerials со FME конектор да DAB радија со SMB(M) конекторОглас Погоден за следните DAB радио:Алпска Сите во автомобил DAB освен EziDABГо победи на СИТЕ во автомобил DAB освен 400 & 485Blaupunkt Сите во автомобил DABКалибар Калибар СИТЕ во автомобил DAB освен PMT700 DCKO Сите во автомобил DABАкција Акција СИТЕ во автомобил DAB освен DAB302 EЈасност CCE203DABGrundig Сите во автомобил DABJVC Сите во автомобил DABKenwood Сите во автомобил DABпионер Сите во автомобил DAB освен GEXP900 DABКинетички Сите во Автомобил DABphilips CEM...серијачиста Автопат H240 Di H260 DSonichi SB50DABSony Сите во автомобил DAB

Универзален Автомобил 12V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на Уред

235.68 -8 % DEN 217.00

Универзален Автомобил 12 V Радио FM Антена Amp Засилувач Бустер за Морски Возило Брод RV Сигнал Подобрување на УредКарактеристики : Подобрување на радио сигнал и да се намали бучавата. Бакар сигнал жица, силна антимешање, обезбедување подобар сигнал. Антена бустер. Се згусне на коњ устата метален заштитен капак, на сите круг на заштита. Се работи за двете AM и FM радио станици. Aantenna засилувач објект должина : 330mm. Во можност да обезбеди висока излезна струја, ниските хармонично нарушување и крст, обезбеди безбедност на работа. Подобрени перформанси TDA2002 (pin да pin компатибилност). Многу ниска надворешна компонента се брои. Лесно да се соберат, заштеда на трошоци и простор.Карактеристики : Пренослив,Висока точностМатеријал : Електронски Компоненти,Метал,ПластикаБоја : Црна Пакет тежина : 0.077 kgПроизвод големина (L x W x H) : 5.500 x 3.500 x 1.500 cm / 2.165 x 1.378 x 0.591 инчиПакет големина (L x W x H) : 17.500 x 10.000 2.000 x cm / 6.890 x 3.937 x 0.787 инчи Пакет Содржина : 1 x Мравка 208 Автомобил Радио Сигнал Засилувач, 1 x 3М Налепница

shhworldsea 100pcs H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка Светилка

3200.16 -24 % DEN 2432.00

shhworldsea H8 H9 H11 Жици се Подигнат Штекер Wire Конектор Приклучок Адаптер за КРИЕШЕ LED Foglight Главата Светлина, Крушка СветилкаОваа Wire Конектор е за H8 H9 H11 КРИЕШЕ / LED светло.Карактеристики : H11 / H8 / H9 КРИЕШЕ / LED светилка со конекторот (од женски за машки).ПредЖичен за plug and play, нема потреба да ги менувате акции жици.Спецификации : Материјал : ABSНапон : 1224 VСтруја : 8 AТемпература за топлинаотпор : 110 CentigradeВкупна должина : 19.5 cm / 7.6 воПроизвод тежина : 30g / 1ozПакет Листата : 100 * H8 H9 H11 Wire Конектор за КРИЕШЕ LEDЗАБЕЛЕШКА : сликата на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количинаДруг производ што ќе може да заинтересирани во

shhworldsea 5/10/30/50 авто 14pin 2.2 mm (090) unsealed cable auto жици се подигнат конектор приклучок за во автомобил Електричниот приклучок 6098-0253

614.40 -8 % DEN 565.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 авто 14pin 2.2 mm (090) unsealed cable auto жици се подигнат конектор приклучок за во автомобил Електричниот приклучок 60980253Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

10pcs Топ Пост Автомобил Батеријата Господар Убие Моќ Disconnector Терминал Линк Вклучете Брзо Намалување на-оф 11-14mm Мал Дијаметар Куп Глава

DEN 2065.92

За 6 V, 12 V и 24 V батеријата системи500 ampere пренапони оценка и 125 ampere континуирани оценкаГи одвраќа кражба и несакани батеријата на мозоциИдеален за автомобили, бродови, камиони, RVs и повеќеБродови во Заверена ФрустрацијаСлободен ПакувањеУниверзален Автомобил, Камион, Брод Батеријата Терминал Господар Исклучите Со Зелена KnobБрзо Намалување наоф Disconnect Господар Затвори Switch 12 V Или 24 VСпецификацијаМатеријал цинк легура + месинг позлатенБоја Зелена и ЖолтаБатеријата куп глава дијаметар 1114mmWeight120gФункцијаОваа батерија терминал прекинувачот е дизајниран да го реши проблемот на истекување и губење на електрична енергија...

Сива 3pins автомобил водоотпорен авто конектор (светло кафеава клип) женски 1.2 , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучување

DEN 1056.00

Сива 3pins автомобил водоотпорен авто конектор (светло кафеава клип) женски 1.2 , вклучувајќи терминали и печат водоотпорен приклучувањеОпис на производот : 10 X 3 дупка водоотпорен конектор30 X метал терминал30 X кабел печат водоотпорен приклучувањеПроизвод слика :

5G Автомобил Wifi Mirrorlink Кутија HDMI Поддршка на Youtube Прикажување За IOS10 / IOS9 / андроид SAMSUNG

4002.24 -6 % DEN 3762.00

ОписMirabox 5 G Home / Автомобил Wifi Mirrorlink Кутија За i OS10 / i OS9 Air Play Android OS Прикажување со РКА HDMI ™ Излез Добро Compatibility Support i OS10 Universal1.Може да Биде Компатибилен Со i OS10 / i OS9 оперативен СИСТЕМ Андроид Уред,За i Phone и Android Телефон Mirrorlink Функција, Пренос во Живо на Екранот за Да Автомобил DVD...

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra Б џек да се Fakra Z1 приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио Проширија

400.80 -12 % DEN 353.00

Eightwood RG174 Антенски Замена на Кабел со Fakra "Б" џек да се Fakra "Z1" приклучок за полнач FM автомобил дигитални радио ПроширијаОпис : FAKRA Конектори и Кабел Собранија поддршка апликации кои бараат високовршење, сигурен и економичен АНТЕНСКИ приклучок...

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB625-03027

662.40 -27 % DEN 483.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 3 pin 2.2 mm автомобил водоотпорен кабелски инсталации подигнат женски конектор приклучок PB62503027Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 2/5/30/100pcs 3157 Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Приклучок

360.00 -11 % DEN 321.00

2 / 5 / 30 / 100pcs 3157 Сијалица Штекер Кочница Пак Сигнал Светлина Подигнат Жица LED Свиња Опашка Приклучокпакување : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на пакетот е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

shhworldsea 5/10/30/50/100sets 12P 12 pin машки женски 2.3 mm авто жица домување конектор автомобил електричниот приклучок 7122-1210 7123-1210

432.00 -8 % DEN 397.00

shhworldsea 5 / 10 / 30 / 50 / 100sets 12 P 12 pin машки женски 2.3 mm авто жица домување конектор автомобил електричниот приклучок 71221210 71231210женски машки комплет : женски : машки комплет : Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Билтен

Внесете ја вашата е-пошта за да се претплатите и да ги добиете најдобрите понуди и опции од нашата продавница. Ние никогаш не испраќаме несакана пошта. Најдобри цени и загарантиран одличен избор.